Ed HoubenFoto: Vida Press
Sander Silm 7. oktoober 2015 11:43
Hollandlane Ed Houben on vaieldamatult Euroopa viljakam mees, kuna ta on elu andnud 106 lapsele. Tõsi küll, kolmandiku lastest on ta viljastanud spermadoonorina, kuid ülejäänud laste emad on Houben käima peale aidanud juba klassikalisel moel.

Houbeni hüüdnimi pole asjata Babymaker ehk Titetegija, kuna ta on vaieldamatult Euroopa viljakaim mees, edastas GQ.

Aastaid tagasi Houben tavaline spermadoonor, kes kaks korda kuus loovutas spermapangas raha eest spermadoosi ja kes polnud ka mingi naistemurdja. 

Paraku oli spermapangas doosi annetamine tema jaoks liialt anonüümne ja tundetu, mees tunnistas, et ta ei oodanud mingeid fanfaarihelisid, kuid siiski midagi enamat, kui topsikese lauale poetamist.

Ta hakkas reklaamima erinevatel veebilehtedel, et võib spermadoosi annetada soovijate enda kodus. Oli ka huvilisi, kuid 13 aastat tagasi juhtus nii, et ajal, mil mees oli külla kutsutud ühe abielupaari juurde, kus mees oli steriilne, oli naisel just ovulatsioon ja naise abikaasa tegi ettepaneku viljastada naine klassikalisel moel.

Kolmekesi mindigi voodi ning Ed pani uuele elule alguse.

Praegu on 46-aastane Ed elu andnud juba 106 lapsele, kellest kaks kolmandikku on viljastatud klassikalisel moel ja mehe sõnul pole tal kunagi selle juures olnud probleeme naiste meestega.