Eesti uudised

PROKURATUUR PÕHJENDAB: miks Savisaar linnapea ametist kõrvaldati? (73)

LISA KOMMENTAAR

Poliitiline põhjus. 8. oktoober 2015 17:28
Reformiametnikel, kes on oma kohtadele määratud reformitruuduse, mitte erialaste teadmiste järgi, ei ole õigust rahva poolt valitud linnapead kõrvaldada. Otsus on poliitiline rünnak reformipoliitika kritiseerijate vastu. Autorollo ja elamislubade müügiga seotud ministrid jätkavad suurejoonelisi afääre tänaseni. Prokuratuur ega KAPO seal demokraatiale ohtu ei näe ja kurjategijaid ametitest ei tagandata.
kobiseja 8. oktoober 2015 15:59
Enne tehakse maksumaksja raha eest tallalakkujaks ,käpukil palujaks,pärast oleks põhjust haiglaid ehitada .Mõjutada saab ju mitut moodi.Ehk on nad ise psüühilise erivajadusega,või liig muretsejad,kes ise abi vajavad.Ei minda edasi vaid tagasi.Inimesel on vaja kindlustunnet ,mitte hirmutunnet.
KUS KOGU allkirjade ARHIIV 8. oktoober 2015 13:07
TAHAKS MUIDUGI NÄHA KUS KOSMOSEMUTI....KUS nesterile SAADETUD
xxx 7. oktoober 2015 16:49
SEE ON PROKURATUURI POOLT AINUÕIGE LAHENDUS. KAUA VÕIB ,SIIS ÜKS KÕRGE AMETIISIK NIIVIISI TOIMIDA.IGASUGUSTELE KORRUPTSIOONIDELE TULEB ÜKSKORD LÕPP TEHA.
Suur Häma 7. oktoober 2015 16:02
kui kohtunik Aime Ivanson tegi otsuse siis tegi ta seda riigi nimel. Probleem on selles kui kohtunik teeb teadvalt vale otsuse. Näiteid on küllaga. Probleem ei ole Savisaares vaid kohtu usaldatavuses, sest kui otsus tehakse süüdimõistev ei saa ma ikka kindel olla, kas see oli sõltumatu või kallutatud kohtuotsus.
märkaja 7. oktoober 2015 14:01
Seda ,et inimestel pole aega töö tõttu lehti lugeda infot saada,teab juht hästi.Seda lünka ta ära kasutabki.Korjab põllult.linnadest rahva Tallinna kokku ja kasvatab oma jõukust.Kuhu see raha kaob on sama hea kaugele nägemine ,kui näha liblikat 1 km kauguselt.Sõbranned ehitavad haiglaid isegi mitu oma sõbrannedele,kirik ehitatakse omale jüngrite koolitamiseks papist sõprade rõõmuks jne.Rõhk on asetatud sellele ,et näete kui abitud ja vaesed ,haiged te olete,kõik vajate abi ja ravi,mina olen jumal ja boss te peate kuulma ainult mind ja mõtlema nagu mina.Unustades ära "punase kuke",mis hävitab kõik ,mida panka ei usaldata,et peita tegusid.
Vastab tõele, 7. oktoober 2015 15:14
sa oled väga tõsiselt haige. Ja abitu pealegi.
loomulikult 7. oktoober 2015 12:15
pole savisaarest enam juhti.laas parem saab terveks, 7 häda korraga kaelas,saagu terveks ja
ärgu olgu nii hullult võimuahne,usun, et tal on veel lademes raha pankades ja hundikurgu kaskede all peidus,nii et ela oma ilusat vanamehe elu ja ole õnnelik.
mis 7. oktoober 2015 11:53
oli siis see summa, et seda pidi ära võtma? Kas Savisaarel ei tohi oma raha kodus olla? Milleks nuumata välispankasid, kui oli plaan avada OMA EESTI PANK?
ära soni! 7. oktoober 2015 13:19
Iga artikli all, mis puudutab Savisaart, trükid sa ühte ja sama sonimist. Arvata võib, kui Savisaare öökapi sahtlis oleks tuhat või paartuhat eurot, poleks keegi seda raha talt "röövinud". Ju oli tegemist hoopis teiste numbritega.
Soni siis sellestki, 7. oktoober 2015 15:12
kui palju tohib öökapi sahtlis raha hoida? Kust maalt algab lubamatu summa? Siis soni ka kilekoti summadest, kui palju? Soni sellest kõigest, loevad kõik, kuidas sa ise sonid.

Allkirjade korjamine 7. oktoober 2015 11:50
Allkirjade korjamine kohtu otsuse vastu toimub intensiivselt. Kas need allkirjad kajastavad ka allkirja andjate päritolu ja aadresse, et kindel olla allkirjade öigsuses? Suur ettevötmine kohtu möjutamiseks. Huvitav, mis sellest ettevötmisest välja kujuneb? Suur ettevötmine ja ilmselt ainulaadne, pole nagu varem kuulnud sellisest suurest masside organiseerimisest kohtu vastu. Huvitav, kes noortele nii intensiivse käsu on andnud ja noori möjutanud kohtuotsuse möjutamiseks. On kuidas on, aga tulemust näitab aeg, ei oskagi midagi arvata. Elu on huvitav ja igav ei hakka? Mölemad pooled on tugevad ja kindlad oma ettevötmistes.
Allkirja andja. 7. oktoober 2015 13:12
Kui arg oled, jäädki ootama. Nii ehk nii on osakondades teada, mida teed, mida ostad, kunas peldikus istud ja millal naist paned. Asi see allkiri veel.
Tegelikult 7. oktoober 2015 14:45
Kas allkirja andjad ikka teavad ja saavad aru, millele alla kirjutavad. Kas nad tegelikult ikka saavad aru, et on Savisaare poolt ja kohtu vastu ja mida üldse sisuliselt kohtust ja kohtuasjast teavad ja mida teavad kriminaalasjast? Tegelikult ei tea me tuhkagi, mis tegelikult on toimunud ja toimub. Teavad ainult konkreetsed osapooled.
Allkirja andja: 7. oktoober 2015 15:08
Loomulikult tean! Keskmine eestlane ei pruugi teada. Aga on eestlaste hulgas veel arukaid. selleks et asjale pihta saada, peaks olema mõistus peas juba 1990.a. alates.
Küsimus 7. oktoober 2015 11:45
Kas ref. ei või jätkata kilekoti-"vedu"... Tuleks kah juhtimisest kõrvaldada, jne...
Mis jutt see selline on, et võib jätkata tegevust ????????????????????????????
Jàrjekordselt 7. oktoober 2015 11:33
....on nàha,et oleme òigusriigist vàga kaugel,kui juba kellegi oletuste pòhjal inimesi ametist kòrvaldatakse.Ja kohus pole Savisaaretööandja vaid seda on volikogu.Ootan huviga,millal kohus ta keski juhi kohalt kòrvaldab vòi kàsib teise jala ka maha vòtta....🐷
Pull lugu küll. 7. oktoober 2015 13:09
Võtja täitsa olemas, andjad na sitavõitu. Isegi anda ei oska. Võtku sadamast ja kilekottidest eeskuju. Kõigil on ja kõik süütud. Ei jää need sadama aferistidki kauaks vangi. Varsti väljas ja kopsakas kompensatsioon taskus.
ja nii ongi 7. oktoober 2015 20:59
http://www.postimees.ee/3353909/kohus-jattis-allan-kiili-vahi-alla
Kaitsepolitsei pidas Tallinna Sadama juhatuse endised liikmed Allan Kiili ja Ain Kaljuranna kinni 26. augustil ning kaks päeva hiljem võttis Harju maakohus nad eeluurimise ajaks vahi alla. 26. augustil peeti kinni ka kolm altkäemaksu andmises ja kolm selle vahendamises kahtlustatavat. Nemad pääsesid 28. augustiks kõik vabadusse.
niion 7. oktoober 2015 21:02
Kaitsepolitsei pidas Tallinna Sadama juhatuse endised liikmed Allan Kiili ja Ain Kaljuranna kinni 26. augustil ning kaks päeva hiljem võttis Harju maakohus nad eeluurimise ajaks vahi alla. 26. augustil peeti kinni ka kolm altkäemaksu andmises ja kolm selle vahendamises kahtlustatavat. Nemad pääsesid 28. augustiks kõik vabadusse. Kus on see õigusriik?
hakkasin hoopis 7. oktoober 2015 11:19
siin omaette mõtlema... kohus VS kohtunik? nt. selles artiklis: kohus leidis..... kas juriidiline ametkond(elutu) on võimeline midagi leidma. või leidis ikkagi kohtunik? nagu ka väljend, et kohus otsustas.... mis või kes siiski otsustab? mina segaduses.
Selle nimi on 7. oktoober 2015 11:28
kavaldamine, keerutamine ja vassimine. Ehk aitas sind veidi?
7. oktoober 2015 11:38
Seleta lähemalt. Mina ei saanud midagi aru.
Hea küll. 7. oktoober 2015 13:05
Mida vähem poliitikast taipad, seda rohkem võid valitsuse õnge minna. Peaksid küll olema kuulnud lubadustest enne valimisi ja lumpeniks sõimamisi peale valimisi. Kui nüüd ka ei taipa, ära rohkem siia sekku, võid veelgi vähem taibata.
Alar1 7. oktoober 2015 11:09
Tegelikult jätkab Savisaar mõjutamist ka praegu ja keegi teda takistada ei saa. Ka vanglast Simmi kõrval kongis jagaks ta juhtnööre ja ähvardusi. Tegemist on ikkagi suure kurjategijate grupeeringu(KE) ninamehega.
kömm kömm 7. oktoober 2015 12:04
erakonna esimees peakski erakonda mõjutav inimene olema või ma eksin? või peab see olema "mees teiselt planeedilt" kes kõnnib omaette?
Tegelikult on nii 7. oktoober 2015 11:02
Reformierakonna ja president Ilvese käsul tegutsev KAPO ei leia Edgar Savisaare puhul süüasja ning nüüd hakatakse erinevat möla ajama.
Kõik, kes peavad Edgar Savisaart süüdlaseks, saavad suure PETTUMUSE osaliseks.
Oleks süüdistus vettpidav, 7. oktoober 2015 11:26
ei usu mina, et nii kaua Savisaart vabaduses hoitaks. Seegi mull lõhkeb ja jookseb sisinal tühjaks. Kui vähegi loogiliselt mõelda, ei teeks pidevalt luubi all olev Savisaar nii lapsikuid vigu nagu seda valitsus väita üritab. Aga on veel lapsi, kes usuvad valitsust. Lastele on ju kõik uus. Pole, millega võrrelda. Pealegi. Imelik rahvas need uskujad. Ise kiruvad Riigikogu autoliisinguid ja rollotamisi. Samas soosivad sellist korruptsiooni.
Mõistmatu. 7. oktoober 2015 11:02
Kas arvate, et nüüd ei saa Savisaar oma alluvaid ja tunnistajaid mõjutada??? Karjakaupa käiakse Savisaarel kodus nõu küsimas, sõjaplaane pidamas.
puupea 7. oktoober 2015 12:05
erakonna esimees peakski erakonda mõjutav inimene olema või ma eksin? või peab see olema "mees teiselt planeedilt" kes kõnnib omaette?
Savisaar MÕJUTAB! 7. oktoober 2015 10:57
LOOMULIKULT MÕJUTAB Savisaar ka praegu oma alluvaid ja tunnistajaid, jagab neile käske, korraldusi ja hoiatusi. Ega ilmaasjat ei käi nad karjakaupa Hundisilmal! Aga valedel on lühikesed jalad ja kohtus VALETUNNISTUSE andjad sattuvad ise TRELLIDE taha! Savisaar peaks olema ISOLEERITUD ja viibima kinnipidamisasutuses!
kui nii rumal oled 7. oktoober 2015 11:34
ehk peaksid ise isoleeritud olema
igas erakonnas on mõjutajad 7. oktoober 2015 12:06
erakonna esimees peakski erakonda mõjutav inimene olema või ma eksin? või peab see olema "mees teiselt planeedilt" kes kõnnib omaette?
7. oktoober 2015 12:29
Kaua sa seda ühte lauset siia kirjutad?

Kartusel jA 7. oktoober 2015 10:06
Hirmul on suured silmad!on üks mõte ja teine on mõte selle loo juures on,et abitut on kerge nurka suruda ja seda tehakse!Täiesti INIMLIKUL moel.
inimloom 7. oktoober 2015 12:14
Kui inimlik on olnud Savisaare ja tema grupeeringu senine Eesti vastu töötamine, lõputu kohtuskäimine ja ülisegased rahaasjad.
Mati 7. oktoober 2015 09:56
Eesti riigis saab KaPo korraldused peaministrilt, Võimalik, et mõnes küsimuses vahendab neid ka siseminister. Peaminister saab käsud ja korraldused kusagilt tagatoast, mida juhib keegi hr.Nilsson. Enamikus demokraatlikes riikides korruptandid ei suhtle kunagi omavahel otse vaid ikka läbi mitme vahendaja. Siin ei ole mõeldud KaPot ja Nilssoni vaid ikka päriskorruptante.
Kati 7. oktoober 2015 12:07
see "nilsson" on ju teadagi roosimanna kes ka peaks tegelt rootsi kardinate taga istuma nagu siimgi
just just 7. oktoober 2015 09:53
ka varas Kallase oleks pidanud eeluurimise ajaks trellide taha pistma, oleks meil see eestlaste raha leitud sama veb.fondi tegelinskitega, Kõik ju jätkasid seal kus olid..Ka need kohtunikud, uurijad,prokurörid, kes tol ajal nende asjadega seotud olid, peaksid ametist kõrvale astuma. Savisaare asjus vähemasti !
to kas olete märganud 7. oktoober 2015 09:40
Õhtuleht on üks väheseid ajalehti, kes avaldab korrektse ja põhjendatud kommentaari, lugemata kokku plusse ja miinuseid.
Olen märganud, 7. oktoober 2015 10:40
et ka Savisaart pooldavaid kommentaare kustutatakse. Ka plussid muutuvad üleöö miinusteks.
Eks vaata! 7. oktoober 2015 14:59
"Kas olete märganud", kl. 09:25, on juba läinud.
küsimused 7. oktoober 2015 09:37
Kohtumäärusest ilmneb, et Savisaar on kurjategija, sest võib jätkata kuritegevuse toimepanekut.Seega pole mõtet enam rääkida kahtlustuse esitamisest. Samas, miks Savisaar peab mõjutama olematuid süüdistusi, mis on erakonna poolt juba argumenteeritud.Kolmandaks, miks Savisaart ei arreteeritud, kui sellised kahtlused õhus? Kas see oleks juriidiliselt seganud Savisaare kõrvaldamist linnapea kohalt?
Huvitav 7. oktoober 2015 09:31
kuidas ta mõjutab, tähtsamad mõjutusvahendid, kumminui ja raha võeti ju ära. On see meie nn riik ikka lasteaed küll!
jajah 7. oktoober 2015 10:18
to huvitav
aga miks sa ise kapos ei tööta, sa ju paistad jutu järgi nii tark :D ikka teised on lollid ja riik on lasteaed jne, päris arukas komm ju :D
to huvitav 7. oktoober 2015 12:11
päeva nael igatahes!!! naera niiet kõht kinni
qq 7. oktoober 2015 09:26
Kapo sai neli põhjuts, millest ühte kohus arvestas. Vilets, koolis oleks hinne kaks. Aga Rõiva reiting oli ka 2+, nii et Eestis käib küll.
7. oktoober 2015 09:25
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
heh 7. oktoober 2015 10:20
kle, mine arstile ja tegele oma paranoiaga :D
päris heh 7. oktoober 2015 12:42
to 10.20:
Churchill ütles kunagi, et kui argumendid on nõrgad, siis tõstke häält. Eesti konteksti tõlgituna tähendab see: kui midagi arukat öelda ei oska, tuleb sõimata.

no 7. oktoober 2015 09:24
jõujuurikad lakkamatult kihus,paha omalgi teada sellist käitumist,mida siis omalgi siit leida-jätke suur poliitik rahule ja häbi olgu.
kummaline 7. oktoober 2015 09:20
kuna ta pole hetkel linnapea staatuses, siis ei saa tal ju ka alluvaid olla või ma eksin ?
7. oktoober 2015 10:07
to kummaline 7. oktoober 2015 10:24
eksid jah, savikas saab :D
LV Hundisilmal 7. oktoober 2015 09:07
Põhjendused on nõrgad info vahetamise keelamiseks ja Tallinna linnavalitsus kolib Hundisilmale.
Mis see Tallinna kodanikele maksma läheb? Muidu käis üks mees linnas, nüüd enamik olulisi ametnike Hundisilmal. Seepärast ongi fotograafid püsivalt Hundisilmal.
KKK 7. oktoober 2015 08:58
Savisaar k.seb kohtu määruse peale. Hundisilmalt jätkub Tallinna linna juhtimine , ainult Taavi aas paneb Savisaare asemel allkirju. Nüüd on Savisaarel veel kergem kuritegusid toime panna, kuna Savisaare poolt koostatud dokumentidele kirjutab alla Taavi Aas. Savisaarele ei julge Keskerakonnas keegi vastu hakata.
lõhnab 7. oktoober 2015 08:55
saarlane 7. oktoober 2015 08:50
Mida küll sellega varjatakse??? 7. oktoober 2015 09:00
Rollotamist?
Sadama altkäemakse?
Utahhat?
Või on avalikuks tulemas veelgi suurem afäär?
hmm 7. oktoober 2015 10:26
selgitad äkki, kuidas see võiks varjata neid teisi? see, et sina oled piiratud ja mitut asja korraga jälgida ei suuda, on ikka sinu probleem. õnneks kapo suudab. küll saavad oma karistuse kõik, ole mureta.
to hmm 7. oktoober 2015 12:16
millegipärast reageerimine kuriteole on erinev nii sisult kui reageeringult, kes varastab ikka miljonites seda ikka ei uurita küll...ei tea miks kui varastad miljoneid siis jääb raha üle ka ametnike "kinnimätsimiseks ja rahustamiseks"
to saarlane 7. oktoober 2015 10:25
et kui kurjategija on vana, siis jätame rahule? hea teada, ma siis ka võin nüüd minna panka röövima, ma vana.
Teisest riigist 7. oktoober 2015 11:35
Millisest kuritööst ja kurjategijast Sa räägid?! Endast, mõnest I-st ja R-st?! Seni on näha olnud vaid kahtlustusi, ning need on küll vägagi lapsikud, nõrgad, selgete kokku klposimise jälgedega. Pigem käib avalikkuse töötlemine ning Savisaare ja teiste hirmutamine, santaaž riiklikul tasemel, ja riigi jõuametkondade poolt!
põmmpeale 7. oktoober 2015 12:18
mine ja röövi siis ja vaata et ikka miljonites võtad siis peab raha üle jääma advokaadi ja ametnike rahustamise jaoks
ja millega 7. oktoober 2015 08:44
need oravad nüüd hakkama on saanud, et tähelepanu kõrvale juhtimiseks on Savisaare hambusse võtnud?
nojah 7. oktoober 2015 08:40
Kuni teda ühiskonnast ei isoleerita, seni ta üritab mõjutada.
Õnneks on kõik aru saanud, et mees on minevik- nii tema Kremli sponsorid kui kaasajooksikud.
to nojah 7. oktoober 2015 10:29
vastupidi, kõik ei ole aru saanud ja ümmardavad teda ikka. ja see on hämmastav mass, kes aru pole saanud! biomass komposti!

Cesare Lombroso õpilane. 7. oktoober 2015 08:37
Vaadake tegelase pilti ja kõik on täiesti selge. Milliseid tõendeid veel vaja on ???
VÕIB??? 7. oktoober 2015 08:36
jah kallis kohus... alluvad ei käi Hundisilmal käske ja korraldusi saamas, vaid lihtsalt kohvi ja kooki mekkimas.
on 7. oktoober 2015 08:22
kindel et seda teeb ta niikuinii kui tema ähvardusi kuulata
on, on! Opakaid, ütleks. 7. oktoober 2015 08:31
On ta tööl või ei, läbirääkimisi peetakse igal ajal. Nii nagu su oravapoisidki. Ja milliste ähvardustega Savisaar on esinenud? Erinevalt Savisaarest, üritavad oravad iga hinna eest suurima rahakoti, Tallinna, oma valdusse saada. Siiani pole ükski prokuratuuri tõestus vett pidanud. Eks samamoodi nagu reffide Michaliga ja Pentusega.
suurusest 7. oktoober 2015 09:47
Riigi eelarve on 8,5 miljardit, Tallinna oma aga vaid 0,5 miljardit. Mis teeb Tallinna rahakoti suurimaks? Samas piisavalt suur, et Hundisilmale sulli koguda.
to suurusest 7. oktoober 2015 12:34
suurima eelarvega omavalitsus ju!?? kui ei taha aru saada noki edasi, rähn
7. oktoober 2015 12:36