Laadin videot...
1
foto

Kätriin Kübar on üks Eesti moeblogijatest, kelle blogi leiab aadressilt katriinkubar.com. Allolevas videos räägib ta sellest, mis on tema meelest sügistalve kõige hitim moetrend ning mida ta endale ise mitte kunagi selga ei paneks.

Moeblogija Kätriin jagab igapäevaselt moesoovitusi ja pakub inspiratsiooni oma blogis. Kuid, mida ta ise iial selga ei paneks ning mis on tema meelest Eesti naiste stiili juures veidi valesti, vaata juba videost.

Jaga artiklit

57 kommentaari

T
Tühikargaja  /   21:29, 7. okt 2015
Jaa, tühjad tünnid kõmisevad kõige kõvemini! See neiu näeks targem välja kui ta suu kinni hoiaks, päris piinlik ju.
Müts oli tõeline äpardus, eriti õhtuse meigi juurde. Nokats on tip top nt kerge militaar või sportliku stiili juurde, kuid see oli jube ämber.
M
Minumure  /   17:51, 7. okt 2015
Väga vahva, eestlased on inimesed, kellel polegi tihti oma stiili, nad on arad, neid ei huvita ja me elame sellises keskkonnas kus maitsekalt riietumine on imelik, nagu enne lugesin, olevat kätriin ise slaavlane siin, just see ongi see, et me ei lase inimestel end väljenduda. Minu arust kannavad eesti naised just liiga maitsetut poola kaupa, igal teisel on sama jope. Slaavlastest oleme kaugel, sest slaavi naised näitavad riietusega rohkem enda iseloomu. Aga muidugi Kâtriinil oli imeline mantel. Võibolla tõesti natuke ülepaisutatud, aga mis meil sellest, riietumine ka kunst, pole vaja nuriseda, sest me ei tohiks nuriseda kellegi eneseväljenduse üle.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis