Eesti uudised

Keskerakonna Järvamaa esindajad: erakonna esimehe kandidaate võiks olla vähemalt kaks (12)

Toimetas Kristin Aasma, 1. oktoober 2015 19:04
Keskerakonna Järvamaa piirkonna juhatuse liige Kai Kimmel.Foto: Aldo Luud
Keskerakonna piirkondlikud esindajad tõdesid, et oleks parem, kui novembris toimuval üldkogul kandideeriks partei esimehe kohale vähemalt kaks kandidaati. Järvamaa piirkonna juhatuse liige Kai Kimmel arvab, et tulevikku arvestades võiks erakonnale tekkida uus juht.

Laeva vallavolikogu liige Ago Vooremäe sõnul pole partei jäänud ilma juhist, sest asetäitjad Kadri Simson ja Enn Eesmaa "suudavad ka iseseisvalt otsuseid langetada ning neid täide viia", kuid erakonna juhiga seotud skandaalid parteile kasuks ei tule, vahendas ERR-i uudisteportaal.

Samal teemal

Keskerakonna Järvamaa piirkonna aseesimees Peeter Saldre ütles, et Järvamaa piirkond teeb kandidaatide suhtes otsuse 9. novembril ja ta loodab, et kandidaate tuleb rohkem kui üks, kuid ta ei soovinud anda hinnangut, kas Edgar Savisaar peaks jätkama.

Keskerakonna Järvamaa piirkonna juhatuse liige Kai Kimmel ütles Olev Kengile, et kandidaate peaks olema rohkem kui üks, kuna ühe kandidaadi puhul tuleks ainult usaldushääledus, kus liikmed saaksid olla poolt või vastu.

Samas ütles Järvamaa piirkonna juhatuse liige, et Savisaar on väga rünnatav persoon ning seetõttu oleks Kimmeli hinnangul erakonna tulevikku arvestades parem, kui Keskerakonnale tekiks uus juht.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee