Sport TV

JÄRELVAADATAV | U19 vutimehed said EM-valikturniiri avamängus suure kaotuse (1)

Õhtuleht.ee, 8. oktoober 2015, 17:27
U19 koondisFoto: Eesti Jalgpalli Liit
Eesti kuni 19aastaste noormeeste jalgpallikoondis alustas täna Kadriorus kodust EM-valikturniiri. Avamatšis astus Marko Lelovi hoolealuste vastu hirmkõva Serbia koondis ning favoriidid võtsidki oma - meie poisid said tabelisse 0:5 kaotuse.

Kohtumise saatus otsustati ära esimese poolaja viimasel kolmandikul, kui serblased saatsid meie puuri üheksa minuti jooksul kolm palli. 50. ja 55. minutil oldi veel täpsed ja nii kirjutasid külalised tabelisse suure võidu. Kaks väravat said kirja Luka Jovic ja Ivan Saponjic, korra oli täpne Nemanja Glavcic.

Enne mängu

Lisaks Serbiale kuuluvad Eesti alagruppi Tšehhi ja Armeenia, kellega kohtutakse vastavalt laupäeval ja järgmisel teisipäeval. Tšehhid alistasid täna Armeenia 4:0.

Kaks korda ajaloos, aastatel 2008 ja 2010, on õnnestunud meie U19 poistel alagrupis kahe parema sekka murda ehk jõuda kevadisesse eliitringi. Aastal 2012 võõrustas Eesti U19 EM-finaalturniiri. Tänane otseülekanne algab kell 15.25, kohtumist kommenteerib Mart Treial.

25. märts 2016, 15:17
JÄRELEVAADATAV | U19 jalgpallikoondis võõrustas Leedut
23. detsember 2015, 14:06
JÄRELVAADATAV | Eesti U19 koondis tegi lõunanaabritele säru!
15. oktoober 2015, 20:52
JÄRELVAADATAV | Teisipäeval Maltaga viiki mänginud Eesti naiskond sai täna kindla kaotuse
13. oktoober 2015, 21:06
JÄRELVAADATAV | Eesti naiskond tegi Maltaga 1:1 viigi