Maailm

Saudi Araabia nõuab Venemaalt Süüria pommirünnakute kohest lõpetamist (13)

LISA KOMMENTAAR

Tasuja 14. oktoober 2015 19:27
Nüüd saab näha, kes kellega käib?
blaa 2. oktoober 2015 11:11
Venemaa ilmselgelt katsetab oma sõjatehnikat inimeste peal. See tegevus tuleb neile seal kasuks et saada aimu uue tehnika toimimisest! Ja nii on see igal pool. Sõjatööstused sunnivad riike sõdima sest need ei saa ju seisma jääda. Iga päev tuleb seda arendada ja katsetada. Eriline jackpot oleks kui katsetada saab inimeste peal.
Alar1 2. oktoober 2015 10:48
Teise maailmasõja ajal olid sakslased Tallinast juba lahkunud, kuid venelane pommitas sakslaste asemel terve linna maatasa. Stalin kinnitas aga, et pommitati sakslasi. Sama Süürias - Venemaa pommitab seda, mis talle kasulik on, mitte ISISt, nagu ta ise väidab. Võiks mõnegi pommi usutavuse mõttes sinna visata, kuhu on tegelikult vaja, aga ei! Hakkas hoopis seda tegema, millest Venemaa loodab kasu saada. Tüüpiline Venemaa! Korra asemel korraldab korralagedust.
lord 2. oktoober 2015 10:02
eks nüüd ole selge, keda see tulistamine koige enam puudutab , varsti ilmselt teeb ka ISIS teadaende, ja palub tulistamine kohe lõpetada, eesti valitsus toetab seda avaldust kuna usa toetab seda avaldust
Tõnu Kalvet 2. oktoober 2015 09:03
Must huumor tõepoolest. Saudi Araabia lennuvägi pommitas mõne päeva eest Jeemenis "kogemata" surnuks üle saja pulmalise, kuna pidas neid terroristideks, ja nüüd tuleb Saudi Araabia diplomaat Venemaad õpetama, kuidas ikka "õigeid isikuid" pommitada!...
Mainitud diplomaadi jutt pole tõsiseltvõetav ka selletõttu, et ta paneb ühele pulgale Süüria SEADUSLIKU valitsuse ja terrorirühmituse Islamiriik. Samas pole selle üle midagi ka imestada: uuriv ajakirjandus on tuvastanud, et Saudi Araabia ise ongi üks suuremaid Islamiriigi mahitajaid - relvastajaid ja rahastajaid. Saudi Araabia on saatnud "Süüria vabadusvõitlejate" pähe Süüriasse sõdima koguni oma vanglate asukaid. Vangide vabanemistingimuseks oligi just minek Süüriasse, "võitlema Süüria vabaduse eest". (Sellest on kirjutanud ka "Õhtuleht".)
Nojah, aga ega saudidel ja nende liitlastel muud valikut olegi kui leida Süüria seadusliku valitsusega rahulolematuid süürlasi välismaalt. Õigemini: mittesüürlasi "süürlaseks välja õpetada". Eestlasele meenutab see natuke Eesti Töörahva Kommuuni. Ainult selle vahega, et seal oli eestlaste osakaal TUNDUVALT suurem kui on süürlaste osakaal Süüria-vastaste jõudude hulgas.
Kurb! 2. oktoober 2015 08:51
Aga Venemaa tahab vaid süvendada pagulaste kriisi. Venemaale on kasulik kui EL lõhestuv veel enam.
Magnus 2. oktoober 2015 09:47
Sa zonbeeritud inimene propaganda poolt! Seda nii nimetatud pagulaste kriisi organiseeris juba USA! Iraak, Afganistaan, Liibüa, Süüria, ning Jeemen!Ikka USAle on kasulik et Eurovärk toppama jääb!
oleg 2. oktoober 2015 08:01
Igas sõjas on alati hukkunud ka tsiviilelanikke.
2. oktoober 2015 11:55
kõige rohkem paistab neil kahju olevat, et Euroopasse sõda tuua ei ole veel õnnestunud, aga tuhanded terroristid võivad teha valitsustega koostöös kujuteldamatut kahju. Mitu meest kaksikornid maha tõmbasid? Saudi Araabia muretseb muidugi ka Saksamaale ehitamata 200 mošee pärast, kuskilt peab oma sõjaväge juhtima.
päeva 2. oktoober 2015 07:29

jants 2. oktoober 2015 07:27
mis nõuab,vanka käest ei saamidagi nõuda.Euroopa võiks nüüd nõuda saudidelt kogu selle rahvamassi deporteerimist oma rahvusriikidest.Nüüd kukkus kirema,kui dessantlaevastik sõdalastega Euroopasse loksus,tundis muret,kuidas saaks 200 mošee ehituseks sinna raha järgi saata.Vot selle raha eest hakkategi hoopis süürlastele uusi maju ehitama,kuhu need tagasinaasvad sahiibid elama asuvad.Omale putleri appi kutsunud sahiib aga on oma naha päästmiseks loonud eelsoojendusrühma kolmanda ilmasõja tekkele.
vaatleja 2. oktoober 2015 07:20
No kisa järgi on nüüd näha,kes on ISISe terroristide mahitajad-Saudi Araabia,Katar ja CIA....
14. oktoober 2015 18:18