Eesti uudised

PIIRIVALVURI SURMA SAANUKS ÄRA HOIDA: läbiotsijad käitusid ettevaatamatult (83)

Karoliina Vasli, 18. september 2015, 07:00
POOLES VARDAS: Varalahkunu mälestuseks oli lipp eile Haapsalu piirivalvekordonis pooles vardas. Foto: Arvo Tarmula / Lääne Elu

"Super inimene! Sõber, isa ning abikaasa. Meil kõigil tõrgub meel seda uskumast, milles teda süüdistatakse," kirjeldab üks tuttav vanempiirivalvurit, kes end Haapsalu politseihoones üleeile maha lasi. Surmas oli oma osa ka politseiametnike ettevaatamatusel.

Politsei ning prokuratuur on juhtunu kommenteerimisel kidakeelsed. Nende algsest jutust kerkib silme ette järgnev. Kolmapäeval 15.30 paiku astusid politsei- ja piirivalveameti (PPA) sisekontrollibüroo ametnikud politseimajas 38aastase kogenud piirivalvuri juurde ning teatasid, et teda kahtlustatakse alaealiste vastu toime pandud seksuaalkuritegudes. Tema asjad taheti läbi otsida. Ootamatult tõmbas ametnik vöölt relva ja tulistas endale oimukohta. Ta viidi haiglasse, kus ta samal päeval suri.

Eile kinnitati prokuratuurist, et võimalikke alaealisi kannatanuid oli kolm. Kuna tegemist on väga delikaatse teemaga, siis kannatanute huvides ei avalikustata kriminaalasja sisu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22. september 2015, 21:30
Saaremaal endalt elu võtnud politseiametnik oli teenekas naispolitseinik
22. september 2015, 07:00
Elmar Vaher: täna on politsei- ja piirivalveameti inimestel kõige enam vaja rahu
21. september 2015, 16:32
Politsei- ja piirivalveametis on viimase nädala jooksul kolm inimest teinud enesetapu
19. september 2015, 07:00
Pikaro: piirivalvuri surma saanuks vältida

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee