Meedia

Keskerakond ennustab kapole ja prokuratuurile kosmiliste jõudude kättemaksu (66)

Õhtuleht.ee, 30. september 2015 12:02
Keskerakonna esimees Edgar Savisaar ratastoolis Hundisilmal kapo läbiotsimise ajal 22. septembril 2015.Foto: Stanislav Moškov
Keskerakonna häälekandja Kesknädal kaebab seoses altkäemaksude võtmises kahtlustatava invaliidistunud Edgar Savisaare vintsutamisega, et kapol puudub inimlikkus. Keskerakond ennustab artiklis "Tegelikult tahtsid nad Edgarit tappa", et kogu ebaõiglus abitu Savisaare suhtes tuleb ringiga kapole ja ka prokuratuurile tagasi.

"Tegelikult on nii kapo kui ka prokuratuur korraldanud aastakümnete pikkuse ajujahi Edgar Savisaare suhtes – aga Sinisalu (ja tema käskijate) suureks pahameeleks, et mitte öelda – hämminguks, jookseb saakloom ikka veel ringi, nuga seljas. Kas laibatootmine on ikka veel pooleli?" kirjutab Kesknädal, viidates kaitsepolitseiameti peadirektori Arnold Sinisalu vastusele Kesknädalale, et kui on laip, siis pole tähtis, kas ta on tapetud ühe või kümne noahoobiga.

Samal teemal

"Absoluutselt teemaväline vist on küsidagi: kuhu jääb inimlikkus? Tervisliku seisundiga arvestamine? Savisaare-vastaste jaoks võib ju praegu olla põnev – kambaga alandada hallipäist invaliidi ratastoolis. Kuid Sinisalu jt võimukandjad ei tea, milliseks kujuneb nende endi tulevik. Kesknädalale millegipärast tundub, et "struktuurid" võivad saada kogeda tulevikus sarnaseid õudusi, mida nad abitusse seisundisse jäetud ja lähedastest jõhkralt eraldatud Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare vastu Hundisilmal toime panid.

What goes around, comes around – kõik tuleb ringiga tagasi. Võib-olla kapo ja prokuratuuri ametnikele ei mahu pähe, et on olemas ka kõrgemad jõud. Kosmiliste seaduste vastu ei saa. Kui Saatus tabab teid ennast abitus seisus, siis enam nii tore pole. Ainult et kui Savisaare suhtes te suutsite toime panna ebaõigluse ülima akti (et mitte öelda sigaduse), siis teid ennast tabab õigluse karistus.

Sest Eestis pole veel mitte kunagi nii olnud, et tuuled ja ajad ei pöördu."

Samal teemal

02.10.2015
Edgar Savisaar käib komisjoniga kohut
01.10.2015
Keskerakonna Järvamaa esindajad: erakonna esimehe kandidaate võiks olla vähemalt kaks
01.10.2015
Ei autojuhte ega nõunikearmeed – kohus kõrvaldas Savisaare linnapea ametist
30.09.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Siret Kotka Savisaare ametist kõrvaldamisest: inimene, kes on saanud vabariigis kõige rohkem hääli... ja tehakse selline tegu!