Eesti uudised

Täiendatud: kaitsepolitsei käis Savisaare autojuhiga poes

FOTOD HUNDISILMALT | Kinni peetud Edgar Savisaar viibib kodutalus, kohale on kutsutud ka kiirabi (44)

Delfi/Õhtuleht.ee, 22. september 2015 14:33
Foto: Kristiina Tilk
Korruptsioonis kahtlustatavana kinni peetud Edgar Savisaar viibib praegu oma kodutalus Hundisilmal, temaga koos on seal poeg Erki Savisaar ning Siret Kotka. Hundisilma talu juures on ka reanimobiil koos kiirabiarstidega.

Arstide sõnul on nad sinna küll kutsutud, et nende abi pole seni vajatud.

Samal teemal

Kella veerand viie paiku õhtul toimetasid kaitsepolitseinikud oma autoga Hundisilmalt minema Edgar Savisaare autojuhi. Erki Savisaare katsed autojuhiga suhelda tõrjuti otsustavalt. Umbes pool tundi hiljem naasis kaitsepolitsei auto Savisaare autojuhiga Hundisilmale - autojuhi käes olnud Grossi toidupoe kilekottide järgi võis oletada, et käidi poest toitu toomas.

Siret Kotka ja Erki Savisaar märkisid, et nad pole pärast pistisekahtlustuse esitamist Edgar Savisaarega rääkida saanud. Nende sõnul on linnapea kinnipidamine poliitiline tellimustöö, mille põhjuseks on juhtida tähelepanu eemale Tallinna Sadama korruptsiooniskandaalilt.

Erki Savisaar rääkis sündmuskohal Õhtulehele, et kui ta lõuna paiku Hundisilmale jõudis, ei teadnud ta toimuvast veel midagi ja tema üllatuseks võttis teda uksel vastu politseinik.

Kommenteerides olukorda Keskerakonnas, märkis Erki Savisaar, et Keskerakond pole kunagi peata - kui lohel üks pea ära võetakse, tuleb teine asemele.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Täna hommikul esitas kaitsepolitsei Tallinna linnapeale Edgar Savisaarele kahtlustuse korduvas altkäemaksu võtmises. Linnapea on kahtlustatavana kinni peetud ja temaga viiakse praegu läbi menetlustoiminguid.

Kahtlustuse järgi võttis Edgar Savisaar 2014. ja 2015. aastal korduvalt altkäemaksu varade ja soodustustena nii enda kui ka kolmanda isiku kasuks kokku mõnesaja tuhande euro väärtuses.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee