Eesti uudised

RÕIVASE LAHKED LUBADUSED: Eesti on valmis aitama nii kriisiolukorras olevaid liikmesriike kui pagulaskriisist mõjutatud kolmandaid riike

Toimetas Geidi Raud, 23. september 2015 13:38

152 KOMMENTAARI

p
põliseestlane/ 28. september 2015 20:32
Paar päeva tagasi valgustas ju Tsahkna uuemaid uudiseid - 10...12 miljonit on neid praegu tulemas! Fr. Merkel & Co kutsuvad lahkelt ja ÜRO hakkab juba karistama tarade ehitajaid ja masside tuleku takistajaid. Vist on ettenähtud Euroopa kiirkorras likvideerida ja elatustase Aafrika vaesemate riikidega ühtlustada! Külm talv vist ajab põliselanikud metsa ja sildade alla, tulijatele tuleb ju soojad kodud organiseerida! Kas vastavad tõele kuuldused, et Saksamaal juba tõstetakse inimesi elamistest välja ja antakse pagulastele? Kas jälle muutume meie siin maalapil liigseiks?
k
Kallid eestlased/ 25. september 2015 15:31
On aeg jätta Euroopa selja taha. Me ei suuda seda rahvana päästa. Sest enamuse hääl ei loe.
.
Ainult......./ 25. september 2015 09:36
.........mitte oma nälgivaid vanureid ja lapsi. Kõik teised on tähtsamad.
a
arvamus/ 24. september 2015 20:51
Ma arvan,et euroliidu juhid on siioni maffia poolt nii ära hirmutatud,et nad ei julge mingeid vastusamme astuda.Mulle meenub sageli rabi Mendel Shneersoni sõnum vene rahvale:Me vihkame teid piiramatult!See vihkamine annab meile jõudu
armastusväärselt teile näkku naeratada,sisendada teile
usaldusväärsust,juhtida teid,näidates hoolitsust teie laste pärast,lastelaste
pärast,kes õigupoolest ei sünni.Te olete kahjutuks tehtud.Ja kuni te ei saa
aru lihtsast tõest,et niikaua,kui te tõmblete,peksame teid veel rohkem,kui
ette nähtud.Kui olete kuulekad,jääb teid 65-70 miljonit.Kui hakate
vastu,jääb teid 40-45 miljonit.!"Põhiline eesmärk on ikkagi valge rassi hävitame ja seda kavatsetakse teha islamistide ja neegrite kätega.Meenub ka rabi Abraham Foxmani sõnad:"Valged mehed ei ole enam iseseisvad."
s
Sass/ 24. september 2015 15:54
Kuidas saab üks Rõivas terve rahva tahte vastaselt käituda,aru ma ei saa!See,et silmaklappidega inimesed,kes reaalsest elust midagi ei jaga,ennast tervest riigist kõrgemaks peavad,on lausa uskumatu!
Tulin eelmisel nädalal Göteborgist....rootslased NUTAVAD,et neil pole enam oma kodulinna,kes on kolinud suvilasse,kes käib lastega trennis kaasas,kes on lihtsalt ahastuses,et mis toimub....tulge mõistusele,kulla valitsejad,ajage selg sirgu ja saatke see Brüsseli lambakari kus kurat või astuge tagasi ja andke võim neile,kes seda teha suudavad....ajalugu,muide,teile ei andesta ega halasta!
j
Jälgige taavi muigeid / 24. september 2015 13:21
ü
ülimalt vastik/ 24. september 2015 18:51
Väga vastik vaadata seda tegelast.
r
Rõivasele/ 24. september 2015 10:51
Palun vaadake 23.09* kell 21-- postitatud linki ,soovitaks Taavil ka vaadata ja avada silmad !!!!
e
Enam / 24. september 2015 10:49
ei ole riiki, Eesti riiki. On vaid üks väike maa, mille "suur juht" tahab kohe kõigile ja korraga meele järele olla. Pohh eestlaste rahvast, panem ikka tankiga üle. Omadelt võtame ja muudkui niigi meist palju rikkamatele anname - küll abi, küll toetust, küll. Aga vat see Eestimaa rahvas on kahjuks selline, kes kodus ja kommentaariumis muudkui räägib, aga kui on üleskutse minna ja seista oma õiguste eest - siis tulevad välja vaid vähesed. Tunnistan pattu, ka ise ei lähe igale demonstratsioonile siit riigi teisest otsast - pole lihtsalt võimalustki ja kõiki väljaastumisi ei pea ka õigeks. Aga nii saabki öelda, et vaid väike kildkond on vastu. Egas see, mis netis toimub, see kuskile mujale jõua. Nii me välja suremegi. Ülem ei näe alamat ja alam on lootusetu.
Üleüldse - no loli meil seda järgmist liitu vaja, mina arvasin juba toona, et milleks. Aga arvasin kah end väikeseks inimeseks, et kes siis ju ei mõista suuri asju. Neid riike, kes seisavad enda eest, need tambitakse mutta. No mis asja on Aasia-Aafrika rahval Euroopasse. Eilses Katrin Lusti dokis oli ju näha ja kuulda - ei mingeid sõjapõgenikke ja andke vaid parimat. Annaks kohe - tina annaks. Täisjõus mehed mingu kodu kaitsma, kui tõesti sõja eest põgeneb

t
Ta/ 24. september 2015 09:46
juba aitas.Kinkis inimkaubitsejatele 170000 eurot,et veel saaks 80 migranti eestisse reisida.
r
24. september 2015 07:59
Rõivas silla alla tööle, hakkab ise oma lubaduste jaoks raha teenima.
s
24. september 2015 07:19
See peaminister laulab laulu mida vajab aeroopa liit ja ei lähtu eesti vajadustest ja rahva arvamusest ,mida kiiremini see kergats maha võetakse seda parem riigile!
Viimane aeg vahetada reformierakond välja!!!!!!
h
hm/ 24. september 2015 11:19
Ma teen ettepaneku taavi rõivast edaspidi mitte nimetada peaministriks vaid Euroopa Liidu asehalduriks Eestis. Ma saan aru, et suur draama on käimas, et Tallinnal pole linnapead, aga palju suurem mure on see, et Eestil ei ole peaministrit...
a
ai, kuidas keegi valetab/ 24. september 2015 05:52
Postimehes - Rõivas: EL on ühtne ühise Euroopa lahenduse leidmiseks
, kuid - http://uueduudised.ee/euroopa-komisjon-on-rahul-vaid-uheksa-liikmesriigi-asuulipoliitikaga/
Euroopa Komisjon hoiatas kolmapäeval, et 19 Euroopa Liidu liikmesriiki, nende hulgas Prantsusmaad ja Saksamaad, ähvardavad sanktsioonid asüülireeglite rikkumise eest.
“On aeg, et liikmed asuksid tegutsema ja teeksid, mis nende kohus,” ütles Euroopa Komisjoni asepresident Frans Timmermans Euroopa Ülemkogu rändekriisikohtumise eel.
Euroopa Komisjon asub menetlema 40 Euroopa Liidu ühiste asüülireeglite rikkumise juhtumit. Tegemist on mõnede asüülipoliitika elementide täitmatajätmisega, et varjupaigataotluste kohta võimalikult kiiresti otsus langetada. See on aga toonud kaasa varjupaigataotlejate ebainimliku kohtlemise, väidab Euroopa Komisjon.
Märgukirja said Austria, Belgia, Bulgaaria, Küpros, Tšehhi, Saksamaa, Eesti, Kreeka, Hispaania, Prantsusmaa, Ungari, Leedu, Luksemburg, Läti, Malta, Poola, Rumeenia, Rootsi ja Sloveenia.
Kes siin valetab?
SAMAS - peasüüdlased - Itaalia ja Kreeka - miks neid ei ole siiani karistatud kogu Euroopa turvakaosesse paiskamise pärast?
h
huvitav, millisest koolidest/ 24. september 2015 05:38
küll selliseid valetajaid ja vassijaid ja oma rahva hävitajaid massiliselt väljastatakse? nagu Rõivas ja Pevkur, aga ka Holsmer ja teised. Kas siin on oma panus ka meie palavastiarmastatud eliitkoolidel? Soovitan lapsevanematel tugevasti kaaluda enne kui oma lapsi samadesse koolidesse panna, sest oma rahva genotsiidile määranud valitsejaid võib karma väga rängalt karistada ...
u
Uued rootslased/ 24. september 2015 01:26
Rootslastele hakatakse andma väljaõpet granaatide tuvastamiseks, sest järjekordne granaat leiti seekord lasteliivakastist...
n
niiiiiii ja nüüd ütleb .../ 24. september 2015 01:25
...peaminister, miks Eesti invaliididel invaabivahendite toetus ära võeti? ...poole aasta pealt??? Invaliid pole Eestis inimene või pagulane?

m
Miks meil/ 23. september 2015 23:32
....üldse on sõjaväge ja piirivalvet tarvis,kui oma peaminister juhendab tuhandete illegaalide riiki toomist ? Ja keda Eesti kodanikud peavad oma maksudest toitma hakkama? Üks on kindel- järgmistel valimistel on refiga aamen....
l
lahkuja/ 23. september 2015 23:31
Valige ikka ja jälle reffisid ja elage koos "vaeste,nälgivate" sõjapõgenikega".Kes muide nii väga näljas ei ole,sest toitu loobivad nad politsei pihta ja raha on neil kui muda ja kui lõbus irve on neil näol kui euroopasse pressivad.Aga Taavi aitab ... meie rahadega.
l
lahkuja/ 23. september 2015 23:27
Valige refisid edasi ja elage koos kaltsupeadega.
a
Alustage Lesbosest!/ 23. september 2015 23:26
Kreekasse maabub vähemalt 5000 migranti päevas, sh Lesbosele min 4000. Korrutame nüüd päevade arvuga aastas. NB! Tuleb veel arvestada teatud kasvu koefitsiendiga, sest siiani on migrantide arv pidevalt kasvas. Seega läbi Kreeka on meil oodata aastas ca 2 mlj? Saksamaa lubas võtta aastas 500,000. Seega 1,5 mlj aastas jagatakse nn kvootide alusel. Et siis aastas oodata meile ca 40000 inimest. NB! Need arvutused olid tehtud üksnes Kreeka andmete põhjal. Palju aga tuleb läbi Itaalia, Bulgaaria jm piirkondade?
Vaatasin just mingit videot, kus inimesed ütlevad - aktsepteerime vaid üht varianti (Süüria või Saksamaa). Kui Saksamaale ei saa, läheme tagasi Süüriasse. 5 migrandist 1 on tegelikult Süüriast. Ülejäänud on majandusmigrandid. Nad tulevad hea elu peale. Kõigile head elu ei jätku! Tagasi saatmine on kallis. Aga tagasi nad ka minna ei taha, tulevad nõudma. Migrandid ütlevad, et tuleme euroopasse, sest siin on kõik tasuta ja palju õigusi.
Valitsus - ärgake nüüd üles ja lõpetage see 500 migrandi jutt. Ärge lootke, et siia massid ei tule. Tulevad, sest hüvesid (ehk võimet teenindada pirtsakaid) jääb aina vähemaks. Kui euroopas olukord halveneb, siis Eesti kõlbab samuti. Hakake toetama Ungarit ja survestama EL. Mida rohkem protesti hääli, seda enam ollaks sunnitud otsima lahendusi. Arvestage, et hullumeelse voolu peatamine võtab aega. Lisaks kui lastakse euroopa migrante täis, siis nad hakkavad mässama - nõudma. Kui peaks veel keegi EL piiril surma saama, siis nn solidaarsusest läheb möllamiseks. Selg sirgu ja tegutsema!
https://www.youtube.com/watch?v=NyUf_tzIXBA
t
Tegelikult/ 24. september 2015 02:32
Hea elu otsijad on nad 100 %.
`Ka Süüriast on võimalik põgeneda lähedal asuvatesse rahumeelsetesse riikidesse.
Mitte mingit vajadust ei ole tulla. Euroopasse.
t
Taavile tegutsemiseks/ 23. september 2015 23:21
Kus on EL meetmed. Nt Lesbose puhul? Miks ei tõkestata kuritegevust?
Koht paadis:1100-1250eurot
Paadis min 40 inimest.
Sõit: 50 min
Lesbosele saabud päevas vähemalt 40 paati.
St ühelt paadilt teenib: 44-50 tuh.
Päeva käive ca 2mlj. Kui hea sissetulek kurjategijatele ja ISIS-le.
Miks ei tegeleta selle lühikese tee blokeerimisega? Ju siis ei ole kasulik. Abistamisest ei tasu rääkida, sest inimesed saaks ka laevaga üle tuua ning sealt Saksamaale transportida (kui neil vaja on).
Film antud teemal (räägib smuugeldaja): https://www.youtube.com/watch?v=NyUf_tzIXBA
Kreekasse maabub vähemalt 5000 migranti päevas, sh Lesbosele min 4000. Korrutame nüüd päevade arvuga aastas. NB! Tuleb veel arvestada teatud kasvu koefitsiendiga, sest siiani on migrantide arv pidevalt kasvas. Seega läbi Kreeka on meil oodata aastas ca 2 mlj? Saksamaa lubas võtta aastas 500,000. Seega 1,5 mlj aastas jagatakse nn kvootide alusel. Et siis aastas oodata meile ca 40000 inimest. NB! Need arvutused olid tehtud üksnes Kreeka andmete põhjal. Palju aga tuleb läbi Itaalia, Bulgaaria jm piirkondade?
Vaatasin just mingit videot, kus inimesed ütlevad - aktsepteerime vaid üht varianti (Süüria või Saksamaa). Kui Saksamaale ei saa, läheme tagasi Süüriasse. 5 migrandist 1 on tegelikult Süüriast. Ülejäänud on majandusmigrandid. Nad tulevad hea elu peale. Kõigile head elu ei jätku! Tagasi saatmine on kallis. Aga tagasi nad ka minna ei taha, tulevad nõudma. Migrandid ütlevad, et tuleme euroopasse, sest siin on kõik tasuta ja palju õigusi.
Valitsus - ärgake nüüd üles ja lõpetage see 500 migrandi jutt. Ärge lootke, et siia massid ei tule. Tulevad, sest hüvesid (ehk võimet teenindada pirtsakaid) jääb aina vähemaks. Kui euroopas olukord halveneb, siis Eesti kõlbab samuti. Hakake toetama Ungarit ja survestama EL. Mida rohkem protesti hääli, seda enam ollaks sunnitud otsima lahendusi. Arvestage, et hullumeelse voolu peatamine võtab aega. Lisaks kui lastakse euroopa migrante täis, siis nad hakkavad mässama - nõudma. Kui peaks veel keegi EL piiril surma saama, siis nn solidaarsusest läheb möllamiseks. Selg sirgu ja tegutsema!
m
Mida see peapabulasminister sonib .../ 23. september 2015 22:55
oleks aeg juba erru minna, sest eesti rahvast ta juba ammu enam ei esinda.
e
Ettepanek/ 23. september 2015 22:40
Lugesin Postimehest Anne Sullingu pagulasteemalist artiklit. Kes ka lugenud, see on ilmselt tema seisukohtadega täiesti päri. Mu meelest oleks praegusel hetkel õige aeg peaminister välja vahetada. Sulling oleks õige valik.
a
arvaja/ 23. september 2015 22:34
Sellistele eesti töllakatele, tahaks ainult moldi kütta, pole enam vahet mida nad lubavad ja räägivad, suur si..t on juba kokku keeratud. Selle eest nad annavad veel vastust.

v
Vanasõna/ 23. september 2015 22:14
Hea ees kes lubabki!
Arvan, et pigem võis hr. peaminister ise mõned pagulased oma majja ära majutada nagu Soome kolleeg tegi. Eeskuju mõjub märksa paremini kui vaid igasugused üleskutsed ning kõned.
h
HÄVITAJA./ 23. september 2015 21:35
Kaltsupundar lubab kõik pagulased vastu võtta ,hurraaaa,elagu reformarid!!!!!
m
muudkui võtame ja võtame.../ 23. september 2015 21:00
Soomes hakati uurima keda siis võetakse,selgub et relvatunjaid,tunne nagu oleks linnaluba antud..Kas keegi on lubanud ka vastutuse võtta kui laskmiseks läheb?. http://maanpuolustus.net/threads/pakolaisuus.4592/page-212#post-268690
u
Urrr/ 23. september 2015 20:51
Võõraste riikide eest hoolitsetakse aga oma riik on nii nässu keeratud, et pole ime kui 25 aastapärast enam pole olemas eesti vabariiki....
t
TAAVI/ 23. september 2015 20:35
PALUN ÄRA KAUPLE PAGULASI JUURDE, AITAB JUBA
K
!/ 23. september 2015 22:16
Kui, siis ainult omaenda majja või korterisse kostile.
O
Ma/ 23. september 2015 20:32
O-len väi-ke, o-len alles väi-ke,
ja pä-ris koo-lis veel ei käi...
a
ak./ 23. september 2015 20:18
Kuidas saaks korraldada ennetähtaegset peaministri vahetust.!?
k
23. september 2015 20:48
Kallad tänavanurgas solgi pangiga pähe. Lased tuttaval virtsapüti ka tuua ja kasta üle. Tegelikuses peaks talle riigikogus umbusalduse tegema senise tegevuse eest
r
24. september 2015 07:39
Riigikogu ise pole ka enamrahva ega maa kohapelt väljas .
POle õigustanud oma eesmärki!
Erakorralised valimised!!!!!!
k
Komentaar/ 23. september 2015 20:10
Röivas sinu palgast 50% pagulas fondi ja ūldse riigikogu palkadest 50% ja iga riigikogulanw vötab yhe tsurkade pere enda juurde.jah kallis eesti rahvas köik on juba pe...ses ainult rahvarahutused teeks midagi niisama ei juhtu midagi

l
Lumememm/ 23. september 2015 20:07
Oi, kurja! Ma olen lihtsalt SÕNATU...
Talle peaks hullumaja auto järgi kutsuma, sest see mees on ilmselgelt suurushullustusest segaseks läinud!!!
1) Kes või mis on see salapärane EESTI, mille nimel nad kõike lubavad?
Miks ta ei või öelda: "Rõivas on valmis aitama nii kriisiolukorras olevaid liikmesriike kui pagulaskriisist mõjutatud kolmandaid riike"
2)Miks ta ei aita Eesti puudega lapsi, keda ema kärutab ratastooliga läbi lume õue kempsu?
3)Miks ta ei aita lastega peresid, kus peab toime tulema ühe vanema palgaga, kuna teine on töötu või töövõimetu?
4) Miks ta ei aita Eesti vanakesi eluõhtul, kes on tööd teinud aga oma pensionist hooldekodu kohta lubada ei saa. Hooldekodus täidetakse ju vaid esmased vajadused, aga inimene pole sedagi väärt, kui ta ise hakkama ei saa!
5) Mul on küsimus, kuhu paigutatakse Vägeva hooldekodu inimesed, kui see maja pagulastele läheb?
ä
Ätt/ 23. september 2015 20:02
Mina luban Piirivalvel ja Kaitseliidul kasutada relvi ja lahingmoona sest see mis toimub on riigireetmine ja okupatsioon.
k
kõlakas/ 23. september 2015 19:58
väidetavalt pidavat keegi teisipäeval 29.09 kell 3 Vabaduseristi juurest üles Toompeale marssima, et seal üks suits teha... Taavi Rõivas, astu tagasi!
k
Kk/ 23. september 2015 19:41
täis värdjas, mötleb ja lubab endale liigapalju. Loodan et peagi see värdjas sureb.
k
Kodusõjaks läheb/ 23. september 2015 19:10
Siis on narts esimene kelle kondid kõlisevad kuskil metsas.
t
Taro/ 23. september 2015 19:08
Ega siin muud üle jää, kui neile tulnukatele täpsed juhised anda, kuhu ja kuidas edasi liikuda...
n
23. september 2015 19:07
No see naiivne laps on igasuguse reaalsustaju kaotanud. Tagasi tuleb see valitsus kutsuda.
e
Enne kui hilja!/ 23. september 2015 18:48
Me oleme selle vastu!
nõuame rahvahääletust ja erakorralisi valimisi!

t
23. september 2015 18:45
Taavi kardab tööst ilma jääda euroopa parlamendis kuna vaja laenud maksta
a
Appi - appi/ 23. september 2015 19:05
Rõivas ! Kui " pagulased " meil mässama ja lõhkuma hakkavad, 2000 Euroseid toetusi ja lux - kortereid ja spaasid nõudma, autosid põletama, laamendama - kes need kahjud kinni maksab ?
Kes lõhutud aknaklaase, uksi parandama hakkavad ?
Sina ju kinni ei maksa, lihtinimesed maksavad.
T
........./ 23. september 2015 18:34
Tundub,et toimub järgmine Eesti annektsioon. Esimene kord marssisid venelased Eestisse,nüüd tulevad uued aborigeenid.Kuigi olen Eestis sündinud ei tunne ma ,et see maa oleks minu kodumaa. Olen kaotanud oma kodumaa vastu turva tunde.Kui Taavi arvab,et naabritega tuleb hästi läbi saada,mis siis plärtsub suure karu poole.Kas aidata tuleb ainult siis,kui cashi kukub. EL ju lubas premeedida nänniga. ja pole vaja karta,et tembeldatakse altkäemaksuks.
e
Ew/ 23. september 2015 18:19
Tuleb reklaamida Eestit nende teiste riikide võrdluses ja siia ei tule kedagi. Päris kindlasti ei tule siia arstid ja teadlased. Bushman ka mõtleb, kas tasub ikka tulla. Tegelkult on kahju, et see nii on, sest sellepãrast lahkuvad siit ka eestlased.
k
kui islamit/ 23. september 2015 18:15
massidega imporditakse, siis võiks ju reeturpoliitikuid islami tavadega tutvustada ja neid näiteks tänaval kividega loopida
m
muud midagi/ 23. september 2015 18:14
k
KLE/ 23. september 2015 17:49
aita kõigepealt iseennast,peaksid ehk arsti juures ära käima
m
MONSA/ 23. september 2015 17:40
Olgu hea mees ja aidaku oma inimesi.
a
AA/ 23. september 2015 18:19
Sellega ju aitabki oma inimesi, kui vähendab mustade sisserännet EUsse ja panustab nende elamistingimuste parandamisse nendes laagrites, kust nad EUsse tahavad tulla ning liidu piiride kindlustamisse. Me ei saa ju päris käed taskus ka istuda ja loota, et see probleem laheneb ise. Mina söön enne kiirnuudleid, kui elan mingis multikulti ühiskonnas, kus ei julge peale pimedat väljaski üksi käia.
k
Kõik õige/ 23. september 2015 18:56
Aga usaldust on raske saavutada. Ootame tegusid ja kindlaid seisukohti, mitte Merkeli sabas sörkimist.
a
AA/ 23. september 2015 19:13
No vähemalt ei ole jälle see jutt, et võtame vastu veel nii- ja niipalju..
s
Seda küll/ 23. september 2015 19:28
Aga vaadates EL ladviku üldist suhtumist, siis on alust kahelda, et kriisi kiire lahendamiseni ei jõuta. Viimane aeg näidata Eestil jõulisemat positsiooni. Mida enam riike survestab, seda parem. Võime survestada on väike, kuid hetkel ma ei näe rahva ja Eesti esindamist. Tagantjärgi tarkus ei ole tarkus, vaid kaotatud aeg. Siis kui rahvas kommentaariumis sama juttu ajasid (juba tükk aega tagasi), keskenduti rahva sildistamisele. Mitu omaviha kõnet tuli? Sellega saavutati ka "mõistlikult" sallivate inimeste pahameel. Isegi kui RE-l on häid mõtteid, siis oma tegudega nad seda välja ei näita. Lõpetagu rahva suukorvistamine - kui ei tea, miks see hea on, siis uurigu ajalugu.
s
seda küll/ 23. september 2015 19:32
Tahtsin öelda, et kahtlen tahtes kriisi (kiiresti) lahendada,
e
ET/ 23. september 2015 17:28
sa kõngeks kuradi Euroliidu perselakkuja!

e
ettepanek/ 23. september 2015 17:24
Peatage see mees enne kui on hilja. 30.Saksamaa seda ei suutnud
j
järeldus/ 23. september 2015 17:22
Peale Savisaare gastreerimist on Taavikene üsna lahkeks läinud
v
VAHET POLE/ 23. september 2015 17:39
o
ON IKKA/ 23. september 2015 17:54
kas pehmelt gastreeritud või kõvalt kastreeritud!
a
AA/ 23. september 2015 17:19
No ma ei tea nüüd, kas keegi ka artikli päriselt läbi luges ja provotseerivast pealkirjast edasi mõtles? Ideed on tal igatahes normaalsed, et suunata rohkem finantse sõjakollete naaberriikides laagrite olukorra parandamisele ning tõhustada EU piiride valvet. Mina olen igatahes enne selle poolt, kui lasen neil Euroopasse paljunema tulla.
m
mart/ 23. september 2015 18:31
On need tema ideed? Sellest on kõik reaalsustaju juures olevad ajudega inimesed juba suve algusest saati rääkinud! NÜÜD ON JUBA HILJA HAKATA "OMA" IDEID SIIN TUTVUSTAMA! Ammu oleks pidand piirid kinni panema, ammu oleks pidanud lahendama probleeme kriisikoldes, ammu oleks pidanud neid ideid rakendama, mida peaminister "OMA" ideedena tutvustab! Loe EKRE sõnavõtte, juuni kuus juba oli "taavi ideedest" juttu! Kohe näha et järjekordne silmaklappidega lammas siin kommenteerimas!
i
Indrek2/ 23. september 2015 18:44
Jah, paar valangut MG42-st õigel ajal piiril oleks kogu selle probleemi ära lahendanud siis kui see veel väike oli. Aga kus sa sellega...
a
AA/ 23. september 2015 19:28
Ma olen üsna kursis toimuvaga ja ma ei ütleks, et mu arusaamine asjadest oleks miskitmoodi piiratud. Eks võetakse asju samm-sammult. Iga päevaga olukord muutub. Ma ei arva, et kõik vastu võetud otsused on 100% õiged. Märkisin vaid ära, et artiklis toodud mõtted on õiged. Muidugi iseasi, kas neid ka rakendatakse aga ikkagi. Parem rahastada seda, et pagulaste süsteem toimiks meist eemal, kui et peame hakkama nende massiliste sisserännanutega siin tegelema. Jah paljud neist on siin ja siia poole teed aga nüüd on aeg sellele hakata vaikselt piir panema. Olnut enam tagasi keerata pole võimalik ja kuidagi me peame sellesse probleemi panustama. See pole lahendus, et pistame pea liiva alla ja hakkame praegusel keerulisel ajal ainult oma riigi siseprobleemidega tegelema.
g
Gunnar Stahl/ 23. september 2015 17:11
See teenekate kommunistide, Simeon Kallase ja Andrus Ansipi poolt koolitatud noorkommunist, vihkab eesti rahvast ja teeb kõik selleks, et oma ülisuuri võlgasid tasuda.
Sellenimel noolib ka kõrgvabamüürlaste illuminatide tagumikke.
v
vombat/ 23. september 2015 17:09
Miks keegi ometi ei kukuta juba seda haiget valitsust?
e
Ei tea midagi sellest võimalikust poliitilisest kukutamisest, eks aeg näitab, aga mingid uued rohud olla küll vabalt saadaval./ 23. september 2015 17:36
Ka valitsus teeb kõik endast oleneva, aga millises suunas???
m
mart/ 23. september 2015 18:38
Seda saab kukutada ainult jõuga, tuhanded inimesed peavad blokeerima valitsushooned. Taavile tuleb lihtsal ukse taha minna!
f
fgdfgfg/ 25. september 2015 15:30
k
Kas tõesti/ 23. september 2015 17:06
on eesti valmis aitama ka oma vaeseid ja nälgivaid lapsi?
b
Brüssel./ 23. september 2015 16:56
Mina aitaksin ka põgenikke kui saaksin hr.Rõivase poolt panustatud rahalisi vahendeid nagu Tema kasutab rahva vahendeid oma üllaks eesmärgiks kolida Brüsselisse peale ülesande täitmist.
r
Rõivas/ 23. september 2015 16:54
sa pole mingi mees,vaid naljanumber

v
vombat/ 23. september 2015 16:54
Valmidus ja võimalused on kaks eri asja.
Pole ime et sel inimesel rekordiline laenuvõlg on.
Sellise mõtlemisega, et kui raha otsa saab võtan laenu.
Ennast võib ta lõhki laenata, kui tahab aga eesti riigi rahakott jätku heaga rahule. Kui sihuke oma näpud sinna topib siis on tulevik tume.
i
inimene/ 23. september 2015 16:48
aidaku enne oma inimesi siis pagulasi.Häbi mismoodi eesti inimesed elavad.Taavi pea meeles,et vanasõna ei valeta.kes teisele auku kaevab langeb ise sisse
x
xcvxv/ 23. september 2015 16:42
Rõivas jaba meedias jama ja teeb mida Merkel ja muud võllid talle Brüsselis ette laualvad. tegelikult mind huvitab mida see vend tegelikult mõtleb? olen temast paar aastat noorem ja olen isasuguse islami pagulaste vastu. suht eesti partioot samuti. Elusees ei müüd oma rahvast ja riiki kellelegi maha. Mind huvitab mida ta tegelikult asjast arvad. Ütleme, et istub äiapapa Värgiga laupäeval saunas. rüüpavad õlli ja siis arutavad eesti poliitikat. ei usu, et ta sisimas on samameelt mida ta meediasse paistab. lõppude lõpuks peab ju temagi eestit armastama. on ju just tema eesti peaminister.
e
Ei tea/ 23. september 2015 17:05
Tarandi arvamust arvestades, siis mõned ei hooligi Eesti tulevikust. Mõne arvates ongi eesti keel köögis rääkimiseks. Miks muidu ajaloos on niipalju jamasid olnud? Alati on inimesi, kes midagi annavad ning need, kes ajaloos palju kurja kokku saadavad. Kes ei väärtusta, see ei mõista ning seda kahjuks ei vaeva ka südametunnistus.
j
Jüri Öö/ 23. september 2015 16:39
Lääneriigid pole Süüria konflikti lahendamisest ja immigratsiooni peatamisest huvitatudki, muidu oleks ammu piirid kinni ja põgenikelaagrid naaberriikidest ning abi antaks kohapeal. Käib planeeritud rahvusriikide identiteedi kaotamine, et luua totalitaarse rezhiimiga Euroopa Ühendriigid...sellist konfliktidest kubisevat islamiloomakarja demokraatlikult koos ei hoia juba praegu on demokraatiast järel ainult riismed. Nautige veel viimaseid rahulikke päevi...need saavad varsti läbi igaveseks...
https://www.youtube.com/watch?v=XxSnhLIoPGg
Arva ära mis see on: TTÜ Üliõpilaskodu Siidisaba 5 ?
(Vastus: neegreid täis pagulastesanatoorium)
b
Baltika/ 23. september 2015 16:37
Kuningas on alasti - ükski rõivas ei kata teda enam.
n
Nii tähtis/ 23. september 2015 16:47
Eks ta üks edev nolk ole, kes armastab mängida rikka suurriigi juhti!
j
jkhb/ 23. september 2015 16:36
loll mees kuule idiooott aita oma riiki parem . miks ta üldse veel peaminister on ma ei sa aru tõmmake ta minema sealt te ka nii loll rahvas et lasede tal kõige seda teha
k
ka/ 23. september 2015 16:34
Kujutage ette ,kõva mees lubab eesti maksumaksja raha eest aidata immisid aga mida teevad oma riigi vanurid ja noored emad lastega,põhimõtteliselt nälgivad.Kui on lastehaiglale vaja osta mingisugust aparaati siis kerjatakse see raha inimestelt.Võtke maha see okupant.
v
vanamees/ 23. september 2015 16:26

N
"... Euroopa suudab selles olukorras edasi minna ..."/ 23. september 2015 16:23
Nääd sa, juba võtab terve Euroopa nimel sõna. Järgmiseks Maailm, siis Universum, siis terve Galaktika?
k
korrakem/ 23. september 2015 18:49
Olemasolevast universumist universaalsete inimõiguste jõustamiseks ei piisa. Vaja on laieneda teistesse dimensioonidesse ja paralleeluniversumitesse.
k
korrakem/ 23. september 2015 18:50
Seega nende arust on inimõigused suprauniversaalsed.
v
võid/ 23. september 2015 16:21
teha seda oma pangalaenuga, rahva raha ära puutu
m
M/ 23. september 2015 16:19
Muidugi Eesti valitsus peab aitama Merkelit ja Junkerit hävitada EU . Itaalia rannavalve laevad käivad juba Somaalia rannikult illegaalseid immigrante ise toomas , Merkel lubas oma laevad samuti saata Vahemerele appi pagulasi tooma . Ka Röivas peab nendega sammu pidama , vastasel juhul saavad ju Euroopa ja Eu hävitamise ainult Juncker , Merkel , Hollande jne . omale .
k
kas tõesti/ 23. september 2015 16:12
ei saa seda kaltsu rajalt maha võetud. Stalinist hullem.
n
Nostalgia/ 23. september 2015 16:09
Kuidagi nii tuttav tuleb ette: me ütleme Lenin ja mõtleme parteid,me ütleme partei ja mõtleme Lenin.
Taavi,tehke referendum ja siis kõnelege eesti rahva nimel,või on nii,et reformierakond ongi kogu Eesti?
o
ole ikka täpne/ 23. september 2015 16:08
Mitte Eesti ei ole valmis aitama vaid praegune valitsus on valmis. Seal on oluline vahe ja róivas vóiks tóe huvides osata vahet teha. Lugegu ajaviiteks maakondadest tulnud vastuseid, pooled isegi ei suvatsenud vastata.
a
aga/ 23. september 2015 16:08
Jätke see nägu meelde, see nägu saab kunagi ajalooraamatutes koha kui eesti kultuuri hävitaja!
v
Väike spikker abistajale/ 23. september 2015 16:04
Esimene immigrant soovib, et Ungari ELst välja vistataks, aga on alandatud ka Austrias. Teine kurdab ebainimlikke tingimusi Saksamaal. Kolmas lahkub Taanist seetõttu, et toetus on langenud (797 Eur/kuu); neljas ei ole rahul väikelinna majutusega ja nnõuab tsivilisatsiooni Rootsis ning viies perekond on kolme päeva jooksul jõudnud arusaamisele Soomes ( 1,277 eur perekononnatoetus + vaba majutus), et tahavad tagasi Rootsi.
america.aljazeera.com/watch/shows/america-tonight/articles/2015/9/18/austria-syria-refugees-frustration-overcrowded-camps.html
http://www.dw.com/en/inhumane-refugee-shelters-in-germany/av-18702985
https://www.youtube.com/watch?v=JHhOOPSwnMAwww.youtube.com/watch?v=JHhOOPSwnMA
http://www.svt.se/nyheter/regionalt/dalarna/vi-trodde-vi-skulle-komma-till-frihetslandet
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1442883848495.html
S
Mis sul juhtus nyyd/ 23. september 2015 16:11
n
Natyke vist sain.../ 23. september 2015 16:15
Selge, siis on parem, su piinad lõpetada!

e
Enne lubaduste andmist/ 23. september 2015 16:00
Enne lubaduste andmist võiks õppida teistelt riikidelt. Mina valin tulevikus erakonna, mille mõtteviis on enam-vähem selline:
https://www.youtube.com/watch?v=vuHcuMqe21o
Kas Taavi esindab ennast või rahvast?
k
Kohalik!/ 23. september 2015 15:59
ä
Ära seleta/ 23. september 2015 15:58
Sina ei ole nüüd küll mingi "Eesti", ega saa selleks kunagi!
p
putka/ 23. september 2015 15:55
aidaku parem enne oma inimesi siis....
e
ei no/ 23. september 2015 15:53
t
to Loll või mitte loll/ 23. september 2015 19:19
Millise teise eestlasega`?
Rõivas ei ole eestlane.
e
ega/ 23. september 2015 15:47
enne ei aita, kui pagulane paugu ära paneb, küll siis mõistus peest pähe jõuab
i
inx/ 23. september 2015 15:45
Ma loodan, et härra peaminister võtab mõne pagulase ka oma perre.
Kui ie, siis miks otsustab ta teiste eestlaste eest?
m
23. september 2015 15:44
Mida te loodate sellelt koheva sabaga reforirotilt? KINDLALT EDASI!
k
Krt!/ 24. september 2015 16:07
Reform ja reform! Ise valisite nad!!!! Häbi võiks olla!!!!!!!!!!!! Jutt oli ikka nii- peaasi, et mitte kesk....olgu parem reform, saite nüüd :( Nüüd nutate. Mina nutan ka...teie lollide pärast, eks toitke nüüd neid pabulasi:(

i
inx/ 23. september 2015 15:44
Ma loodan, et härra peaminister on nii kõva mees, et võtab ka oma perre mõne pagulase.
Kui ei, siis miks otsustab antud härra ülejäänud eestlaste eest?
m
mikk/ 23. september 2015 15:35
a
Andrus (andrus2000@gmail.com)/ 23. september 2015 15:31
taavi haistab pappi! Nende sootute ja rahvuseta reformarite ainukene eluideaal on loomulikult raha.
a
Andrus!/ 23. september 2015 15:53
Siin ei ole asja taga vaid Tallinna sadam, ega ka Estoinan Air. Siin taga on nahhaalne inikaubandus, mis palju tulutoovam. Selleks ongi vaja Savisaar maha võtta ja Tallinn omale saada, et kogu Eesti alluks vaid maffiale. Nüüd on va tüütu Savisaar veel Taavil jalus. Nii arvab Taavi ise. Tegelikult juhitakse seda kaltsupead nii Brüsselist kui juudipoisist pressu kaudu ka Ameerikast. Taavi on vaid tööriist, hüpiknukk.
k
kaua võib/ 23. september 2015 15:30
s
25. september 2015 02:08
See on kyll karm,kalmistuid lagastada?Kohe saab aru et koorekiht ja haritlased kõik!
p
PE.ERASTISTPERSENÄGU EHK TAVALINE KALTSAKAS/ 23. september 2015 15:29
n
No ei ole võimalik lihtsalt/ 23. september 2015 15:25
Kus sellele hullule peaministrile seda va koerapöörirohtu sisse on söödetud. See hampelmann on peast päriselt segi läinud. Kas hullumajas enam kohti ei ole või? Pange see süüdimatu inimene siis kinnimajja ja väga pikaks ajaks.
u
Ursula/ 23. september 2015 15:21
..veel mitu põlve pärast meid saavad tundma praeguse poisikestest valitsuse vastutustundetuid otsuseid
m
mehe meel/ 23. september 2015 15:20
Slovakkia andis vastu Slovakkia tahet pealesurutud kohustuslikud pagulaskvoodid kohtusse.

m
mees/ 23. september 2015 15:17
Enne ma ei uskunud et Taavi on kirgiisi või turkmeeni päritolu..aga kui näen kui lahkelt ta neid aasia ja Aafrika siidivendi vastu võtab tekib kahtlus et see võibki nii olla....
a
ausalt/ 23. september 2015 15:26
Esimest korda nägid pilti?
m
Mehele-.../ 23. september 2015 17:11
...Taavi on kirgiis vä?
t
tom/ 23. september 2015 14:59
Kas Merkeli ja Sipila lubadustest ei suudetud midagi õppida????
a
Anonymus/ 23. september 2015 15:23
No tegelikult on võluvitsad täitsa olemas selle kriisi lahendamiseks. Kriisi põhjused lõppevad siis kui USA lõpetab ISIS-e rahastamise ja relvastamise, ning kriisi tagajärjed saavad likvideeritud siis kui Euroopa välispiirid pannakse kinni ja KÕIK dokumentideta kuritegelikud piiriületajad laevadega Aafrikasse ja Araabiasse tagasi saadetaks. Kohe kaoksid ära ka juurdevoolavad põgenike massid, kui nad teaks, et ilma dokumentideta ja seaduseid rikkudes on neil KOHE kojuminek.
s
selline lahke libetik sotsialismist./ 23. september 2015 14:58
Oleks see tüüp nii lahke, siinsete maksumaksjate suhtes ka, siis virutab vihaga kobaras makse, kärbib palku, laob trahve
x
xxxx/ 23. september 2015 15:08
Kahuks pole see kalts valmis aitama eestlasi.
v
viimasel põlis asukal./ 23. september 2015 16:11
Brüssel keerab selle euri kraani kinni varem või hiljem, siis need tüübid alles lahkust näevad, siis tuleks neile tõelist abi osutada näidates neile teed tüübi juurde sotsialismist, kes sellise maksuparadiisi korraldas pikka rännaku lõppu.
a
Anonüümne alkohoolik/ 23. september 2015 14:55
Uus põhjamaa Taavi pagulaste moodi aga oleme lihtsalt nii rumalad matsid ega saa tema narritiividest aru. Alustaks ikka pooleli olevate venelaste emigeerumisega Eesti
n
no kuram/ 23. september 2015 14:55
lööge minema see lollakas, enne kui kõik pöördumatult p erses on
t
tso tsoh/ 23. september 2015 14:49
No mis asja see poiss vatrab. Puha kõnepidamatus. Kõiki asju ikka ka pole vaja häälega välja öelda. NII ja see AITAMINE vöiks peale hakata ikka oma koduukse alt. Vaata loogika selline, et aidatud inimeste ja normaalselt toime tulevate inimeste süda on rohkem lahti ka teisi aitama. Poleks nii kurvad ja kibestunud.
j
ja/ 23. september 2015 15:00
keda aidata - need EI OLE PAGULASED , võtku juba mõistus pähe ja tehku silmad lahti, nimetagem asju õigete nimedega - NAHAALSED EUROOPA VALLUTAJAD ILMA RELVADETA (esialgu ) , omad kodanikud on tööta, mõned peavarjuta, suur osa välja rännanud, aidake OMA KODANIKKE esmalt
ä
Ära peale võta/ 23. september 2015 14:37
Marss lasteaeda tagasi endasuguste hulka ja ära enam riigitööd tee kõrgetel kohtadel
d
dssfr/ 25. september 2015 15:34
isegi lasteaia lapsed on targemad.
k
kas sel/ 23. september 2015 14:36
tobedal pläral juba lõppu ei tule.

t
tr/ 23. september 2015 14:35
See on meeletu milline viha selle mehe suunas liigub, tema enda riigi kodanike poolt. Kuidas ta üldse julgeb ringi liikuda? Mina ei julgeks! See ei ole lihtne viha vaid naturaalne vihkamine. Inimestes tekitab sõna RÕIVAS juba vägivaldsuse sündroomi.
m
Mis mees?/ 23. september 2015 15:45
v
Vaene Taavi.../ 23. september 2015 17:17
....elab jubedas Eesti rahva poolt genereeritud vihapilves .Huvitav , kas ta seda ei tunnetagi ?
a
arvamus/ 23. september 2015 14:35
Eesti saab kõiki aidata välja arvatud oma vaesed, kodutud, invaliidid jne., nende jaoks Euroopa sotsiaalõigused (harta) ei kehti.
a
Arvan et/ 23. september 2015 14:34
Taavi on kuramuse kloriidi solki sisse ajanud ja selline absurd kõigi nimel. Ära hakka arenema
m
Maari/ 23. september 2015 14:29
Sina ära võta Eesti nimel sõna va reetur....
g
Grinch/ 23. september 2015 14:29
Põletagu Eesti rahvas hoogsalt edasi MMS-ketsereid ja närigu isuga Savisaare puujalga, samal ajal aga proovib Brüssel täna saada EL liikmesriikide peaministrite allkirju siduvale kokkuleppele pagulaskvootide ning edasise automaatse jaotussüsteemi osas. Eilne, siseministrite kokkulepe nimelt pole EL liikmesriikidele siduv. http://www.theguardian.com/world/live/2015/sep/23/refugee-crisis-eu-summit-amid-resentment-over-quot...
i
Isver/ 23. september 2015 14:27
j
Julie/ 23. september 2015 14:27
Need ei ole lahked lubadused ,vaid käsud Kallaselt , mida poisikene täidab.
o
Oleme teel!/ 23. september 2015 14:27
Pange tähele, et reformierakond veel hävitab meie rahvusriigi!
h
Hoopis .../ 23. september 2015 17:19
....meie vihaenergia hävitab õige pea Refid...

k
23. september 2015 14:17
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
o
oiei/ 23. september 2015 15:34
mida rohkem aitad seda rohkem neid saamapeale tuleb,
i
Indrek2/ 23. september 2015 14:07
Sina, kalts, ei räägi Eesti eest!!!
m
mann/ 23. september 2015 13:56
Aitame kõiki ja kõike, aga kindlalt ei puutu eestlast. Las see rabab hommikust-õhtuni ja natuke öö arvelt ka, et seda jura kõik kinni maksta. Krdi haige valitsus on meil küll.
a
arvaja/ 23. september 2015 13:54
Kelle rahadega?? Kas "Kodutunde" saate rahadega. Ma muide annetan ka sinna, et vaesed pered saaksid siin Eestis vähegi elamisväärse elamise. Tule ometi ja vaata, kuidas maal elatakse ja püüa ise miinimum palgaga ära elada. Uskumatu, kui kergesti võib lubadusi külvata.
c
Coudenhouve-Kalergi/ 23. september 2015 13:54
Elagu Coudenhouve-Kalergi "geniaalne" plaan!
r
23. september 2015 13:50
Rääkida võiks enda, mitte riigi nimel. Riik - see on eelkõige rahvas, kelle kodumaa see on.
e
Eestimaalane/ 23. september 2015 13:49
No vot, meie Taavi lausa jõuluvana!
t
to eestimaalane, / 23. september 2015 18:03
mite eesti Taavi, ma ei tea kelle meie ?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee