Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Rocki loots Gert Kullamäe: Kalev dikteeris põhimõtteliselt tervet mängu

Henry Rull | Video: Alar Truu, 7. oktoober 2015, 22:48
Gert Kullamäe videointervjuu Õhtulehele.Foto: Alar Truu
Tartu Ülikool/Rocki eelmisel kevadel Eesti korvpallitšempioniks tüürinud Gert Kullamäe sõnas pärast 73:81 kaotust BC Kalev/Cramole, et võitjad domineerisid sisuliselt tervet mängu.

Kullamäe hoolealused spurtisid kodupubliku marulisel toel 7:2 eduseisu, kuid juba esimese veerandaja lõpuks suutis Cramo mänguohjad haarata. Nii olidki pealinlased pidevalt ees, kuigi mängu saatuse otsustas Erik Keeduse tabav kaugvise kaheksa minutit enne lõppu.

"Kaleviga on ju alati sellised mängud, et tahaks võita. Kui täna välja arvata esimesed kaks-kolm-neli minutit, siis ülejäänud mängu dikteeris Kalev. Meil oli paljudes mänguelementides lapsikuid puudusi," sõnas Kullamäe.

Vaata Õhtulehe videost, mida peab Rock peatreeneri arvates paremini tegema, et korralikumalt mängida.

14. oktoober 2015, 13:18
TÜ/Rocki mängumees Petrukonis: kõige tüütum minu pikkuse juures on ustest läbi minemine
8. oktoober 2015, 15:49
ÕHTULEHE VIDEO | Kalev/Cramo - TÜ/Rocki hooaja avamängu tipphetked
8. oktoober 2015, 07:00
Rocki leegionäri superdebüüt ei korvanud lauavõitluse krahhi
7. oktoober 2015, 22:35
ÕHTULEHE VIDEO | Kas Kalevi võit Rocki üle oli kevadise finaalseeria tõttu magusam? Varrak: kuuel mehel polnud sellest sooja ega külma