Balti Venemaa uuringute keskuse direktor Vladimir JuškinFoto: Mati Hiis
Toimetas Kristin Aasma 26. september 2015 22:36
Balti Venemaa uuringute keskuse direktor Vladimir Juškin arvab, et Eston Kohveri vahetusega üritab Moskva julgustada oma Eestis tegutsevat agentuuri ja Eesti valitsuse vastaselt meelestatud jõude.

"Üks sõnum on mõeldud ebaseaduslikule agentuurile - töötage rahulikult, me ei jäta teid hädas üksi," kommenteeris Juškin "Aktuaalsele kaamerale", vahendab ERR-i uudisteportaal.

Juškini sõnul on teine sõnum on suunatud eraisikutest armee juhtidele: "Seda armeed moodustab Moskva juba palju aastaid Eestis ja sellest peab saama peajõud hübriidsõja algetapil. Kui uskuda Eesti ajalehti, siis tegeles Dressen alates 2007. aastast nende gruppidega. Praegu võime endale ette kujutada, et Dressenist saab Moskvas kompetentne ja kogenud kuraator eraisikutest armee jõugrupeeringule."

Samal teemal

Kommentaarid  (11)

kryyger 27. september 2015 12:21
nyyd me näeme millega poliitikud tegelevad lihtsad inimesed on SUUR 0 meid on vaja siis kui on valimised elavad näited on elust meieni tuuakse uudistes vaid see mida valgus kannatab see tähendab et k6ik on yhe mytsy all koos meedjaga
ühe mütsü all 27. september 2015 21:29
Kus koolis küll niivõrd keeltsolkivat kirjatehnikat õpetatakse, 12:21?
TAHAN!!!!!!!!!! 27. september 2015 11:36
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS