Eesti uudised

Keskerakond kaebas ettekirjutuse kohtusse (5)

LISA KOMMENTAAR

Alar1 16. september 2015 11:02
"Noorenev Keskerakond"??? Ühe jalaga Keskerakond ikka! Mis noorenemisest saab juttu olla, kui erakonda juhib raskelt haige ühe jalaga vanur?
no 16. september 2015 08:15
nii, et siis viia pilgud sadamalt, EE ja veel oi kui paljudelt asjadelt. Tasus vaid Savisaarel teatada, et ei lähe poliitikast ja hakkas pihta. No jõudu lambad, ainult võitja pole see kes kontrollib, vaid kontrollitav, sest see on puhas pluff.
Alar1 to no 16. september 2015 10:58
"Viia pilgud Tallina sadamalt"? Sa tahtsid ikka öelda:"Viia pilgud Põhja-Tallinna LV korruptsiooniskandaalilt?"
Kontroll 16. september 2015 07:35
Kas kurat keegi kontrollib seda nn erakondade rahastamise järelevalve komisjoni (ERJK) ennast. sead juhib sots, Kaarel tarand on sõltumatusest küll sama kaugel, kui siga aiaaugust. Aga see pole ju peamine. Isegi selles loos on ju selgelt kirjas, et tegemist on iseseisva mittetulundusühinguga. Kuidas saab ühe ühingu rahstust nõuda teiselt ühingult?! Ehk oleks siiski normaalne, et Õhtuleht, kes asja küsitleb toob ära selged ja üheselt arusaadavad selgitused?! Praegu on ju paljudes case'des nii, et segastes asjades teeb see ERJK ise veelgi segasemaid otsuseid, neid absoluutselt põhjendamata. Ja ilmslegelt on need vaid ühe erakonna suhtes!!
Nii on kog aeg olnud. 16. september 2015 07:52
Kui omal vaja kantida kümneid miljoneid (sadama afäär), pistetakse kesikud Savisaarega esileheküljele. Et rahvas saaks unustamatult kesikuid tappa. Unustamatult, sest unustatakse kõrvalt näha miljonite kantimist.