Maailm

Saksamaa tööminister jahutas pagulastega seotud eufooriat (18)

LISA KOMMENTAAR

reede 17. september 2015 15:25
Rikkur Gross Rakverest ütles et temal on häbi olla eestlane kui me pagulasi vastu võtmast tõrgume Tal vist seasabade rõngastajatele tõõd pakkuda
Jah 17. september 2015 14:56
Ja ongi nii et kõik on insenerid ,arstid ja õpetajad ja lihttööle nad ei hakka. Tee mis tahad ei taha.
teadja. 17. september 2015 14:48
Ma siiamaani m6tlen, et kas seal Aafrikas synnivad peamiselt ainult pojad, Et siis iga naise kohta on 3,2 meest. Varsti tekib selline olukord, kus mehel pole v6imalust tantsup6randale partnerit valida, v6i peab siis kaua ootama.
arvamus 17. september 2015 11:46
Eestisse tulevad ainult professorid ja kirikuõpetajad, aga Saksamaa võiks pagulased sõjaväkke panna, õppinud meestele relvad kätte ja võivad jälle Saksa-ISIS-e lippude all maailma vallutama hakata.
Pevkur on süüdi! 17. september 2015 11:36
Kõik kõrgeltharitud doktorid ja tuumafüüsikud pidid ju meile tulema. Eesti ruulib täiega.
ehh 17. september 2015 10:53
kas seda tõesti oli nii raske ette näha? Saksamaa keetis valmis supi ja tahab teistele ka maitsta anda ja lausa vägisi. Lurpigu nüüd ise oma suppi.
Alar1 17. september 2015 10:36
Räägitakse Saksamaast. Kui laev karile sõidab, on süüdi ikka kapten, mitte laev. Merkel tuleb masti otsa riputada! Tema selle laeva karidele juhtiski.
toogu ise 17. september 2015 10:07
Saksa on mereriik, vedagu oma "töökäed" meritsi kohale. Miks need rändtirtsud peavad naabreid terroriseerima...

Grinch 17. september 2015 09:58
Miks nad tulevad? "Pagulaste" endi nägemus sellest, mis neid Euroopas, täpsemalt Saksamaal ees ootab: saksa telekanal ZDF - "Sakslased ehitavad meile majad ja annavad raha!" - "The Germans will build houses and give us money" https://www.youtube.com/watch?v=Vjcjz4gwT4Q
Grinch 17. september 2015 09:58
Saksamaal ju kogemused aastakümnetepikkused olemas, optimismiks põhjust pole. "Üks maa, kaks maailma: Islam - Effects on Germany" (saksakeelne, ingliskeelsed subtiitrid) - saksa telekanali ZDF dokfilm pool sajandit kestnud kontrollimatust islamiusuliste immigratsioonist ning selle mõjust Saksamaa ühiskonnale ja õigusruumile. Arutlev, argumenteeritud lugu, annab sõna kõigile osapooltele, ei ründa ega süüdista kedagi. https://www.youtube.com/watch?v=wjSYdVVsqpM
Indrek2 17. september 2015 09:13
Mis nüüd siis - ma mõtlesin, et sealt Süüriast tuleb ainult tuumafüüsikuid, südamekirurge ja muid vajalikke insenere. Nüüd äkki herr frits avastas, et töötegemiseks kõlbab sellest mustast rämpsust ainult 1% heal juhul. Meile neid rändtirtse vaja pole, KVOOT ON NULL! Kalts, kas said aru??
jants 17. september 2015 08:04
ja meie sm toompealt saavad siia tuua eriti kõrge kvalifikatsiooniga tööjõudu.Haiglates sab hoobilt arstipõud leevendust,energeetikaspetsid hakkavad tasuta elektrit tootma ja insenerid panevad kohe püsti igasugu tehaseid tootmaks kõrgekvailiteetset kaupa:)))
August 17. september 2015 08:02
Nu mis jutt see nüüd oli. Palju töökohti tekib juu. Mõrvatud ajakijanike asemele - nagu Charlie... Politseinikke ja valvureid on vaja. Ja põlenud majade asemele uusi ehitada jne... Hauakaevajatest rääkimata.
väike ennust. 17. september 2015 07:58
Oh issand küll. Kuidas Saksamaa üldse rikas riik saab olla, kui alles nüüd avastatakse. Aga eks see jada läheb selliselt- abirahad hakkavad vähenema, liikmesriigid hakkavad vähem raha saama, EL kaotab oma atraktiivsuse. Migrandid hakkavad mässama, Lääne-Euroopas elukvaliteet muutub lahjemaks, osa riike lahkub EList. Sellest koigest võidab ainult Venemaa. Mingi lõhe tekkib Lääne-E ja Ameerika vahel. Usa hakkab tegema koostööd peamiselt Ida-Euroopaga, eirit aga Poolaga. Oih sorry elukvaliteet ei lange natune vaid päris palju, sest miks peaks eurooplased NII PALJU paremini elama kui hiinlased, kui viimased töötavad palju rohkem
saksa hävitab end ise 17. september 2015 08:40
see EL on algusest peale üks nurisünnitis. Mitte ühtegi liitu ei hoia koos majanduslik üksteisest sõltuvus. Liit saab koos areneda ja eksisteerida vaid rahumeelselt, üksteiset austades, mitte paanilises unistuses rahapaja kasvust. Mitte ükski asi EI SAA lõpmatult kasvada. Paraku on pankurid ja võimuladvik selle lihtsa füüsikatõe unustanud. Neist on saanud lõhkujad, lammutajad. Miljonite inimeste eluhävitajad. Pole just ihaldatav maine!
Merkel on justkui EL-i gorbatšov oma uutmistuhinas.
meie naiivsetele 17. september 2015 07:49
seda , et nad ei tööta , on allles algus - kui ka abirahad hakkvad vähenema tulevad nende poolt mässud, egas mustad ei lase ennast nii pügada nagu eestlased, nemad tulevad meid pügama
Juuli 17. september 2015 07:43
Kuidas siis nüüd nii? Frau Merkel ütles, et pagulased tômbavad elu käima ja tööstuse kôrgustesse. Panganduse poole pealt ka üks leelotas, et pagulased on pankadele väga kasulikud! Ja mingi tööminister nüüd soiub? Eh elu-elukest.
mhm 17. september 2015 08:00
tõmbavadki, aga seda kõike SINU RAHA EEST!