Juhtkiri

Juhtkiri | Kuidas leida pagulastele õige koht?

Õhtuleht.ee, 7. oktoober 2015 18:40

18 KOMMENTAARI

õ
Õige koht on Aafrikas!/ 17. oktoober 2015 18:50
e
endine kolhoosnik/ 12. oktoober 2015 11:59
Richard Nicolaus Coudenhove Kalergi
Practical Idealism
(Praktischer Idealismus)
The Racist and Supremacist Roots
of the
Ideology behind the European Union
Short link to this article: http://balder.org/couen
Count R. N. Courdenhove-Kalergi is seen by many as the father of the modern European Union. It was him who suggested Beethovens hymn as the EU's national anthem, and was very active in connection with the design of the EU logo which contains 12 stars which symbolize the 12 tribes of Israel. The logo was finalized by the Jew Paul M.G. Lévi.
Selle plaani alusel peab tulevikueurooplane muutuma egiptlase välimusega pruuniks mongreliks ja rahvuste asemel on ühtne rahvuse ja kultuurita alamrass, massinimene kelle kohal siis kõrgub uhkelt vana ja uusaadel.
1995 aastal võeti projekti täideviimiseks vastu Barcelona deklaratsioon vaba inimeste, kapitali ja teenuste liikumise kohta 10 Põhja Aafrika riigiga, 2010 pidi projekt täismahus käivituma, samal ajal algasid seal värvilised maidanid ja mõni riik peksti keskaega et põgenike voolu tekitada. Täna siis naudimegi hirmsa hala ja käteringutamise ning haletsuse taustal neid õnnetuid sõjapõgenikke. Aga tegelikult plaanipärast rahvuste hävitamist ja mongrelite sigitajate tulekut valgesse euroopasse.
Igaks juhuks kopeerin et mitte teksti kaotada kui kustutatakse. Muide vene keeles sattus ette üks väga hea artikkel natside pribaltikast kes ei taha põgenikke vastu võtta ja sanktsioonidest sõnakuulmatutele.
Евросоюз пригрозил Прибалтике санкциями за нацизм
http://rusplt.ru/world/evrosoyuz-prigroz...18291.html
http://balder.org/judea/Richard-Coudenho...a-1925.php
http://balder.org/avisartikler/Barcelona...009.phpari mis tegelikult EUs toimub.
s
See/ 8. oktoober 2015 17:36
Hoolekandeteenused on puhas äriühing ning nad on ainult raha peale väljas. Ärge uskuge neid ning hoidke nad oma vallast ja linnast eemal. Vajadusel kasutage ... .
o
oletama et/ 8. oktoober 2015 16:54
ma oletan aga mida sellest saab oletada
o
oletame/ 8. oktoober 2015 16:53
et hakkame oletama aga mida edasi oletada
m
Miks lugupeetud ajaleht kasutab nn Orwelllikku uuskeelt?/ 8. oktoober 2015 15:56
"Mõlemal juhul peame möönma valitsuse puudulikku kommunikatsiooni ja vähe veenvat selgitustööd"?
SELGELT RIIGI VASTASTE LOLLUSTE puhul pole vaja mitte "kommunikatsiooni" ja "selgitustööd" - IDIOOTSUSTEGA pole lihtsalt vaja tegeleda ega neid RAHVALE PEALE SURUDA.
Pabulased, RB, Tartu Rahust lahtiütlemine jms JAMA ja ASENDUSTEGEVUS tundub olevat saanud praeguse "valitsuse" põhitegevuseks! Kas olete viimasel ajal kuulnud peale Kellelegi Teisele ka mõnest Eesti Riigile kasulikust ja jätkusuutlikust otsusest?
m
mees/ 8. oktoober 2015 15:47
Peaks Venemaaga lepingu alusel Kolõmale või Verhojanskisse majutama ja kes seal 5 aastat vastu peab võib kodumaale naasta....
n
NWO hingab kuklasse/ 8. oktoober 2015 13:43
Iisrael on üks võimalik koht. Seal on kolmanda maailma kodanikel sündivsukontroll peal, ei tohi palju lapsi sünntiada. Samuti ei saa nad kodakondsust seal. Aga noh, Iisraeli ei saa saata, siionistid ise elavad seal, nemad on ka selle multikulti propageerijad EL-s. Eriti räiget propagandat tehakse Rootsis :-/ . Rootsi on siionistide käpa all nii mis kole.
Tehke ise järeldused. Kõigepealt vaadake ära Jüri Lina film "Hermese varjus":
https://www.youtube.com/watch?v=hNDZXLNwVGE
Lisaks teave, et Jüri Lina raamatud ja filmid on Rootsis keelatud! Noh, NWO kommunism ei taha, et keegi tõde räägiks! Ärgake, rahvas, üks kord ometi.
Ma nii ootan seda päeva, et näha, milline on see viimane peavooluleht, kes veel käpa alla pole saadud.

È
???/ 8. oktoober 2015 13:08
Èt kus on õige koht? Õige koht on oma kodumaal! Iga roju oma koju! Mugavuspõgenikud ja õnneotsijad õppigu ning hakaku ise tööd tegema. Küll siis tuleb ka jõukust. Ja väidetavad "sõjapõgenikud", kes putkates millegipärast oma perekonnad sõjakoleduste kätte jätsid. röövida, tappa ning vägistagu mingu tagasi oma peret, kõla ja kodumaad kaitsma. Noored tugevad ja terved mehed! Häbi peaks neil olema!
j
juhan/ 8. oktoober 2015 12:45
Saata venemaa avarustesse üle Narva silla.
t
to juhan/ 8. oktoober 2015 13:11
Lõpeta see tobe jutt. Miks sa arvad, et Putin neid kahel käel vastu võtab? Tal on endalgi probleeme Moskvsse trügivate kesk-Aasia tšurkade hordidega. Sealsetel skinnheadidel on käed nende vaoshoidmisega tööd täis, rabavad lausa puhkepäevadeta.
s
Soome kogemus :/ 8. oktoober 2015 10:58
Igasugune "laialipaigutamise" jutt kas EL või Eesti territooriumil on sotsiaaldemokraatideteadlik häma,et mitte öelda jõhker vale.Kuna absoluutne enamus illegaalidest ei vaja mingit kaitset vaid soovib kõrgemat elatustaset ,siis ei jää keegi neist pidama käpardliku majanduspoliitika tagajärjel elanikest tühjaksjooksnud Euroopa väikelinnadesse ega küladesse. Näiteks Soomes koguneb enamik "pagulasi" Helsingisse koos kõigi sellest tulenevate tagajärgedega soomlaste riigile.
a
Alar1/ 8. oktoober 2015 10:51
Marge Sillaots on ka siit minu kommentaari ära peitnud.Siin pole enam süüdi reeglid, vaid Sillaotsa isiklik viha minu vastu. Muidugi on paljud minu peale vihased, sest ma julgen toppida oma nina Keskerakonna tegemistesse ehk sigadustesse. Mõni(Sillaots) näitab seda aga avalikult välja.
e
Ei usu, et/ 8. oktoober 2015 08:55
need Euro tarkpead varem ei teadnud. See on lihtsalt üks suurim inimkaubandus, kus võidavad ka Eurotargad. Huvitav oleks teada, mis siis kui selline tulv piiririkkujaid Vene piiri hakkaks vägivaldselt ületama? Kaldun arvama, et venelane kaitseb oma piiri ikka relvaga, nagu ajast aega.
Seda annab korraldada./ 8. oktoober 2015 09:56
Kellel laev on, võib selle Aafikast pagulasi täis korjata ja kas-või Sevastoopoli ( mis nüüd vägivaldselt Venemaa hingekirjas on ) mõnesse sadamasse sisse seilata.
v
Võetakse maha/ 8. oktoober 2015 10:16
juba enne Vene vetesse pääsu. Sevastoopol jääbki nägemata.
o
Ohujennõi/ 8. oktoober 2015 00:53
Tüüpiline euro-idiootsus. Lihtsam olnuks neid mitte sisse lasta. Aga merkel kaagutas: tulge aga kõik, tulge-tulge!