Eesti uudised

Koerapeksjat võib oodata uurimine

Siim Randla, 10. oktoober 2015 07:00

7 KOMMENTAARI

p
peksmine/ 11. oktoober 2015 07:01
pole ilus-lõugav peni tuleb kurika või kiiniga maha lüüa,ühe hoobiga,pärast võib haukumatulnud omanikuga klaarida.
t
to peksmine/ 11. oktoober 2015 12:09
Hädakaitse on ründe korral lubatud isegi teise inimese suhtes. Mina mingit koera küll inimesest pühamaks ei pea. Mõtlen nii iseennast kui ka oma pereliiget ründava koera eest kaitsta. Ükskõik, kas satub kätte kepp, kaigas, kirves, hark või labidas. Need koerafanaatikud ärgu lihtsalt lasku oma "pereliigt" omapäi välja seiklema. Pidagu oma loomad toas, keti otsas või tara taga. Ja tänavale viigu rihma otsas, soovitavalt ka suukorviga.
a
ATS/ 10. oktoober 2015 17:13
Issand jumal, mis minust nüüd küll saab? Mitme aastaga selline inimsusevastane kuritegu aegub? Kui ma maal elasin, läks meie külavahetee bussipeatusse naabertalust mööda. Ja seal peeti mingit tigedat segaverelist peni. Lahtiselt. Ja ka tara ei olnud neil majal ümber. Muudkui haukus, tormas välja teele ja püüdis hambaid säärde lüüa, kui sealt mööda käisin, Korra õnnestuski sääre mul veriseks näksata. Seepeale virutasin talle tubli tou jalaga, nii et peni korraks kõigi nelja jalaga õhku tõusis. Selleks korraks oli ta rahunenud, kui järgmisel korral üritas muidugi taas näksata. Kas see kuritegu on ikka 20 aastaga juba aegunud või on see saa ränk nagu genotsiid, s.o. igavesti aegumatu? Nii et mind võidakse veel ka 95 aastasena kanderaamiga kohtu kohtu ette vedada.
Patoloog ( amatöör )/ 10. oktoober 2015 09:26
Tooge ta mulle laua peale ja ma uurin selle selli PÕHJALIKULT läbi.
l
loomakaitsjatest pd-d/ 10. oktoober 2015 09:21
Et siis koer või teha mida tahab, aga kohta talle kätte näidata ei või?
i
idioot/ 10. oktoober 2015 12:56
kohta näidatakse kätte endast väiksema jalaga peksmisega wei???...kahju et koer ei taipand munad kyljest hammustada sellel sadistil...
i
idioodile/ 11. oktoober 2015 12:03
Mis see suurus ja väiksus antud juhul siia puutub? Koer on võitlusvahenditega märksa paremini varustatud kui suhteliselt äpu inimene. Nii võib mingi 10-20 kg, tige ründav koer ka 100 kg. inimese üsna põhjalikult ära pureda. Suurem (kuigi inimesest ikkagi väiksem) mõnikord isegi maha murda.
Mis puutub munade ärahammustamisse, siis võiks see mõnede isikute puhul tõepoolest isegi soovitav olla, sest arengupeetus ja madal intelligents kipuvad sageli pärilikud olema. Muuseas, arengupeetus kajastub vahel ka sõnavaras ning grammatikas.