Maailm

SAKSA SISEMINISTEERIUM: islamiäärmuslased teevad üksi saabunud pagulaste seas propagandat

Toimetas Kristin Aasma, 11. september 2015 14:23

23 KOMMENTAARI

s
Soomes on ka juba päris hulluks mindud .../ 12. september 2015 18:54
"Pimestatud" peaminister võtab oma teise kodusse "pagulasi" ja pingsalt otsitakse kõikí vabasid hooneid ning samasuguseid teisi vabatahtlikke poolearulisi majutajaid. Tänä toimus Helsingis venelase eestvedamisel Tervetuloa! (Welcome Refugees!) propaganda kontsert-miiting, mida reklaamiti kõvasti televiisoris. Tänavu Soome tulnud üle 9000 "põgeniku". Helsingi on juba täis, nüüd majutatakse neid juba ümber Soome. Valdav osa "põgenikest" noored, tugevad mehed, väga islamisõdurite moodi. Enne omale rahvale öeldi et riigil raha pole, peame kõiki kulutusi kärpima, nüüd aga leiti kohe 400 miljonit eurot 30 000 tuleva "põgeniku" jaoks, järgmisel aastal plaanitakse vastu võtta veel 50 000 "põgeniku". Ei ole kaugel aeg kui soomlased hakkavad Eestist varjupaika paluma, muidugi kui Eestis invasioonile piir pannakse, muidu peame koos nendega Jäämere saartele kolima.
Kõik see võib juhtuda juba palju varem ... Europe future - Europe 2029, www.youtube.com/watch?v=Df9DBbWYqLQ
a
arvaja/ 12. september 2015 14:21
Oi no mis jutt see nüüd on.
Tsiteerides üht Brüsselis vegeteerivat, müüdavat hinge, siis "Hirmul on suured silmad". see saksa ministeerium on rumalad rassistid.
m
mida oligi ette arvata .../ 12. september 2015 06:44
ei ole see ju mingi tuumateadus. Kui meie valitsejad räägivad "kontrollitud" pagulastest, siis nad ei tea, mida nad räägivad. USA ütles, et nendel kestab inimese taustakontroll 1,5 aastat; meil tunnistati avalikult , et Eestis praktiliselt ei olegi rohkem kui paar-kolm inimest, kes seda oskaks teha. On kuulda ka teiste EL riikide hääli, näiteks Luksemburg, et oleks vaja ühtlustada, mida tähendab taustakontroll... Samas marsib Kreekast Saksamaale (kas karistuseks sanktsioonide eest?) terve rongkäik inimesi, kes keelduvad igasugusest registreerimisest ... Kas neil üldse on olemas mingid dokumendid? Türgis muidugi tegutsevad "passivabrikud", et kõik, kel raha, ikka saaksid Süüria passi, sest EL ullikesed on lubanud KÕIK süürlased vastu võtta ....
g
Grinch/ 11. september 2015 19:11
Me ei ole selleks valmis, mis tuleb. "Üks maa, kaks maailma: Islam - Effects on Germany"(saksakeelne, ingliskeelsed subtiitrid) - dokfilm pool sajandit kestnud kontrollimatust islamiusuliste immigratsioonist ning selle mõjust Saksamaa ühiskonnale ja õigusruumile. Arutlev, rahulik, kõiki osalisi arvestav. Soovitav vaadata ka kõigil "sallijatel". https://www.youtube.com/watch?v=wjSYdVVsqpM
FYI Kahjuks osutus "Hukkunud Peret Leinav Süüria Isa" pagulaste smugeldajaks. http://www.dailymail.co.uk/news/article-3230422/Abdullah-Kurdi-people-smuggler-migrant.html Klikkidelt on raha aga juba teenitud.
N
:D/ 11. september 2015 18:26
No sellised on ju ainult Saksamaal, meile saadetakse inglid :D
f
fraud/ 11. september 2015 17:43
Kõik Eesti poliitikud, ärimehed ja omavalitsusjuhid, kes aitavad migrante Eestisse tuua, siia neid majutada, osalevad rahvusvahelise vabamüürluse organiseeritud kuritegevusele kaasaaitamises ja Eesti rahvusriigi hävitamises..
Kuritegevusele mis loodud rahvusriikide hävitamiseks ja rahvaste orjastamiseks. Et teenida nii ülisuuri kasumeid läbi Euroopa Liidust rahade väljapressimiste näol EL riikidelt. Kui ka lIsaks inimkonda orjastades väärtusetu orjapalgaga. Ja teenides nii ülisuuri kasumeid neile kuuluvatele rahvusvahelistele kontsernidele ja pankadele.
NB! Vabamüürlased aitasid võimule nii Lenini, kui Hitleri. Ning olid nii I- ja II-maailmasõja õhutajad, et teenida kaose ja anarhia pealt suuri kasumeid.
NB! Samuti finantseerisid USA vabamüürlased ka Auchwitzi koonduslaagrit, et sooritada seal neile kuuluvate ravimifirmade kaudu inimkatseid uute ravimite loomisel.
NB! Neile kuuluvad ravimifirmad levitavad samuti viiruseid jm. taude borrelioosi, linnugripi, seagripi, aids jne. näol. Et siis teenida võikalt inimestele tekitatud kannatuste pealt (ja see on ka põhjus miks tavameditsiin ei ole huvitatud inimeste terveks ravimisest, sest nad alluvad vabamüürlastele kuuluvate ravimifirmade diktaadile... Kuigi näit. pooled ratastooliinimesed võiksid käia jne., kui vaid kohe algusest peale tehtaks nendega õigeid asju... Borrelioosi mis invalidistab, haigestub üle tuhande inimese Eestis aastas).
Sama võikalt lastakse narkomaanial levida ning ei takistata selle levikut. Vaid pigem aidatakse kaasa selle levikule...
Samuti on vabamüürlased ka Lähis-Ida sõdade tekitajad. Kui ka Araabia kevade ja ISIS`e loojad. Kui ka praeguse kunstlikult tekitatud pagulasvoo ja homoteema tekitajad (et homode kaudu levitada haigusi, kui ajada moraali ja eetikaga inimesed tülli).
NB! Neil islamistidel pagulastel ei ole 1000-2000 EUR iga migrandi kohta. Nad ei ole kunagi nii suurt raha teeninudki. See on nende samade vabamüürlastest kurjategijate raha, kes seda pagulasvoogu tekitavad. Raha, mis läheb ühe kurjategija taskust teise kurjategija taskusse.
NB! Ja lisaks teenitakse siis veel hiljem orjatöö pealt, mida need korilusest elatunud neegrid tekitavad palkade allasurumistega.
SEEGA ÄRGE OLGE KURJATEGIJATE KAASOSALISED!
https://www.youtube.com/watch?v=w_cEOnzu1oA
http://www.numacalca.ro/
k
kõik/ 11. september 2015 17:38
näevad, kuulevad ja teavad aga midagi ette ei võeta, sest on riik ja rahvas, seda juhivad poliitikud kes paraku täidavad pankurite, töösturite korraldusi kellel on ükskõik mis toimub peaasi et toob kaukasse lisa. Kui islam käsib uskumatud pöörata õigesse usku või hävitada siis kristlus käsib teise põse ette keerata kui vastu ühte on löödud....

i
imelik!/ 11. september 2015 17:07
Aga kuidas siis need islamistid riiki said, et seda propagandat teha? Puha targad teadlased ja insener-tehnoloogid ju!
n
nunnu/ 11. september 2015 16:17
Kas taavikene ikka ka teab seda?
m
maxs/ 11. september 2015 15:42
Kui arvestada seda ,et USA menetleb dokumente kuni 1,5 aastat ,siis see ongi turvalisuse tagamine.
i
Indrek2/ 11. september 2015 15:30
Fritsud ise ka aru saavad mis s*tta nad endale kokku keeravad. Selle asemel et pabulasi sisse vedada võiks tegeleda oma rahva sündimuse tõstmisega. Aga no selle eest ei saa raha ju.
k
Kuradi sinisilmsed,/ 11. september 2015 15:47
need sakslased. Kõrgeltharitud tegelased räägivad rahvast müües raha eest, mis vaid neile kasulik. Kasvõi aastaks ette nad ei näe. Täielikud sõltlased.
v
veiks/ 11. september 2015 14:52
No aga sama algab meil siin kui tulevad kontrollimatu taustaga.
f
fffffff/ 11. september 2015 15:29
mitte ainult tulevad vaid saadetaksegi ühiskonna põhjakiht Euroopat vallutama, neile on igasugust jama räägitud, mida nad kõike siit tasuta saavad. Keegi peab musta töö ära tegema, et siis EU oma valgete kinnastega Euroopa riigid üle saaks võtta ja NWO välja kuulutada. Pagulased on kõige ehtsam inimkilp, mille varjus tulevad ISISe sõdalased, juba praegu on 40000 islamisõdalst Euroopas sees, nagu ISIS hljuti teatas. Üks relvasaadetis, pagulasabi nime all, leiti üles, aga neid tuleb kindlasti nii palju, et kohale jõuaks.
r
Ruts/ 11. september 2015 15:32
kuidas kontrollimatta, meie valitsus ju ütles, et nad lähevad "turule" valima ja kontrollima. ja kui nemad ütlevad, siis nii ka on ;)
v
valivadki, neid keda vaja/ 11. september 2015 16:47
v
video/ 11. september 2015 17:10
Kommentaarides arvatakse juudid süüdi olema.
s
sa uuri siis ise üle/ 11. september 2015 20:18
juudid ei ole tingimata sama mis sionistid, pealegi väga laia organisatsioonide võrustiku kaudu on kaasatud pajude rahvuste esindajad, kes töötavad erinevate organisatsioonide kaudu NWO kehtestamise nimel.
s
Seda/ 11. september 2015 14:50
need islamistid teevad ilmselt kôikide üksindus pôdevate inimestega...
a
aga need on/ 11. september 2015 16:48
ideaalsed pommiterroristid.