Eesti uudised

Kohus otsustab Savisaare ametissejäämise järgmiseks kolmapäevaks

Küllike Rooväli, 25. september 2015, 07:00

9 KOMMENTAARI

a
alf/ 27. september 2015, 17:27
Vaja on suurpuhastust kapo ja prokuratuuri ridades ,kes elavad omas mullis ja ei jaga midagi ümbritsevatest protsessidest. Ja see tuleb peatselt. Ajendiks saab illegaalsete immigrantide arutu sisselubamine eesti pinnale ja kõik need isikud ,kes neile kiidulaule laulavad ,soosivad - saavad varem või hiljem karistatud.
h
Huvitav oleks teada./ 25. september 2015, 20:52
Kas Riigiprokuröri Laura Vaik avalduses Kohtule seisab Savisaare ametinimetuseks Tallinna Linnapea, või Tallinna Volikogu Esimees, Või lausa Eesti Vabariigi President. Siin pole märke kuhu klikkima peaks, aga ämber on kindel tulema.
a
Ainult vangimaja annab kaagile turvatunde,/ 25. september 2015, 20:27
Kaua võib venitada s.o. vanainimest kiusata.
h
hävitada teisitimõtlejad/ 25. september 2015, 08:29
Savisaare vastase tegevusega, mille eesmärk on nii läbipaistev, on kahjustatud Eesti mainet.Poliitik, kes mõtleb oma erakonnaga teistmoodi kui valitsejad on vaja vahendeid valimata hävitada.Raskest haigusest võitu saanud Savisaarele anti nüüd taas hoop ja see viis mehe haiglasse , lootusega ehk nüüd saab jagu.Kui jagu ei saa on Reformi käsualune Vilja valmis panema oma noahoobi jne.jne. Tegemist on sadistidega eriti suures ulatuses, kus uurimisorganeid kasutatakse musta töö tegemisel.Ainuke lootus ongi nende ja kohtuvõimu südametunnistus, kes ennekuulmatute mängudega kaasa ei lähe.
k
25. september 2015, 22:34
kohtud alluvad samuti reffide diktatuurile, iseasi, kuidas putin oma struktuuride kaudu neid mõjutab, eks seda näe. lasevad kaltsu hoopis lahti ?
a
aga/ 25. september 2015, 08:09
Sirje,kes tulistas avalikult Savisaare pildi pihta ja irvitasid-neid isegi ei häbistatud.Ainuke poliitik,kes on ka näoga lihtsa kodaniku poole ja mina olen valinud ainult teda ja a l a t i.Head tervise taasumist LP.Savisaar
a
aga/ 25. september 2015, 07:42
Sirje, kuidas saavad olla ametis riigitegelased kellel on miljonite kantimine sadamas EE jne. Kuidas saab olla ametis peaminister, kes valetab meile pagulste suhtes? Nemad on selle raha reaalselt saanud, Savisaar pole midagi võtnud. Kahtlus, pealsegi valedega, pole mingi süütõend.
s
Sirje/ 25. september 2015, 07:16
Kuidas saab sellise suure kahtluse puhul jääda ametisse.Kas töesti on möni ikka veel parem,kui teised.Valijate ja uurimise pärast peaks kindlasti tagasi astuma.On asju,mida peab ikka otsustama ja ka tegema.
u
Uus president!/ 27. september 2015, 10:34
Edgarist saab eesti esimene ühe jalaga ja natuke napakas president!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee