Noorenev kekerakond. Foto on illustratiivne.Foto: Erakogu
Siim Randla 16. september 2015 07:00
Keskerakond on kaevanud kohtusse erakondade rahastamise järelevalve komisjoni ettekirjutuse, mis käsitleb Tallinna ühissõidukeil olnud reklaami Noorenev Keskerakond keelatud annetuse tagastamiseks. 

Komisjon esitas Keskerakonnale selgitustaotluse reklaami kohta Tallinna ühissõidukeil enne 2013. aasta omavalitsusvalimisi. Erakonna tunnusvärvidega plakatitel reklaamiti Keskerakonda, kuid reklaami eest oli tasunud MTÜ Keskerakonna Noortekogu, selgitas ERJK aseesimees Kaarel Tarand

Erakonnaseaduse kohaselt tuleb seda käsitleda juriidilise isiku annetusena, mis on keelatud, lisas ta. Vastuses väitis Keskerakond, et see pole erakonna reklaam, vaid Keskerakonna noortekogu teavitus. Komisjon hindas reklaamid siiski Keskerakonna reklaamiks ja tegi Keskerakonnale ettekirjutuse keelatud annetuse tagastamiseks. Keskerakond on otsuse vaidlustanud Tallinna halduskohtus, mis seda nüüd arutab.

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

Alar1 16. september 2015 11:02
"Noorenev Keskerakond"??? Ühe jalaga Keskerakond ikka! Mis noorenemisest saab juttu olla, kui erakonda juhib raskelt haige ühe jalaga vanur?
no 16. september 2015 08:15
nii, et siis viia pilgud sadamalt, EE ja veel oi kui paljudelt asjadelt. Tasus vaid Savisaarel teatada, et ei lähe poliitikast ja hakkas pihta. No jõudu lambad, ainult võitja pole see kes kontrollib, vaid kontrollitav, sest see on puhas pluff.
Alar1 to no 16. september 2015 10:58
"Viia pilgud Tallina sadamalt"? Sa tahtsid ikka öelda:"Viia pilgud Põhja-Tallinna LV korruptsiooniskandaalilt?"
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS