Eesti uudised

Väsimatu pedofiil taas kohtupingis (4)

LISA KOMMENTAAR

Tavaarištši maltšiki i 30. september 2015 14:44
deevotški - a gde vaš rodina?
Alar1 30. september 2015 12:11
Pedofiilia on aju haigus, kus haige tunneb vastupandamatut seksuaalhuvi laste suhtes. Vangla seda haigust ei paranda ja pedfiil, kui ühiskonnale ohtlik vaimuhaige, tuleb ühiskonnast üldse isoleerida! Neid tuleb hoida kinnistes raviasutustes.
jants 30. september 2015 07:53
maltšikpoiss jälle lapsi näppimas käinud,ütle sa nüüd.Ju siis hullusti armastab lapsi ja kõigil neil silitaks pead.Aga kas poleks juba aeg need näpukesed kuidagi ellimineerida koos selle jurakaga jäädavalt ühiskonnast,sest ravi selliste loomastunud imbetsillide inimesteks tagasi pööramiseks puudub.Kas meie kohtuorganid jäävadki vaikivalt salatsema kannatanutele mittemeeldiva infomüra pärast.Idiootide maa wellcome to estonia,varsti on terve Eesti neid kannatanuid täis,sest pedofiilid vahetavad nime ja käivadki vanglast sisse-välja nagu neli aastaaega.Kas asi päädibki lõpuks omakohtuga,kellelgi viskab üle ja asi tehtud.Miks lastakse sellised fruktid inimühiskonda tagasi kui on ammuilma teada-nendel siin kohta pole kui nad end ei suuda kontrollida.
Juhan 30. september 2015 07:30
1aasta ja 10 kuud??? See ju nagu näpuga viibutamine, et poiss, ara rohkem nii tee!! Kas aru ei saada, et selline mees ei paranda ennast? See ei ole nüüd küll vihakône, ehk sobib mehele keemiline kastratsioon vôi kraad kangemat? Karta on, mône poisi isal viskab üle ja vôtab tasumise enda kätte.