Eesti uudised

DIIL: valija tasub liisingu, riigikogulane ostab auto pisku eest välja (18)

Karoliina Vasli, 6. oktoober 2015, 07:00
SKANDAALI KESKMES: Mihhail Stalnuhhinil pole juhilubagi, ent autoliisingute võrdluses on üks riigikogu suurimaid priiskajaid. EPL paljastas eelmisel nädalal, et tegelikult sõidab Stalnuhhini autoga enamasti ta naine (pildil), eelmine masin on aga poja käsutuses. Foto: Andres Putting

Kui riigikogus üks ametiaeg lõpeb, vaatavad poliitikud ühtlasi üle oma autopargi. Mõni lahkuja ostab masina pisku eest välja, osa neist, kes jäävad, vahetavad senise kaaslase uhkema neljarattalise vastu.

«Mis te nüüd tahate? Mis kuluhüvitis, räägime parem aiandusest või pensionäridest,» kostis pahur Mihhail Stalnuhhin (Keskerakond) eelmise nädala keskel Toompeal riigikogu saali ees ja lükkas mu nina ees saaliukse kinni.

Muidu igal teemal jutukas Stalnuhhin on vihane, kuna meedia kajastas tema autosaagat – ühe kalli masina ostis ta eelmise ametiaja järel jääkväärtusega välja, praegust autot kasutab aga ta Narvas elav kaasa.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

31. jaanuar 2016, 17:22
Riigikogu kantselei: Stalnuhhin on auto kasutamise ära põhjendanud
3. detsember 2015, 06:00
LIIT: maksumaksjate raha eest autode liisimine on kuritegu!
22. oktoober 2015, 17:23
Stalnuhhin laseb vanamoodi edasi: kuluhüvitise eest perele autosid soetanud riigikogulane esitas järjekordse liisinguarve
20. oktoober 2015, 07:00
Maksumaksjate liit soovib saadikute autoliisimise asjus kriminaalmenetlust

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee

;