"C-Komando" saatejuht Carmen Pritson-TammeFoto: Erakogu
Õhtuleht.ee 14. september 2015 21:33
Kanal 2 telesaated "Kodutunne" ja "C-Komando" on oma ülesandeks võtnud hätta sattunud eestimaalaste aitamise – kumbki omal moel. See on aga teadaolevalt esimene kord ajaloos, kui kaks saadet ühinevad, et üht Eesti peret aidata. 

 

AITAME NOORE PERE OMA KOJU!Mariana ja Miku kodu asub Kose vallas Orul. Selles kurikuulsas kandis, mis sai aastate eest...

Posted by Kodutunne on 14. september 2015. a.

"Kellelegi aga ei loe, et perekond pole ise seda maja ehitanud, vaid usaldanud professionaalseid ehitusfirmasid, kes justkui peaksid sellealaseid seadusi ja reegleid tundma," ütleb Lahtein. "Tänaseks on olukord selline, et see noor pere maksab igal kuul pangalaenu kodu eest, kus nad elada ei saa ja lisaks veel ka üürikorteri kulusid – selle kõrvalt pole neil endil aga mitte kuidagi võimalik põlenud kodu taas elamiskõlbulikuks renoveerida."

"C-Komando" saatejuht Carmen Pritson-Tamme ütleb, et juhtumit põhjalikumalt uurimata ei väida nad, et kindlustusfirmad käituksid seadusevastaselt. "Küll aga on selles loos kindlasti õpetlikke nüansse meie kõigi jaoks. "C-Komando" meeskond soovib nende välja toomisega aidata nii Mariana ja Miku peret kui ka kõiki teisi koduomanikke, kes on sõlminud või plaanivad sõlmida kindlustuslepingu."

Noore pere jõuluks oma koju aitamiseks on avatud ka annetusarve: EE382200221049870559 (OÜ Õuetuba). Selgitusse märkida "Marianale ja Mikule!"

Seda, kuidas kummalgi telesaatel õnnestus noort peret aidata, näeb televaataja "Kodutunde" ja "C-Komando" sügishooaja lõpusaadetes.

Samal teemal

Kommentaarid  (31)

... 15. september 2015 22:58
ootame ikka saate ära. reklaamis ütles ju, et ehitusviga ja igas kindlustuslepingus on kirjas, et ehitusvigadest põhjustatud kahju ei hüvitata. imelik oleks ka, kui hüvitataks. keeran mingi käki kokku, see läheb põlema ja siis helistan silmad märjad kodutundesse. tuleks ikka pöörduda ehitaja poole, kes käki kokku keeras
ml 15. september 2015 17:50
ma kah ei saa aru, miks seda peret aidatakse raha kogumisega, kui minuarust peaks küll hoopis huvi tundma kindlustusfirmade vastu, kas nad käituvad õigesti. Ma saan aru, et see pere oli korralikult ju maksnud, siis peaks igal juhul panema selle kindlustuse ju kahju hüvitama.
Ma olen ka vahest vaadanud neid vaeseid peresid, keda Kodutunne käib aitamas ja kui näitab pereema, siis tema järgi küll ei arvaks, et pere vaesuses elaks vaid pigem saamatuses ja laiskuses. Proual küüned pikad ja värvitud,juuksed samuti värvitud. Minumeelest ei lähe see saate olemusega sugugi kokku. Piisaks korralikust lõikusest ja küüned kenad lühikesed.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS