Eesti uudised

Tallinn hakkab peateed kujundama jalakäijasõbralikuks (5)

LISA KOMMENTAAR

oeh 1. oktoober 2015 09:26
Nagu uudisest lugeda sai, hakkab kesklinn olema jalakäija sõbralikum, kuna tehakse autovabu päevi?
Ja seda kujundavad arhitektid?
mumm 30. september 2015 22:41
kesklinn siis antakse kesklinnas elava eliidi ja turistide jalutada. mina elan nõmmel ja tegelikult viimase kümne aasta jooksul olen vist ainult paar korda kesklinnas pikalt jalutanud. täiesti mõtetu üritus, kesklinna muudkui ehitatakse uusi büroohooneid, riigi- ja linnaasutusi, aga keegi ei mõtle kuidas inimene nendeni pääseb. mina edgari tasuta haisvas bussis kesklinna ei sõida, seda enam et sinna-tagasi sõit võtab pool päeva. nii jäävadki "mäed" depressiivseteks magalateks, ehita sinna kasvõi kümme kirikut ja selverit..
Lauri 30. september 2015 15:43
Annaks jumal, et need hipsteritest arhitektid linnavalitsuse tegemistest eemalh hoitaks. Tahaks näha, et Savisaare minekuga ka ajuvabad Tallinna liikluskorrraldajad välja vahetataks. Tallinn oli on ja jääb linna läbivate magistraalidega linnaks ja selle ignoreerimine näitab vaid seda kui eluvõõrad on osad.
Kui ka seda tehakse, et piiratakse seal läbilaskevõimet (ilma tunneleid rajamata), toimub uus ringitegemine lähiajal ja seda kindlast selle jõugu mõjuvõimu lõppemisel! Autostumine on paratamatus ja seda veel enam Tallinna ja Harjumaa tingimustes, rääkimata ääremaadest kus puuduvad muud alternatiivid.
südalinna onu 30. september 2015 13:35
Loodetavasti tehakse südalinna liiklusarendus targalt. Mitte sedasi nagu praegu on meelevaldne ja läbimõtlemata liikluskorraldus kehtestatud südalinna liiklejatele. Arvesse tuleb võtta igat linna kodanikku kes makse maksab ja ka ettevõtteid, kes linna kassat täidavad! Kõigil on õigus probleemivabalt liigelda!
kesklinna tädi 30. september 2015 13:20
LÕPUKS ometi üks asjalik tegevus üle pika aja! Ok, autod autodeks, aga need siklid mis suviläbi Tallinna kesklinnas KIHUTAVAD, nagu tegemist oleks ringrajaga. Mitte kusagil mujal maailmas pole ma sellist asja kesklinnas näinud. Näiteks Skandinaavias on paaris suuremas linnas lausa keelumärgid väljas. Teine nõmedus on jalgratturid, kes vaikselt (endal mõistagi kõrvaklapid peas) või siis kiiremini sulle selja tagant vaat, et otsa sõidavad! Jalakäijatele mõeldud tänavad on kesklinnas ülikitsad, ag ajalgrattureid on, vaat sama palju, kui jalakäijaid. Ammu oleks pidanud midagi ette võtma! Loodan parimat.