Maailm

Põgenikemassid ründavad Horvaatiat (14)

LISA KOMMENTAAR

Samamoodi algas Ukrainas ... 22. september 2015 07:39
kus "rahumeelsed turistid" koos kohalike müüdavate limukatega esitasid oma nõudmisi, seejärel kui neile "vastu ei tuldud" hakkasid valitsushooneid hõivama. Seejärel oligi asi otsustatud."Trooja hobuse" plaan toimib kõikjal hästi.
Ega ei imesta kui tegemist on 19. september 2015 23:11
matkava islamirevolutsiooni saadikutega,sest see teema käib läbi kogu 5 osalise doki,kuna liigutakse väha organiseeritult ja teatakse täpselt mis on vastase nõgad kohad nii psüühikas kui maastikul,lapsed ikka esimeses reas,varud alati täendatud ning tagala kindlustatud uutele pealetungijatele.Kui see pole armee,siis mis see on?.See et on leitud ka sõbralikke kaastöölisi ja suisa kõrgeimas ešelonis euroopas on boonus liikumisteel.Kui dokki vaadata siis ISISel on euroopaga oma plaan,milles illegaalidel on oma roll mängida ja vaevalt neid jääb keegi taga nutma kui küsimuse all on kalifaadi kehtestamine,sest kõigil lastest vanadeni on soov kätte maksta selle eest,et meie sinna oma elulaadi eksportima ronisime ja veretasu pole kusagile kadunud islamimaailmas.Kui soome pole õpetlik,kuidas ülelugematu hulk inimesi päevas saabuvad ja rikas riik on nendega püstihädas,kus on siis meie valulävi kui kogu see mass on ühel päeval Valkas,piiriposte maha lükkamas,pole ju viitsitud isegi burka ning hijabi kandmise keelu arutatud mis oleks esimene filter islamilevitajate teel aga noh poliitkorrektsetel populistidel muudki teha,esmalt ikkagi uued autod,miks nad siis veel minu seljas 4 aastat sõidavad... https://www.youtube.com/watch?v=bsCZzpmbEcs
Ehk on tegu püha lihtsameelsusega 19. september 2015 22:08
Kui rohkearvuline inimmass murrab läbi piiritõkke ehk ei palu abi, ei allu riigivõimude korraldustele, siis on arusaamatu, miks peetakse neid inimesi pagulasteks?????? Krimmi tulid ka piirireegleid eirates rohelised mehikesed ja kuulutasid välja oma riigi, kui põlisukrainlased olid põgenenud. Hetkel saab vist tegelikust ohust aru ainult Ungari, kes rääkimise asemel reaalselt kaitseb oma rahvast ja riiki.
19. september 2015 22:26
Tige kala 19. september 2015 18:11
Huvitav mis riik on esimene kel nendest sigadustest kõrini saab ja sellisele korralagedusele seadusliku lõpu teeb ( loe: allumatusele vastab adekvaatselt e. kui käskluse peale seisma ei jää , esimene lask õhku ja teine pihta )
ei imesta 19. september 2015 16:37
kas veel ei osata 6iget pagulais tulva p6hjust teateid saada,kas poliitikud k6ik pimedad...mis nendega külol juhtunud on ,et mängivad jihadistidega ühist euroopa hävitamist....
http://www.kotipetripaavola.com/muslimienjihadmaahanmuutto.html
korduv küsimus õhtulehe ajakirjanikele 19. september 2015 11:48
Kas Horvaatias möllab sõda?
Kui jah siis miks te sellest ei kirjuta?
Kui ei siis miks nimetate te piire ületavaid illegaale - s.t. kurjategijaid - põgenikeks?
jants 19. september 2015 11:22
kas nüüd jõuab ikka neile multikulti,ptüi,multiorikate ,munadeta molkuste ajudesse tõsiasi,et on alanud sõda,kus sõdurid lähevad lahingupositsioonidele,kus ootavad neid relvad.Sama kui vankad oleks lasknud sakslased niisama jalutades moskva alla lilli nuusutama minna,erariietes,pudel õltsi näpus.EU tuleks oma õige nimega nimetada-Eriline Ullila.Naerame venemaad,aga mis toimub omaarust tarkade ja kultuursete riikide ladvikus?Jämejala ja seewaldi hullarist leiaks ka neile asisemad asendajad. Juutide juhitud suur relvitu maailmavallutus on saanud nüüd praktilise faasi.Vaatasin seda Hitleri pangafilmi ja otseses tähenduses see nii ka läheb.Euroopa on hullumaja seisusesse end pannud ja selle teo tagajärjed saavad olema kohutavad.Jumala poole nagu pole vist ka mõtet pöörduda,juudid on ilmselt ta ära osta suutnud.Äkki sm pearabi kadriorgiast teaks sellest rääkida?
... 19. september 2015 11:15
Vaesed väetid sõjapõgenikud... Korraldavad meeleavaldusi, nõudes oma õigust minna Euroopas kuhu süda soovib. Nemad ei taha sinna jääda? Nendel on mugavamad riigid välja valitud. Põgenikul on õigus esitada esimesel maal, kuhu ta ebaseaduslikul või seaduslikul viisil siseneb, varjupaigataotlus. Mingit õigust edasi minna tal ei ole. Iga järgnev piiriületus on kuritegu.

saksa eurosaadik ütles 19. september 2015 09:01
juba kohal olevatele pagulastele järgnevad kohe sugulased,kokku saab neid 3miljonit
ants 19. september 2015 08:52
Kuulipritsid huugama ja pätid vangi (laagrisse)
jants 19. september 2015 11:07
kas ühishaud on siis nagu vangla eest kah?
No armas aeg, 19. september 2015 07:30
mis kuramuse põgenikud! Märatsev jõuk täiselujõus noori tugevaid mehi!
Indrek2 19. september 2015 07:24
Kas siis ei saa illegaale jõuga kinni peetud, liikumisvõimetuks muudetud? Laskemoon otsas riigist äkki? Saatke see EU ükskord pikalt ja pidevalt sinna kus päike ei paista. Teiste riikide suveräänsus ei ole Berliini vanamuti otsustada - kui tal niiväga sügeleb tahmaninade järgi siis vedagu neid laevaga mitte ärgu lasku teiste territooriumile s*ttuda.