Eesti uudised

Leht: lastekaitse pole kloordioksiidi ohvriks langenud laste heaks lillegi liigutanud

Eesti Päevaleht, 5. oktoober 2015, 08:23

28 KOMMENTAARI

k
kuullge/ 6. oktoober 2015, 07:55
miks selline suur jama selle ümber kõigepealt vaadake kas võtate seda rohtu õigesti ja kas see on õige rohi kui üks mees räägib et võtab seda 7aastat ja ei midagi ei ole juhtunud kas on jälle mingi poliitiline jama või mis ja tegelikult ei ole see üldse selline rohi mida mina tean hoopis teistmoodi pudelites ja kui ei ole selgeks tehtud kuidas sellega toimetada siis on muidugi jama lahti
l
Lasteombutsman/ 5. oktoober 2015, 19:14
v
veteran/ 5. oktoober 2015, 13:47
Midaasja me jahume- eesti on maailmas üks vähestest riikidest, kus puudub nii laste- kui sotsiaalkaitse, samas on meil olemas hirmkõva sotsiaalkaitseministeerium kus liiguvad ametnike taskutesse kopsakad summad- oleme pederiik
p
piip/ 5. oktoober 2015, 12:34
tuuli jõesaar on ikka tõeline monstrum, aga õnneks on olemas karma ja küll ta saab teenitu. ning nagu näha , siis on suur osa eestlasi mass.imeedia ohvrid ning kaagutavad pimesi kaasa endale mms-teemat üldse selgeks tegemata. mms surmajuhte EI OLE. need, mida on üritatud näiteks tuua, nende juhtumite puhul suri inimene ikka oma haigusesse, vähki, malaariasse vmt st inimene oleks surnud nagunii, ka ilma mms võtmata. samas on on mms aidanud päästa mitme lapse ELU ka siinsamas eestis.
t
5. oktoober 2015, 17:58
Tuuli Jõesaare PL artiklil polnud häda midagi, samuti erakorralise meditsiini arsti artikkel oli väga hea. Osta paberleht ja loe läbi.
Karma on tulnud teie õue peale, kullakesed, ja nüüd karma kummitab teid... Viselge aga oma silmakirjalikkuses palju tahes ja küsige kasvõi oma "keskustest" järgi.
m
mis ohvrid/ 5. oktoober 2015, 11:59
Selle aine müüjad pidid ju kindlad olema, et see ravib, nüüd aga juba tekkinud ohvrid,kes raha tahavad.
n
5. oktoober 2015, 11:53
Nagu meediast lugeda oli, taheti seda myrki myyma hakata ka Soomes.
Tundub, et kahe riigi vahel käib vägev uinamuina myymine ja siblimine igasuguste seminaride ja koolituste näol.
a
Alar1/ 5. oktoober 2015, 11:26
Asjaga tegelevad juba pädevad organid. Mida lastekaitse Päevalehe arvates veel peaks tegelema? MMS-i joonutele klistiiri tegema? Issand, kui loll väide Päevalehelt!"
f
farmaatsiatehased/ 5. oktoober 2015, 11:14
lausa kasutavad inimesi oma mürgiste jääkproduktide ladustamiseks, sest keemiaravimina tuntud rakke tappev mürk läbi inimorganismi filtreerituna pole üldsegi kulukas vaid lausa kasumlik, sest terve maailm ostab selle mürgi neilt ja lähedased matavad kemikaale täispumbatud patsiendi ju oma kuludega

s
sama vähihaigetega/ 5. oktoober 2015, 11:07
enamus , lausa 80n % neist sureb suurte piinadega kiiritus ja keemia"ravi" tagajärjel aga riigid vaatavad vaikides farmaatsiatehaste miljardiliste kasumite peale kohutava mürgi müümise eest läbi sõrmeda
a
ahsoo/ 5. oktoober 2015, 11:47
Need, kes keemiat või kiiritust ei saa jäävad ellu?
e
elust enesest/ 5. oktoober 2015, 16:40
kusjuures jäävadki need, kes aegsasti või peale esimest keelduvad , või siis kui surevad, siis mitte sellistes piinades nagu "ravimi" lisamürgitusega kaasneb
a
aga/ 5. oktoober 2015, 19:31
No Vahur Kersna elab täu sellele hirmsale keemiaravile, samuti Lea Liitmaa (ei oska seda uut hullu nime kirja panna)
k
5. oktoober 2015, 21:12
Kersna käis kuulu järgi läbi ka mitmed alternatiivravivariandid , isegi budistide juures..., mis aitasid seda keemiasolki just ihust välja viia, selleta ta poleks nii kanget mürki läbi seedida jõudnud, Neidd üksikuid, kes on nii terved et suudavad ka farmatseutide mürgist jagu saada , on siiski vaid kümnendik nedest , kes EI SUUDA... See on kõige võimsam äri ja hoiab maailma rahvastiku arutu kasvu natukenegi kontrolli all ja viib riikidelt jalust neid, keda riik ülal peab pidama...hakkama s.t vananevat rahvast.
e
Eks nad/ 5. oktoober 2015, 10:38
seal lastekaitses tühja blaa-blaa ajajad ole. Vaatavad, et mõni isa oma kaagist pojale kõrvakiilu annab, et siis kohtusse joosta kaebama.
s
sooja koha täitjad/ 5. oktoober 2015, 10:07
milleks siis on lastekaitse? mille eest nad raha küsivad?
m
mrk/ 5. oktoober 2015, 10:06
nüüd siis juba "ohvrid" nii nagu roosmaa töötab tundub tall küll mingid tõsised kompleksid olevat. paneme ikka suuremad ja nõretavamad pealkirjad, et teemat veel natukene lüpsta saaks!
ajakirjaniku ettekujutuses ilmselt peaksid mingid ametnikud ummisjalu tõttama lapsi vanematelt ära võtma - või vähemalt teostama mõned ajupesu sessioonid kus lastele räägitakse kui pahad nende vanemad on ja neil tuleks vabatahtlikult kasuvanemaid otsima hakata!
l
lugeja/ 5. oktoober 2015, 09:37
Kaua võib? On mõni laps surnud või?
Ajakirjanik TJ on puhta ära pööranud, häbiplekk ajakirjanduses. Lugege: http://www.mallukas.com/tag/tuuli-joesaar/
p
5. oktoober 2015, 11:58
parem üldse mitte mingit koostööd teha, sulle ei öeldagi, kuidas sinu arvausavaldust kasutatakse.
l
lastekaitse?/ 5. oktoober 2015, 09:28
nii tõsise asjaga peaks tegelema ju politsei.
l
lastekaitse?/ 5. oktoober 2015, 09:28
nii tõsise asjaga peaks tegelema ju politsei.
h
Huvitav./ 5. oktoober 2015, 09:06
MIDA TEEB ÜLDSE LASTEKAITSE?Miks seda mittetöötavat armeed pole juba ära kaotatud?On sotsiaaltöötajad,noorsoopolitsei.
m
5. oktoober 2015, 09:32
MIDA tegi ja MIDA mõtles sel ajal lapsevanem/emme, kes laskis oma väikelapsel ilma järelvalveta rõdul turnida ning sealt alla kukkuda ja hiljem arvas, et mürgiga "ravimine" teeb lapse koljuluu murrule ainult head.
t
5. oktoober 2015, 12:02
tee siis avaldus politseile, kui sul sellised andmed on, mis see lastekaitse sinna puutub?

k
Kui tuul pöörab./ 5. oktoober 2015, 08:57
Seni, kuni pole rahaliselt kasulik, ei tehta midagi. Juhul kui kloorivastane tegutsemine hakkab rohkem sisse tooma kui praegune (tegevusetus), siis tuul pöörab ja sellega koos pöörab ka tuulelipp (lastekaitse).
k
Kuhu see tuul pöördub? / 5. oktoober 2015, 09:34
Mis kasu on tegeleda 'mürgituse' probleemiga, millele ei ole võimalik tõendeid leida, et laps on mürgitatud ja justnimelt selle ainega?
Soovite hakkata mingeid ainete jääke otsima organismist siis seda ei tee ka lastekaitse vaid haigla. Kui on vaja lapsi lihtsalt vanematelt ära korjata siis nii öelgegi, lisage, et on poliitiline tellimus ja rohkem ei ole kellegi mingid küsimusi.
5. oktoober 2015, 08:56
Kui haigla tuvastab lapse väärkohtlemise siis antakse otse asi politseile uurida. Kas mõni haigla on midagi sellist tuvastanud?
"
5. oktoober 2015, 08:38
"Kloordioksiid on nüüd paljastatud, kuid töö teiste ebateaduste tagamaade avalikustamiseks alles algab. "
.
Oli ammu juba aeg igasuguste "vaimsete-nii-vaimsete" ja "uue teadvise" toojate sektantlust paljastada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee