Eesti uudised

FOTOUUDIS | Mupo inspektor tabas romuautost internetis surfava poisi (12)

Õhtuleht.ee, 13. oktoober 2015, 12:51
Mupo inspektor tabas romuautost internetis surfafa poisi.Foto: Mupo
Munitsipaalpolitsei Põhja-Tallinna tugipunkti vaneminspektor Pavel Boitsov jr on seadnud eesmärgiks linnaosa romusõidukitest puhastada. Sõidukeid kontrollimas käinud mupo inspektor sattus aga Randla tänaval umbes kümneaastase poisi otsa, kes romuautos internetis istus.

 
"Mis sa teed seal?" uuris mupo ametnik. 
 
"Vaatan internetti, see on hea koht – raamatukogu on kõrval ja seal on tasuta WIFI. Tagumine iste on nagu tugitool, mõnus ju," ütles poiss munitsipaalpolitseile.
 
Boitsovi sõnul on romuautosid aga linnapildis häirivalt palju. Alates augusti algusest on romusõidukite kohta alustatud 15 menetlust, millest üheksa on juba kas omaniku poolt ära viidud või utiliseeritud.
 

Boitsovi sõnul on romusõidukite puhul tegemist suhteliselt keerulise teemaga. Mitte iga sõiduk, olgu ta või aastajagu paigal seisnud, ei kvalifitseeru romusõidukiks.
 
Tallinna linna heakorraeeskirji sätestab, et romusõiduk on sõiduk, millel puuduvad selle mehaanilised osad või kereosad või autoklaasid või rattad ja mis oma välimusega riivab linna esteetilist väljanägemist või rikub linna puhtust ja heakorda. 

Samal teemal

22. mai 2014, 07:00
Hüljatud sammal-Ford trotsib Tallinna kesklinnas üksindust ja kõledat ilma
2. juuli 2013, 06:59
Autoromust võib omanikule kulukas nuhtlus saada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee