Meedia

"Kodutunne" ja "C-Komando" löövad käed, et aidata kodu kaotanud noort peret (31)

Õhtuleht.ee, 14. september 2015 21:33
"C-Komando" saatejuht Carmen Pritson-TammeFoto: Erakogu
Kanal 2 telesaated "Kodutunne" ja "C-Komando" on oma ülesandeks võtnud hätta sattunud eestimaalaste aitamise – kumbki omal moel. See on aga teadaolevalt esimene kord ajaloos, kui kaks saadet ühinevad, et üht Eesti peret aidata. 

 

AITAME NOORE PERE OMA KOJU!Mariana ja Miku kodu asub Kose vallas Orul. Selles kurikuulsas kandis, mis sai aastate eest...

Posted by Kodutunne on 14. september 2015. a.

"Kellelegi aga ei loe, et perekond pole ise seda maja ehitanud, vaid usaldanud professionaalseid ehitusfirmasid, kes justkui peaksid sellealaseid seadusi ja reegleid tundma," ütleb Lahtein. "Tänaseks on olukord selline, et see noor pere maksab igal kuul pangalaenu kodu eest, kus nad elada ei saa ja lisaks veel ka üürikorteri kulusid – selle kõrvalt pole neil endil aga mitte kuidagi võimalik põlenud kodu taas elamiskõlbulikuks renoveerida."

"C-Komando" saatejuht Carmen Pritson-Tamme ütleb, et juhtumit põhjalikumalt uurimata ei väida nad, et kindlustusfirmad käituksid seadusevastaselt. "Küll aga on selles loos kindlasti õpetlikke nüansse meie kõigi jaoks. "C-Komando" meeskond soovib nende välja toomisega aidata nii Mariana ja Miku peret kui ka kõiki teisi koduomanikke, kes on sõlminud või plaanivad sõlmida kindlustuslepingu."

Noore pere jõuluks oma koju aitamiseks on avatud ka annetusarve: EE382200221049870559 (OÜ Õuetuba). Selgitusse märkida "Marianale ja Mikule!"

Seda, kuidas kummalgi telesaatel õnnestus noort peret aidata, näeb televaataja "Kodutunde" ja "C-Komando" sügishooaja lõpusaadetes.

Samal teemal

21.09.2015
VIDEO | Kanal 2 "Kodutunne" renoveerib lapselapsi kasvatava vanaema kodu