Maailm

Islamiriigi-vastase koalitsiooni avaldus: Venemaa õhurünnakud kütavad ekstremismi

Õhtuleht.ee, 2. oktoober 2015 17:00

14 KOMMENTAARI

s
sem/ 5. oktoober 2015 21:50
hea et venemaa aitab kogu maailmale ohtlikku vaenlast. löpude löpuks pole vahet kes vöitleb ISISE vastu köigile peame ytlema tänud . Kahju et maailm on nii kuradi moodi löhestunud ja koguaeg otsitkse teisel vigu.Kahju em meie riik ei möista kuhupoole oma saba kergitada. Kui korteri naaber on vaenlane ei saaykski pere önnelik olla ,vana töde.
n
näljadollarid/ 3. oktoober 2015 05:14
Tuleb siiski tunnustada Venemaad julge sammu eest! Pole ju kellelegi saladus, et seda n-ö kodusõda on provotseerinud ja rahastanud USA. Küllap juba venelased teavad, millise mätta all amerikanistide-siioniterroristide käpiknukud asuvad. USA vajab oma positsiooni ehk maailmas peremehetsemise tagamiseks nõrka ja vaevatud Euroopat (sanktsioonid, nõrk euro, põgenike-mässuliste poolt kurnatud jne).
u
uurer.33/ 3. oktoober 2015 02:16
Venemaa pommitab praegu ISIS-lasi, need aga on Islami usku. Kas V.P. ei karda SRÜ riikides elavaid muhameedlasi? Vaata, kui hakkavad kätte maksma oma usuvendade pommitamise eest!
u
Unista edasi!/ 3. oktoober 2015 06:58
Kas EU ja USA ei pakski siis just sedasama kartma? Alati ei pea ju pyssi paugutama,paar miljonit pagulast sinu supikatlast ögima saata on hoopistykis töhusam relv! Ka istub kogu EU hirmu alla ja ei julge kodunt väljuda peale videviku saabumist! Venemaal sellised asjad ei toimiks,keegi ei hakkaks neid seal tasuta nuumama!
e
2. oktoober 2015 22:44
Ei tea kuidas, venemaa on alaviitide ja siitide poolt sunni äärmuslaste vastu. Samas kui Assad on sunniusuline. Neis riikides ei saa olla mingit demokraatiat, tulemus sama kui Egiptuses, korra valimistel võimule tulnud sunnidid tegid kohe oma igavese võimu mia pidi sõjavägi järjekordselt võimult maha võtma. Sama on Türgis kus juut Atatürk lõi ilmaliku riigi ja iga kord kui sunnid usuvõimu riigis tahavad saavad sõjaväerlt molli. Sunnid on igavesed vaenlased kõigile teistele, saades võimule uputavad verre või sunnivad oma usulahku astuma kõiki teisi. Pole ühtki korralikku riiki kus sunnid oleks usuvõimul, naftariikidest ei maksa rääkida, seal ootavad tuhanded sunniprintsid oma maavaldusi ja võimu Euroopas.
a
Alar1 veel/ 2. oktoober 2015 22:04
Venelaste veretöö Süürias võib lõppeda sellega, et sõdivad pooled liituvad viimases hädas ja asuvad koos võitlema uue verise agressori Venemaa vastu!
t
To Alar1/ 3. oktoober 2015 00:17
Sinu kurvastuseks jääb venemaa vastane vöitlus ära, sest Merkel kutsus köik 18-40 aastased mehed sealt ära euroopasse ja kohalejäänud ätid ja naised ei ole eriti suured vöitlejad. Ka eestis on peagi tuhandeid desertööre Syyriast keda sa hakkad ylal pidama koos oma oravakambaga .
a
Alar1/ 2. oktoober 2015 22:00
Venelane hakkas ISIS-e asemel liitlastvägesid pommitama, mitte ISIS-t. Venelasel on põhieesmärgid USA-le käkki keerata ja ja pagulasvoogu Euroopasse suurendada. Putin lööb kaks kärbest korraga: Keerab oma suurimale vihavaenlasele USA-le ja väänab Euroopale majanmdusblokaadi eest. Samas aitab ISIS-e terroriste. Afganistanis tegi Venemaa sama: Viis oma väed sisse ja hakkas USA toetatudAfganistani vägede vastu sõdima. Seal sai Venemaa(NSVL) haledalt peksa! Vene väed põgenesid.
o
oraakel/ 2. oktoober 2015 21:41
Venemaad ootab Süürias ees Afganistaani saatus! See peaks neil veel meeles olema.
t
2. oktoober 2015 23:49
Tead palju hiinlasi on juba seal, Iraani sõjavägi, Süürlaste sõjavägi. Sõda tuuakse kindlalt ka Euroopasse, Venemaad hakatakse ründama igast küljest, st ka siin kisub sõjaks.
i
irw/ 2. oktoober 2015 20:17
muretajad jälle kiunuvad .... putja ainuke reaalne mees, kes midagi ette võtta suudab. ja kellelgi ei tohiks olla selle vastu, et kõmmutab neid maha ..... kui juba lavrov ütles .... kui ta terroristina näib ning sellisena tegutseb siis ta terrorist ka on ning pole enam vaja arutada. .... ja putja vennad löövad mättasse.

k
kus/ 2. oktoober 2015 17:51
see koalitsioon nüüd äkki moodustus...seni mölla see islamibande karistamatult...kui Venemaa sekkus, moodustati koalitsioon et ISISt kaitsta, irw...massoonidel on püksid paksu täis...Putin lööb kaardid segamini...ja paras
t
tetra/ 2. oktoober 2015 17:38
Tublid...nii peabki!
10000% selle poolt et see isis välja juurida siit maamunalt..tegelt juuriksin veel kaugemale aga siis kohe rassist ju xd