City24 Kinnisvarauudised

Reinsalu sõnul peab riik ausaid korteriomanikke kaitsma (12)

LISA KOMMENTAAR

KÜ elanik 6. oktoober 2015 21:06
Ent üleilmselt uhkeldavalt E-riigiks kuulutanud Eesti vabariigis näiteks ei saa anda edasi oma otsust meilitsi, ka allkirjastatult. Üldkoosolekul hääletades pead olema füüsiliselt kohal või edastama volikirja.Elan majas, kus kolmandik elanikke tegutsevad-elavad välismaal (ja muide, mitte Soomes) ning nad ei tunne inimesi, kellele anda volikiri. Kas tõesti on võimatu muuta olukorda, kus võimaldatakse hääletada ka meilitsi, muidugi, olles enne saanud meilitsi ka ülevaate üldkoosoleku päevakorrast.
arvaja 4. oktoober 2015 16:37
Vilde tee 107 on inimene 5-6 aastat võlgu ja mitte midagi ei võeta ette. Kui oled, aga riigile võlgu, siis kohtutäitur leiab su kohe üles ja pannakse veel vangi ka.
arvamus 4. oktoober 2015 12:09
meie korterid on ehitatud venemaa poolt nõuka ajal. siis osad said selle tasuta, osad pidid maksma. siis, kui tekkis uuesti EV, sunniti inimesi nende samade korterite eest maksma mingite väljamõeldud kollaste kaartidega või rahas.
we33rwqe 5. oktoober 2015 16:51
vedas siis,meilt võeti üldse korter ära, kuigi olin seal juba kolmas põlvkond
Tädi Maali 4. oktoober 2015 09:37
Eelmised kommenteerijad ajavad siin tühja pada, aga tegelikult on korteriühistutega palju probleeme. On näiteks peaaegu igas majas teatud kontingent inimesi, kes aastate vältel elavad teiste kulul. Näiteks Vilde tee 108 on aastast aastasse 5-6 inimest, kes elavadki teiste arvelt, on nagu mingi kohtuotsus isegi paaril inimesel, no maksab siis 10 euri kuus ja elab nagu mugavuspagulane, toasooja eest ei maksa, veekasutamise eest ka jne., majas leidub ju lolle palju, las maksavad! Ise tegeleb mingi musta äriga, juhatusega ka head suhted ja nii see aeg lendab! Majal on igakuuliselt neli ja viistuhat eurot võlgu! Mida teha? Ma ise hakkan siis ka varsti sellist eluviisi harrastama!
arvamus 4. oktoober 2015 11:51
õige jutt. aga midagi pole teha, kui toimub onu-poja poliitika. need, kes on sellise süsteemi vastu, antakse veel kohtusse. ilmselt inimestele meeldib olla oinas oinakarjas.
arvamus 4. oktoober 2015 12:01
õige jutt. aga mida teha kui selles majas on onu-poja poliitika ja inimestele meeldib olla oinas oinakarjas. kui oled selle süsteemi vastu (soovid teada, kuidas raha kasutatakse, kuhu raisatakse jne.), siis antakse sind veel kohtusse.
D'O. 2. oktoober 2015 14:18
VARSTI.. - HAKATAKSE Saksamaa eeskujul (ME ju võtame läänelt KÕIGES šnitti!?) inimesi kodudest välja tõstma, et pagulasi sisse panna!!!...
2. oktoober 2015 12:17
Kuidas käsitleda olukorda, kus üks omanik ühistus teiste vara tahtlikult ohtu seab?
nojah 2. oktoober 2015 12:16
oma rumaluse eest ei saa keegi kedagi kaitsta. Mida see riik teeb, kui terve elumaja maha põletatakse, väljaheidetega kokku määritakse, kes kõik need kindlustused ja kulud maksab teie meelst?

Mjahh 2. oktoober 2015 06:35
Riik pole ühtki krt ehitanud, mitte kuhugi, va usakatest sõjaväelastele, aga ära võtma on kibe käsi küll.
Eks arvestatakse sellega, et egas need 530 tulnukat viimaseks ei jää.