Eesti uudised

Alexela Energia ja Reola Gaas ühinevad (1)

Toimetas Kristin Aasma, 12. oktoober 2015 14:50
Foto: Toomas Huik / Postimees
Alexela Groupi kuuluv ettevõte Reola Gaas ühineb ettevõttega Alexela Energia. Ühinemise järel kujuneb Alexela Energiast Eesti suurimaid elektri- ja gaasimüügiettevõtteid.

Alexela Group juhatuse esimehe Andreas Laane sõnul on grupi ettevõtete ühinemine osa Alexela strateegiast, mille käigus on grupi struktuuri korrastatud.

Samal teemal

Ühinemise järel on Alexela Energia elektri-, maagaasi- (sh. LNG) ja vedelgaasi müügiga tegelev ettevõte. Ettevõtte juhatuse esimehena alustab tööd Maria Helbling, kes seni töötas Alexela Groupi äriarendusjuhina.

"Ühinemine annab selge võimaluse pakkuda klientidele nii elektrit kui gaasi, mida toetab ühine klienditeenindus ning arveldus, lisaks muule," kirjeldas Maria Helbling. "Kuna paljud Eesti majapidamised ei ole ühendatud maagaasivõrku, on Alexela Energia tooteportfellis ka vedelgaasil põhinevad küttesüsteemid, mis toovad soodsal gaasil põhinevad küttelahendused kõigi Eestimaa tarbijateni," viitas Maria Helbling gaasikütte heale konkurentsivõimele.

Alexela Group OÜ on Eesti kapitalil põhinev valdusfirma, mis koondab viimase paarikümne aasta jooksul ühtse omanikeringiga seotud ettevõtted Alexela Groupi kui katusorganisatsiooni ühtsesse struktuuri.

Alexela Group tegutseb kolmes valdkonnas nagu energeetika, metallitööstus ja kinnisvaraarendus. Grupis töötab üle 1500 inimese.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee