Maailm

ÜTLE AUSALT: mida arvavad pagulastest neist kodumaale mahajääjad

Õhtuleht.ee, 13. oktoober 2015 15:15

21 KOMMENTAARI

r
raspuutin/ 14. oktoober 2015 15:28
Nende kriitiliste naiste suhtes tuleb vihakõne seadust rakendada.
Pagulasi kritiseerida ei tohi.
Meie pagulasabi keskus ja Eero Janson peaksid onde naistega sel teemal vestlema.
v
valdur/ 14. oktoober 2015 15:24
tugevad elujõus noored mehed peavad oma kodumaa eest võitlema ja sõdima,aga mitte pagema...
nad on koduste arvates argpüksid,luuserid ja reeturid.
t
tädi Maali/ 14. oktoober 2015 11:17
Mina jäin ka kodumaale maha kui mingi osa eestlastest läks tõotatud maale
i
isegi omad naised kardavad/ 14. oktoober 2015 10:49
vägistajaid mehi. Kas meie on selliseid vaja?
m
mari/ 14. oktoober 2015 08:28
Üksikute eranditega- ega normaalne inimene oma kodu ei jäta. Omad riigid tuleb kaitsta ja üles ehitada. Südant soojendav on lugeda, et ka sealkandis on veel õiged arusaamad olemas. Loomulik immigratsioon toimib maailmas niikuinii ja on alati olnud. Aga massiline parema elu peale minek on lodevus. Need noored islami mehed on lodevuspõgenikud. Argpüksid, kes jooksevad ummisjalu sinna, kus on mõnusam.
o
oo/ 14. oktoober 2015 07:19
ei osanud elada oma kodumaal ja seda väärtustada. Mida oodata neist siin?
Kasvõi see tõlgist Omar. Ta on ju hädine mehike, kellest ei ole oma kodumaal asja. Siin saaks muidugi mõne lust-liku lolli tüdruku ja elu oleks lill. Äbariku mehikesed, kellest loodame arste, insenere, oskustöölisi...
m
Masendav!/ 13. oktoober 2015 22:37
Ja kohe niimoodi ütlevadki, et tütred on ohus.
Ja kas te saate, tolerastid, ometi aru, et sellestsamast kultuurist inimesed tulevad meie oma koju, elutuppa, magamistuppa, köögi ja igale poole, kelle jaoks on NORMAALNE selline jälkus?
h
heureka!/ 13. oktoober 2015 22:08
ah vaat mis..meie sallivad ei ole midagi muud kui perelõhkujad!! meelitavad ilusaid mehi magusate lubadustega siia, oma naiste ja laste juurest ära..ega jah..blondi tuti vastu koopakarik muidugi ei saa, eritiveel kui mõistust pole sedavõrdki, et oskaks tualetti kasutada.. et siis selle pärast siia lausa sunniviisiliselt neid veetakse..tahetakse ehtida end suure ja musta ri..istaga..tuhka sest, et tollel siin külm ja paha on.. ehk siis mitte põgenikelaagrid vaid pordulaagrid hoopis. oleks ikka võinud tantra juurde jääda..egas siis ülejäänud "rikastamist" tellinud pole.

k
kodanik/ 13. oktoober 2015 20:55
ja veel soositakse neid reetureid ja argpykse,köik kantakse kandikul ette,toit,eluase rahagi antakse kylluslikult + tasuta reisimine igas maailma suunas.Ja siis need neetud pagulased julgevad veel protestida,kui toit ei meeldi ja neid tahetakse tagasi saata,ei eesti rahvas nii loll ole!! Tagasi köik see argpykside ja heaolu otsijate armee,ei tea,kes seda nende kodumaal siis tegema peaks.Vägistamine +tapmine on igapäevased asjad-no selliseid töpraid pole siia vaja !!!!!!!!!
k
kodanik/ 13. oktoober 2015 20:55
ja veel soositakse neid reetureid ja argpykse,köik kantakse kandikul ette,toit,eluase rahagi antakse kylluslikult + tasuta reisimine igas maailma suunas.Ja siis need neetud pagulased julgevad veel protestida,kui toit ei meeldi ja neid tahetakse tagasi saata,ei eesti rahvas nii loll ole!! Tagasi köik see argpykside ja heaolu otsijate armee,ei tea,kes seda nende kodumaal siis tegema peaks.Vägistamine +tapmine on igapäevased asjad-no selliseid töpraid pole siia vaja !!!!!!!!!
ü
üx/ 13. oktoober 2015 19:40
Ah siis selliseid si..vareseid võetaksegi meile kohe lausa 500 riiki priileiva peale? Jube, häbenege Ilvesed, Pallingud, Rõivased ja kõik "Sallivad"!!! Kas teil neist naistest ja lastest siis üldse kahju ei ole? Saatke desertöörid koju tagasi!!!!
a
Andke molli/ 13. oktoober 2015 18:31
igale immigrandile, kes kodu on maha jätnud ja neile, kes neid kaitsevad. Nii täidad oma kodanikukohust.
j
järelikult/ 13. oktoober 2015 17:21
Eurotolerastid lõhuvad Süüria peresi.
r
Raadio 2 lõunasaade/ 13. oktoober 2015 15:57
Aivai kus ikka VIHAKÕNED seilt mahajäänud SÜÜRLANNADELT!
Eva HESSE ("erapooletud arvamusliidrid") jt marss-marss kommentaare võtma ja natsiks-matsiks sõimama.
s
selge ebaõiglus/ 13. oktoober 2015 22:11
eks ole..julgevad nõuda oma mehi tagasi..aga salliveestidel juba araabiakeelne "võta-mind-esikus" selgeks õpitud..
j
jants/ 13. oktoober 2015 15:45
kui vene sõjaväelased Eestist uttu tõmbasid,jäid ka naised ja lapsed maha.Mehed pidid uues kohas end sisse seadma ja hiljem pered järgi viima.Välja aga kukkus nii-mees oli võõrsil uue baba juurde sisse end seadnud ja vanaga enam mingit sidet ei otsinudki.Rääkisin Keila tankipolgus teeninud kapteni naisega sellest pikalt,mehed lihtsalt tõmbasid uttu,olevat salajasel missioonil ja kogu moos,ärgu muretsegu ja otsigu,gosutarstvennaja daina.Nagu anekdoot mereväe kaptenleitnandist,kes peab kahekuisele mereretkele minema,jätab naise ja lapsed papat ootama ja saab kahe nädala pärast oma korteri uksest sisse astudes aru,et on zaljotnõi paren.Läks esimest korda samas trepikojas elava admiraliproua prügiämbrit välja viima ja harjumuspäraselt sõitis oma korteri ukse taha...Sama nende muslemitega,sõbrad räägivad imelugusi valgete ulaelust ja miks mitte.
n
Natuke mõtlemist/ 13. oktoober 2015 15:43
Ometi ka üks mõistlik artikkel. Mul oleks küsimus illegaalide vastuvõttu toetavatele poliitikutele. Kui Eestis puhkeks sõda mõne teise riigiga või kodusõda siis kuidas te suhtuksite neisse tervetesse ja elujõus 20 - 40 aastastesse noortesse meestesse kes siit põgeneksid. Kes nad teie arvates oleksid, kas sõjapõgenikud või desertöörid, kes ei kaitse oma kodumaad? Kas te soovitaksite teistel riikidel neid soojalt vastu võtta? Mõelge natuke selle üle.

n
njaa/ 13. oktoober 2015 15:37
see suhtumine et "kallis pereliige, ole sa siin kriisikoldes, ma lähen vaatan kus me paremini elatud saaks" on jube. ma ei jätaks oma perekonda sõja ajal elu sees omapead- seni kuni ma asjad "korda saan", neid võib-olla enam polegi.
j
ja kes on süüdi?/ 13. oktoober 2015 15:35
Euroopa oma lahkete lubadustega!
e
eurooplane/ 13. oktoober 2015 15:34
kui siia tuleks s6da ei liiguks ma ikka v66rasse kultuuri, jääks oma lähedastega kokku, minu soov on, et kodu oleks korras ja seega oleks mu kohus hakata vastu s6jaliselt sissetungijaile, mitte lähedasi maha jättes saba jalge vahel jalga lasta nagu olen näinud tegemas paljusi mehi tänapäeval.
muuseas, ma ei ole mees!
l
lia / 13. oktoober 2015 15:29
Arvan jah et õige mees ei jäta oma kodumaad ja peret aga paljud mehed ütlevad et toovad pere järgi kui saavad jalad alla - kas see ikka nii on? See on intervjuudest võetud soomes nende ütlused - ise arvan et kui seal on raske siis peaks ikka mõtlema oma naise ja laste peale - mitte põgenema

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee