Eesti uudised

Kloordioksiidi gruppi kuuluvad ka perearst, teaduste doktor ja terviseedendaja (108)

Eesti Päevaleht, 21. september 2015, 08:06
Jüri tervisekeskuse juhataja ja perearst dr Riina RaudsikFoto: Peeter Kümmel / Sakala
Eesti Päevaleht avalikustas neljapäeval, et Eestis tegutseb üle 3200 järgijaga rühmitus, mis pooldab toksilise kemikaali kloordioksiidi manustamist ja peab seda imeravimiks peaaegu kõigi haiguste vastu – sh isegi imikutel. On selgunud, et mitu meditsiini- ja tervishoiutöötajat on selles grupis kuude kaupa laste mürgitamist pealt vaadanud.

Gruppi kuuluvad näiteks Tervise Arengu Instituudi töötaja Triin Ülesoo, kes tegeleb alkoholi liigtarbimisega kaasnevate ohtude teavitusega ning kes oma sõnul sattus gruppi juhuslikult ega ole selle tegevust piisavalt jälginud, et märgata laste väärkohtlemist või sellest teada anda.

Samal teemal

Kloordioksiidi gruppi kuulub ka Jüri tervisekeskuse juhataja ja perearst dr Riina Raudsik, keeldus Eesti Päevalehega sel teemal suhtlemast, aga põgus taustauuring näitas, et ta kirjutas kuus aastat tagasi eessõna kloordioksiidi manustamist propageerivale raamatule ja ka vaktsiinivastasele teosele.

Grupi peamisteks eestvedajateks võib vaatluste põhjal pidada Tallinna tehnikaülikooli doktorit Merili Kukuškinit ning kunstiakadeemia haridusega Janika Veskit, kes "toppis" kloordioksiidi suhu oma 11kuusele lapsele.

Refereeritud artikkel on tervikuna lugeda Eesti Päevalehes.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee