Uudis TV

Algas registreerimine konkursile "Klassikatähed 2016"!  (1)

Õhtuleht.ee, 15. oktoober 2015, 10:47
"Klassikatähtede" senised võitjad Marcel Johannes Kits (võitis 2013) ja Katariina Maria Kits (võitis 2014) Ülo Josing
Eesti Kontserdi, ETV ja Klassikaraadio ühiselt korraldatud populaarne konkurss "Klassikatähed" tuleb taas. Võistlus noortele muusikutele toimub järgmise aasta kevadel, saatesari jõuab eetrisse märtsis ja aprillis. Konkursile saab end registreerida kuni 1. detsembrini ETV kodulehe kaudu.

Osa võtma on oodatud 15-25-aastased eesti keelt kõnelevad muusikud, kelle seast selgitatakse kuue televooru otsesaate ja ühe kontserdivooru vältel konkursi säravaim artist. Sarja lõpetab finalistide galakontsert koos Eesti Riikliku Sümfooniaorkestriga 20. aprillil Estonia kontserdisaalis.

Saatesarja produtsent Helen Valkna lisas, et muusikalises mõttes ei ole plaanis liiga palju muudatusi, küll aga alustatakse sel korral ettevalmistustega märksa varem, et anda noortele võistlejatele piisavalt aega oma mõtted just "Klassikatähtede" konkursi lainele seada. "Usun, et see toob kaasa veelgi paremaid muusikalisi tulemusi - esitusi võistlejailt ning elamusi vaatajatele," ütles Valkna.

Konkursi "Klassikatähed 2016" televoorudesse osalema pääsenud muusikute nimed avalikustatakse detsembris.

"Klassikatähtede" eelmisest kahest hooajast tuttavaks saanud noored on koostöös Eesti Kontserdi ja Klassikaraadioga andnud kümneid kontserte üle Eesti. Nende tegemistel saab silma peal hoida sarja Facebooki lehel: www.facebook.com/klassikatahed

Teave konkursi reeglite kohta ja registreerimisvorm on ETV kodulehel: www.etv.ee/klassikatahed

1 KOMMENTAAR

k
Kass 15. oktoober 2015, 11:07
Midagi kaunist tulemas, tore!

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee