Maailm

Snowden: nutitelefonide kaugeltjuhtimine on võimalik

Õhtuleht.ee, 6. oktoober 2015 12:23

5 KOMMENTAARI

i
IRW/ 7. oktoober 2015 21:38
Minu droid on siuke saast, et ma ei suuda seda isegi juhtida.
Hea kui eemalt saab miskit teha.
e
eelmistele/ 7. oktoober 2015 15:25
Loodan, et teil on fooliumimütsid juba olemas.
l
lugeja/ 6. oktoober 2015 18:41
Siin pole mingit uudist. Nutitelefon ongi koos oma kõikvõimalike sensorite ja kahesuunalise raadiosidega täiuslik telemeetriaseade. Huvitavam teema see, kuipalju suudetakse kaasaegse nutitelefoni abil selle kasutajat füüsiliselt või vaimselt mõjutada. Teadus on vahepeal palju arenenud, ning tänapäeval on elektroonika vahendusel võimalik näiteks tekitada inimajus tehislikke nägemusi, kutsuda esile emotsioone, ning tekitada isegi tahtmatuid liigutusi st juhtida lihaseid.
h
hähh/ 6. oktoober 2015 17:37
isegi meil siin Eestis saab nii teha ning teevadki,ei pea Ameerikasse ja Inglismaale minema,kui number teada ja telefonil nett taga võid kõike sellega teha, sellest ei räägita lihtsalt.
l
6. oktoober 2015 13:39
loomulikult saavad, minu arvutit soritakse ja analüüsitakse iga päev, "parema teeninduse" nimel, miks ei peaks siis saama sama teha telefonidega? Uuemate telekate kaudu saab ka. Autonoomse toitega kaamerad ja mikrid olevat, st seadme välja lülitamine ei aita.
Magamistoast hoian kõik need seadmed eemal, Kui on võimalik kuulata ja vahtida siis pole kindlasti probleem mingeid meile kuuldamatu spektri heisid saata inimeste organite mõjutamiseks. jälgige enesetunnet ja kellaega, kui mingi ajaliselt seotud muster välja tuleb tasub muret tunda küll. Vähemalt seadmetest eemale minna.