OOTAB SÖÖTU: Kuna Kalle Palling (all) «peksis» Juhan Partsi hinnangul riigikogu kõnetoolist «mingit sousti», siis soovitas ta Jüri Ratasel (üleval) Pallingule palliga kuklasse põrutada. Foto: Tiina Kõrtsini
Jaan Väljaots 15. oktoober 2015 07:00
Tormi keskel Kalle Palling: Kuidas riigikogulased hullasid olulise tähtsusega pagulasküsimust arutades.

Tormi keskel Kalle Palling: Kuidas riigikogulased hullasid olulise tähtsusega pagulasküsimust arutades.

Riigikogus olulise tähtsusega riikliku küsimusena arutatud "Eesti migratsioonipoliitika" olulisus rahvaesindajatele ei paistnud silma mitte ainult kiiresti hõrenenud kuulajaskonnast, vaid ka pressirõdult tehtud fotolt, millele jäi juhtumisi Juhan Partsi (IRL) tahvelarvuti ekraanil olnud vestlus istungit juhatanud Jüri Ratasega (KE).

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Kalle Palling rääkis üleeile riigikogu kõnepuldist oluliselt ja tähtsalt, et Euroopat tabanud pagulaskriisi tuleks lahendada solidaarselt panustades, tuginedes väärtuspõhistele seisukohtadele, mitte jahtides parteipoliitilisi punktivõite.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (114)

tähelepanek 16. oktoober 2015 09:39
Eks Partsilgi viskab üle, kui näeb ja kuuleb Pallingu raha afääre, mida Eesti avalikus Partsi kohta öelda ei saa.
Juhkam 16. oktoober 2015 08:15
Pallingut ei tasuks üldse kuulata - ta pole ju isegi riigikokku saanud rahva mandaadiga vaid upitati sinna partei tagatoa poolt tõstes ta nimekirja etteotsa. Reaalselt pole mees ühelgi alal ekspert ning ka töökogemus "reaalmaailmas" pea olematu. Selline sell tuleb miskit õpetama, enal veel kõrvatagused märjad. Räägiks parem mis raudtee rahadest sai?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS