Sport TV

JÄRELVAADATAV | Nõmme Kalju vajas Tipneri karikasarjas Narva Transi alistamiseks lisaaega

Õhtuleht.ee, 29. september 2015, 21:33
Jalgpalli Eesti karikavõistluste 1/16-finaalis on täna vastamisi Narva Trans ja Nõmme Kalju. LAURA OKS
Jalgpalli Evald Tipneri karikavõistluste 1/16-finaalis võõrustas Narva TransFama staadionil Nõmme Kalju meeskonda. Kodumeeskond läks mängu teise poolaja alguses juhtima, kuid lõpuks kuulus võit ikkagi Kaljule.

Volodymyr Kilikevichi 50. minuti tabamusele vastas 83. minutil Artjom Dmitrijev. Normaalajal enam väravaid ei nähtud, lisaajal sai otsustavaks Ats Purje tabamus 107. minutil.

Enne mängu

Mõlemad meeskonnad tulevad mängule positiivselt foonilt. Meistrivõistlustel kullalootused minetanud Kalju tõstis laupäeval toonust, kui 2:1 saadi jagu Tallinna Levadiast. Narva Trans on aga võitnud Premium liigas kuus mängu järjest (viimati Pärnut 5:0). Omavahel on klubid tänavu kohtunud kolm korda - Kaljul on kirjas kaks, Transil üks võit.

Kui Kalju jaoks on järgmiseks hooajaks Euroopa liiga koht sisuliselt tagatud (selleks tuleb jõuda medalikolmikusse ja viis vooru enne tšempionaadi lõppu edestatakse neljandal kohal asetsevat FC Infonetti 7 punktiga), siis Transi jaoks on just karikavõistlused ainuke variant järgmisel suvel kahe-aastase pausi järel eurosarja naasta. Põnevat jalgpallilahingut kommenteerib Mart Treial.