Eesti uudised

Madison: probleemid tuleb lahendada kohapeal

Andres Tohver, 12. september 2015 07:00

7 KOMMENTAARI

Mõelgem peaga./ 12. september 2015 13:52
Selge see, et migratsiooniprobleemi saab ja tuleb lahendada ainult seal, kohapeal asjad korda ajades. Vastasel juhul, invasiooni jätkudes kirjutab Pierre Boulle oma " Ahvide planeedile " varsti järje "Neegrite planeet " või " Moslemite planeet " Ja siis juba mitte enam ulmejutuna.
o
On siis mingi plaan või ei?/ 12. september 2015 11:37
Valitsusel ei peaks olema raske lükata ümber või kinnitada järgmist plaani!
Üks kommentaator (biomass) tõi postimehes järgmise kommentaari. Otsiisin üles ka ühe allika:
http://www.express.co.uk/news/uk/65628/Secret-plot-to-let-50million-African-workers-into-EU
Vaadates EL eliidi toimetamisi, kaldun arvama, et on olemas olulisem prioriteet kui migratsiooni kriisi lahendamine.
REAALNE PLAAN on tuua ca 50 miljonit ühikut euroopasse. saavad hävitada väikerahvused ja nende kultuuri ning luua ühtse Euroopa Ühendriikide valitsuse.
uudis aastast 2008:
Briti ajalehe Daily Express andmetel kutsutakse kaugeleulatuva salajase migratsioonilepinguga Euroopasse 50 miljonit aafriklasest töölist.
Hiljuti Malis Euroopa Liidu maksumaksjate raha eest avatud „tööbüroo” on alles esimene samm edendamaks „inimeste vaba liikumist Aafrika ja Euroopa Liidu vahel”, kirjutab Daily Express.
Brüsseli majandustegelased väidavad, et Euroopa Liidu riigid vajavad 2050. aastaks 56 miljonit võõrtöölist, et tasa teha Euroopa rahvastiku kahanemist.
Eurostati raport hoiatab, et tööjõupuuduse leevendamiseks vajatakse juba kahe aasta jooksul suurt hulka sisserändajaid, kui Euroopa tahab säilitada lootust oma kasvava eaka elanikkonna pensioni-ja tervishoiuvajaduste rahastamiseks.
Prantsuse Euroopa parlamendi liikme Françoise Castexi koostatud raport kutsub üles andma immigrantidele seaduslikud õigused ja sotsiaalse heaolu.
Raportis tehakse ettepanek juurutada Euroopas USA rohelise kaardi eeskujul „sinise kaardi” süsteem, mis annab kõik õigused töötamiseks ja sotsiaalteenusteks.
Sinise kaardi omanikel oleks õigus vabalt liikuda kogu Euroopa Liidu territooriumil ja luua kodu ükskõik millisesse liikmesriiki.
Osana mullu detsembris Portugalis sõlmitud Aafrika-Euroopa Liidu partnerlusleppest koostatud deklaratsioon hoiatab massilise immigratsiooni negatiivsete mõjude eest ja kutsub üles Aafrika migrante paremini integreerima. Samuti kutsutakse üles suhtuma kaastundlikult 8 miljonisse illegaalsesse immigranti, kes juba Euroopa Liidus elavad.
Deklaratsioon kutsub Euroopa Liitu üles aitama Aafrika riikide valitsusi migratsiooni infokeskuste loomisel, et „hallata paremini tööjõu liikumist Aafrika ja Euroopa Liidu vahel”.
e
Ettepanek/ 12. september 2015 11:35
Palun seiske selle eest, et me ei kordaks teiste riikide vigu. Migrantidele ei tohiks kehtida üksnes õigused ja privileegid, vaid ka kohustused. Võtame eeskuju nt Kanadalt (filmi teine pool).
https://www.youtube.com/watch?v=KVWAIKoatWM
Antud video teises pooles on toodud näide, kuidas Kanadas. Mingit massilist immigratsiooni. Migrantidega tõepoolest tegeletakse, et neid integreerida. Muideks nad on kohustatud ära õppima keele ning kohalikud seadused. Nad peavad aktsepteerima, et kohalikke seadusi tuleb järgida ning tunda! Ei ole sellist suhtumist nagu nt Saksamaal, Rootsi ja mujal, et suurel hulgal immigrantidel on arusaam, et sharia seadus on ülim. Me ei tohi korrata mingil juhul EL riikide vigu.
e
ettepanek/ 12. september 2015 11:36
Neid, kes ei sobi ühiskonda, saadetakse ka tagasi!
a
Alar1/ 12. september 2015 11:12
Muidugi kohapeal. NKVD lahendas metsavendadega ka "probleemi kohapeal... Pauk, auk ja oligi ptobleem lahendatud.
n
Nõus/ 12. september 2015 10:48
Nõus seisukohaga. Mis edasi?
k
kärss/ 12. september 2015 09:24
jordaaniast tahavad koju aga euroopast enam ei tahaks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee