Eesti uudised

NAISEPEKSUS SÜÜDI MÕISTETUD MEES: elukaaslane ise provotseeris (277)

LISA KOMMENTAAR

Sõnumitooja 14. oktoober 2015 09:02
Samal teemal artikkel ka sõnumitoojas.
Kurb 14. oktoober 2015 11:58
Lugesin artiklit sõnumitoojas, mind paneb väga imestama. Alati imetlesin seda paari. See tundus nii kena ja armastusväärne. Aga ...!!!! Inetu lugu, mis toimub inimeste hinges, et niimoodi ajakirjanduses oma lugu pesta. Kas pettumus ja viha on nii suur, et enam ei saa aru, mida tehakse, kus tehakse ja mida suust välja aetakse. Eeskujuks naistele!!!! Kas see ei ole mitte karutegu naistele, kes tõesti kannatavad peksu all? Nad ei julge sellest nagunii rääkida ja kui niimoodi seda avalikkuse ette tuua ja mille eest, no ma ei tea.
TÕMBAME NÜÜD JOONE ALLA 12. oktoober 2015 20:52
Teate, lõpetage nüüd ära see kommenteerimine. Tekst avaldati 8. oktoobril ja te istute siin ja muudkui vaadate, kes mida on kommenteerinud. See on hale. Elage ise ja laske teistel ka elada.
Imbi sai oma elu tähetunni ja Tõnu peab kogu loost õppima.
Jõudu teile kõigile ja jätame nüüd oma sõrmekesed vähekseks ajaks rahule.
Huvitav. 12. oktoober 2015 11:24
Siin inimestel on ikka vägev kujutlusvõime :) Inimesed väidavad Imbit tundvat aga see mis siin lugeda saab see on hale! Inimesed kes siin sellist jama ajavad Imbi kohta on kindlasti kas Tõnu ise või siis haige mõtlemisega eksid kes lihtsalt on kadedad. Ma ei mõista miks on vaja valetada? Tõnu sa ei saa aega tagasi kerida ja oma tegusid muuta. Lepi sellega,et need juba tehtud ja karistus saadud!!!
Vastuseks sellele,et tubli mees see Tõnu,et kaikaga astus teistele vastu. Minu arvates hale,et mees ainult naisi klobib aga kui meestega vaja kakelda siis saab ainult kaikaga hakkama.
exid 12. oktoober 2015 13:23
Jah Imbi, me tõesti kaitseme teda. Nimeta meid siis Tõnudeks, eksideks või haige mõtlemisega kadedateks inimesteks. Ja me tõesti tunneme ka sind ja ei ole kunagi mõistnud, miks Tõnu jäi alati sinu juurde ja kui püüdsime ta silmi avada, kaitses sind pimesi. Ja ühte me ütleme, kui Tõnu ka tõstis kätt sinu vastu, siis pidid sa midagi väga ja väga halba tegema. Ja siis me ka ei usu, et ta sind lõi. Niipalju me teda tunneme.
exid-2 12. oktoober 2015 19:04
Issand Imbi, mida sa kirjutad? Mille peale need eksid kadedad on, et nad ei saanud kolakat või? Saa sina nüüd sellest üle ja lepi, et seda meest ei ole enam sinu kõrval ja keegi ei ole enam kade su peale. Ta on süüdi mõistetud ja sa ei saa rohkem enam midagi teha. Ära korruta seda kogu aeg, lepi sellega. Ära mõtle ega looda, et äkki ta tuleb pisarsilmi su juurde tagasi ja palub andestust. Lepi ka sellega, et oled kena, tark ja tubli naine nagu kirjutad ja ära kinnita seda siin kommentaariumis endale kogu aeg ja palun, ära kommenteeri enam, vat see on hale, kui sa seda jälle teed.
Mõtlemiseks 11. oktoober 2015 09:47
Imbikene tee nii palju seda Tõnut maha, kui tahad aga tema saab elus hakkama, kuna näeb vaeva aga sina ei tea mitte midagi sellest, mis tähendab pingutamine. Need kommentaarid siin ei loe enam midagi, ei lähe Tõnu elu halvemaks ega sinu oma paremaks. Äkki aitab siin kommenteerimisest ja üllata millegi uuega.
djadja vanja 11. oktoober 2015 05:13
suka,,nahui,,bljäd joptvuju mat!!!!
venku 11. oktoober 2015 05:11
10. oktoober 2015 14:25
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
... 10. oktoober 2015 19:08
mingi tõnu ex-armuke võtab sõna? :D
. 10. oktoober 2015 20:22
Ma tunnen teile orgustele kaasa, kurb.
... 10. oktoober 2015 20:51
Tunnen kaasa teile orgustele, kahju.
võsu kohalik 10. oktoober 2015 13:28
Siin pole mingit pistmist armukadedusega. Kui mitu korda Imbi tõnu juurest ära läks,kus mees teda pisarsilmi tagasi palus ja Imbi heas usus andestas. Kibestunud on need naised,keda tõnu enne Imbit maha jättis. Meie riigis pole haaremi pidamine normaalne.Imbi on kena naine ja väärt palju paremat meest. Mul on tema pärast hea meel,et ta sellest puugist lahti sai. TUBLI OLED IMBI.
Kohalik Võsukas 10. oktoober 2015 23:01
miks sa imbi sinna haaremisse siis nii väga tahtsid. Nii tark, tubli ja ilus. Tule sealt kõverpeegli eest ära ja näita, mida sa ise suudad teha peale sapi pritsimise. Aga tao rauda seni kui see veel kuum on- saada Maajasse mõni kena jutt, kirjuta oma eluloo raamat. pane kokku kõik oma gurmee retseptid ( no ikka need mida haaremis toidujääkidest valmistasid), äkki saad isegi oma elu laulu sisse panna ....Mingit joru sa ikka suudad peale kolmandat pitsi ajada.Pane kõik oma asotsiaalide kamp tööle....Tubli imbi.

10. oktoober 2015 12:13
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Liina 10. oktoober 2015 12:57
Kas ARMUKADEDUS annab Imbile õiguse meest naistepeksjaks tembeldada? Kas sina oled kohtumõistja? Kas on olemas mõni seadus, mis ütleb kui palju naist ja last tohib mehel olla? ja, et mehed ei tohiks portaalides käia? TEGELE ENDA ELUGA JA ÄRA PESE MUSTA PESU! Mees ei ole naisepeksja, vaid Imbi on valelik,kibestunud vanamutt.
Meeri 10. oktoober 2015 07:15
Ei saa ühtki naist peksta,kui naine ise seda ei taha.Üks kord saab muidugi lüüa,aga siis,kui naine on normaalne,kolib ta minema või annab sellele peksjale sellise koslepi,et enam ei tõusee ... ei jalg ei käsi ja kõik muu.Nii lihtne see ongi.Olen näinud pealt vanema inimesena küll ja veel,kus naine saab kolki ja siis kui vahele lähed,kükitab mehe "paati" ja annab sellele vaheletulijale koos KALLI mehega agu.
Kui ma oma tuttavalt küsisin ükskord,pärast tema järjekordset tappa saamist mehelt,et miks sa sellisega koos edasi elad,ütles ta otse:"aga ta on pärast minu peksmist alati nii hea".Nu milles probleem?Elagu oma "õnnelikku "pereelu edasi.
Kats 10. oktoober 2015 04:24
Mäletan, miks ma ei mäleta. minu esimesed mälestused sellest maailmast on kuidas isa peksab ema. Kadus teine ära mitmeks päevaks. Siis keset ööd kui koju tuli algas õudus. Peksis akna puruks kui piisavalt kiiresti ust lahti ei teinud. Ja siis oli ema järjekord. Ja kui lopuks magama jäi sonis kohaliku naabrinaise nime. Ja ega ta lahku minna ei tahtnud. Ähvardas, et võtab lapsed ära kui naine otsustaks lahkuda. Rääkige kes siin keda terroriseerib.
kessu 10. oktoober 2015 00:21
Kuule sina ka kavastu, Imbi pole kunagi au ja kuulsust tolle jobu Tõnu arvelt tahtnud. Olen nende elu päris palju pealt näinud. Imestan,kui kaua jätmus Imbil kannatust selle mitmenaise pidaja jaoks. Nägin ise Tõnu hiljuti uue linnukesega koos. Samal ajal käis Imbit palumas ja lunimas,et talle kõik patud andestaks, et armastab teda. Jooksis iga minut poe vahet,et Imbil silm peal hoida. Hale kuju see naisepeksja.
Kavastu 10. oktoober 2015 10:09
Sellepärast see kättemaks tuligi, et ta uue naise leidis ja tahtis, et Imbi välja koliks:) Ta pole kunagi naisepeksja olnud, pole kunagi ühtegi naist löönud! See, et ta Imbit uksest välja juhatas ei tee temast naisepeksjat, vaid Imbist valeliku mõrra. Teadmine, et on jäänud korralikust mehest ilma, vihastas teda ikka päris korralikult välja. Ilmselgelt noorel naisel, kes näeb välja 60+ ja parmu elustiiliga läheb päris raskeks uue korraliku mehe leidmisel.
riin 9. oktoober 2015 23:40
Mina tean väga hästi Tõnu, olen temaga ka juhtumisi korra kokku saanud. Kuulasin terve õhtu tema lolli hala, hale valetaja. Imbi on kindel ja tubli naine. Tubli Imbi,et sellisele jobule koha kätte näitasid.
Kavastu 10. oktoober 2015 09:20
:) tunned ikka väga hästi, lausa korra oled kokku saanud:)..vaata, mida sa kirjutad. Milles Imbi on tubli olnud? pole ta millegagi elus hakkama saanud. JOODIK,
VARAS JA MITTEUSALDUSVÄÄRNE ISIK see on tema iseloomustus.
Tiina 9. oktoober 2015 17:30
Kui pildi pealt vaadata siis see naine tundub olema haige voi on tal psuhhilised probleemid usun et ta ise provotseeris oli kindlasti hirmus armukade
Episood 9. oktoober 2015 15:26
Käisin külas Venemaal.Mehel naine pidas kusagile mineme,mees lõi naisel silma siniseks enne minekut.Naine ei vahtinud ka pealt pani mehele paugu mu na de sse.Mees lendas tooliga põrandale ja jäigi sinna terveks ööks.Ma kohkusin ära,et järsku on surnud ja käisin vaatamas kas ikka hingab.Hirm oli tõesti terve öö suur,naine pani ka kusagile minema,et järsku mees kärvab ära.Vastu hommikut jäin magama,unepealt tunnen kohvi lõhna ja kuulen keegi köögis räägivad.Tõusin üles ja läksin ka kööki.Naine oli koju jõudnud ja juba mehe süles.Küll oli kahju seda naist vaadata,õhtul oli nii kenake.Milline nägu oli nagu pajapõhi paistes ja silm ka kinni.Meest oli sama kahju vaadata kui aitas naist pliidi juures jalad harkus ja munad nagu oinal suured ja sinised.Neil oli nagu eile ei olekski midagi olnud.Vat see on juba armastus.Eesti naised ärge vahtige,jalaga munadesse.Loodame,et see pere lepib ka ära.
küll sinusugustele varsti moslemid koha kätte näitavad. 10. oktoober 2015 14:15
naised ongi ülepea kasvanud,küll neil kott pähe tõmmatakse.
jaa 9. oktoober 2015 12:55
korda pole enam.Lääne Saksamaal sai abielunaine oma pangakonto avada alles 1976,enne seda otsustas mees rahakulutuse üle,peale seda hakkas läänemaailma allakäik ja olemegi tänases hullumeelses ajastus,riikide hiiglaslikud võlad ja võõraste rasside ja religioonide sissetung.Ei mingit vihakõnet,lihtne matemaatiline statistika ja kaine pilguga ümbritseva analüüsimine.

To küsimus. 8. oktoober 2015 21:07
Labane, lihtsalt labane mõtteviis. Üks noormeestest oli minuteada õepoeg ning teine samuti mingitmoodi sugulane!!! Aga labane mõtteviis suudab kõike välja mõelda. Haha
Nõme 8. oktoober 2015 20:03
Eriti nõme on selliste asjadega meediasse ronida. Oleks siis veel ajakirjaniku algatus. Armuvalus vanurid.
Nõme? 9. oktoober 2015 11:31
Ega ikka ei ole küll nõme- kõige mõistlikum viis ülbitsejast peksja avalikkuse ette tuua ongi ajakirjandus! Muuseas google otsingusse jääb see artikkel igaveseks ja seostub selle mehe nimega! Lehtedel ei ole mingit alust artiklit või nimesid kustutada, kui kohus on süüdi mõistnud ja paras!
D'O. 8. oktoober 2015 18:59
Sihukesest provotseerivast LOLLIST tuleb lihtsalt LAHTI saada - LAHUTADA ja asi vask! Kui kord sellisel moel õppetunni saab, küll siis ka hakkab MÕTLEMA!!
8. oktoober 2015 19:10
aga mis siis, kui hoopis rõõmustab
Pole küll õigustus 8. oktoober 2015 18:33
aga ainult mehed teavad kui hulluks võivad naised minna.Ja kui ta sulle käsipidi kallale tuleb,on asi veel kõige leebem,Nad võivad mööblit lõhkuda,laamendada,elamise segi pöörata,sind lõputult mõnitada,näägutada,kui palud vaiksemalt käituda,et naabrid kuulevad,lisab see veelgi õli tulle.Kes on naiste terrori käes kannatanud,see ka mõistab,et selle kõige peale ei jää ka rahu ise rahulikuks.Sõnadega sa tema karjumise vahele ei saa,kui sa just niigi suurt kisa naabrite ees veel suuremaks ei taha paisutada,kui lähed teise tuppa ,tuleb järele jne,jne.Niiet alati ei ole naised süütud ohvrid,see psüühiline vägivald on kohutav ja keerab nii seest kui peast kõik sassi,ainus soov on ,et ta vait jääks.Aga see pole karistatav,kuigi see on kordades hullem,kui üks sinikas
jaa, 8. oktoober 2015 19:37
aga need, kellest sina kirjutad, pole pekstavad naised.
Naisepeksja naine on murust madalam, ta ei julge silmigi tõsta, lõhkumist ei oska ta uneski ette kujutada.
Jaa, on olemas ka hüsteerilisi naisi, aga need on sellistel meestel, kes vajavad koduseid väljakutseid, et taevas ja põrgu koos oleks, armukadedus ja tagaajamismängud on kohustuslik abielu osa, sest vastasel juhul hakkab mees rutiinist ja igavusest võõrastes käima. Sellised mehed ise valivad need mustlase püssid ja need mehed POLE naisepeksjad.
Naisepeksjad on hoopis teine teema, need on nagu mängusõltlased ja muidu sõltlased, kurat haarab hinge, siis vaja oma adrekas või doos kätte saada ja doosid aina suurenevad ning sööstude vahelised ajad lühenevad.
tom 8. oktoober 2015 18:17
Kuidas 8. oktoober 2015 16:21
saab süüdimõista ainult kaebuse peale vägivallas? Nagu ma aru saan polnud proual vigastusi.
Jälle lihtne kalamees siin! Endine komm 11:00. 8. oktoober 2015 16:20
Lugesin edasi. Lugesin kõik kommentaarid läbi. On aega, kuna kala täna ei võta. Ja mis selgus? Minu Peipsi tüdruk on teistega võrreldes järelikult kullatükk. Ei ma vahet tee, olete naised või mehed, ühtemoodi väge täis olete kõik. "Peaasi, et õigus vaid mulle jääks". Muide, mina ja mu Peipsi tüdruk pole enam noored, pensieas juba. Lahku aga ei plaani minna. Sest kuidas siis muidu põnev elada oleks? Kurat kui vaielda ka ei saaks, ei tasuks eladagi. Vaieldes leiame alati kesktee ja häid ideid. Aga teie tapelge edasi! Tore lugeda kui õelad inimesed ümberringi elavad. Ja mina veel mõtlesin, et minu oma näägutab. Sel nädalal vist ei saagi kalale, ilm na vale. Jooma ka ei tasu ühe eide pärast hakata, ega hooligi viinast. Nii, et igaüks elagu nii, nagu talle mugavam. Kes läheb kalale, kes jooma, kes paneb otse vastu tatti. Ise teate, aga huvitav lugeda siiski.
naine 8. oktoober 2015 18:28
lõpuks üks lihtne ja õige kommentaar:)
Head tervist ja head kalaõnne sulle, kalamees!
Ole sa tänatud, naine! 8. oktoober 2015 19:29
Vähesed saavad aru, mida tegelikult looduses viibimine annab. Veelvähem taipavad seda naised. Rõõm tunda, et vähemalt kaks naist seda pooldavad, üks minu naine. Igatahes kaklema loodus küll ei õpeta. Olen pika elu kalamees olnud, aga kordagi pole kalal olles ükski teine kalamees tüli norinud. Kodudest ei tea. Tervise üle, penskarina, kurta veel ei saa. Eks üks ja tähtsam põhjus ongi loodus. Ja mis huvitav, nii põnev on looduses toime tulla väga vähesega. Ega me koduski prouaga teineteise vastu väga nõudlikud ei ole. Igaüks teab oma tegemisi. Minul teadagi tehniline pool. Naine seevastu on tubli koduhoidja, ja puhas. Isegi sokke ei pea ma ise otsima, ajan veel midagi sassi. Mida sa veel siin kakled, eks? Sullegi õnne! Peab vaid teadma, et kõik on siin maamunal isiksused. Seega, kes meist ideaal on? Ole veelkord tänatud!
no 8. oktoober 2015 16:17
kui nende pilte vaadata on siililegi selge, kes neist on paras paadialune ja, kes korralik noormees.

Kah üks vana Lind. 8. oktoober 2015 16:00
Kjes ljööb sjee armastab.
üks naine 8. oktoober 2015 15:58
uskuge mind aga mehel võib õigus olla--on minulgi probleeme ja raskusi koduses elus ,kui pean kõike ise tegema ja organiseerima. Oleme pensionärid ja mees käib veel tööl aga vahel tunnen end kõiges selles koduses jamas - heaolus väsinuna- võtan klaasi veini ja vägisi tekib sõnavahetus,sest tunnen,et kõik naise-mehe tööd on minu õlul. Jumal hoidku selle eest ,et lähen kätega kallale aga see üksteisele halvasti ütlemised mõjuvad mulle halvasti--tunnen end nagu süüdlasena .......aga siiski õiglasena. Vana naisena ei jõua enam ära teha kõike seda (aiatööd,suvilas aiatööd , remondid, naela seina öömine jne.) tundub mulle ,et kõike on minu kaela pandud liiga palju. Oleme sellises vanuses ,et varsti juba 50 aastat kooselu ja mulle lihtsalt tundub ,et mu abikaasa teeb tööd selle mõttega, et lihtsalt viilida raskustest ,selle asemel ,et oma naisega neid viimaseidki aastaid koos mööda saata. Töötab valvurina,mis isegi rahaliselt sisse ei too---parem kui oleks kodus ja teeksime kõike koos.
päike 8. oktoober 2015 15:53
Aga minul on hea meel, et naised on julged taolised jõhkarditest mehed kohtu alla andma, politseis avaldusi kirjutama jne! Seda kõike tänu sellele, et on palju näiteid, kus viimasel ajal naisepeksjad süüdi mõistetud. See annab julgust teistelegi. Ärge kartke naised, selline rusikakangelane võib teid ähvardada, aga kui te ta üles annate, on see parim tegu! Isegi, kui teil ei ole oma kinnisvara, minge vanemate või pereliikmete juurde kasvõi ajutiselt, aga vägivallatseja juurest ÄRA! Alustage enda elu ülesehitamist, minge trenni, kohtuge sõpradega, alustage ülikooliõpinguid, leidke hea töö jne. Elu on elamist väärt! See, kes teid on väärkohelnud ja alavääristanud peab saama karistuse!
naine peabki oma kohta teadma, 10. oktoober 2015 14:21
küll "pagulased" euroemased paika panevad,uskuge mind.
Arvole 8. oktoober 2015 15:53
.... aga kommenteerisid ju!? Tundub et sul pole lihtsalt midagi tarkka öelda sest juhtub vist endalgi
Hmmm 8. oktoober 2015 18:35
No selliseid kirjavigu ei saa teha tark inimene!
8. oktoober 2015 19:11
nagu näed, saab küll
Jaan 9. oktoober 2015 00:48
Elus on muidki tarkusi kui kirjutamine.
huvitav teadus 8. oktoober 2015 15:18
huvitav, et ülemus, maksuametnik või liikluspolitseinik ei saa rusikaga vastu lõugu, kui nad "provotseerivad, näägutavad jne"
Arvo 8. oktoober 2015 15:02
Ei ole teiste kohtumõistja,sellepärast ei süüdista kedagi ega kommenteeri.
Arvole 8. oktoober 2015 15:31
Ära muretse, kedagi ei huvita, mida sa arvad või ei arva. Õnneks on kohus kohtumõistja ja kohus on mõistetud. Naisepeksja on kurjategija.
Ille kommijale Arvole mitte Arvo. 8. oktoober 2015 15:55
Kas sinu ja teiste arvamused ainult loevad,Arvo haritud inimene ei arvagi midagi teist harimatutest matsidest.Sina munadega külaeit tõmba seelik selga ja lätuta vanamooridega sauas edasi.
Häbiväärne lugu 8. oktoober 2015 14:53
Nokkige mehe ja tema käitumise üle kuid jätke vanemad ja lapsed sellest välja. Tõnu on tubli tôömees ja saab sellest üle! Proua Imbi elu jääb ikka näruseks ja aina halvemaks see ka läheb. Õnne ja edu talle!
to varasemalt 8. oktoober 2015 14:37
Et sa teaksid siis see oli Imbi ja tema perekonna poolt etteplaneeritud kuritegu, kus nad tungisid Tõnu koju ja Tõnu kaitses oma vara kõike seda on võimalik internetist uurida. Korraldasid mehele kambaga, milles kõige rohkem sai siiski vigastusi Tõnu keda sa Imbi ka ise peksid ära seda unusta! See endine õpilane on naise tallaalune, kes teeb seda mida naine käsin ja kui Kertu tegeleks rohkem oma pere probleemidega (ema kes istub vangis süütamise eest) mitte teiste eludega oleks ehk ka sul lihtsam ja ei laseks ka sina ehk teiste meestega ringi ja oleksid enda mehele truu
Hahaa 8. oktoober 2015 15:02
Või lausa kuritegu? Huvitav, et kohtus jäi süüdi mees, seega mees on kurjategija! Räägi, mida iganes soovid, sind ei olegi võimalik uskuda! Karmavõlg koos intressidega lajatas sulle praegu kukile ja paras!

8. oktoober 2015 14:18
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
kohalikule 8. oktoober 2015 14:29
Kulla kohalik, ükski väljamõeldud luulu ei leia tönapäeva kohtus kinnitust! Selleks, et kedagi vägivaldsuses süüdi mõista, (mida see tõnnikene on: süüdimõistetud kurjategija) on tarvis väga palju erinevaid tõendeid, mida õnneks ka piisavalt oli. Nii, et sinu häälekene on hüüdja hääl kõrbes.
kessu 8. oktoober 2015 14:41
Keegi ei sünni joodikuks aga saavad selleks. Ju siis joomiseks põhjus nt. vägivaldne mees.
raivo 8. oktoober 2015 13:49
mees ja naine on võrdsed ja kes kobiseb,saab pakosta käest.nii et vägivallatseda võib kõigi kallal või ei tohi mitte kellegi.nii,otsin oma kleidi üles ja lähen suppi naisele keetma.
Vanusevahe. 8. oktoober 2015 14:20
on pildil ema või naine?Kätt tõsta ei tohi elusolendi vastu.Olgu naine , laps või mees või koduloom.Need on rängad süüdistused, miks ei läinud ära kui esimest korda kätt tõsteti?
Öeldakse, kes teeb teisele tahtlikult halba , see tuleb omale mitmekordselt tagasi.
Teadja 8. oktoober 2015 20:02
naisterahva vanus on 38:)
8. oktoober 2015 13:47
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Laura 8. oktoober 2015 14:09
Naine sa küll olla ei saa, kui sellist lambajuttu ajad. Keegi pole kellegagi sunnitud koos olema ning kui elukaaslane ikka vaimset terrorit teeb, siis minnakse tema juures minema, mitte ei lasta rusikaid käiku.
to "naine" 8. oktoober 2015 14:27
Sa oled lihtsalt üks vägivalda pooldav mees! Hale:) Ma tahaksin oma silmaga näha NAIST, kes taolist idiootsust pooldaks!
to 14:27 8. oktoober 2015 15:05
Muidugi. Sest naised peavad olema solidaarsed! Ja lähtuma dogmast, et kõik mehed on alati sead! Naised aga alati süütud inglid ning kannatajad.
Kle sina seal 8. oktoober 2015 15:36
Mis õigusega sa üldistad? Iga naine räägib ikka enda eest. Isiklikult mitte ükski minu sõbrannadest ei ole iial kasutanud väljendit "Kõik mehed on sead!", aga kuna sina, õnnetu mehike seda siin juba korduvalt mainid, küllap siis tunned end siga olevat:) Mitte ükski minu endistest meestest ei ole siga, samuti ka mitte minu abikaasa. Aga mees, kes nõrgemaid peksab, väärib karistust ja pole mõtet solvata sigu, kes on toredad loomad. Iga vägivallatseja saab kord oma karistuse. Te vägivaldsed mehed, ärge kujutage ette, et pääsete karistuseta. Õnneks on Eestis mingisugunegi õigussüsteem olemas ja kui teie vastu juba naine kohtusse läheb, võite olla 150% kindel, et teie nimi on elulõpuni määritud!
naine, kes tunneb seda tõnu 8. oktoober 2015 13:20
sain temega tuttavaks tutvumisportaalis. jah, tõesti kohtumise esimene pool tundi jahus ainult sllest imbist, kuidas tema ikka kõik andnud jne. rääkis ära kogu inimese haigusloo ja kogu perekonna siseinfo. miski muu seda meest ei huvitanud, kui võõrale inimesele imbit mustata. mina imbit ei tunne, kuid väga suur kakamaitse jäi sellest mehest suhu küll. loomulikult ei soovinud ma enam temaga tegemist teha. vägivaldne ta minuga ei jõudnud olla, seda ma pean tunnistama, kohtusime ka vaid korra ja kohvikus.
peeter 8. oktoober 2015 13:40
Mul esimene naine oli selline,et irises ja irises kuni persse saatsin.miski ei sobinud ja mõnitas. Alavääristas kogu minu suguvõsa. Pärast tuli kallale ja vahel lauanoaga...noris igast asendist. .Andsin vastu kõrvu ja ei kahetse seda, kuid pärast kellas,et mina olen vägivaldne.Mul teine naine ligi 15.a ja pole sõrmegagi puutunud...nii,et kus see tõde siin jutus on,kui asi on juba avalikuks aruteluks ...kaunis ebameeldiv asi ...
peeter peeter p......s 8. oktoober 2015 13:51
Oh sa vaene mees. See näitab ainult seda, milline tohman sa ise olid, et sellise naise võtsid:D Ja see, et sa sellisest asjast veel julged rääkida, et naine sulle lausa NOAGA kallale tuli, näitab vaid seda, kui väärtusetu mees sa ise oled! Mis "tõde":D Tõde on see, et su jutt on üks väljamõeldis enda vägivaldsuse õigustamiseks. hale kuju oled ikka küll:D
8. oktoober 2015 15:39
No mis sul nüüd hakkas?
naine 8. oktoober 2015 14:03
just sellised need lipsustatud mehed kord on, esimesele ettejuhtuvale räägitakse oma abikaasast ja laste emast halba.Sellised mehed tuleb avalikustada, et nii kollektiiv kui sõbrad teaks millise inimesega on tegu...
Vägivallast 8. oktoober 2015 14:35
See on üks võimalus vägivaldset meest juba tutvuse alguses paljastada: Kui ta räägib oma endistest naistest halba ja eriti inetute sõnadega: vana lits, rahaahne mõrd, joodik jne. Kui neid naisi on mitu ja kõik on eranditult nii paganama halvad, peaks tekkima loogiline järeldus: See olukord EI SAA kuidagi õige olla! Kuidas siis vaene mees satub ainult halbade naiste otsa??? Ega pole muud, kui olde nii eeskujulikud naised, kui tahes, lahku minnes räägitakse teist täpselt sama! Aga see ei peaks teid huvitama, kui suht alguses sellisele valetajale selja pöörate!
8. oktoober 2015 13:20
Jälle teine eestlane sööb teist. Mis teil viga on
sööja 8. oktoober 2015 15:04
Õnneks mitte ilma põhjuseta. Kui ikka mulle mees kolki annaks, ma sööks nõnda kõvasti, et ta saaks väärilise karistuse! Kui sellise sigadusega hakkama saad, nagu naise löömine, siis ole valmis ka tagajärgedeks!
VÄRDJAS on see mees, kes naist lööb!!! 8. oktoober 2015 13:14
VÄRDJAS on see mees, kes naist lööb!!!
Laura 8. oktoober 2015 14:11
Üldiselt ma sõnastaks selle nii ümber, et värdjas on see INIMENE, kes teist lööb.
küsimus to 13.14 8. oktoober 2015 15:08
Aga kuidas nimetada naist, kes meest lööb?
vastus sulle 15.08 8. oktoober 2015 15:40
Sina ära raiska aega nimetuste otsimisele. Kui naine sind lööb, siis keegi ei keela sul seda TÕESTADA ning selle naise vastu kohtusse minna, sest just seda on teinud viimasel ajal ka mõned tublid naised, nagu ka Imbi. Kui ikka kehaliselt väärkoheldakse, ei pea kannatama ei mees, ega naine, aga sinu jutt on lihtsalt üks aga ja aga- sa otsid naise peksmisele õigustusi, mida sul pole!
!!!!! 9. oktoober 2015 11:03
Mehed üldreeglina politseid ei tülita, kui panni või pudrunuiaga vastu pead saavad. Häbitunne takistab, et naiselt peksa sai. Seega jääb fakt fikseerimata. Naised seevastu tormavad aga kaebama. Traumapunkti, sõbrannadele ja politseisse. Ja lõpuks ongi kriminaalasja jaoks materjale piisavalt koos - korduv ning süstemaatiline vägivald! Meditsiiniliselt tõendatud ja puha! Aga mida on mehel vastu panna? Ainult tühipaljas omaenda suusõnaline kinnitus, just nagu olevat teda varem pekstud. Seega, millise otsuse teeb siis kohus? Kohus lähtub esitatud tõenditest. Selge, milline tuleb siis ka otsus. Ühel poolel on korralikud tõendid, teisel aga mitte.
lausa mitu hüüumärki 9. oktoober 2015 11:40
Vaat missugune "uhke" mehepoeg siis, muudkui saab naise käest panniga vastu pead, ag auhkus ei luba politseisse minna- ma naeran praegu südamest! Ok, uhke mehike, ära siis mine politseisse, aga ütle MIS sind takistab vägivaldse naise juurest minema jalutada (juhul, kui elate naise kodus) või vägivaldne naine tänavale visata (juhul, kui elate sinu kodus)??? Sa vaene, vaene lollike! Sellist idiootsust mine räägi kadunud vanavanaema haual.
Aili 10. oktoober 2015 16:30
ma ei lööks iialgi kedagi...aga kui mind lüüakse pole õige..... .löö vastu kui jõuvahekord on selline , et võidakse maha lüüagi . Lööjad on lollid ja nendega ei ole tarvis kakelda. Olen mõnda sellist kohanud. Muidu päris mõistlik kui joomane loll valmis . Aga kuhu oma kodust põgeneda ...see ei olegi nii lihtne . Vähemalt lollile ei ole vaja hakata tõestama et ta on lollllllll see ajab ta veelgi rohkem marru . .See ei ole enese alandamine vaid enesekaitse.
NAINE 8. oktoober 2015 13:09
Niisama ei millestki ei hakka ükski naine näuguma kodus. Midagi ollakse ikka järelikult tegemata jätnud ja seda ilmselt juba väga pikka aega.
Kooselu ei ole lasteaed, kus naine peab kõike märkama, ise ära tegema ja siis kõige selle juures veel ka meest ümmardama.
MITTE MISKI ei õigusta füüsilist vägivalda.
Iga mees, kes sellise füüsilise lahenduse peale oma elus tulnud on, et räägib naisterahvaga kätega, võiks koha peal häbi pärast maa alla vajuda ja enam mitte kunagi välja tulla.
to NAINE 8. oktoober 2015 14:06
Seega, naine on alati püha ja puutumatu, mehed on aga alati sead või? aiselik egoism ning silmaklapid!!!! Lapsepõlvest mäletan, et naabermajas elas üks daam, kuuldavasti noorusest mingi endine sadama linnuke. Kellel oli aga väga korralik, karske ning lapsi armastav mees. Naine lõi kodus aga l..si, jõi ja magatas kõiki kolhoosi traktoriste. Ja kui mees kogemata kombel varem koju tulles neile peale sattus, siis peksis naine oma mehe omakäeliselt läbi ja viskas trepist alla. Naine oli seal peres 120 kg. raske tugev mammi, mees aga mingi 60 kg, kõhetu kilu. Ja mees kannatas selle kõik välja. Kui naabrid küsisid, miks ta ära ei lahuta, pühkis too pisara j ütles, et ei aa, et neil on ühised lapsed kes vajavad kasvatamist.
aga saad ju isegi aru 8. oktoober 2015 16:01
et Sinu toodud näide on ikka väga, väga, väga erandlik
samas see, et mehed naisi klobivad, seda sugugi pole kahjuks :(
keegi ei ole siin õigustanud vägivalda, ei mees ega naine ei tohi kätega arveid õiendada!
Õige Naine! 8. oktoober 2015 14:19
Ka naine ei tohi ju kätega kallale tulla ja asju loopida. MITTE MISKI ei õigusta naise põhjustatud vägivalda. KA VAIMSET!
jällegi... 9. oktoober 2015 11:42
keegi ei keela lahkuda vaimselt vägivaldse naise juurest või ta välja visata, milles küsimus? Kui sa oled MEES, siis selline asi ei ole probleem...Ainult haliseda oskab sinusugune hale vennike netikommentaariumis, tegudeni ei jõua, otsustada ei oska- ÄPU!
Blondy 8. oktoober 2015 13:05
Kas see on see Kavastu küla tšikk vää?
Kes sa vä 8. oktoober 2015 17:21
oled koguaeg mõni pubekast pe de vää ei oska rääkida.Lõpeta see määgimine ära ja tao pi hku edasi.

Naabrinaine 8. oktoober 2015 13:02
Imbi! Tubli-näita sellele mehele koht kätte. See mees on seda väärt,et lõpuks kõik tema tõelist(vägivallatsevat) palet näeksid.Lõpuks ometi sai sul mõõt täis-oled lasknud end liiga kaua peksta. Ilusalong on mehe oma,mitte naise. Kahju,kaotasin hea pediküüri tegija ja maniküüri peab laskma ka mujal teha.
??? 8. oktoober 2015 14:23
Naiselik solidaarsus?
Naabrinaisele 13.02 8. oktoober 2015 20:54
Karta on, et "tubli Imbi" näitas kohe kõik oma kohad ise ette.
Aga oma maniküüri ja pediküüri saad ju Imbi juures Loksa A ja O poes tagaruumis ka teha lasta. Tal nagunii vastavat haridust sellel erialal pole.
Varasemlt 8. oktoober 2015 12:58
Varasemalt ju on Tõnu tekitanud Imbi kehale palju sinikaid ja marrastusi. Aasta aeg tagasi oli ju Tõnu nii kõva mees,et peksis ju kahte noormeest ja Imbit lausa puidust kaikaga. On see normaalse inimese käitumine???? Üks noormees oli muide kunagi õpilane koolis, kus Tõnu oli Direktor. Tore taaskohtumine oma kunagise direktoriga??
to varasemalt 8. oktoober 2015 14:32
Miks ta neid siis peksis ja kõiki kolme kohe korraga? Räägi meile kah, kui juba kord alustasid. Ega nad äkki ometigi? ..... Muidu oleks seda agressiivsust ju raske seletada, kolme korraga tümitada ja neist veel kaks noored terved mehed kah. Nii võib äkki veel ise nende käest koslapi saada. Ohtlik ettevõtmine! Mõistusevastane käitumine.
saarlane 8. oktoober 2015 12:58
mees tuleks naise sõbrannade kätte anda ja abivallana ei tohiks enam töötada
8. oktoober 2015 12:50
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
ja mis kõige hullem, 8. oktoober 2015 13:05
sots ka veel pealekauba.:DD
Lollid kommentaatorid 8. oktoober 2015 12:36
Enne kommenteerimist lugege enne artikkel täismahus läbi ja lugege seadust. Pole see Tõnu seda Imbetsilli löönud vaid tiris ja Eesti seadus on selline, et ka selle eest saab karistada. Asi on peksust ikka väga kaugel. Miks peakski mees oma kodust välja kolima, kui tema selle ostnud on sinna oma raha ja aega investeerinud? Imbi pole selleks mitte midagi teinud aga ainult nõuab?!?! Nõuab endale korterit, milleks pole tal mingisugustki õigust? Kas te inimesed olete debiilikud v lihtsalt harimatud? Enne süüdistamist võiksite vähemalt nii paljugi vaeva näha ja artikkel enne läbi lugeda!!!
Loll... 8. oktoober 2015 12:50
...oled sa ise:-) Loeme seadust. Milline seadus lubab teise kallal vägivalda kasutada? Ja kohe 2 kommentaari jälle järjest sinu poolt. Oioi, kulla mees. Tee, mis tahad, aga nii väikeses riigis, nagu seda on EESTI, jääd sa inimestele alatiseks meelde naisepeksjana, ei ole sul kuhugi peitu pugeda. Oled süüdimõistetud kurjategija, haugu palju tahes!
nojah 8. oktoober 2015 12:53
Kui inimesele tekivad kehale sinikad ja marrastused siis on ta ikka tõsiselt haiget teinud. Varasemalt on ta ju neid tekitanud. Aasta aega tagasi oli see Tõnn ju nii kõva mees,et peksis puust kaikaga kahte noormeest ning kaasaarvatud ka Imbit. On see normaalne????? Ta on vaimselt haige inimene,kes teiste ees on 5+ aga muidu on paras töll ja julgeb ainult naisi peksta ja kaikaga noori mehi taguda!!! normaalne mees ju!!!!!!!!
() 8. oktoober 2015 13:07
Tere Imbi ja Kertu- näib, et olete hoos. Võibolla kirjutaks ikka tõde.
Siiri 8. oktoober 2015 13:57
See mees tundub ikka eriogar olema. Miks sa arvad, et sinu naine siin kommenteerib ja keegi Kertu? Oled sa nõnda naiivne, et arvad, et ainus vägivallavastane on sinu endine naine:)? ma ei suuda tõesti ära imestada. Võta teatavaks, et õnneks suurem osa inimestest mõistab sinu käitumise hukka. Mis pagana TÕEST sa veel kobised? Tõde selgitati kohtus juba välja ja sina oled SÜÜDIMÕISTETUD kurjategija, väärkohtleja. See ongi tõde!
() to Siiri 8. oktoober 2015 16:13
Vale inimene,keda ründad:) Tõde on alati kuskil olemas ja teadmiseks, et kohus ei selgita välja alati mitte tõde. Kas olid kohtuistungil, kas tead midagi antud kaasusest. Loen kommentaare ja ei saa tõest aru:) Ajakirjanik on valgustanud mõlema poole ütlusi ja mitte alati ei saa uskuda nn ohvrit. Ja tead , miks antud juhul ei saa, sest see nn ohver pöördus ISE ajakirjaniku poole, see ei olnud ajakirjaniku enda otsitud lugu ja see on asi, mis mind isiklikult paneb mõtlema, et mis siis ikka tõde on. Teadmiseks, et olen tuttav Imbi ja tema sugulasega, tean nende tegemisi. Kahjuks või siis õnneks ei ole au tunda seda meespoolt. Aga ühes on sul õigus, olen mees ja tean omast kogemusest, et naised ei ole nii süütud. Vabandust nüüd nende naiste ees, kes on kannatanud tõelist perevägivalda. Kuid see naine kindlasti kohe mitte. Seega.......
Miks 10. oktoober 2015 22:47
sa siis kaigast said? See pidi ikka päris suur sigadus olema, et kõik kambaga peksa saite. Selles on sul tõesti õigus- see mees on üks julge mees, kes üksi kambale vastu hakkas. Tundub, et sul löödi midagi ikka päris kõvasti paigastära. Loll pidi vähemalt oma vigadest õppima aga sa pole vist loll ka?
Naine 8. oktoober 2015 12:53
Kommentaarium elab oma elu, kui ise lugedes aru ei saanud, et kommentaarides on eelkõige jutt perevägivallast kui nähtusest ja mitte konkreetsest artiklist.
Siin kirjutavad mitmed mehed, et kui naine irisiseb ja kasutab vaimset vägivalda, siis täitsa arusaadav, et mees muutub vägivaldseks. No kuidas ei vaidle sellele vastu? Naise vaimne vägivald ka nt ei ole õigustad ju seeläbi, et mehest ei ole asja (ükskõik mis nurga alt vaadata). Mitte, et alati nö põhjust vaja oleks. On ebastabiilseid mehi ja on ebastabiilseid naisi. Kui rahul ei ole, mine lahku, mitte ära vägivallatse teise kallal (vaimselt või füüsliliselt). Need mehed, kes siin naise löömist õigustavad on igatahes allpool arvestust.
nõus naisega 8. oktoober 2015 13:12
Just minu mõtlemine. Kui pole suhtega rahul, mine lahku (sellisest vastikust, vigisevast naisest, keda siinses mehikesed oleks valmis peksma), AGA siin see koht ongi: vägivaldne mees tegelikult EI TAHA minna lahku, sest tal on vaja ohvrit, peksukotti ja sellisest naisest loobumine oleks tema jaoks kaotus. Jah, SELLISEST, keda ta on aastaid või aastakümneid vorminud alamaks, ussikeseks, kes juba arvabki endast halvasti ja usub, et on keretäied ISE ära teeninud. See kõik pika töö tulemus. Kuidas mees saakski sellest suurest tööst ühtäkki loobuda? Ainukesena naine saab lahti öelda vägivaldsest suhtest.
To Lollid kommentaatorid 8. oktoober 2015 14:14
... 8. oktoober 2015 14:38
Ehk loed ikka ise paremini polisei juba mitu korda kodus käinud vägivallatseva mehe pärast
No just just 8. oktoober 2015 15:43
...just sedasi need tõendid ju kogunevad vägivaldse inimese kohta! Miski ei tule niisama lambist ja üksikjuhtumi või arusaamatuse tõttu. Sellest ma räägingi! Süüdimõistmiseks on alati hunnik kaalukaid tõendeid! Arusaadav, et see mehe kaitselauluke, et naine "ise provotseeris" ei läinud kohtus läbi, nüüd leelotab seda interneti kommentaariumis- hea nali ikka küll:D
to 15.43 9. oktoober 2015 11:11
Vahe on. Naised käivad traumapunktis ning politseis ja tõendid muudkui kogunevad. Mehed seevastu aga häbenevad naise peale kaevata. Kuidas tunnistad, et oled selline näss kes peksa sai? Ja kui asjad lõpuks kohtusse jõuavad, siis ühel poolel on tõendid lauale lüüa, teisel aga mitte.
Mees 8. oktoober 2015 12:24
Mina veel ei ole oma naist löönud. Aga ta oskab täiega närve süüa. Niiet ma täiesti mõistan. Eks mõlemad pooled ole süüdi kui keegi tappa saab. Ja ei saa alati meest hukka mõista. Ma ei räägi praegu jobudest kes täis joovad ja kogu aeg peksavad. Sellised mehed tuleb seina äärde panna ja ...
mi 8. oktoober 2015 12:33
Et närve süüa? Käib ju närvidele küll, kui naine käsib vedelemajäänud sokid kokku korjata, tilkuva kraani ära parandada ja palub ennest kodutöödes aidata? Mehe, kes hoolib, armastab ja abistab oma naist, sellise mehe närve ei ole vaja küll ühelgi naisel süüa. Et asi on ikka jah kahepoole ja juba ammu enne seda, kui kellelgi tekib "kohustus" kellegi vastu kätt tõsta.
kusjuures see "ennast kodutöödes aidata" 8. oktoober 2015 12:58
on juba a priori vale väljend!
Kodutööd on TERVE pere hüvanguks asjad, mitte mingi naise eralõbu
aga noh, kuna see ongi tihti naiste eralõbu töö ja laste kõrvalt, siis tuleb paraku jah, mees "endale appi" paluda ...
just 8. oktoober 2015 13:06
kodutööd peaksidki olema pooleks jagatud ja meest ei peaks paluma. eks naised ise ole idio.odid ka, teevad kõik ära ja siis pärast imestavad, et täissöönud meheraiped ei viitsi midagi teha.
hehh 8. oktoober 2015 12:14
Aga viskab üle ikka küll, kui üks pidev psühhoterror käib, ja seda oskavad naised väga hästi. Üks naine võib vinguda, tänitada, mõnitada nii, et eluisu kaob. Ka selline vaimne "vägistamine" peaks olema karistatav. Naised, vaadake peeglisse!
... naine 8. oktoober 2015 14:46
Krt, viskab üle jah ja närvi ajab see mees, muudkui provotseerib oma laiskuse ja lohakusega. Ei ütle ühtegi sõna enam (sorri ei nääguta), kohe panen ühe tou rusikaga vastu nina. Mis ta provotseerib siis niimoodi :D
Jack 8. oktoober 2015 11:51
Mitte üks õigustus ei ole õigustus, kui mees on tõstnud käe naisterahva vastu! Selline mees on nõrk tossike, keda ennast on vanemad lapsepõlves alandanud ja keda ei ole iial õpetatud, kuidas tüdrukutega käituda. Ka kõige vastikuma ja kiuslikuma naisega on võimalik suhe lõpetada, vägivallata kusjuures! Kes seda ei suuda, pole mees.
8. oktoober 2015 12:00
Tsäkk, kuigi sa oled naine kirjapildi järgi siis palun mõtle.
Kui naine tõstab käe imiku vastu, kas mees peaks lihtsalt rahulikult kodunt lahkuma, või kaitsma väiksemat, nagu meid mehi on õpetatud? Kui naine on ohtlik väikesele lapsele, kas siis on õigustatud tema jõuga eemalhoidmine , et kaitsta võikest abitut last?
Naine 8. oktoober 2015 13:00
Et siis tuleks nii elada su arust, et naine peksab last, mees peksab naist ja siis laps hiljem vast ise oma koolikaaslasi?
Imelik stsenaarium. Ma ei sa aru kuidas on üldse võimalik sellise inimesega koos elada, kes last peksab. Kohtussee vaja minna ja ainuhooldusõigus saada. Vaevaline loomulikult, aga etem kui vägivalla ja peksmise ahel.
to Jack 8. oktoober 2015 12:09
Ära ikka nii kategooriline kah ole, et mitte ükski õigustus. Nii et absoluutne käsk? Aga mida soovitate, luupeetav, näiteks sellisel juhul teha kui naine panni, tainarulli või koguni kirvest mehe pea kohal keerutab? Või kööginoaga susata üritab? Kas käed rüpes oodata või? Minu teada on seaduse järgi hädakaitse lubatud isegi naisründaja vastu. Nii et ära paku absoluutseid käitumisreegleid. Kõik sõltub ikkagi konkreetsest olukorrast.
oioi... 8. oktoober 2015 12:17
...lausa selline valang kohe eneseõigustuseks:) Ega sa tossike sellega muud ei tõesta, kui seda, et käitud vägivaldsele mehele kõige tüüpilisemalt:) Aga mis siis, aga mis siis. Ära too ikka selliseid ekstreemseid näiteid. Suurem protsent vägivaldseid mehi peksab naisi lihtsalt seepärast, et endal on ebastabiilsus sissekodeeritud!
Naine 8. oktoober 2015 13:17
Siis kaitsebki end see kord ja jätab naise maha. Mehel on füüsiliselt paremad võimalused oht lihtsalt neutraliseerida naist viga tekitamata kinni hoides ja kui mees seda ei suuda, siis ongi tossike. Naine on 100 kg viiking ja mees 50 kg kilu või? Sellisesse suhtesse jääda ja veel ise vägivallaga vastata ... no mis mees see on?
Aili 8. oktoober 2015 14:41
Jacki komm läks tõnnile nii hinge, kuna kirjutas kohe 2 või 3 kommi enese kaitseks SEETÕTTU, et inimene vajutas õigele nupule, ehk siis asi on vanemates. Psühholoogid räägivad seda, kui ühest suust, et vanemate poolt alavääristatud laps muutub suurena teiste väärkohtlejaks ja see on ju loogiline. Laps, kellele vanemad nina ette viskavad, kuidas ta alati teeb valesti, millegagi hakkama ei saa jne- mis sellisest peaks kasvama? Kõiki naisi vihkav suure mehe nahas pisike, kibestunud poisike!
to Naine 8. oktoober 2015 14:43
Ka selliseid proportsioone tuleb ette. Kus naine on mehest jõu poolest üle. Mäletan naabreid, kus mees oli nii 60-nene tubli, hinnatud ja karske töömees. Naine aga 120 kg,. koduperenaine. Viiavõtja ja küla joodikute magataja. Kes nii mõnigi kord mehee tuupi tegi kui too töölt tulles kogemata peale sattus.
jaajahh, teame... 8. oktoober 2015 15:17
...jälle Tõnukene siin öörmiselt äärmuslikke näiteid välja nuputamas. Anna andeks, aga see on juba naljakas, kui rumal sa, mees oled!
to 15:17 8. oktoober 2015 19:04
Muidugi, on ju vaieldamatu aksioom, et naised on alati süütud kannatajad ning inglid. Kõik mehed on aga alati sead!
to jajah, teame... 8. oktoober 2015 21:48
Asjaolu, et sina mingit tõestisündinud lugu uskuda ei taha ei tee seda veel olematuks.
Muuseas, miks see Tõnu sind nii väga kummitab? Ükskõik, kes ainult söandab sulle milleski vastu vaielda ja mingit oma, sinu omast erinevat seisukohta avaldada, see on äkki kohemaid mingi Tõnu! See sarnaneb juba mingi maaniaga, kinnisideega. Soovitan võtta perearstilt saatekirja psühhiaatri juurde ja end korralikult uurida lasta, vahest saab ehk spetsialisti juurest veel abi. Enne kui juba hilja on ja ei tea mis jubedad luulud ning košmaarid vaevama hakkavad.
Cappy 9. oktoober 2015 11:51
Kle sina mees, kas oled tõnu ise või keegi muu oinas, kelle arvates on peks igati okei "lahendus". See jutt on pehmeltöeldes HAIGE, a la: naised on alati süütud ja mehed pahad. Mida sa haletsed siin ennest? Mitte üks kommenteerija pole siiani midagi niisugust kirjutanud, mitte keegi! Jah, on ka halbu, ebastabiilseid naisi, kuid maailmastatistika (mida on kogutud ma usun et enam, kui pool sajandit), vaatamata erinevatele riikidele näitab selgelt, et meeste poolt põhjustatud koduvägivald on ülekaalukalt kõrgema protsendiga, tervelt 90% koduvägivallast on põhjustatud meeste poolt. Ütle, millest me räägime? ISEGI need naise käest peksa saanud mehed, kes sinu väitel ei julge politseisse minna, need on üksikud, sest normaalne mees jätab sellise naise maha!
mis te siin Jacki kallal norite 8. oktoober 2015 12:24
loomulikult ei või ka naine vägivalda ei enda laste ega mehe kallal tarvitada
kui naine vehib kirvega või ähvardab last, siis ei pea teda vastu peksma hakkama!!!!!!!, vaid kirve käest ära võtma ja lapse ema juurest rahulikult eemaldama, kuni pinged on maas
Teema pole selles, et kes keda ja millal peksta tohib, kulla inimesed, vaid teema on selles, et KEEGI EI TOHI KEDAGI PEKSTA! Ja meie ülesanne inimestena on püüda olukorrad lahendada alati ilma vägivallata. ilma peksmata saab ka inimest korrale kutsuda!!!
ei nori 8. oktoober 2015 12:41
vägagi konkreetne juhtum, naine peksis imikut, mees läks last kaitsma, peab ju kasutama jõudu, et peksjat eemal hoida. Naine kutsus sellepeale politsei mehele, et mees ründas teda. Fakt elust. Kahjuks. Alati ei ole võimalik kaklust ära hoida ja põgeneda.
no aga siis nii ongi 8. oktoober 2015 12:55
kedagi ju Sinu loos ei pekstud, vaid tegeleti kaitsega
ja see ongi õige
kui politsei ei suuda vastupidist tuvastada, siis on lihtsalt see et shit happens
aga kui mees tiris naise eemale ja seejärel talle suures vihas virutas, siis see on jama!
To: ei nori 8. oktoober 2015 13:13
Aga mis toimus selle mehikese elus varemalt??? Ära seda unusta. See naine oli juba mehe poolt depressiooni aetud.
uugu 9. oktoober 2015 12:33
Kõik ei ole must või valge.Mis on sinu tegevus puhul kui purjus naine lööb vastu sind ahjuroobi kõveraks,virutab pudeliga pähe või jalaga munadesse.See on olukord elust enesest.Nüüdseks muidugi naine välja visatud ja üksi kaks last üles kasvatatud.

Anna 8. oktoober 2015 11:47
Sellised mehed on haledad. Kes annab sulle õiguse naist kätega klobida. Põhjuseks tuuakse,et naine on ise süüdi. Kõige rohkem paneb mind imestama,et see Tõnu töötas abivallavanemana ning osales ka poliitikas.Mina küll ei taha,et minu lapsed sellisest inimesest eeskuju võtavad,sest ta ju käis koolides ning lasteaias ka ju asju korraldamas. Sellinne inimene on süüdimatu ning ei ole välistatud,et ta midagi veel üritab korda saata aga ise ta on endale nii suure augu kaevanud. Mina loodan,et see Imbi saab oma elu korda ning ei pea selliste sigadega enam kokku puutuma. Imbi on tubli,et sellises olukorras on nii tugevaks jäänud. Sellistele peabki silma vaatama ja näitama,et ta ei saa enam teda klobida ning ,et Imbi saab väga hästi ilma temata hakkama!!!! Jõudu ja jaksu Imbile!!!!
Loodan,et see mees saab ka lõpuks aru mis ta on korda saatnud ning kes teab äkki tuleb mõistus pähe!
!!! 8. oktoober 2015 12:13
Ei ole õigust, kõike ei ole veel mehelt saanud. Näiteks kopsakat kahjutasu nii "füüsiliste kui ka moraalsete kannatuste" eest. Ja mees pole veel majast või korterist ise väla kolinud või vangimajja läinud.
hahaha 8. oktoober 2015 13:08
tõnu, see on sinu jutt ainult. piinlik, et kirjutad siin kümneid komme enda kaitseks. arvad, et kui midagi andsid, siis selle eest võid nüüd peksta ka inimest? häbi sulle, närakas.
sind ei pea isegi tundma 8. oktoober 2015 15:19
üldse ei imesta, vägivaldsus on eestlase veres, maast madalast kodus nähtud, hullemad kui venelased
to hahaha 8. oktoober 2015 16:21
OOOO, ja läksi panemiseks. neid fakte teavad ju kõik, seda ka ju Imbi ise rääkinud:)
to hahaha 8. oktoober 2015 19:14
Ja samuti näib siin mõni proua Imbi ülimalt aktiivne sõbranna mitmekümne pseudonüümi all esinevad, käisest plusse ja miinuseid jagavat. Naiste solidaarsusest ja meeste vihkamisest lähtudes.
P.S. Muuseas, minu nimi ei ole üldsegi mitte Tõnu. See, et ma mõne kibestunud feministi ilmselget nõmedust ja meeste vihkamist kritiseerin, ei tee mind veel Tõnuks ega ka mingiks vägivallatsejaks.
Tunnen Imbit jätkuvalt 11. oktoober 2015 12:24
Miks kommentaar kustutati? kas ei tohi avalikkusele öelda, mis on toimunud? KORDAN- auto sai, uue puusa sai, ilusalong ehitati ka talle. Ok, koolis ei läinud kõik päris hästi ja oli sunnitud müügileti taha Loksa poodi tagasi minema. Küsimus- kas jäi midagi saamata. vastus, vist jah. Huvitav, mis on võtta järgmiselt mehelt?
Naine 39 a. 8. oktoober 2015 11:45
Minu naabritädi, kelle tööks oli oma meeste poolt just füüsiliselt väärkoheldud naiste nõustamine ja nö ärakuulamine ütles ühise nimetajana, no kusagil 85% juhtudest alati ühe asja: Naised ei saa mehe juurest lahkuda, kuna nad pole materiaalselt kindlustatud! Just seda vägivaldne mees tasapisi ju punubki: Lollitab naise algul oma ilusate sõnade ja käitumisega ära, veenab väga kiirelt abielluma ja last sünnitama (harilikult alla aastast kooselu), lõikab naise muudest tegevustest ära, elimineerib töövõimalused ja aheldab ta koduperenaiseks, väites, et ta armastab naist nii palju, et naine ei pea töötama!!! Peagi see olukord muutub vägivallaks ja alandamiseks! Kõige hullem on veel see, kui naine elab MEHE pinnal ja omal pole ei elamist, ega finantse. Öeldaksegi siis: kuhu mul minna lapsega/lastega...Et seda EI juhtuks, kallid naised, palun omandage esmalt HARIDUS, mis tagab teile hea sissetulekuga töökohad, et ei peaks ühestki mehest kunagi sõltuma! Võtke laen ja ostke OMA ISIKLIK kinnisvara, kasvõi pisike korter, ehitage üles OMA kindlus. Isegi, kui ei tule suhtes olla vägivaldse inimesega, on suhte lõppedes alati oma koht, kuhu minna, ei pea elama hambad ristis koos, kui enam teineteist ei sallita! Ja kui kõik on hästi, saab oma korteri ju välja üürida ning väikese lisaraha teenida. Kõige lihtsam tagavaraplaan ju! Ärge laske end alandada!
Reelika 8. oktoober 2015 12:40
Tuleb tuttav ette. Mul oli üks austaja, kelle välimusest ja imidzist ei oleks osanud iial oletada, et tegemist on vägivallatsejaga. Suhte alguses ta sõna otseses mõttes kallas mind roosidega üle tihtipeale, tegi üllatusi jne, mis ei ole eesti mehele just kõige tavapärasem...See mees oli äärmiselt tähelepanelik ja üsna pea hakkas rääkima, et just mina olen tema jaoks see ainus ja õige, ta tahab minuga abielluda ja lapsi saada, võtame ühise laenu ja ostame maja...haa, mingi tuluke läks põlema peas! Alustasime küll elu tema korteris, aga ma ei olnud nõus olema ülalpeetav! Mul on hea töökoht ja kulud olid meil jaotatud. Tema maksis laenu, mina kommunaalid ja toitu ostsime mõlemad. Täiesti juhuslikult, kusjuures õigel ajal sain seltskonnas tuttavaks tema endise elukaaslasega, kes tegi suured silmad ja ütles, et oleksin ettevaatlik, peagi laseb mees rusikad käiku, sest nende suhe algas just täpipealt samamoodi! Kui elukaaslasele rääkisin, et vaat, kellega mul oli au kohtuda, ta kohe vihastas ning hakkas enda endist elukaaslast mustama ja väga inetute sõnadega. Ei, loomulikult ei jätnud ma teda kellegi tundmatu sõnade peale. See otsus tuli mul paar kuu pärast, kui ta üritas (käratas ja lõi täiest jõust rusikaga lauale) keelata mul klassikokkutulekul osalemist. Sellel hetkel ma tundsin, et ta üritab minust teha omandit. Ma pakkisin oma 7 asja ja kolisin tagasi vanematekoju, kellega väga hästi läbi saame. See, kuidas ta üritas mind tagasi saada...ei hakka kõike kirjeldama, aga lõpuks mu isa pidi ta sõna otseses mõttes meie hoovist välja viskama, jälitamise pärast! Sellest on juba 6 aastat möödunud ja ma ei soovi mõelda, milline oleks meie elu olnud, kui oleksin jöönud temaga kokku. Seepärast ütlen ka teistele naistele, et palun pange tähele märke juba suhte algstaadiumis ja kuulake südamehäält, kui ikka kripeldab, siis midagi on mäda!
to reelika 8. oktoober 2015 13:12
oled sina vast loll :D et maksid kommunaale, aga mees maksis laenu ja seega kinnisvara mehe makstud ja oma :D ja sina pidasid teda üleval, kui tema oma kinnisvara kinni maksis. krt, kust selliseid i.dioote leitakse :D peab ikka madal naine olema.
ise oled loll 8. oktoober 2015 13:16
Mine ravile! Kuidas see naine meest üleval pidas, kui ise elas samas elukohas. Oleks nagu normaalne tasuta elada ja lasta mehel kõik kinni plekkida? Kui sulle meeldib naine, kes elab sinu kulul, siis palun väga- sinu valik. Aga sellised mehed on teada, nagu sina, kes iga jama pärast tulevad kaagutama, et naine elab minu kulul ja on ainult raha peal väljas!
tead 8. oktoober 2015 13:18
Naine oleks olnud noh,mitte loll, vaid naiivne, kui ta oleks sellise mehega koos laenu võtnud, nagu kahjuks paljud naised teevad, teadmata, et satuvad vägivaldse suhte lõksu:( Minu küsimus on: kust tulevad sinusugused, amööbi mõtlemisega idiootidest mehed:)?
Mofo 8. oktoober 2015 17:34
Väärt naine, kes ei näinud mehes rahakotti ja peab iseseisvust ning ise hakkamasaamist väärtuslikuks ütleksin mina.
Naisele ka minult 8. oktoober 2015 14:12
Jah, see punumine, nagu Sa mainisid on vägivaldse kalduvusega meestel äärmiselt peen plaan. Miks tahetakse kiirelt last saada? Aga seetõttu, et ka näiteks lahutuse või lahkumineku korral elulõpuni olla seotud ühise lapse kaudu ning manipuleerida!!! Kui lähed sellisest nässist lahku, siis hakkab lapsega manipuleerima a laa: ma olen ta isa, mul on õigus jne jne ja kindlasti lapsele lapse emast halba rääkima. Naised, palun olge tähelepanelikud. Juba see on ohumärk, kui MEES soovib imekiiresti last saada...Misjaoks kiirustada? Ok, saan aru, kui tõesti tegemist 45 aastase mehega, kel pole veel ühtegi last, aga ka siis tasub vähemasti paar aastat olla suhtes enne, kui ummisjalu rasestuda. Mitte ainult vägivaldsuse tuvastamiseks, vaid ka niisama, teineteise tundmaõppimiseks erinevates olukordades. Ei tasu kunagi kiirustada!
linda 9. oktoober 2015 09:56
issake, see kiirelt lapse saamisega pealekäimine on nagu minu elust võetud. Minu esimene mees, kes hilisemalt osutus vägivaldseks, oli just selline - temal ruttu last vaja. Kui mina ei tahtnud, siis tegi lapse salaja. Pange nüüd nippi tähele - tegi kummi sisse augu. Tol ajal veel peeni spiraale ja tablette naised eriti ei kasutanud. Lapse saime, aga joodik-peksja mees ei ole ammu minu elus. Seesama, nüüdseks täiskasvanud laps temast ka lugu ei pea.
Lindale 9. oktoober 2015 11:58
Tubli oled, et sellest mehest lahti said! Respect!
Heili 8. oktoober 2015 11:31
Ohh...nii palju kaitsvaid kommentaare peksjamehe aadressil järjest 10tk või enam- keda ta omastarust lollitab? Kõigile, kes usuvad taoliste meeste juttu, et "naine ise provotseeris" soovitan lugeda väga asjalikku raamatut "MIKS TA SEDA TEEB?"- teejuht 20 aasta pikkusest psühholoogi uurimusest, mida ja kuidas mõtlevad vägivaldsed mehed! Seda ka, et kohtu poolt süüdi mõistetud tähendab siiski seda, et ülekaalukate tõendusmaterjalide tõttu (mehe vastu) mõisteti inimene SÜÜDI! Me ei ela keskajal, kus kontrollimata faktide või lihtsalt kellegi ütluste alusel inimesi süüdi mõsietakse. Sellised mehed on AHVID! Mul on hea meel, et sellest rohkem räägitakse ja juba mitmed naisepeksjad on süüdi mõistetud.
Kas tead hästi seda paari? 8. oktoober 2015 15:50
Muidu ära huupi lahmi. Ütle, kas selles teoses ka naiste vägivallatsemisest juttu on? Kui ei, pole see neutraalne teos.
15,50 8. oktoober 2015 19:09
Kuule sama hästi võiks kirjutada teose, kuidas beebi vaest isa peksab- ahistab ja vägistab.
Kuid, kui sina koged vägivalda, võid ju kirjutada! Sa ei saa nõuda, et pekstud naine pekstud meeste eest kirjutaks. Pekstud mees peab ikka ise sule haarama.
Kirjutatakse sellest, millest hetkel vaja kirjutada. Pole päris nii, et aedniku käsiraamatus palgiparvetamist õpetatakse. Millest hetkel vajaka, sellest kirjutatakse. Kui naiste poolt pekstud meestest ei kirjutata, siis järelikult pole asi nii massiline ega traagiline, pole piisavalt kannatanuid. Ju saavad siis hakkama, kui ei kirjuta.
to 15.50 9. oktoober 2015 12:02
Kohe põnev tekib, kes see loll mees on, kes siin ainsa õigustusena sonib pidevalt midagi pekstud meestest:D? Ma ei ole oma elus veel näinud, ega ka teistelt kuulnud, et keegi oleks näinud vaest meest, keda naine pekasb ja tümitab, meest, kes sinikaid peites hommikul tööle tuleb (nii korralik ja vagane mees, kes elusees end purju ei joo ja kaklustesse ei satu, armastav pereisa), kes ei julge õhtul koju minna, kartes peksa saada...Kui keegi siin julgeb väita, et sellised mehed on olemas, palun näidake ette!
MADIS 8. oktoober 2015 11:21
Kuigi naised jäävad üldreeglina meestel jõu poolest alla, on neil see-eest märksa teravam keeleke. Ja vahel võib terav keel hingele ja enesearmastusele märksa enam haiget teha ja solvata kui näiteks rusikahoop. Aga sellist haiget tegemist politsei ja kohus üldreeglina ei arvesta. Nemad loevad vaid füüsiliselt tekitatud sinikaid kokku.
to madis 8. oktoober 2015 11:32
sa oled i.dioot. mis takistab minema kõndimist mehel? aga ei, ikka rusikad käiku, haledad vennikesed, nõrgemale kallale. see tõnu on ikka tõbras.
to to madis 8. oktoober 2015 12:01
"Idioot", "tõbras" j,n.e. Selline sõnavara nüüd küll kommenteeriva naisterahva haritust ja kõrget empaatiavõimet et näita. Kaugdiagnooside panek pole veenev argument ega õigsuse tõendus. Pigem näitab see pimedat ülevoolavat emotsionaalsust ning samas ka madalavõitu IQ-d. Ohtlik kombinatsoon.
Teiseks, käsid mehel minema kõndida. Aga mis keelab siis naisel niinimetatud tõpra ja haleda vennikese juurest ise esimesena minema kõndida, kui ikka nii halb mees on? Või on lihtsam ja kasulikum hoopiski meest provotseerida ja seejärel lärmi lüüa ja politsei kutsuda?
Selgitan 8. oktoober 2015 12:48
Naiste loodud ärimudel on siiskiselline, et mees tuleb paljaks teha ja lageda taeva alla saata.
Ma olen isiklikult kokku puutunud naisega, kes mõne aasta pärast, kui olin kõik kooseluks vajaliku taganud, hakkas silmnähtavalt provotseerima tülisid. Ka selliseid, milledest oli igati aru saada, et tehakse seda sooviga mind nii endast välja viia, et ma tarvitaksin jõudu.
Sätiti end nii ja naa kontaktsele kaugusele ja tehti kõikvõimalikke etteasteid.
Asi lõppes sellega, et see naine sai poole sellest, mida olin kahe aastaga loonud, ehitanud jne. Arvatavasti soovis rohkem saada ja püüdis kriminaalasja kuidagi välja pigistada, aga ei õnnestunud.
Aga- kahe aastaga oskas ta siiski "teenida" sellise ärimudeliga piisavalt suure summa, lisaks kinnisvara.
Naised teevad sellist jama eriti tihti, mul on mõned tuttavad kaotanud nii sadu tuhandeid- kindlasti tasub selline asi ära?
Feministlik hala on jube ja kohus on samuti täielikult feminiseerunud ja langetab otsused pea 100% naiste kasuks, olenemata sellest, kuidas asjad tegelikult olid ja on.
tototoo 8. oktoober 2015 12:56
Ja sina oled kõige TÜÜPILISEM vägivaldsuse musternäide, otsides igas vasturääkijas (kes ei ole vägivallaga nõus) VIGU, küll on halb kõnepruuk kellelgi, küll on naised ise süüdi jne, 1000 õigustust, ainukesena vägivallatseja on aus ja õiglane mees, kas pole? Võta teatavaks, et tõras ja idioot on peksja kohta leebed väljendid. See mees on prussakas, kes tuleb laiaks astuda!
to madis 8. oktoober 2015 13:14
naisterahva? kellest räägid? purjus oled? mehena ütlen sulle, et see tõnn on tõbras.
Äriplaan 8. oktoober 2015 14:17
Ainult väga loll mees laseb enda peal taolist "äriplaani" rakendada, sellega on kõik öeldud!
to 12:56 8. oktoober 2015 14:58
Siltide kleepimine, sõimusõnade kasutamine ja ähvardamine ei iseloomusta just kuigi kõrgelt ei kommenteerija haritust ega ka intelligentsi. Kes siin vägivalda pooldab, millest sa seda välja loed? Kus ma olen meest õigustanud? Selgeltnägija või? Vahest ehk minna siis Moskvasse selgeltnägijate tuleproovile? Tulus rakendus oleks.
Mulle näib, et pigem eeldab viisakas kõnepruuk ka viisakat ning korrektset käitumist. Vaoshoitust nii ühes kui ka teises. Ja teisalt ropendav, süüdistav ning sõimav kõnepruuk võiks omane olla pigem vägivaldsele inimesele.
Ja sulle 14.58 8. oktoober 2015 15:23
Milleks olla selgeltnägija, kui Eesti Vabariigi kohus on piisavate tõendusmaterjalide alusel selle tõnukese SÜÜDI MÕISTNUD! Mõistan, et sellest ei piisa. Ka juba vanglasi istuvad tapjad, vägistajad, vargad räägivad, et nad on SÜÜTUD! Seega sina tõnuke ei erine neist. Hinges on trots, et su inetu sisemus avalikuks tuli, ei muud:)
to 15.23 8. oktoober 2015 19:23
See on üks väga vana demagoogianipp, Et igale kritiseerivale oponendile kohemaid lurjuse nime külge kleepida ja sedasi lugejates tema vastu kohe antipaatiat esile kutsuda, Et kõik kes sinu sonimiste suhtes veidigi kriitilist meelt ilmutavad ja sulle ei aplodeeri on kohe automaatselt "Tõnud" isiklikult.
Ära hõiska ;) 9. oktoober 2015 13:30
Ka mina ilkusin sõbra kallal,kellelt veerand miljonit sellise "äriplaaniga" kätte saadi.
Ja siis juhtus sama minuga, õnneks palju väiksemas mahus, aga üldiselt sama lugu ikkagi.
oi oi, 8. oktoober 2015 11:35
aga meestel jälle jämedam keel, kui juhtub veel paha tuju olema, siis ei jõua neid solvavaid jämedusi ära kuulata ning solvumisepisaraid nutta.
Kui naised käituks ka nii impulsiivselt, siis käiks pea iga mees ringi kirves peas kinni.
Väga halvasti oskavad mehed öelda. Vaata või kommentaariume, pea asjalikult on ikka mehed empaatiavõimetud-julmad-solvavad-alandavad-julmad ja labased.
Probleem lihtsalt selles, et osad mehed ei tule oma emotsioonidega toime, kuna neil on puudulik närvikava ja sotsiaalsus.
to oi,oi 8. oktoober 2015 11:53
Kena jutt solvumispisarates, mehe jämedast keeles j.n.e. Eelmine kommentaator soovitas mehel terava keelega naise juurest lihtsalt ära minna. Aga täpselt sedasama saab öelda ju ka naise kohta, kel solvumispisarad silmas, nagu suvatsesite väljenduda. Et mingu matsliku ning empaatiavõimetu mehe juurest lihtsalt minema. Miks peab minejaks just mees olema, kas meil pole siis võrdõiguslikkus?
oi, oi 8. oktoober 2015 12:56
aga seda ma ju räägingi, et peksmist ei õigusta miskit. Pole terav ega jäme keel karistatav. Karistatav siiski peksmine-vägistamine ja tapmine.
Nüüd said aru küll, kui absurdne on kellegi keele taha varjuda, kui ise ebastabiilse närvikavaga.
8. oktoober 2015 11:41
kui mees ei viitsi ära minna, järelikult ise naudib
to 11:41 8. oktoober 2015 12:02
Täpselt samad sõnad võib ju öelda ka naise kohta!
mpn 8. oktoober 2015 11:13
Eks annan varem või hiljem oma naiselegi tohlaka kätte. Siiani pole linnukest veel tõuganudki. Pole õhtut, kus ei räägitaks õlivõrdes töökaaslastest, minule tundmatutest sõpradest, halvustades minu tööd, sissetulekut, sõpru jne. Kõik mis väljaspool kodu on hea ja kiiskab nagu kuld. Kodu probleemid ja isegi seksuaal elust räägitakse tuttavatele, töökaaslastele jne. Minema selline " priimus " kah ei lähe. Ja sellise ahistamise eest pole naistel mingit karistust ega sõnade eest vastutust. Mehed on alati süüdi, kui mees vastu õtleb või lutaka sellisele " priimusele " virutab.
??? 8. oktoober 2015 11:23
Kas sa siis ei tea, et mehed on alati süüdi, et kõik mehed on sead? Ja uurijad, prokurörid ning kohtunikud on suuremalt osalt kõik naised.
jama 8. oktoober 2015 12:05
aga palun selgita oma naisele, et sulle teeb haiget see ja sulle jääb mulje, et sa ei ole tema jaoks piisavalt mees. Äkki räägite omavahel asjad sirgeks, mis kedagi haavab jne..teil niipalju rääkimata asju, pole ime, et pinged kuhjuvad
ma ka ei mõista, 8. oktoober 2015 13:08
et mis Sa siin kommentaariumis siis halad? Ja kui pragu juba kõlab ähvardvalt "Siiani pole linnukest veel tõuganudki", siis karta on, et üks hetk viksab kaane pealt ja tuleb ära. Saad ikka aru sellest?
Nii et ole nüüd hea ja võta midagi ette.
Istuga naisega kahekesi rahulikult maha ja ütle talle, mis Sind häirib. Ja kuula uuesti, mis teda häirib. Ja siis vätke ükshaaval ette, mida annab muuta: nii, naine, minu sõbrad Sind häirivad - mis me teeme? Kas pean neist loobuma? Või on hoopis mingid üritused (joomapead vms näiteks), mis TEGELIKULT häirivad ja konkreetsed inimesed ei puutu asjasse? Vaata sõnade TAHA! Uuri asja, küsi naiselt.
Küsi temalt rahulikult, et miks ta tahab oma voodielu probleeme teiste inimestega jagama, et äkki võtaks hoopis koos need ette ja hakkaks LAHENDUSI otsima. Minge näiteks seksuoloogi juurde. Kuigi algatuseks oleks teile küll hoopis pereterapeut parem. Saate neutraalse inimese juuresolekul pingevabamalt rääkida. Kodus on see tõesti keerulisem.
Jõudu ja edu! (sest kui naine näägutab, siis tal on ikka tegelikult mingid mured)
ja see tohlakas 8. oktoober 2015 13:11
loomulikult lahendab kõik teie probleemid
issakene, küll mõni ikka on naiivne
... 8. oktoober 2015 14:30
Vabandust, tahtsin plussi panna, aga tulimiinus
8. oktoober 2015 11:01
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
8. oktoober 2015 11:08
oi kui kena naisterahvas, särad nagu päike
Lihtne kalamees. 8. oktoober 2015 11:00
Ärge jahtige tibisid! Võtke naiseks tavaline Peipsi tüdruk. Kui tüütab, minge kalale. Minu oma küll ei keela. Isegi soosib, sest armastab kalast toite. Kui on lahkhelisid, uskuge, mina jaksan kauem kalal olla kui tema üksi kodus.
justnii :( 8. oktoober 2015 13:15
Meeste lahendus probleemidele on "Kui on lahkhelisid, uskuge, mina jaksan kauem kalal olla kui tema üksi kodus."
See on muidugi parem, kui vägivald, kui mitte eriti edasiviiv. Probleemid tuleks ikkagi selgeks rääkida. Mees ja naine on oma mõttemaailmadelt tihti ikka nii erinevad, et ilma teineteisele seletamiseta võivad pinged lõpuks liiga kuhjuda ja siis ei aita kalalkäik ka enam!
n 8. oktoober 2015 14:56
ma ajan ka alati mehe minema kui tülli lähme ei viitsi karjuda kui koju jõuab oleme mõlemad rahuned ja elu läheb edasi
to justnii :( 8. oktoober 2015 15:47
Sa ei ole kumbagi, ei kalamees, ei Peipsi tüdruk. Sellepärast asjale pihta ei saagi. Mulle meeldib kalastamine, seda ei võta keegi mult ära Naisele meeldib kalast toitu valmistada, seegi on tema õigus, ikkagi Peipsi tüdruk! Aga ütle üks paar, kes kunagi ei vaidle? Näed siis!
ei ole jah kumbagi :) 8. oktoober 2015 16:05
aga tubli mees oled, vähemalt ei kakle ja söögi tood ka lauale! :)))
Ole tänatud! 8. oktoober 2015 16:22
Mis sa tühja ikka kakled!

naine 8. oktoober 2015 10:55
Kui ikka ilusti "küsida", küllap siis ikka antakse ka. Pole need naised nii inglid midagi, on kohe selliseid, kes enne ei saa vait jääda kui nokk veriseks koputatakse. "Mis kinni ei jää, saab kinni löödud" tsiteerin klassikut.
to: "naine" 8. oktoober 2015 11:56
Oled naine mehe nahas, eriti suur kavalus sul omast arust? Kle normaalne MEES ei löö naist ka siis, kui "küsitakse", lihtsalt mehelik uhkus ei luba. Kui MEES soovib lüüa, siis läheb ta poksitrenni ja lööb seal poksikotti või endaga võrdseid mehi..., aga seda need haledad naisepeksjad ei suudaks elusees!
tähelepanu 8. oktoober 2015 10:54
see naine vajab ainult tähelepanu, pole siin ju julgusest midagi tahab ainult tähelepanu ka teise elu ära rikkuda. Iga kohalik näeb, mida see mees naise jaoks teinud on ja see on siis tänu, lahkuminnes annab mehe politseisse, et ta elu ära rikkuda. Eks vist jh, kui enda elu on sitt siis peab ka teistel sitt olema. Edu selle naise järgmisele ohvrile
Dr Moornann 8. oktoober 2015 10:54
Naised tahavad viimane 40 aastat olla meestega võrdsed. Nad ei taha enam olla naiselikud, tahavad olla edukad otsustajad ja vastutajad ja kanda samu riideid, nagu mehed.
Ja siis, kui nendesse suhtutakse ka tülitsemise tasapinnal, nagu võrdsesse partnerisse, siis järsku tahavad nad olla õrnad ja hingelt pehmed koduhoidjad, kes hõljuvad aasal ringi pärg peas. Otsustage ära palun naised- kas te tahate olla võrdsed meestega või tahate olla NAISED.
8. oktoober 2015 12:16
Arvadki, et meeste vahel vägivalatsemine on normaalne? Osta endale aju enne kui midagi arvama hakkad või ela mehega, kellega kokkuleppel üksteist sodiks tambite.
abivallavan 8. oktoober 2015 10:51
kui see naine väidab, et selline mees ei tohiks abivallavanem olla siis miks ta seda juba nii kaua teinud on? Ju siis sellepärast, et ta teeb oma tööd hästi, erinevalt sellest naisest, kes igal töökohal ainult varastab ja valetab miks ta muidu neid töökohti nii tihti vahetab.
vallakodaniik, kellel on olnud kokkupuuteid 8. oktoober 2015 19:13
Abivallavanemana ülbe, ebaviisakas, mühakas ja enesekeskne. Kuigi pereelust ei tea, arvan, et on tore, kui saame uue (ehk ka viisaka!) abivallavanema. Ja artiklis kirjutatuks on see matslik ilueedi võimeline.
to vallakodaniik, kellel on olnud kokkupuuteid 8. oktoober 2015 19:59
Olen ka tolle abivallavanemaga kokku puutunud tööalaselt , mitu aastat ,ja ei saa sinuga kohe kuidagi nõustuda. Miks inimest nii solvata. Vägisi tundub, et antud kommentaar on teemaga seotud inimeselt. Tööalaselt on inimene vägagi hinnatud, eraelust ei tea ja ei soovigi teada. Kui soovid kommenteerida, siis väga ebaviisakas on siia tuua töö ja lapsed, nagu seda ühes kommentaaris juba tehti. MIngi viisakus peaks meil kõigil alles jääma. Ausalt, häbi hakkab, kui kommentaare lugeda. Miks minna nii isiklikuks. Kas meist keegi teab, mis tegelikult juhtus. Ei tea. KUi ei tea, ärme siis kommenteeri. Ainuke mõistlik kommentaar on siin olnud seltsimees Kalamehelt:) Palun sina jätka ja ütle meile midagi mõistikku. Ilusat õhtut teile kõigile:)
Naine 8. oktoober 2015 10:50
Miski ei õigusta füüsilist vägivalda. Ka vaime vägivald mitte. Vaimset vägivalda omakorda ka ei õigusta miski. Mõlemal juhul on kaks varianti, kas leppida vaimse/füüsilise vägivallaga (kattetuid lubadusi uskuma jäädes) või minema minna.
Lisaks. Ma olen näinud küll kõrvalt üht suhet, mille puhul võib ütelda, et naine kasutab mehe kallal vaimset vägivalda. Mees muide ei löö, vaid elab end teisiti välja. Tavaliselt neil juhtudel, kui mees kurdab naise irisemist jms kipub nii olema, et tihti on naine suhtes see täiskasvanu, kes peab meelde tuletama, et seda ja toda vaja teha (kui just naine tõesti kogu majapidamist ja kõiki töid enda õlule ei võta) ehk kui naine ei nunnuta ja ei pikenda mehe lapsepõlve, siis mõne mehe jaoks on see juba vaimne terror. Suure osa siin kommenteerivate meeste puhul kahtlustan, et just nii ongi. Pealegi, mis mees see on, kes naise löömist õigustab. Hästi, väga, väga suure mööndusega võib ütelda, et korra ei pea närvid vastu ja annab naise korra siraka (NB mitte läbiklobimine, vaid ütleme korra raputada või lahtise käega) aga siis järgmine samm peab olema mitte taas vägivald, vaid lahkuminek. Kui mees juba peksab, siis sellest hetkest on vägivallatseja juba tema ja seda ei vabanda miski.
ausalt 8. oktoober 2015 10:49
on see naine paras padujoodik, mis te ise arvate, kui mees tuleb töölt ja naine padukoomas alkost ja ei saa mitte midagi aru. Iga mees tahab sellisest lahku minna aga naine liiga mõrd et enda viga tunnistada ja parem keerab jama kokku teisele
hahaha 8. oktoober 2015 11:47
ja ei tea miks mees sellisega edasi elab? jättis oma naise ja lapsed maha ja ronis selle naise juurde, ju ikka väga häda oli. kusjuures see mees on tutvumisportaalides üleval ja kui kokku saada, siis esimene 15 minutit hädaldab uuele naistuttavale imbist, räägib ära kogu imbi eluloo võõrale inimesele. haruldaselt nõme mees on see tõnu.
To ausalt 8. oktoober 2015 14:21
Jajah, kõige ehtsam vägivaldse mehe reaktsioon, kui tema vägivaldne käitumine naise poolt ilmsiks tehakse! Siis hakatakse ütlema, et naine on padujoodik, lits, raha peal väljas jne jne. Aga väga loll peab olema (mida vägivaldsed mehed ju ongi), et arvata, et sedasi oma naist mustates (kellessa sa ju kunagi ise armusid ja välja valisid teiste seast!) SINUST keegi hästi mõtleb:D!
Siim 8. oktoober 2015 10:47
Artiklis selgesti kirjas, et mees TIRIS teda ja ei löönud teda, mees pole mingi peksja vaid kaitses ennast ja oma kodu
8. oktoober 2015 10:46
Kui ollakse majanduslikult sõltuvuses ja minna pole kuhugisiis hädaga muud jääb üle. Visata dokumendid ära ja teha pagulaseks
Siis saab sotsiaalpinnaehk.

haige 8. oktoober 2015 10:21
Loen neis kommentaare ja mnjah. Pole midagi öelda- eesti mees arvab ja jääb arvama, et naised on ise süüdi, ja kolaka ära teeninud. Tekib küsimus, et miks te siis nende pagulaste vastu nii hirmsast võitlete- tulevad toovad siia kombed, mis peaks eesti mehele ju igati meelepärased olema. Naine seal ju mehe oma ning võib kolkida oalju vaja ja lõpuks mahagi tappa. :D.
terve 8. oktoober 2015 10:28
kui need pabulased siia jõuavad,siis alles hakkad nägema tõelist füüsilist ja vaimset vägivalda.siis ohkad küll eesti mehe järele,ainult et on liiga hilja.
vale! 8. oktoober 2015 12:09
Ka eesti meeste hulgas on selliseid jõhkardeid, et naisel kaob kogu eluks igasugune isu ükskõik missuguse mehega ühe katuse all elada. Kui koos elada ei kannata kolige lahku ja kõik, mida kiiremini seda parem, jääb rohkem aega normaalset elu elada.
algab õllest 8. oktoober 2015 10:10
Eestis on niiiii paljud mehed oma ajud ära joonud... vaikselt, salaja, igal õhtul kodu seinte vahel...
talumatu 8. oktoober 2015 11:42
Aga nüüd näed, et naised ka...
Oo jaa 8. oktoober 2015 10:07
See Imbi on väga kaval ja hirmus susserdaja, tema kõige suurem probleem ongi teiste süüdistamine, ta ei tunnista mitte iial et on midagi valesti teinud või öelnud.
??? 8. oktoober 2015 09:53
Kuidas see nii kena mees üldse sellise krõhva otsa komistas ja oma elu ära rikkus???!!!
!!! 8. oktoober 2015 10:45
Nii kena?? Kust otsast? Ilge kuju.
Sel 8. oktoober 2015 09:49
mehel on juba selline vaade, mis teeb ettevaatlikuks. Tundub, et suhtumine on mina ja maailm.
ss 8. oktoober 2015 09:46
Parimaid kommentaariume Eestis ule pika aja.
njaaa 8. oktoober 2015 09:28
On mehi, kelle jaoks on provokatsioon juba nende jaoks valel viisil otsa vaatamine, valest sõnast, valest liigutusest rääkimata.
Olen olnud vaimselt vägivaldses suhtes.
Sain sõimu ja karjumise osaliseks ka siis, kui lihtsalt valel hetkel pilgu temale tõstsin.
Tagantjärgi ei saa ma üldse aru, miks ma selles suhtes olin. Kogu aja olin milleski süüdi, tema oli elu ohver, kellele oli lubatud kõik teiste inimeste suhtes. Tahtsin teda aidata ja mõista ja olla tema päästja, tegelikult olin ta peksupoiss. Oli hästi intelligentne (doktorikraadiga) põneva mõttemaailmaga inimene muidu (kui ta just jälle ei kritiseerinud kogu maailma), äärmiselt kena ka.
Pole mul enne ega pärast olnud sellist suhet. Oli elu õppetund tegelikult. Meil rusikateni ei läinud, tõukas mind küll.

jajah 8. oktoober 2015 09:25
Juba see, et "ostis naise asjade seast suitsupakki", näitab, et tegu on kontrolliva inimesega - kui tõesti suitsetav naine ei sobi, siis ei ole vaja elada suitsetava naisega, mitte sorida ta asjades ja kontrollida, et ta ikka sinu tahtmist teeks. Just sellised inimesed ongi vägivaldsed -ei suuda leppida teisega sellisena nagu ta on -suitsetagu siis või mitte.
Dr Russa 8. oktoober 2015 09:34
just-just, olge sallivad, Mõni suitsetab, mõni sakutab naist. Ärge siis kohe hukka mõistke, olge sallivad
NII-naa 8. oktoober 2015 09:24
ega need naised ikka INGLID kõik ole mõned ikka päris nõiad ---kuidas see viljandi õpetaja oli vaikus
....ega sama võib ju meeste kohta öelda PADA SÕIMAB KATELT kuidas serveerida
et siis 8. oktoober 2015 09:28
sinu arust laseks kõik rangemad nais-õpetajad kohe pikema jututa maha vä? kas sedasi vä?
Ei noh....... 8. oktoober 2015 10:06
..... , kõiki nüüd kohe maha lasta ka ei maksaks, aga liigne rangus pole ka hea. Kellelgi võib juhtme kokku lüüa.
to ei noh 8. oktoober 2015 11:53
ja õpetaja peab olema selgeltnägija, et teada, kus kellegi piir on ranguse suhtes? ja siis on jälle kisa lahti, et õpetajad on liiga leebed ja lapsed ei austa ja puudub autoriteet ja lapsed ei kuula ja seega ka ei õpi midagi. noo ja saba, või mis?
õpilane peab ikka alluma õpetajale, on teine range või mitte.
Viljandist tollele Nii-naa 8. oktoober 2015 10:28
Panite siin midagi väga hästi kümnesse.
hehh 8. oktoober 2015 09:21
Kui mehel on kodus vaimne vägivald (ehk mees on tuhvel) siis läheb ta minema mitte ei hakka naist füüsiliselt tuuseldama.
pahupidi maailma 8. oktoober 2015 09:29
Küll on mõnel see asi lihtne: muudkui minema ja minema.
Aga kui kodu on mehe oma? Ikka peab tema ära minema?
Ja kui reaalselt mees lähebki ära, siis ei jõua naise kiunu ja kättemaksu ära taluda. Küsiks sedapidi, kas naised suhetes MILLEGI eest vastutavad? Praegu taotakse palli AINULT meeste väravasse. Naised võivad ennast välja elada kuidas tahes, meestel on ainult kaks valikut: vaikides terrorit taluda või "minema minna", jättes kõik sinnapaika, mis reaalselt tähendab ikkagi rahalisi kohustusi ilma mingite õigusteta. Ja siis on ka mees süüdi, sest tema, vaadake, läks minema, jättes "kannatava" naise maha.
jama 8. oktoober 2015 09:41
Kui mina läksin oma vägivaldse eksi juurest ära siis ma ka mõtlesin, et MIS TEISED ARVAVAD...et teiste silmis oli ta ju alati nii hea jne ja mis tal perekond arvab (perekond suhtus hästi minusse), et mina olen see paha jne kes lihtsalt minema läks, tema rääkis et mina ei taha lapsi, et tema tahab (tegelikult ma ei tahtnud lapsi sellisesse elumudelisse ja temaga, kuna teadsin, et laps hakkaks minusse samamoodi suhtuma, kui näeb et isa võib). Ja tead mida, mingil hetkel sain aru et pohh, mida teised arvavad, see on minu elu. Ja räägivad nad nagunii, sa ei saa midagi teha, kes teab tõde, see teab. Kui ei meeldi miski ja leppida ei suuda, siis lihtsalt mine ära. Suva, mis teised arvavad.
ära hädalda 8. oktoober 2015 11:54
neil ühiseid lapsi polnud, naisel oli ka ometigi kodu ju, aga mees ei lubanud tal seal olla, sest seal on joodikud. naine tahtis ära minna, mees ei lasknud, vot nii.
8. oktoober 2015 09:54
Vaata kui oled tuhvel naise arust kuid mitte enda arust ,siis minema minnes see kõik just toimuma hakkabki.nende hing on nii täis et ilma pauguta se ei jää
8. oktoober 2015 09:54
Vaata kui oled tuhvel naise arust kuid mitte enda arust ,siis minema minnes see kõik just toimuma hakkabki.nende hing on nii täis et ilma pauguta se ei jää
Sadrak 8. oktoober 2015 09:18
Panid kohe kaks laksu onu Heino?
onu heino 8. oktoober 2015 09:14
õigustamata kuidagi füüsilist vägivalda endast nõrgema ehk üldjuhul naise vastu, tuleb siiski tunnistada, et paljudel juhtudel, kus üldjuhul kannatajaks mees, on pidev vaimne vägivald füüsilisest kordades hullem - seisnegu see siis igapäevases argiolmes vastutöötamises, teiste silmis halvustamises, tuttavatega klatšis, koduses provotseerimises, petmises kahtlustamises, lastega manipuleerimises, luuserluses süüdistamises, mehelikkuse mõnitamises ja muus sarnases, kuni naispoole enda isiklike psüühikaprobleemide nagu näiteks enesetapuga ähvardamine või vanuseliste kehalise närbumisega kaasneva stressi ja komplekside väljaelamine mehe peal. eesti mees on ju teadagi tasaldane - ei lähe itaallase kombel oma famiiliale õhtusöögil kõva häälega olukorda selgitama ja häbeneb ka sõpradele naise vägivallatsemist tunnistada. siis ühel nõrgal hetkel, kui selgub jälle, et naabrimehel on suurem maja, uuem auto, võimsam libiido, ta naisel ilusam kleit jne - mees murdub, ja siis on lähedal halvad valikud - alkohol, naise sakutamine või suitsiid. nii et naised mõelge, kuidas selles maailmas, kus mehed-naised on ühiskonnas võrdsed, kuid teisest küljest on tugevam pool soorollist sõltuvalt suure sotsiaalse pinge all, oma elukaaslastega käitute.
to : onu heino 8. oktoober 2015 09:24
mille suhtes on meestele surve suurem kui naistele/ emadele ? kas töötu üksikema surve lapsed üles kasvatada on väiksem kui üksiku poissmehe ? millest sa räägid - meeste advokaat onu heino ? milles näiteks seisneb sinule pandud surve ? äkki valgustad meid rumalaid ?!
mortale 8. oktoober 2015 09:42
Mitmenda lauseni lugesid, tototaja? Kas põimlausetele said pihta?
onu heino 8. oktoober 2015 10:46
ma ei ole kindel, kas peaksin sellele üksjagu teemast väljas, emotsioonilt ja ilmselt isiklikust kogemusest sündinud kommentaarile vastama aga ma ei mõelnud oma kirjutises vastutustundetut meest, kes on naise lastega toetuseta jätnud ning särab samal ajal muretult pealinna hedonistlikes loungedes. lihtsalt naisterahval ongi seda raskem mõista, et kuigi sugupooli üritatakse arenenud kristlikus ühiskonnas võrdõiguslikkuse raamidesse suruda, on siiski inimestel genoomis sees, et mees on tugevam sugupool, peretoitja ja -kaitsja, otsustaja jne. kui nüüd tekib vastuolu nende ootuste ja eelnevat mitteväärtustava suhte vahel elukaaslasega, võivad tagajärjed olla mornid. siin kõlanud soovitust, et - jaluta minema ja otsi naine, kes ei käi närvidele - ei saa vastutustundliku mehe, 3 alaealise lapse ja 30 aastase majalaenu kombinatsioonis kuigivõrd tõsiselt võtta.
mhh ... 8. oktoober 2015 13:26
Mismoodi on mehed soorollist sõltuvalt praegu suurema pinge all kui naised???
Taluühiskond oli võrdsem ja see aeg ka, kui naised juhtisid vägesid kodus ja mees oli tööl, aga praegu rabavad ju naised nii tööl kui kodus (jah, kodumasinaid on abiks, aga siiski on väga-väga palju asju teha ja uusi töid ka juurde tulnud).
Naine 8. oktoober 2015 18:49
Väita, et vaime vägivald on füüsilisest kordades hullem on absurd (v.a kui võrrelda tutistamist ja aastate jooksul enesesekindluse õõnestamisega, aga perevägivallas läheb asi tutistamisest ikka palju kaugemale). Füüsilise vägivallaga kaasneb paratamatult ka vaime vägivald (ahistatus, allasurutus jne). Vaimse vägivalla puhul on võimalik konkreetselt uks enda taga kinni panna ja lahkuda, mis võib ka erinevatel põhjustel raske olla, aga vähemalt ei hoita kõigele lisaks füüsiliselt kinni.
onu heino 8. oktoober 2015 09:10
õigustamata kuidagi füüsilist vägivalda endast nõrgema ehk üldjuhul naise vastu, tuleb siiski tunnistada, et paljudel juhtudel, kus üldjuhul kannatajaks mees, on pidev vaimne vägivald füüsilisest kordades hullem - seisnegu see siis igapäevases argiolmes vastutöötamises, teiste silmis halvustamises, tuttavatega klatšis, koduses provotseerimises, petmises kahtlustamises, lastega manipuleerimises, luuserluses süüdistamises, mehelikkuse mõnitamises ja muus sarnases, kuni naispoole enda isiklike psüühikaprobleemide nagu näiteks enesetapuga ähvardamine või vanuseliste kehalise närbumisega kaasneva stressi ja komplekside väljaelamine mehe peal. eesti mees on ju teadagi tasaldane - ei lähe itaallase kombel oma famiiliale õhtusöögil kõva häälega olukorda selgitama ja häbeneb ka sõpradele naise vägivallatsemist tunnistada. siis ühel nõrgal hetkel, kui selgub jälle, et naabrimehel on suurem maja, uuem auto, võimsam libiido, ta naisel ilusam kleit jne - mees murdub, ja siis on lähedal halvad valikud - alkohol, naise sakutamine või suitsiid. nii et naised mõelge, kuidas selles maailmas, kus enamikes asjades on mehed-naised justkui võrdsed, kuid teisest küljest on tugevam pool soorollist sõltuvalt suurema sotsiaalse pinge all, oma elukaaslastega käitute.
tegelt tuleb 8. oktoober 2015 09:21
naistele e tütarlastele maastmadalast selgeks teha, et ärge puutuge teiste naiste mehi kuni seal pole vähemalt kindlat lahutust olnud, sellest ei tule midagi head välja, ühel päeval saad sama tagasi, mis ta esimesele tegi.Pidage vastu naised ja vaadake ikka vabu ja vallalisi.
rusikakangelastele 8. oktoober 2015 09:04
Kui teie meelest naine provotseerib, see ei anna õigust kallale tulla. Kui naisega hakkama ei saa, minge lahku. Ise tegin nii peale esimest lõõmingut.
Töötan meeste kollektiivis ja ükspäev arvas oma elukaaslane, et kindlasti kõik mehed tahavad mind töö juures ja seda peab mulle igaks juhuks rusikatega selgeks tegema ,et ma üle käte ei läheks. Lõpetasin kooselu päeva pealt. Pärast seda käis ta palju kordi vabandamas, et oli purjus ja " üldse omad koerad kaklevad ja omad koerad lepivad".Ja ta armastavat ikka mind väga. Ma tegin jälle korduvalt talle siis selgeks, et peale peksu ei saa ühelgi naisel enam mingeid õrnemaid tundeid sellese mehe vastu olla. Mingi jutt suurest armastusest või vabandus, et olin purjus ei muuda enam midagi. Nii et, mehed, kui naine närvidele käib, minge lahku ja otsege uus , selline, kes ei käi närvidele.
mortale 8. oktoober 2015 10:17
ilmselt oli lihtne lahku minna ja elasid võõral pinnal? elukaaslane pole abielumees. lapsed?
to mortale 8. oktoober 2015 10:34
kas sinu arust on lastele selline kodu ikka elamisväärne, kus isa emat peksab. Jah, mehe juurest kes peksab, on tõesti lihtne ära minna. Mis pinnasse puutub, siis pigem elan üürikorteris, kui lasen end peksta ja kui muidu ei saa kokkulepele, küll kohus lahendab need probleemid - selle nimel ka peksukotiks ei hakka.
oehjahhh 8. oktoober 2015 09:03
Vägisi meenub Triin T kokkumoositud lauluke.... Pildil oleval naisel sama probleem

Arvamus. 8. oktoober 2015 08:53
Inimesed peaks selgeks tegema mõisted. Elukaaslane võrdub endise armukesega, kellega pole põhjust kakelda. Tüli puhul on mõtekas minna oma teed. Suhete loomisel mõtekas läbi mõelda, mida üldse tahetakse.
Kui tahetakse põhimõtteliselt vaba olla on elukaaslase pidamine mõtekas. Abielus ei saa olla natukene.
N 49 to : Arvamus 8. oktoober 2015 09:09
mõneti räägid sa tõtt. aga minu arust on suuresti ka selles põhjus. et eesti mees ei näe kohe üldse vaeva. ei ise endaga. ei naisega. ei perega. jne. kui naine on ikka 24/ 7 oma muredes üksi. siis milline naine see suudab veel ka Taevast Inglit mängida ? iga naine kord murdub. räägin. sest tean. aga eesti meest võib ainult distantsilt "armastada". kuivõrd ta nii väga üldse vääribki eesti naise armastust. sorry. nii on.
M 8. oktoober 2015 09:33
Et eesti mehe elu peakski olema üks pidev vaeva nägemine? Tööl pingutab ja näeb vaeva, siis tuleb koju ja peab naise arust veel rohkem vaeva nägema.
Lubage küsida, kas eesti naise meelest mehel üldse on lubatud ennast kusagil hästi tunda, ennast välja puhata? Ei?
tont 8. oktoober 2015 10:34
ma räägin sulle, M, eesti naiste elust. mees käib TÖÖL, saate aru TÖÖÖÖÖL! pärast tööd on ta väsinud, sest tegi TÖÖÖÖD, kus ta on edukas, hoiab oma mainet, tõestab, teenib. ta tahab tulla koju lõõgastuma, eks. naine käib ka tööl (vabandust, väiksemaid tähti pole). iga päev käib ja teeb oma, häh, naeruväärset tööd. mis sest, et sama pikad päevad ja sama pingeliselt kui MEES. aga no teate, see naiste töö on ikka naljanumber. pealegi makstakse vähem (ärgu seda unustagu!). siis tuleb ta koju ja teeb yhe naeruväärse tööpäeva sinna otsa. kraamimine, söögitegemine, poest kraami koju vedamine, lapsele lasteaeda järgi, suurema lapsega koolitööd, trennid, nende muredega tegelemine jne. meest ei tohi tylitada, sest ta ju juba käis TÖÖL ja vajab nyyd puhkust. õhtul võiks naine veel naksis olla ja mehele meherõõme pakkuda. kas naisel on lubatud yldse ennast välja puhata? ei? ilmselt mitte. tegelikult võiks nii mõnigi mees olla abielus iseendaga.
naine 42 8. oktoober 2015 13:05
To tont 8. oktoober 2015 14:05
Siia lisaks veel kellegi MEHE kommentaari, et nemad kui MEHED, on rohkem panustanud kodusse, ja naised peavad ise kodunt uut kodu otsima minema, kui peks ei soovi saada.
Eksole, naine väiksema palgaga pole suurt midagi panustanud, ainult tänitab
kessu 8. oktoober 2015 08:49
Igal tüli õunal on kaks poolt. Selles tülis on mustad mõlemad. Kohtus musta pesu pesta on hale. See on küll mõlema osapoole nõrkuse avalik näitamine. Tülid lahendagu kodus. Need, kes omavahel enam kokku ei sobi mingu lahku.
naine 8. oktoober 2015 09:23
ei ole ikka alati nii , et süü mõlemapoolne...kui mees ikka pidevalt vaimselt lkisab ja alandab, mida peab siis naine tegema..Ja õige on sellised mehed avalkkuse ette tuua, las teised ka näevad, kellega tegemist...need mehed on manipulaatorid, tööl kukupaid, aga kodus on täielikud vägivallatsejad..
ka naine 8. oktoober 2015 11:02
Ega see närimine ja näägutamine ka midagi anna. Kui pole oma eluga rahul, pole vaja taluda mitte midagi, mis ei meeldi. Vaba maa, mine kuhu tahad, loo endale uus elu ja tee seda ise, oma töö ja oma kätega, ära mine kellegi teise loodud kodusse , oma on oma ja seal oled sa peremees ja perenaine ühes isikus.
Tegelikult 8. oktoober 2015 08:48
Naine virutab käekotiga selja tagant vastu pead (kotis pudel), pöörad ringi ja virutad! Kes on süüdi? Naine pärast laulab kui linnuke, tuli kallale ja lõi!
Ott 8. oktoober 2015 08:37
Vaadage selle naise silmi. Milline manipuleeriv ja valelik pilk. Iseenda valetamine ohvriks ningteiste süüdistamine. Ma ei saa aru kas kohtunikud on nii lollid, et nad selliseid naisi läbi ei näe või on nad naised ning see on nende ühine vandenõu. Igatahes lõpuks jääb see naine ikkagi kaotajaks ning elab oma elu üksinduses ning teiste põlu all. Palju õnne valetaja.
eks ta Triinu fotodelt on õppinud 8. oktoober 2015 11:02
Mees tõukas, sakutas ja kutsus politsei???
Nüüd eeskuju ees.
jah "ott" 8. oktoober 2015 18:16
kohus ju langetab otsuse mitte tõendite, vaid selle põhjal, kellel on kurvemad silmad.
naine 8. oktoober 2015 08:26
tean mida räägin,paljusid peretülisid saaks hoida ,nii et ei lähe päris kähmluseks,lihtsalt vastaspool keda provotseeritakse peb olema targem ja tasakaalukam.Tihti on vägivallas süüdi alkohol,kainena ei juhtu tavaliselt midagi.Kui inimene on joomasena akresiivne,siis kui ei ole kohe võimalust lahutamiseks ,mine välja ,ära astu joodikuga sõnelusse ja mõne ajapärast ta rahuneb,magab kaineks ja siis on aeg rääkida asjad selgeks.Ka lahku minek tuleb otsustada kaine peaga mitte siis kui üks osapooltest on ebakaine.Kui aga inimene kellega aastaid elatud on agresiivne ka kainena ,siis on mõistlik kohe otsida võimalus lahku minekuks ,ükskõik kumma poolt,seda elu pole mõtet elada ja oodata kui asi lõpeb ei tea millega.Kõige lihtsam oleks ,mitte ühega end lõplikult siduda,see muidugi loll mõte.
See on üks versioon, 8. oktoober 2015 08:49
aga põhjuseid on oi kui palju.
karlsson 8. oktoober 2015 08:21
mõni mees saab oma karistuse kätte,kuid kui palju mehi ei saa seda kunagi!
tegelikult 8. oktoober 2015 08:33
on olemas naisi , kes pidevalt ja nimelt provotseerivad
pfff 8. oktoober 2015 09:36
Tavaliselt läheb peale oma teed minekut alles tõeline põrgu lahti: valed, süüdistused, ahistamine. Juhtub ka seda, et just peale minema kõndimist avastab "kannatav" naine, et ta on perevägivalla all kannatanud ja mehel on oi kui raske enda süütust tõestada.
Liiga palju on naise poolse vägivalla ja valetamise juhtumeid selleks, et neile läbi sõrmede vaadata. Minu meelest peaksid naised, kes valesüüdistusega vahele jäävad, korraliku karistuse saama.
jama 8. oktoober 2015 09:47
miks sa pead oma süütust TÕESTAMA kellelegi? Kui kohtus siis jah, aga palju jõuab kohtusse? Ignoreeri lihtsalt ja kes tunneb sind, see tunneb ja teab isegi, kas sa teeks midagi sellist või on ikka kahtlane, et võibolla isegi teeks...
Mimi 8. oktoober 2015 10:18
Ja on olemas mehi, kes igat naise arvamust provotseerimiseks peavad. Vägivallaga avaldavad oma arvamust siiski ainult täiesti primitiivsed olendid ja milleks neandertaallasega elada.
aga miks 8. oktoober 2015 11:05
minna, reeglina panustavad kodu rajamisse rohkem mehed kui naised ja seda nii töö kui vahenditega. Kellele ei meeldi, las läheb ise, nii on õige.
lihtsalt naine 8. oktoober 2015 08:14
tavaliselt ei usuta naist ja öeldakse,et ise oled süüdi.Teate,kui sind ähvardati,peksti või alandati,on taoline suhtumine,kui lõplik hoop usaldusele,enam ei räägi oma valust ega palu abi.
vale puha 8. oktoober 2015 09:39
Täiesti vastupidi. Tavaliselt on just mehel väga raske tõestada et ta ei ole kaamel.
Olen ise selle läbi elanud, kus naine käis ringi ja kuulutas kuidas ma teda peksan- kusjuures asi oli risti vastupidi. Isegi enda kaitseks käte tõstmine oli naise meelest räige vägivald. Tema käte kinni hoidmine- peaaegu tapmiskatse.
Mingi mees. 8. oktoober 2015 08:13
Kui iga nn. provokatsiooni peale oleks õigus keretäis anda, oleksin ma ilmselt juba 30 aastat tagasi leseks jäänud ja ( võib-olla ) tont-teab mitmenda naisega abielus. Õnneks ( vist ikka naise õnneks ) ei luba minu elufilosoofia naise vastu füüsilist jõudu kasutada. Tuli elu jooksul ette ka juhuseid, et tõmbasin nn. provokatsiooni peale kodust minema----jooma ja tulin tagasi, kui naine ise otsima hakkas ja oma ülekohut tunnistas. Kui olete samuti vähemalt 65 aastat siin maamuna peal elanud, siis saab teilegi selgeks, et kestev ja katkematu abieluõnn---lust ja lillepidu eksisteerivad vaid muinasjuttudes. Elu, eriti ABIELU on üks igavene kompromisside sasipundar, milles orienteerumine ei ole ilmselt kõigile jõukohane.
tark ja loll korraga 8. oktoober 2015 09:05
tark, et kodust ära läksid, aga jooma???
Õige tähelepanek. 8. oktoober 2015 10:21
Igas isikus ongi 2 poolust. Muide, seda et vahel suure solvumise peale jooma minnakse, ei maksa ka liiga karmilt kritiseerida. Elus tuleb ette olukordi, et AITAB ! Nüüd on kõik ! Lõppkokkuvõttes on aga perele parem, kui isa ennast joomisega maandab, kui et oksas kõlguks.
aga naine? 8. oktoober 2015 14:11
milline ema saab endale lubada luksust kuhugi "jooma" minna
mitte kusagile ei saa minna, sest kodutööd vajavad tegemist ja lapsed hoolitsemist
ja tagatipuks tõmbab mees kah veel jooma
kuidas naised üldse saavad võimaluse nö juhtme välja tõmmata
pole ime, et nemadki plahvatavad (või siis näägutavad)
Jah---naine. 8. oktoober 2015 16:03
Kas sa arvad, et mees aru ei saa, millal ASJA PÄRAST irisetakse ja millal KIUSU-, või oma iseloomu eripära maandamiseks mehe kallal võetakse ? Tundub, et sinu elutee on sind vaid TÜMIKATEGA kokku viinud. On naisi, kellele justkui peabki andma järelmõtlemiseks mõne päeva.

konn 8. oktoober 2015 08:08
oo jeee,selliseid salakavalaid nõidasid on oi oi kui palju,ajavad inimese endast välja,ja kui vesi ahjus,on nagu inglikesed sõbranna juures halamas
kuulge, 8. oktoober 2015 08:03
see Imbikene on Tõnust ju mitu korda väiksem...see on umbes sama kui rotveiler lööb tibupoega.
METSAVEND 8. oktoober 2015 07:28
EI KAVATSE KEDAGI KAITSTA AGA SIISKI ON TEGELIK TÖDE ,ET PEREVÄGIVALLAGA SEONDUB PALJU SELLIST MIS JÄÄB TEADMATA VÖI JÄETAKSE SIHILIKULT RÄÄKIMATA .HEA NÄIDE ON TRIIN TULEV KES SUISA VALETAS JA VALETAB SIIANI .TAVALINE VARIANT MIKS NAINE SUUDISTAB MEEST PEREVÄGIVALLAS ON KAS SOOV SAADA RAHALIST KASU VÖI ON NAISEL LEITUD UUS SÖBER JA TAHETAKSE OLEMAS OLEVAST LAHTI SAADA .PROVOKATSIOONI JUURES KASUTATAKSE ÄRA SAMUTI VARIANT KUI MEHEL ON HE TÖÖKOHT ,SEST SIIS ON VÖIMALIK ÄHVARDADA ,ET KAS MAKSAD VÖI KAOTAD TÖÖ .UKS SUUR TÖDE ON SIISKI ,ET SIISKI PROVOTSEERITAKSE JA RÖHUTAKSE SELLE PEALE ,ET NAISELE PEAB JÄÄMA ÖIGUS JA ,ET POLITSEI KUULAB AINULT NAIST .MÖELGE ENNE KUI USUTE KÖIKI VÄGIVALLA KANNATANUID .
Pähh 8. oktoober 2015 07:27
Ma täiesti usun, et teine pool võib kasutada vaimset vägivalda, vinguda, mõnitada, provotseerida ...AGA...ole mees ja mine minema, tänapäeval on lahku minna täiesti lubatud, ei pea elu lõpuni koos elama. Ja see teema veel ka, et kui keegi välismaailmast , no nt mõni kiuslik teenindaja, suvaline inimene kuskil peol vms ütleb halvasti, ajab vihale, kas siis lähed ka talle käsipidi kallale või???
See peksvate meeste hala, et naine provotseeris, hakkab juba üle viskama. Vägivalda EI ÕIGUSTA mitte miski. Suudate mujal käed paigal hoida, suutke kodus ka ja kui tunnete, et kodus muutub elu väljakannatamatuks, siis lahutage ära.
Joss. 8. oktoober 2015 07:52
Tõsi,rusikas ei anna perekonnas lahendust.Uuringud on näidanud,et 50-55 on meeste ja naiste suhe vägivallas.Verbaalset vägivalda peetakse väga ohtlikuks ilminguks.Verbaalne ja füüsiline koos on vägivalla tipp.Kui keegi arvab,et suudab vägivaldset isikut parandada,siis ta eksib ülirängalt.Väärtushinnangud,mis kujundavad isiku kogu eluks on 3 aastasel lapsel juba paigas.Kuidas teie,naabrid,onud ,tädid käituvad on ülioluline lapse tulevases elus.Selle võtab laps kaasa kuni oma elu lõpuni.Vägivalses perekonnas on 3x suurem oht,et ka lapsed tulevad vägivaldsed.Lootus,et vägivallatseja parandab ennast on nulli lähedane.Ta muutub ainult kavalamaks.Võimalus-lase jalga vägivallatseja eest ja kaugele.Siis saad mingit rahu.Haav hinge jääb igavesti.
sass 8. oktoober 2015 09:12
Siin ei oldki ju rusikaga lajatamisest juttu.
Naise selle fraasis peaks kõik olema öeldud:
-"Terve päeva olin ülinärviline ja õhtul läksin oma asju võtma. Tahtsin võimalikult kiiresti end temast lahti rebida, aga siis ta mind sikutaski ja lükkas uksest välja," kirjeldab ta.
õige jutt 8. oktoober 2015 07:58
ja miks siis imestada et on nii palju üksikuid naisi ja vallasemasid.
pealegi, kes 8. oktoober 2015 08:07
tegelik provotseerija on? Mõni mees arvab, et on maailma naba ja temale on kõik lubatud, valetamine, vassimine, teised naised.Aga oma naine peab kodus suu kinni pidama nagu mingi moslemi perekond?
debiil just vastpidi 10. oktoober 2015 22:02
mnjah 8. oktoober 2015 08:10
kui sa oled elu aeg kodu ehitanud jne siis ei ole see lihtsalt minema jalutamine kuigi võimalik.
siis lahut aja tee materiaalsed suhted selgeks 8. oktoober 2015 09:07
ka maja kaotus pole hullem kui vägivallatsejaks saamine
ausalt 8. oktoober 2015 09:24
Paljuski takistavad ikkagi hirm uue ja tundmatu ees ning mugavus, mitte lapsed ja kodu. Kahjuks peab nii mõnigi lõpuks lahku minnes tunnistama, et see samm oli seda väärt ja selle oleks pidanud juba ammu tegema. Kaotatud aastaid tagasi ei saa.
cyre 8. oktoober 2015 09:30
_kui sa oled elu aeg kodu ehitanud jne siis ei ole see lihtsalt minema jalutamine kuigi võimalik._
LIHTSALT ei ole, veidi pingutades on. Ei tea, kas sa nüüd vabandad välja meest, kes kasutab füüsilist vägivalda, sest nii on lihtsam?!? Või naist, kes mitte lahkudes ise valib peksa saamise kui lihtsama tee?
hmm 8. oktoober 2015 07:26
Ida Euroopa alles areneb ju, ei imesta, iseendalgi elukaaslane provtseerib kogu aeg, kätt küll külge pole pannud, aga pikalt tuleb ta saata nagunii lähiajal. Naine on nagu püha lehm ja süütu 90 % juhtudest teist osapoolt kuulamatagi Ida Euroopas (Eesti NSV Liidus).
naine 8. oktoober 2015 07:44
Isegi siis kui sinu meelest naine on puha lehm, ei ole ühelgi mehel õigust peksta. See näitab mehe nõrkust kui tõstab kae nõrgema vastu. Kui koos ei osata elada, siis tuleb lahku minna, mitte teist alandada ja klohmida.
kui 8. oktoober 2015 08:03
moodustada tänitamise ja verbaalse vingumise maailma liiga, siis esimesi mehi näeks vist alles küla pundis.
mees 8. oktoober 2015 08:34
ja kui naine tuleb kätega kallale, siis on see ..... mis asi? näitab naise tugevust, et tõstab käe tugevama vastu? :D ja kui lükkan "vägilase" eemale, saab ta juba kohtusse minna? :O
miks lahku ei lähe selliset vägivaldsest naisest? 8. oktoober 2015 09:09
cyre 8. oktoober 2015 09:38
to ja:
Mis see võrdõiguslikkus sulle nüüd ette jäi? Et naine kui "võrdne" peaks peksa saama? Mees, kui sind teine meessoost isik läbi peksab, sest sa teda provotseerisid, talle ei meeldinud sinu loll lõust või meeldis sinu rahakott, siis ära jookse politseisse oma luumurde pildistama! Ja ära tule ütlema, et ise ei provotseerinud, sest IGA konflikt on kahepoolne, nagu siin paljude poolt öeldakse!
Oma naine võiks kah sulle vahelduseks kööginoaga selga virutada või kubemesse (mis sisulist vahet seal on - luumurd peksust või noahaav?), võrdne ju. Mis sa mees mörised siis nii palju...
peiler 8. oktoober 2015 10:30
Olles naine ja 35 aastat abielus olnud,olen minagi kogenud vägivalda,vaimset vägivalda.Mind ei ole löödud,pigem ise olen käesoleva asja lendu lasknud.Lihtsakt närv ei pane vastu Õnneks on mees kiire reaktsiooniga.Antud juhul kui oli tõesti tegemist naise manipulatsiooniga ,siis tunnen mehele kaasa.
Samas tean perekonda kus mees peksis aeg-ajalt naist ja naine käis pidevalt külapida halamas ja muidugi kõik mõistsid mehe süüdi.Olles naisele väga lähedane teadsin siiski ka naise olemust kes oligi prvokaator
ja viis mehe endast välja.Ku rääkida lahutusest,siis on see siiski keeruline ja ehk ka äärmuslik kui on lapsed ja kodu.Seda enam kui vaimne terrorist on teiste pereliikmete suhtes hoopis teisema käitumisega.Nemad ka ei mõista.Üheselt süüdistada mehi vägivallas ei ole alati õige,sest tõesti vaimne provokatsioon on jube ja väga närve ja tervist sööv.
njaaa 8. oktoober 2015 11:45
Ka naiste poolt on vägivald absoluutselt lubamatu! Mingil imepõhjusel arvavad paljud naised, et kõrvakiil mehele on midagi lubatut ja daamilikku. Ei ole! Teise inimese mistahes moel puudutamine on lubatud vaid selle inimesel loal. Nii lihtne see valem ongi.
8. oktoober 2015 12:18
kulla "tarkpea" peale lahkuminekut jätkub see trall lihtsalt teises võtmes - kas ässitatakse preilna uus elukaaslane vana "vägivaldse" kallale või saab ka kohtusse vabalt minna..... hullude naiste leidlikusel pole MINGEID piire! :P