Eesti uudised

Kas mahajäetud majad süttivad kogemata või meelega? (26)

LISA KOMMENTAAR

Aia tänava kvartal 13. september 2015 17:00
Uksehingekarjane 13. september 2015 01:54
Mõni maja tahab pläru süüdata, aga jokkis peaga kogemata paneb iseendale tule otsa. Mõni aga süttib täitsa meelega, omal algatusel, küllap eluisu otsas. Inimtegevusega pole ühelgi majal mingit pistmist.
jah 13. september 2015 23:06
see on see isesüttimine , mida isegi teadlased ei oska veel lahti seletada ...
LINNA AMETI YHING 12. september 2015 22:57
PLATS PUHTAKS ,KALEVIPOJAD TULEVAD!!!!!!!!!!!!!!!
Tiku ja TAku KNV OY 12. september 2015 22:56
Milles jalle probleem on ,las vanad majad karssavad ja saksad saavad uusi ehitada......
Kinnisvaras 12. september 2015 19:26
Plats puhtaks!
Tuleb ühiselamu, pritsige pappi,
miljonivaade!
Sass 12. september 2015 17:34
Meil on ju peaministrist põlenguekspert. Mis siin ikka oletada, küsige temalt.
Ei Kumbagi 12. september 2015 15:19
Hoopis väga hea meelega süttivad!
ikka kogemata 12. september 2015 15:03
sest emake loodus ju tühja kohta ei salli

ikka kogemata 12. september 2015 14:58
sest emake loodus ju tühja kohta ei salli ,seega kõik on balancis
lihtne 12. september 2015 11:50
Iga sara on Eestis ju muinsuskaitse all. Niikaua kui see sara mädaneb ja laguneb, siis muinsuskaitet see ei huvita. Kui peaks aga omanik hakkama midagi oma kinnivaraga tegema, siis lendab muinsuskaitse kohe kõrri.
Seepärast süttivadki "iseenesest" need hooned.
Alar1 12. september 2015 11:31
Olen kuulnud versiooni et omavalitsused ise hävitavad ise meelega tondilosse hirmust, et riik sunnib neid lobudikud oma raha eest ära remontima ja siis pagulastele andma. Tõenäosus ja loogika on täiesti olemas. Võib-olla ongi nii.
ohtlik, aga oioi kui abivalmis õnnetuse ajal ! 12. september 2015 13:53
vaevalt et omavalitsus just tiku ja bensiinikanistriga läheb aga majutada hoonetesse inimesi, kes võiksid olla potensiaalsed süütajad... eh. tegelikult on see aegunud arvamine. need jotad on tihtilugu hoolsamad tulega kui kestahes tavainimene aga pahatahtlik büromaan või lihtsalt kurjuse tekitamisest naudingut-saav tüüp kasutab neid eelarvamusi oskuslikult oma kuritegude sepitsemiseks, teostamiseks ja varjamiseks
Kõik käib sarnaselt. 12. september 2015 11:10
Hea näide on Aia tn.(Ujula) Seal läks põlema korraga 5-6 "muinsus"lobudikku.Sama toimus aastaid Kadriorus.Omal oli tagastatud, 1880a.ehitatud,lagunenud puumaja,(NSVL ajal osaliselt katuseta olnud).Hiljem järgmine omanik lammutas ja maksis trahvi.(tuli odavam kui MEELEHEA viimine.)
eluheidiku vatiteki teooria on ju tore 12. september 2015 11:03
aga see mürk, mida salaviin ja piiritus sisaldab on isegi teie ajudele liig. Sest nii saabub hetk, kui valvsus kaob. Ärge unustage ka neid joomakaaslasi, kes teile n.ö külla tulevad. Neil pole sinu kodukesest sooja ega külma.
MGM 12. september 2015 10:35
Olukord on märksa hullem. Kui kinnisvaraarendajal soov krunt kätte saada, põletatakse maja koos inimestega.
eluheidiku vatitekk 12. september 2015 10:20
võin teile kõige nimel mis on püha vanduda, peremees on tuletegemisel väga ettevaatlik. paaril korral pikkade aastate jooksul on mulle suitsuotsaga mõni auguke sisse põletatud. süüdlane saab alati kõvasti karistatud. mitu ringi viinasuutäit jääb trahviks vahele. ei, ise me siin hoiame ja valvame väga hoolikalt , et tuli meie ainukest kodu ei kahjustaks.
hirmunud naaber 12. september 2015 10:51
jaja, see teie kinnine, 2-3 inimeseline a-sotsiaalide ring ehk hoiabki oma püha paigakest nii nagu teie ärajoonud aju seda vähegi suudab , aga vahel trügib konkureeriv või lihtsalt pahatahtlik ja kurjusest-toituv joomahull ilmahulgus , kel isegi oma kodu kusagil olemas, vaikselt teie seltskonda ja usu, just ainult selleks, et sind ja su peremeest lihtsalt kahjustada või hävitada. Rikaste kinnisvarahaldajate huvid nende ärajoonud ajudeni ei küünigi.
RING TÕMBUB KOOMALE 12. september 2015 09:58
Kerge, isegi liiga kerge on lahti saada vastikust joomakaaslasest, joodikust naabrist, kõrvalkrundilasuvast majast kust kogu aeg mööda peab sõitma oma varastatud kraami või joomaseltskonnaga. Kuuride süütaminsel võib olla veelgi proosalisem põhjus. Tasuks uurida, kes varustab klotside ja küttega selle piirkonna elanikke, kelle läheduses või lähedaste kuurid põlevad. Tulesurm, lämbumissurm, poomine...Sellisel viisil toimepandud tahtlikud tapmised avastatakse vaid filmides. Eestis ei viitsi ja ei oska tulekahju menetleja lillegi liigutada, ammugi siis kuudepikkusi tõenditekogumisi ette võtta .. Palgapäev tuleb selletagi !

??? 12. september 2015 09:17
Mine sa tea. Kinnisvaraarendused ja magusad, soodsas kohas maatükid, kindlustus j.n.e.`?
..... 12. september 2015 11:42
vaadake Venemaa appi tuleb selgeltnägija sarja, mis imemooduseid kasutatakse inimeste väljasöömiseks ja kinnisvara ülelöömiseks, kuni sõjatehnikani välja. Vanu rünnatakse vaimselt, tekib insult ja kedagi ei huvita, kuidas see juhtus. Meie peret rünnati sama moodi, kinnisvara suudeti kapitaalselt rikkuda ja isa hauda ajada, kuigi ta ei surnud kohe, sest terve pere hooldas ja ei lasknud teda hooldekodusse saata vaid nõudsime ravimist.
huvitaval kombel 12. september 2015 08:49
Läks just selle Thor-Vähi uuele Pähklikodu arendusele Tabasalus jalgu jäänud vana hoone, kus polnud elektrit,uksed-aknad kinni löödud samuti keset ööd sel suvel põlema.
Juhus?! Vaevalt ikka küll!
peeter 12. september 2015 08:48
Iseenesest ei sütti midagi----eks ikka süüdatakse !
Vagamees 12. september 2015 09:19
Kõik on taeva tahtmine! Ilma selleta ei lange juuksekarvgi!
kurjus, saamahimu ja toitumine võõrast õnnetusest 12. september 2015 11:21
Kerge, isegi liiga kerge on lahti saada vastikust joomakaaslasest, joodikust naabrist, kõrvalkrundilasuvast majast kust kogu aeg mööda peab sõitma oma varastatud kraami või joomaseltskonnaga.
Kuuride süütaminsel võib olla veelgi proosalisem põhjus. Tasuks uurida, kes varustab klotside ja küttega selle piirkonna elanikke, kelle läheduses või lähedaste kuurid põlevad.
Lihtne on lavastada süüdlaseks purupurjus inimest , eriti kui talle suunavad küsimused esitada. On kolme sorti vastuseid kui inimene tunneb end nurka-aetuna. Esimene on kohe nõus süüdlane olema ja isegi vabandab õnnetult, ehkki polegi süüdlane. Teine sort hakkab vaagima, kas ja kuidas tema sai seda teha. Kolmas ja eriti rafineeritud tüüp eitab kohe kõike ja pakub käigupealt välja enam-vähem antud situatsiooni loogiliselt sobituva teise stsenaariumi.
Tulesurm, lämbumissurm, poomine...Sellisel viisil toimepandud tahtlikud tapmised avastatakse vaid filmides. Eestis ei viitsi ja ei oska tulekahju menetleja lillegi liigutada, ammugi siis kuudepikkusi tõenditekogumisi ette võtta .. Palgapäev tuleb selletagi !
mhm 12. september 2015 11:44
Taevas võtab muidugi telliimusi kõigile sigadustele.