FC InfonetFoto: LAURA OKS
Õhtuleht.ee 4. oktoober 2015 15:59
Jalgpalli Evald Tipneri karikavõistlustel pääses viimasena kaheksandikfinaali  Viljandi Tulevik, kes üllatas 2:1 võiduga FC Infoneti üle.

Viljandi avas skoori juba teisel minutil, kui nurgalöögi järel oli täpne Gerdo Juhkam. Infonet suutis küll Nikolai Mašitšev kauglöögist viigistada, kuid otsustava värava lõi 80. minutil soomlane Sakari Tukiainen.

Loorberitele Tuleviku tegijad puhkama jääda ei saa, sest järgmises ringis madistatakse karikakaitsja Nõmme Kaljuga.

ENNE MÄNGU:

Samad meeskonnad kohtusid alles neljapäeval Lasnamäel ning kohtumine lõppes hetkel meistriliigas neljandat kohta hoidva Infoneti 2:1 võiduga. Seejuures mindi Nikolai Mašitševi ja Sergei Tumasjani väravatest 2:0 ette, kuid mängu lõpupoole suutis Indrek Ilves Tuleviku kaotusseisu värava võrra vähendada. Mängu kommenteeris Mart Treial.