Eesti uudised

Täiendatud kell 15:15

Hanso: süvenev humanitaarkriis ei leevene ilma riikidevahelise poliitilise lahenduseta (157)

LISA KOMMENTAAR

Migratsioonipoliitika peab olema läbimõeldud 12. september 2015 17:32
Alles tervitati Frankfurdis nn pagulasi. Täna on juba rahutused. Sõjatander kandub Euroopasse.
https://www.youtube.com/watch?v=jlm2YGuKfcg
Eelistame ikka tõelisi abivajajaid (eelkõige nõrgemaid ja rahumeelsemaid). Suured, tursked üksikud mehed? Milleks?
Valitsusel ei peaks olema raske lükata ümber või kinnitada järgmist plaani! 12. september 2015 10:43
Üks kommentaator (biomass) tõi postimehes järgmise kommentaari. Otsiisin üles ka ühe allika:
http://www.express.co.uk/news/uk/65628/Secret-plot-to-let-50million-African-workers-into-EU
Vaadates EL eliidi toimetamisi, kaldun arvama, et on olemas olulisem prioriteet kui migratsiooni kriisi lahendamine.
REAALNE PLAAN on tuua ca 50 miljonit ühikut euroopasse. saavad hävitada väikerahvused ja nende kultuuri ning luua ühtse Euroopa Ühendriikide valitsuse.
uudis aastast 2008:
Briti ajalehe Daily Express andmetel kutsutakse kaugeleulatuva salajase migratsioonilepinguga Euroopasse 50 miljonit aafriklasest töölist.
Hiljuti Malis Euroopa Liidu maksumaksjate raha eest avatud „tööbüroo” on alles esimene samm edendamaks „inimeste vaba liikumist Aafrika ja Euroopa Liidu vahel”, kirjutab Daily Express.
Brüsseli majandustegelased väidavad, et Euroopa Liidu riigid vajavad 2050. aastaks 56 miljonit võõrtöölist, et tasa teha Euroopa rahvastiku kahanemist.
Eurostati raport hoiatab, et tööjõupuuduse leevendamiseks vajatakse juba kahe aasta jooksul suurt hulka sisserändajaid, kui Euroopa tahab säilitada lootust oma kasvava eaka elanikkonna pensioni-ja tervishoiuvajaduste rahastamiseks.
Prantsuse Euroopa parlamendi liikme Françoise Castexi koostatud raport kutsub üles andma immigrantidele seaduslikud õigused ja sotsiaalse heaolu.
Raportis tehakse ettepanek juurutada Euroopas USA rohelise kaardi eeskujul „sinise kaardi” süsteem, mis annab kõik õigused töötamiseks ja sotsiaalteenusteks.
Sinise kaardi omanikel oleks õigus vabalt liikuda kogu Euroopa Liidu territooriumil ja luua kodu ükskõik millisesse liikmesriiki.
Osana mullu detsembris Portugalis sõlmitud Aafrika-Euroopa Liidu partnerlusleppest koostatud deklaratsioon hoiatab massilise immigratsiooni negatiivsete mõjude eest ja kutsub üles Aafrika migrante paremini integreerima. Samuti kutsutakse üles suhtuma kaastundlikult 8 miljonisse illegaalsesse immigranti, kes juba Euroopa Liidus elavad.
Deklaratsioon kutsub Euroopa Liitu üles aitama Aafrika riikide valitsusi migratsiooni infokeskuste loomisel, et „hallata paremini tööjõu liikumist Aafrika ja Euroopa Liidu vahel”.
mehed põgenevad 12. september 2015 08:19
naised ja lapsed kaitsevad kodumaad - hanso jutt on väga vigane
Hea artikkel 12. september 2015 06:51
Inimkond on võimeline eksisteerima ka nii, et pagulasi ei tekiks üldse. Pagulasi toodab korrumpeerunud süsteem, mis vajab oma eksisteerimiseks pidevat sõjategevust ja pidevat rahva hirmutamist.
See more at: http://www.telegram.ee/nwo/hando-tonumaa-mul-on-ideaalne-plaan-pagulaste-probleemi-lahendamiseks#.Vf...
Hansole aga äraostetavuse ja tagajärgede ignoreerimise eest miinused!
loodan, 11. september 2015 23:37
et uuritakse ka hanso elamispindasi. Palju ta saab vastu võtta.
**** 11. september 2015 23:26
Midagi pole teha, Süüria olukorrast ja põgenikelaagritest on Hansol parem arusaamine kui kellelgi teisel sõnavõtnul. Kui Eestis oleks selline pommitamine ja tapmine oleksime ammu siit põgenenud. Veel mõned aastad tagasi ei olnud sellist põgenikevoolu Süüriast, kuna olukord on seal hullemaks läinud, siis ka selline põgenemine. Loen Toomas Alatalu artikleid ja seal on samuti mainitud, et põgenikud tulid territooriumilt, mis asus kahe vaenuväe pommitamise vahel.
12. september 2015 00:36
mis siin etem on ! nato väed sees, putinile anname okupeeritavaid alasi aina lisaks ja ikka kuuleme, kuidas kreml tahab r´tsaari vene alasi tagasi, iga hetk võivad siingi lahingud alata, kuid, me võtame venelasi lilledega vastu, kardan, etemad, kui islami päid nülgivad ja vägistavad terroristid. venelased ainult vägistakse ehk...
Parim link sallivatele teemal - me oleme liiga erinevad 11. september 2015 22:52
Muideks pöörake tähelepanu 12. september 2015 11:28
Antud video teises pooles on toodud näide, kuidas Kanadas. Mingit massilist immigratsiooni. Migrantidega tõepoolest tegeletakse, et neid integreerida. Muideks nad on kohustatud ära õppima keele ning kohalikud seadused. Nad peavad aktsepteerima, et kohalikke seadusi tuleb järgida ning tunda! Ei ole sellist suhtumist nagu nt Saksamaal, Rootsi ja mujal, et suurel hulgal immigrantidel on arusaam, et sharia seadus on ülim. Me ei tohi korrata mingil juhul EL riikide vigu.
Saksamaa 11. september 2015 22:34
Miumiu.. 11. september 2015 23:28
Mamma Merkeli pidu kestab Oktoberfestini..siis süüakse vorstikesi, juuakse õlut ja naised näitavad ka ihu rohkem...mis on ju vastuolus teatud usuga :)
oktoberfesti telgid läksid ju käiku 12. september 2015 14:50

hehee 11. september 2015 22:02
lugege veebruari uudiseid immigrantide kohta, lõpus annavad erinevad erakonnad vastuseid eestisse immigrantide vastuvõtmise kohta.
http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uudised/euroliidu-surve-immigrantide-eestisse-asustamiseks-kasv...
Hanso oleks võinud küsida oma 11. september 2015 20:46
partnerilt miks Saudi Arabias 100 000 telki mahtuvusega 8 inimesele koos kliimaseadme ja köögiga seisavad tühjad,Mekas?Hädas on ju muslemid ja oma usuga püsti püstirikkad ei aita? http://mvlehti.net/2015/09/10/100-000-telttaa-ilmastointeineen-ja-keittioineen-tyhjillaan-saudi-arab...
puiduäri 11. september 2015 20:25
endine kuressaare linnapea lõikas kasu ka saaremaa haljastusest. vend heiki on selle äripoliitiku üliahne saemees. teenivad omi us-briti peremehi. muud midagi ...
Muidugist 12. september 2015 06:14
Tegelikult need põgenikud on tagajärg Iraagi ja Afganistaani sõjast, kus jänkide kõrval ka eestlased osalesid. Ükski halb tegu ei jää tagajärjeta.
veteran 11. september 2015 20:16
Kui ma oleksin ilma igasugusest haridusest, oleksin sügava vaimse puudega, siis võiks Hanso mulle oma mula ajada aga hetkel ei saa seda rohkem kommenteerida.
Muhv 11. september 2015 20:37
Ära praga palun
See mees ei hooli Eestist ega eestlusest.
Tema jrgm siht on juba Brüssel. Parlament muutub ruttu igavaks.
Sellest ka selline libe jutt.
Buuks Nuuks 11. september 2015 21:25
veteran 11. september 2015 20:05
Ilma liialdamata võiks ausalt välja öelda, et ilma suure sõjata see probleem ei lahene.
Grinch 11. september 2015 19:32
Me ei ole selleks valmis, mis tuleb ja oma isekuses ei kavatse me ka teistelt õppida. "Üks maa, kaks maailma: Islam - Effects on Germany"(saksakeelne, ingliskeelsed subtiitrid) - dokfilm pool sajandit kestnud kontrollimatust islamiusuliste immigratsioonist ning selle mõjust Saksamaa ühiskonnale ja õigusruumile. Arutlev, rahulik, kõiki osalisi arvestav. Soovitav vaadata ka kõigil "sallijatel". https://www.youtube.com/watch?v=wjSYdVVsqpM
FYI Kahjuks osutus "Hukkunud Peret Leinav Süüria Isa" pagulaste smugeldajaks. http://www.dailymail.co.uk/news/article-3230422/Abdullah-Kurdi-people-smuggler-migrant.html Klikkidelt on raha aga juba teenitud.
küsimus 11. september 2015 19:28
Miks ükski eesti uudisteportaal ei kirjuta 9-11 terrorirünnakust???
National Geographic 11. september 2015 20:26
Paljud telekanalid on tänase päeva täielikult pühendanud kaksiktornide kokkuvarisemise asjaoludele.
Eesti Päevaleht 11. september 2015 19:07
Huvitav, et siin Õhtulehes võib selle uhhuu-duuri mehe artiklit kommenteerida, Päevalehes ja Delfis aga mitte. Jälle üks eesti meedia omapära. Tavaliselt, kui Stenbocki majast helistatakse, panevad kõik väljaanded ühe ja sama artikli kuulekalt kinni.
xxxxx 11. september 2015 21:07
DELFI ju paras refikommarite pel...kusein,seal tohivad ainult valitsusmeelsed
oma vihakõnesid pidada,demokraatia nagu putinlandis.Õhtuleht on siiski natuke
euroopalikum,edu talle.

Edvard 11. september 2015 19:06
Ma ei saa aru,miks võetakse vastu noori mehi.Kui Süürias käib sõda siis mehed peaksid valima poole, kellepoolt olla ja sõdima oma parema elu eest mitte põgenema Euroopasse.Meile tuuakse kogu aeg ette,et sõja ajal võeti vastu ka Eestist pärit põgenikke.Siin on suur vahe praeguse olukorraga.Eesti puhul ei põgenenud inimesed sõja eest,vaid peale sõda Nõukogude võimu eest olles enne sõja algust juba tunda saanud repressioone.Mehed võtsid kõik osa sõjast ja keegi kuhugi ei põgenenud.Ka naised ja lapsed kandsid hoolt kodude eest ja ainult rinde ülemineku ajaks mindi metsa.Mis eeskuju praegune olukord annab meie noortele poistele,et kui tuleb sõda siis laseme jalga.Ei hakka ükski pagulane sõja korral meie riiki kaitsma.Miks peame siis meie neid siia tahtma.
Kübar 11. september 2015 18:56
Eile rossia24 pealt intervjueeriti mõnda nn pagulast, kes jõudsid juba Taani ja olid piiri ääres Rootsiga, kust väljus praam.
Pagulane nn pagulane ütles endal muie näol, et täname Taanit, aga me tahame Rootsi, sest seal on sotsiaalabi suurem ja meil on õigus valida, kuhu me tahame minna.
Huvitav, kas peale Nõukogude Liidu kokkuvarisemist oleks pidanud tuhanded eestlased samuti massiga üle piiri tungima ja kas me oleks ka saanud nii lihtsalt piiritõkked massiga maha murda ja massiga ilma viisata siseneda?
aga 11. september 2015 18:24
...see on niigi teada ju!
Inimestel hakkab mõõt täis saama 11. september 2015 18:13
Mida ma ka ei taha, on pinged ühiskonnas. Aga me pole ainsad. Vt nt Itaaliat. Pole me sallimatud kui teised.
https://www.youtube.com/watch?v=TQiww4BHjC0
Äkki 11. september 2015 18:24
sallimatumad, kui teised?
mm 11. september 2015 18:10
Kõik pagulased ei ole ühtemoodi - selget vahet tuleks teha sõjapõgenikel, kel lihtsalt polegi enam kodu ja nendel kes tulevad parema elu peale, lootes abirahadele jms., neid smugeldatakse valdavalt Aafrikast ja ega nad ei kavatsegi tööd tegema hakata(ilmselt ei oskagi).
Hiljuti nägin masendavaid pilte Süüriast , surnud lapsed, purustatud majad jne. Me ei saa neile ust kinni lüüa, mingi inimlikkus peab ju säilima, inimesed vajavad abi, seda enam et aljud tahavad kodumaale tagasi kui seal natukegi asi selgineks
Sellises korralageduses ei saa vahet teha. 11. september 2015 19:03
Enne tuleb korralagedus lõpetada, et oleks võimalik aidata neid, kes seda tõesti vajavad. Ennekõike tuleb aidata sõjapõgenikke. Majanduspagulased viimases järjekorras. Miks peavad need vaesed pered oma elu ohtu seadma ja sellise kannatuste raja läbi tegema (võtma laenu jumal teab mis hinnaga), et abi saada? Pealegi me soodustame kuritegevuse, sh ISIS finantseerimist (relvade ostmist ja inimeste tapmist)- hiljem hakkame sellega võitlema.
Minu sõnumid sallivatele:
1) Ärge ajage toredaid võõraid ja tõelisi abivajajaid segamini kontrollimatu massiga, mis Aafrikast EL valgub. Selleks, et päästa käputäis tõelisi abivajajaid, ei saa lasta kõikidel (sh kurjategijatel ja terroristidel) tulla.
2) Eesti inimene on ikkagi abivalmis, kui vaadata jõulutunnelit, pardirallit jne. Mis hakkab paljudel vastu on see, et EL maksumaksjate turjale saab vegeteerima igaüks, kes aga viitsib retke ette võtta. Sh lastakse läbi kõik märatsejad ja lõhkujad, kes ei tunnista seadusi ega politseid. Need mässajate hordid hirmutavad. Me ei pea kõike mõistma ja aktsepteerima.
3) Tuleb olla salliv ka meie vaeste suhtes ning nende riikide suhtes, kes teel Saksamaale lämbuvad migrantide masside all.
4) Riik ei ole astunud ka samme, et teha korralike ettevalmistusi. Propaganda, omaviha ning pagulastelt teenimine teatud grupi poolt - selline on mulje. Kommunikatsioon on väga nõrk antud teemal.
5) Kontrollimatu migratsiooni tõttu tekitatakse tõsine probleem pagulastest naistele ja lastele. Ilmad lähevad külmemaks. Ungari ehitab tara, varsti kuulutab välja eriolukorra, sõjavägi juba liigub piirile. Kuna inimesi on palju (enamus põhjendamatu kontingent), kes ei soovi registreerida, siis mul on siiralt kahju nendest, kes tõesti vajavad abi. Kui poleks üle EL selliseid pimesi sallivaid, siis oleks olukord olnud praegu nii dramaatiline.
6) Need sõnumid, mida Merkel saadab, süvendavad kriisi ning tekitavad migrantides ootusi, mis on oma rahva huve mitte arvestav. Kohalikud peavad kohandama oma riietust, et mitte solvata moslemeid? Läheb aina hullemaks.
Hetkeolukord Ungaris:
https://www.youtube.com/watch?v=9925vADD8wYhttps://www.youtube.com/watchv=9925vADD8wY
Tegemist on hästi organiseeritud äriga:
https://www.youtube.com/watch?v=DPxlz9eik1s
Kõige jubedam kui laseme neil inimestel hukkuda teel siia 11. september 2015 19:17
Ma arvan, et viimane aeg öelda välja, et ilmad lähevad kehvemaks ning EL ei suuda sellise immigrantide tulvaga hakkama saada, Immigrantidel tuleb selgeks teha, et tuleb kaua külmas ja vihmas oodata, põgenike laagrid on ülerahvastatud (ei jätku süüa ega juua), kogu protsess on pikaajaline ja vaevarikas. Mis on muideks tõsi nii Ungari kui ka Kreeka võimude sõnul.
Kindlasti tuleb öelda, et inimesed ei tuleks enam üle mere ning ootaksid abi kohapeal. Kohapeale aga korralik humanitaarabi (sellest ongi hetkel seal puudus) ning pagulaste äratoomine käigu turvaliselt ja vastavalt vajadusele. Ma saan aru, et Saksamaal on inimesi palju vaja. Miks koormata riike teel Saksamaale ning väntsutada niigi kannatanud inimesi?
Kardan, et varsti on prügiraja seas ka laipu. Kunagi ei tea kui kiiresti külmaks läheb. Massid ju suurenevad iga päevaga kogu selle propaganda peale. Ei tasu imestada, kui Ungari piiril kujuneb ooteajaks mitu nädalat, kui tekkivad ohvrid ja lahingud. 15.09 pannakse vist piir kinni? Ka Saksamaal on protsess veninud. Osa on suundunud Saksamaalt teistesse riikidesse, et kiirendada perede järgi toomist.
Oodata on rahutusi ka EL sees, sest kõigile ei jätku seda, mida nad ootavad. Osa inimesi on maksnud unistuse eest kuni 15 000 eurot. Ülerahvastatud majutused ja ebainimlikud tingimused ei ole kindlasti see, mida paljud majanduspagulased ootasid. Mõelgem korra, millist viha on osa näidatud üles nii Ungaris kui ka kreekas. Seda vaatamata saadavale abile. Ei saa öelda, et neid pole aidatud. Vaata, mis neist maha jääb (vankrid, telgid, toit, jook, tekid jne). https://www.youtube.com/watch?v=stOrMuh_msU.
Pealegi kui hakkame saama rohkem pagulasi, kes annab neile tööd? Hakkame transiitriigiks? Kelle arvelt kaetakse kulud? Leedu ja Läti on teinud õigesti, kui pani hoiatavad sildid välja - tööd ei ole jne.
EL tulevikust 11. september 2015 19:28
Abistamise kõrval ei saa ka unustada, et usulised ja kultuurilised erinevused loevad. Siis tulgu üksnes need, kes austavad meie keelt, kultuuri ja traditsioone. See, mis toimub Saksamaal, Rootsis jt riikides, ei ole aktsepteeritav. Need mehejurakad, kes kohalikke solvavad, mäsaavad ja lõhuvad ning äärmuslikke vaateid levitavad, tuleks tagasi saata. Mingu sõdigu oma kodumaa tagasi.
Ja veel 11. september 2015 19:34
Oleks aeg tunnistada, et oleme ISIS-ga sõjas ning rakendada vajalikke turvameetmeid Mingit kontrollimatut immigratsiooni.
omad 11. september 2015 18:07
Seda klippi peaks näitama kõik avalikud meediakanalid ,ja pidevalt.---- https://www.youtube.com/watch?v=w_cEOnzu1oA , ja kes vaatab ,ssis vaadake lõpuni ,sest lõpus alles point.
ninapidi 11. september 2015 17:56
tõmmati teid lihtsameelsed riigikogulased

fraud 11. september 2015 17:40
Kõik Eesti poliitikud, ärimehed ja omavalitsusjuhid, kes aitavad migrante Eestisse tuua, siia neid majutada, osalevad rahvusvahelise vabamüürluse organiseeritud kuritegevusele kaasaaitamises ja Eesti rahvusriigi hävitamises..
Kuritegevusele mis loodud rahvusriikide hävitamiseks ja rahvaste orjastamiseks. Et teenida nii ülisuuri kasumeid läbi Euroopa Liidust rahade väljapressimiste näol EL riikidelt. Kui ka lIsaks inimkonda orjastades väärtusetu orjapalgaga. Ja teenides nii ülisuuri kasumeid neile kuuluvatele rahvusvahelistele kontsernidele ja pankadele.
NB! Vabamüürlased aitasid võimule nii Lenini, kui Hitleri. Ning olid nii I- ja II-maailmasõja õhutajad, et teenida kaose ja anarhia pealt suuri kasumeid.
NB! Samuti finantseerisid USA vabamüürlased ka Auchwitzi koonduslaagrit, et sooritada seal neile kuuluvate ravimifirmade kaudu inimkatseid uute ravimite loomisel.
NB! Neile kuuluvad ravimifirmad levitavad samuti viiruseid jm. taude borrelioosi, linnugripi, seagripi, aids jne. näol. Et siis teenida võikalt inimestele tekitatud kannatuste pealt (ja see on ka põhjus miks tavameditsiin ei ole huvitatud inimeste terveks ravimisest, sest nad alluvad vabamüürlastele kuuluvate ravimifirmade diktaadile... Kuigi näit. pooled ratastooliinimesed võiksid käia jne., kui vaid kohe algusest peale tehtaks nendega õigeid asju... Borrelioosi mis invalidistab, haigestub üle tuhande inimese Eestis aastas).
Sama võikalt lastakse narkomaanial levida ning ei takistata selle levikut. Vaid pigem aidatakse kaasa selle levikule...
Samuti on vabamüürlased ka Lähis-Ida sõdade tekitajad. Kui ka Araabia kevade ja ISIS`e loojad. Kui ka praeguse kunstlikult tekitatud pagulasvoo ja homoteema tekitajad (et homode kaudu levitada haigusi, kui ajada moraali ja eetikaga inimesed tülli).
NB! Neil islamistidel pagulastel ei ole 1000-2000 EUR iga migrandi kohta. Nad ei ole kunagi nii suurt raha teeninudki. See on nende samade vabamüürlastest kurjategijate raha, kes seda pagulasvoogu tekitavad. Raha, mis läheb ühe kurjategija taskust teise kurjategija taskusse.
NB! Ja lisaks teenitakse siis veel hiljem orjatöö pealt, mida need korilusest elatunud neegrid tekitavad palkade allasurumistega.
SEEGA ÄRGE OLGE KURJATEGIJATE KAASOSALISED!
https://www.youtube.com/watch?v=w_cEOnzu1oA
http://www.numacalca.ro/
konsa 11. september 2015 17:32
Hanso: süvenev humanitaarkriis ei leevene ilma riikidevahelise poliitilise lahenduseta
<<<<<<<<<<<
muideks hanso on see mees, kes tahab AGRESSOR PUTINILE KINKIDA eesti alad, mida venemaa okupeeris
Grinch 11. september 2015 17:22
Me ei ole selleks valmis. Üks maa, kaks maailma. ZDF "Islam - Effects on Germany"(saksakeelne, ingliskeelsed subtiitrid) - dokfilm kontrollimatust islamiusuliste immigratsioonist ning selle mõjust Saksamaa ühiskonnale ja õigusruumile. Soovitav vaadata ka kõigil "sallijatel". https://www.youtube.com/watch?v=wjSYdVVsqpM
FYI "Leinav Süüria Isa" osutus pagulaste smugeldajaks. http://www.dailymail.co.uk/news/article-3230422/Abdullah-Kurdi-people-smuggler-migrant.html
11. september 2015 17:30
sõbralikud sallijad ju smugeldajaid toetavadki! kaastunne läks õigele adresaadile.
Üürige neile 11. september 2015 17:21
majad armas hoolekanne, nemad ei taha meid naabriteks .Eesti inimene töölt õhtul tulles avastab ,et pagulaste seltsielu algab õhtul.Isegi lapsed ei maga öösiti.Naised kannavad toas kontsakingi .Sõbranna Soomes päeval koristab öösel kuulab pagulaste tingeltangelit.
kah soomes. 11. september 2015 18:46
juba koju sõita tõõlt ei ole rahulik. lärmavad ja kuulavad oma jubedat muusikat nutiseadmetest valjusti. tänaval kõnnivad sõna otses mõttes inimestest üle. ja proovi sa iitsatada...
nägin ise 12. september 2015 09:44
....soomes ,hommikul töölesõitvad bussid on täis ainult valgeid inimesi....mustad kas magavad või lebotavad linnapeal kogudes jõudu öisteks orgiateks....tore perspektiiv meile eks
jääb veel kutada 11. september 2015 17:14
Assad ja läheb laht tõeline trall ja tants
õpetlik 11. september 2015 17:10
teate, jagage neile kondoome ja õpetage kasutama. kriisid seal kestavad juba ilmatu pika aja, aga ikka sünnib sinna lapsi juurde kui olemasolevatega ei tulda toime. kas sellele keegi ei mõtle?
mõtleme ikka 12. september 2015 09:55
.....aga kas keegi on prussakate paljunemisele piirid suutnud panna...
ää 11. september 2015 16:54
ei tohiks anda riikidele kuhu pagulased tulevad mingit euroraha, niipalju kui suudavad võtta kõik. selle eurorahaga toimub üks ületootmine.

olukorrast riigis 11. september 2015 16:34
1 ühistu liige "üürib" ja ühistu siis kandku kahjud, mis elamule tehakse lõhkumiste reostamiste ja põletamisega, ja tulevikus tekkivad võlgnevused ühistule peavad kinni maksma teised ühistu liikmed, sama teema nagu puuküürnikega, kelle riik on eraisikute kaele sokutanud seadustega, nüüd hakkab neid auke riik ise ära kasutama? Lugege mõned puuküürnike teemad üle, pealegi ei saa pagulase staatusega inimest 2 aasta pärast välja tõsta, seda lihtsalt ei võimalda ükski seadus, üldse ei saa teda välja tõsta. Teile kohus lihtsalt ei lase välja tõsta juba selle pärast, et talle on siis uut sotsiaalpinda vaja ja see on riigile kulukas. Riigi kasud on alati esikohal.
Teised riigid on andnud sissetungijatele piiramatud õigused karistamatult röövida autosid, squottida elamuid, lõhkuda ja vägistada, kui sina sekkud siis saad kriminaalkaristuse. Kasvõi see politsei eest põgenevale pagulasele jala ette panemine, sai juba kriminaalsüüdistuse ja vallandati töölt.
Kui te ise ennast ei kaitse ei kaitse teid keegi.
muud midagi 11. september 2015 16:33
härrassots hanso häbiväärne häma
epic epic epic fail 11. september 2015 16:31
moneyOurSoney 11. september 2015 17:10
selle selli vennike heiki on suur puiduärikas ja eestimaa linnaparkide, skvääride, metsade hävitaja. sellide peremehed on us,briti,rootsi saatkondade/firmade esindajad.
või ei kavatse enamb kedagi kaitsta, lihtsalt käite sõjaväe taustal pildistamas ise ennast. 11. september 2015 16:25
Teil on ju nii armas ja salliv maailmavade minge külvake seda seal, selle peale peaks ju tekkima isu seda kaitsta igal pool, et nagu mis sellel maal siis seal viga on , et see sinna ei kõlba , aga siia nagu kõlbab. ja veel jõuga ka.
peeter 11. september 2015 16:25
Miks nad ei liigu alla Aafrikasse ?? Seal ju tohutud maaalad tühjad !!
to peeter 11. september 2015 16:47
Sest seal peaks oma igapäevase eiva saamiseks ise tööd tegema.
.. 11. september 2015 16:57
Seal pole ju sotsialiste, mida nad peale hakkavad seal, sotsialistliku töövistlust ei toimu, keegi ette ja taha ei kummarda üksteise võidu, töötukasat pole, kuigi ma aru ei sa kuida nad sinna smuugeldasid nad siin brüssel ju pidi neid 22000 euriga koolitama kanseldama, või kuidas.
Tühjad on ka 11. september 2015 20:30
Libedad 11. september 2015 16:14
Hämmastav, kuidas kõrge koht muudab nii kiiresti Hanso vaateid! Poliitik ei tohi olla lühinägelik vaid nägema tagajärgi!
Vikerraadios just Pevkur noomis meid, et ei tohi inimestel vahet teha rahvustunnuste alusel.
Ja ei mingit viidet teisele põhiseaduse nõudele - RAHVUSE SÄILITAMISELE!
11. september 2015 16:13
Lõuna Aafrika Vabariigis peaks veel ruumi olema.
fghjkl 11. september 2015 17:01
ÜKSKI PIIRKONNA RIKAS RIIK EI VÕTA PAGULASI VASTU! Neil on diil, et ei võta, et kõik see mass ajada Euroopasse.

isversusver 11. september 2015 15:45
ja mis on see meie asi, mida keegi kuskil Aafrikas teeb?! kui meie üle poole sajandi nõuka okupatsiooni all elasime, kas mõni murjan selle pärast muretses ?
kõik pidid kaitsma nii et nina tattis sotsialistliku kommunismi. 11. september 2015 16:02
Ära seda nendele sotsidele meelde tuleta, siis nende sotsialistlikust riigist ei saanud keegi põgenema.
kgkgjhb 11. september 2015 17:04
põgened kuhu, tead sa üldse mis riigid NWO alla lähevad? IMF-il on lepiing 204 riigiga ühisraha kehtestamiseks, kui dollar õhku lastakse, kuu lõpus.
Ajab marru tõesti 11. september 2015 15:42
Vot nüüd siis saimegi teada, et nad ise ei taha, aga isis sunnib.See ongi puhas inimkaubanduse äri, millega keegi ei julge rinda pista.Uhhuduurilkogetu on kuipeoga pühitud, kaitseministrina pole Eestikaitsmisest midagikuulnud, nagu kogu see nakatunud oravate punt.
Hanso näeb vähemalt pilti kainelt 11. september 2015 15:42
ülejäänud enamus siin on meedia ajupesust nii uimased, saamaks üldse aru mis toimub: https://www.youtube.com/watch?v=FS75asRyd28
ilmselt ka keeleoskamatud....lase siis lapsel endale ette tõlkida.
Lgp. Hanso, 11. september 2015 15:41
Oleks väga tänulik vastuse eest.
Oma kirjutises te keskendute jällegi "sallimise" teemale. Oleks oodanud lahendusi puudutavat arutelu.
Mind, nagu paljusid teisi, tituleeritakse sallimatust seetõttu, et ma kritiseerin abistamise meetodeid (mitte abistamist kui sellist).
Ma olen aru saanud, et paljud pered on võtnud ette ohtliku reisi, sest ÜRO piiras rahastamist või siis sellest enam ei jätku. Laagrites elavad lapsed käivad nii tööl kui koolis. Neil on tõesti raske ning see on loomulik, et iga vanem tahab oma lapsele head. Minu küsimus on alati olnud, miks peetakse ainuõigeks lahenduseks illegaalset, massilist ja ohtlikku immigratsiooni? Kas ei oleks mõistlikum suurendada ÜRO abi ning vajadusel tuua inimesi turvaliselt EL. Näiteks Saksamaale. Ma saan aru, et see on kulukas. Kuid kas on kulukam kui massiline immigratsioon? Kulu saab hinnata erinevalt - on olemas otsesed ja kaudsed. kahjudeks oon ka tulevased terrorismi kahjud, politsei ja piirivalve suurenenud kulud (Ungari on piiri peal kulutanud lühikese ajaga miljoneid), transpordiliikumise häired, inimohvrid, illegaalise ülalpidamise ja tagasisaatmise kulud jne. Lisaks saadakse ka majandusimmigrante, kes peaksid olema abisaajate nimekirjas viimased (tuleb valida, keda abistada).
Mõelgem korraks ka sellele, et samade rahade eest oleks võimalik kohapeal palju ära teha. Parandada elamistingimusi, tagada piisav toiduabi, korralik õppimine jne. Inimesi sealt tuua tõesti vastavalt vajadusele ja valmidusele. No nt ei jätku meil keevitajaid või kassapidajaid, siis miks mitte mõni pere siia tuua. Aga sellisel juhul ei tohi tekitada ebavõrdset olukorda - et kohalikud ja tulijad teenivad erinevalt, Kui on töökoht ja teadlik tulija, siis milleks olulised eelised?
Äkki kirjutate järgmise artikli oma nägemusest, kuidas oleks õigem asju korraldada? Jätame ükskord, selle sallivuse ja mittesallivuse teema kõrvale.
Tänud.
Ainult üks ülearune sõna su kommis! 11. september 2015 15:50
"Tänud. Mis sa tast tänad?
Lugedes komisjoni liikmete nimekirja 11. september 2015 15:39
taipasin, et midagi paremaks ei muutu. Tehakse vaid asjalikku "ärireisi". Häid reisi (reis, reite, reisi), Hansole mustade maale!
Soomest 11. september 2015 15:36
Pagulased lähevad maksma tänane IS http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015091120332318_uu.shtml aga ehk saab juba nimetada IS is
...... 11. september 2015 15:32
Mõned rahvused ei ole tsiviliseeritud riiki võimelised pidama, mõned suudavad riigina elada ainult räige diktatuuri all, kõik ei ole demokraatia võimelised, kas meie peame siis neid kantseldama, kui nad noolivad ülevalpidamist, suruvad peale oma kombeid ja usku ......
mann 11. september 2015 15:30
Sellise jutu eest Hansole küll Jõuluvana ei tule ( sm. Hanso- jõuluvana on tegelikult ka olemas).
väike Tjorven 11. september 2015 15:35
Jõuluvana läks pankroti ja enam ei tulegi Jõuluvana, isegi lapsed teavad seda. Keda sa rumalaks pead? Must Peeter keelati ka ära, ainult Pagulased võivad tulla, kõik lapsed juba ootavad.
Pankroti 11. september 2015 16:15

Tallinn 11. september 2015 15:30
on üks väheseid pealinnu kus väga vähe näeb eri rahvusest inimesi liikumas...
Tallinnas siiski näeb 11. september 2015 15:40
Juba traditsiooniliselt pole Tallinn õieti kunagi eesti linn olnudki, siin elasid baltisakslased (Peterburis oli eestlasi isegi rohkem) ja nõuka-ajal vene elanikkond, Aga Tartu kui kinnine linn välismaalasi tõesti ei näinud ja natsid on segaduses
11. september 2015 15:30
Keegi meist on Unessittuja
Saksamaa 11. september 2015 15:29
on ammu juba erinevate sõdade põgenikke vastu võtnud. Seal palju jugoslaavia sõja eest põgenenuid ja kaa türklasi ja araablasi. Pole küll näinud või kuulnud,et sellest miskit hullu oleks sündinud. Minu meelest suht ära saksastunud kõik. Lugesin nüüdki , et süüria põgenike haritust kavatseb saksamaa just enda kasuks pöörata.
M.O.T 11. september 2015 15:29
Hanso: Et pagulased tahavad euroopasse,on müüt
Järeldus:euroopasse tullevad illegaalsed piiririkkujad-majanduspõgenikud.M.O.T(mida oligi vaja tõestada) Sellepärast nad soovivadki rikastesse riikidesse.
Oh... 11. september 2015 15:28
...tule taevas appi!!!Mind ajab juba iiveldama.Oma rahvas ei ole enam meeles,aga muudkui pagulased ja pagulased.Mida nad siit tahavad?Eks ikka head elu ja kui oled ikka oma maa patrioot,siis sa ei tule teispoole maakera õnne otsima.Ja meie muudkui laiutame rahakoti lahti ja anname ja anname.Kas enam ladvikul mõistust pole?Kaua see kammajaa kestab?Ise sureme nälga,aga oleme toredad ja sõbralikud ja aitame.Mind ei aita keegi.Pean ise endal hinge sees ja ei voori ka kuskile õnne otsima.
Meil 11. september 2015 15:37
ju pole head elu siin pakkuda. Arvestades,et nad enne oma kodumaal elasid palju paremini. Äkki nad ei otsi head elu vaid soovivad lihtsalt ellu jääda?
see pole siin kummist maa. 11. september 2015 15:26
Hea küül aitab luuletamisest, kui neil kodu pole kelle eest sõdida siis tuleb nad euroopa eest sõdima saata, nii lihtne see ongi, mull on pool suguvõsa siin selle maa eest teise ilma saadetud, pole siin midagi taevast sülle kukkunud.
saudi araabia ja 11. september 2015 15:25
suniitlikud peldikriigid on siiani võtnud 0 immigranti on siiani toetanud 0 euroga,tehke omad järeldused, pakkusid saksamaale et võüime ehitada 200 mosseepeldikut, kui see ei ole invasioon siis mis see on?
Saudi 11. september 2015 15:39
Araabia on sama haige riik nagu islamiriik.
Timofei Golofast (Vaana interrindelane) 11. september 2015 15:22
Tuubli pois Hanso! Nu muuidugi ei tuule neemad siia luli ljöma! Neemad tuulevad siia iikkagi iõudu kooguma, eet sis Sotsialistliku Siria est jäellegi võõidelda. Nu ja teeised oon tuulnud siia raahvaste sõõrust aarendama. Ja neeid kõõiki piaame hiasti vaastu võõtma!
Ja lõõpetuseks üütlen, eet iiika keestab meeie konkurs asta sjurimale internatsionalisti titlile. Ja seele võõitja saab eendale rjäendpriz võõi auuhind! Ja seeleks oon meeie legendarse juuhi Jevgeni Vladimirovitš Kogani kargud! Toore, eet oon vjäelja iilmunud uus kaandidat sjellele auuhinnale!
NWO ruulib! 11. september 2015 15:32
aasta parim intenetsionalist-globalist on ikkagi Obama, te ei mõtle ju ometi temale varju heita mingi kohaliku tölli valimistega?
Timofei Golofast (Vaana Interrindelane) NWO-le 11. september 2015 15:42
Miinu teeada vaalivad neemad juuba aammu asta sjurimat internatsionalisti. Ja neende rjäendpriz oon kuldavasti kuulsa Kalergi, kondom, miis oon vaalmistastud kiitsetuupest.
pettunud NWO 11. september 2015 15:56
Mina arvasin kogu aeg, et see saba ja sarvedaga on sokk!

Häbi, Hanso! 11. september 2015 15:17
Mõelda vaid, rataste röövimine polnudki kuritahtlik, heatahtlikkus võõraste vastulõi välja siis sellisel moel??Ja kui hea oli elu isoleerituna oodata päästmist nende "heade " käest.Võiksid teada islamimaade ja aafrika elu paremini kui meie, mesijutt onküll kurjast oma rahva vastu.
Arvatagi 11. september 2015 15:16
Ühesõnaga tuuakse siia vastutahtmist ja vägisi. Nagu arvata oligi.
vaatleja 11. september 2015 16:04
on tõepoolest tähelepanekuid, randeteekonna riikidest, et neid inimmasse karjatatakse nagu pantvange, jutt on ikkagi inimkilbist, mille varjus tulevad üle ISiSe võitlejad, ise nad väitsid hiljuti, et 4000 meest on juba Euroopas uut korda kehtestamas, pole ka saladus, et Prantsusmaal on terved linnad üle võetud.
Oodatakse järele relvasaadetisi, aga kuna Prantsusmaa asus nii innukalt rongiterroristi kaitsma siis võib eeldada, et need relvad antakse neile relvajõudude laodudest kätte. Merkel tervitab palavalt saabunuid, sest need on tema abivägi NWO kehtestamisel.
Rahvas ei mobiliseeru enne kui reaalsust aktseteeritakse ja saadakse aru, et see kõik ongi päriselt, et see ei olegi mingi ulme, absurd ega midagi muud, aga plaanid inimkonnaga on võikad.
kes järgmisena sõna võtab? 11. september 2015 15:15
Hämmastavalt libe jutt ja veel hämmastavalt sobimatu inimene ministri toolil.Uha rattaga edasi neid lõputuid kesk..aasia tühermaid, sinna sobisid rohkem.Millal ükskord aru saadakse,et nendest sunnitud muinasjuttudest pole kasu,see ei muuda minu arvamust ,ega mind sallivamaks illegaalide ,enamus varjunimega,pagulaste vastu.
Jama jutt 11. september 2015 15:14
No ma ei tea, siin üks tüüp konkreetselt ütleb, et Rootsis saab poole rohkem pappi ja seepärast Taani ei sobi
https://www.facebook.com/1601360926768290/videos/1675106706060378/
HAHAHA 11. september 2015 19:31
Tõesti piinlik hakkab juba nende tolerastide heietusi kuulata. Sellieid loodreid lastakse üle piiri lihtsalt. Kõik noored mehed ja ikka üks eesmärk-KUS OMETI SUUREMAID TOETUSEID SAAB!!multikulti ist kaputt..
maamees 11. september 2015 15:13
riigikogulased pole kunagi mõistusega hiilanud . See Hanso pole mingi erand. Ju ka propamasina ette rakendatud hääletoru hea noosi ootuses. Selline massiline põgenikekari võik shoopis om akodus korra majja lüüa,mitte kui peksasaanud penikari mujale liduda.
nendega 11. september 2015 15:13
on nagu sulidega,kes paluvad sult leivaraha,ning sa oled nende juttu kuuldes härdalt sulamas,aga kui neid edasi jälgida,siis lähevad ostma hoopis viina, sigarette või narkootikume.
fdgf 11. september 2015 16:10
najatilk, neil on õigus sul terve kott käest rebida ja sa ei tohi vastu hakata! Vaadake videosidki alternatiivmeediast, kui keelt ei oska! infowars youtubes näitab üle maailma saadetud klippe.
Jumal 11. september 2015 15:12
tänatud,et eesti poliitikud euroopaga solidaarsed on. Muidu meil oleks ammu juba euroopa liidust välja visatud ja headaega head suhted! Ma pigem ikka pooldan rahvaste sõprust kui uhket üksindust.
sussofoob 11. september 2015 16:15
Ehitame endale ruttu aia, et keegi heast Euroliidust jooksu ei pääseks!
PS Tuletage meelde, kuidas eestlane põrgukatlas podiseb ja omasuguseid tagasi katlasse tirib.
Mis sa plarad jumal 11. september 2015 20:14
See oleks meie onn pääseda sellest põrgust nimega Euroopa Liit. EL on meid rohkem vaja kui meil neid
Mis sa plarad jumal 11. september 2015 20:14
See oleks meie onn pääseda sellest põrgust nimega Euroopa Liit. EL on meid rohkem vaja kui meil neid
urr 11. september 2015 15:10

11. september 2015 15:04
Nii,sotsid on rääkinud.Keegi pole ju sõjapõgenike vastu niiväga, kui aafriklaste.Kas selle kiidukõne eest saadki ministri koha-hale värk.Sõjapõgenikel uhked riided seljas ja pilluvad pakutud toidu jalgealla maha, millest sa õnnetu räägid?Olgu nad niisugused või naasugused,oht oma riik kaotada on ikkagi olemas, seletage palju tahate.
Palun, palun, palun! 11. september 2015 14:59
Lõpetage see rahva peedistamine, oksele ajab juba. Head täikraed olete ikka küll!
Indrek2 11. september 2015 15:23
Jah, liberastide arvates on Euroopa see maailma kloaak kuhu tuleb ära majutada kõik rämps mis oma eluga kuidagi toime ei tule. Pole veel kuulnud et mõni neist "pagulastest" oleks kunagi koju tagasi läinud.
fgf 11. september 2015 15:50
See on alles algus, otsige alternatiivseid infokanaleid, eesti meedia on tõeline kloaagi kloaak. Loomulikult ei lähe pagulased tagasi, sest neid ei saagi välja saata. Liberaalsed rengud on kirjeldamatult rõvedad, Võtke Orwell 1984 ette, saate teada, mis teid ees ootab. Mind pannakse magama eelisjärjekorras.
kohalik 11. september 2015 14:54
Kuidas 11. september 2015 15:00
Kuidas antud uudis on seotud põgenikega??
tkulu 11. september 2015 15:06
SEE ON PÕGENIKELE SAADETUD ABI KODUMAALT, kasuta google tõlget, kui muidu aru ei saa.
no 11. september 2015 15:18
mina saan küll aru,et relvad saadeti islamistidele... mitte põgenikele. Pole juttugi põgenikest antud artiklis
nii 11. september 2015 16:16
ja kuidas sa neid eristad, kui üks on teise inimkilp?
juba nädal vana uudis 11. september 2015 16:51
Terve maailmon nördinud - Kreeka sadamasse tuli Süüriast humanitaarabi pagulastele. Ainult et kui konteinerid avati, olid seal RELVAD ja laskemoon! Vaat sellepärast oligi näha "põgenike" hulgas noori mehi hordide kaupa... Aga sina sinisilm imestad: kaup saabus Kreeka islamistidele, mitte põgenikele. Ega humanitaarabikastidele tõesti polnud kirjutatud GUNS, selles on sul õigus.
Kreeka 11. september 2015 20:23
piirivalve sai laeva kätte aga see oli teel liibüasse ja sealsetele islamistidele, vähemalt ma sain nii aru. See polnud môeldud pôgenikele... kus on lause,et teagemist oli pôgenikele saadetud kaubaga???
liiklusreguleerija 11. september 2015 14:53
Hanso, see "müüt" ei taha kuidagi Euroopasse ära mahtuda. :)
14:53, -le 11. september 2015 15:17
Just,kes neid seal läbi aastate näinud on.
Veiks 11. september 2015 14:50
Kas Hannes näeb üldpilti kah või ainult fragmente üksikuid?
vanaema saunast 11. september 2015 14:49
Veel üks ajupesu rumalatele eestlastele. Hüva leili.
Alar1 veel 11. september 2015 14:48
Pagulane ise oleks "hämmastavalt" loll, kui ta avalikult ütleks, et ta tahab lulli lüüa.
Hanso ise on "hämmastavalt" loll, kui ta pagulast usub!
Hea, 11. september 2015 15:06
et sina tark oled ja arvad, et kõik tahavad lihtsalt heast peast siia tulla? Ka kõik eestlased, järelikult sina kaasaarvatud, tahavad Soome minna?

oh jummel küll 11. september 2015 14:48
no kuidas võib nii rumalat juttu lehte panna, no kuidas võib? palun, hANSO, minge ja viige ka teised tolerastid (ja seda kõike tehke muidugi meie, maksumaksja raha peal ja bisnesklassis) rootsi linnaosadesse, kuhu politsei ja päästjad minna ei julge.minge ja vaadake kui mõnustasti pagulased elavad ja kuidas nad tihuvad nutta, et koju saaks.
kui sul natuke aju oleks, siis poleks vaja minna, piisaks tunnikest vaadat videoid, mis tehtud nendest ahvidest. aga kui nende valikusse, keda nad seetõttu on sunnitud vägistama, et nad moslemid pole, kuuluvad ka sinu tütar, naine, õde, ema jne, küll siis hakkad teist juttu rääkima. mitte et ma kuidagi tahaks sulle neid kannatusi, aga sa ise nõuad neid. käid lausa koha peal neid toomas. nägin unes, et nii juhtub ja kuigi rikkad ju arvavad, et neid see ei puuduta, nemad ehitavad endale ju aia ümber, küll nad su üles leiavad. vot nii nägin ma unes, vaata ka seda unenägu.
selge 11. september 2015 15:07
natsidele pole mõtet midagi selgitada, neil on vastavad ajud :).
11. september 2015 23:48
sul on leebed uned, ma näen, kuidas tapetakse 1. soome mehed ja siis meie omad, ka naisi tapetakse, sunnitakse kaltsukubudeks, saadetakse kõrbe surema...
Küsimus. 11. september 2015 14:46
Mis tööd nad siin tegema hakkavad?
to küsimus 11. september 2015 14:50
no mis küsimus? riigikogus on kohti, mujal ka nõukogudes jääb kohti vabaks, kui altkäemaksuvõtjad aresti alla pannakse.
11. september 2015 15:05
enamus läheb riigiametnikeks. Riiki juhtiv valitsus lubab nad tööle värvata riigisektoris
ggag 11. september 2015 16:19
Riigikogu peaks kiiresti keeleseaduse tühistama siis võiks nad lausa valitsusse panna, ega hullemaks ka enam ei lähe kui on.
Hanso pole adekvaatne, räägib "oma". 11. september 2015 14:46
Ta on pagulaste siia toomise poolt juba ammu, kord TVs väljendas ka oma meelsust - eks selliseid praegu otsitakse, kasvõi nui neljaks, rahvast tuleb oma tahte vastaselt pöörata ja appi võetaksegi Hansode taolised. Abistama peaks neid solidaarsusest, kuid kuidas on nad meiega solidaarsed ja abistamiseks on variante. Muidugi ei suudeta lahti saada seda umbsõlme, sest rahvusvaheline maffia on tugevam ning tahtmatult tehakse nendega omakasupüüdmatult kaudset koostööd. Meie omad on nii lollid, et maksavad rahva rahaga selle kõik kinni. Poliitikud on kõikjal põhjustanud võimaluste saabudes igasugust jama, aga praegune on Euroopale hullem kui sõda. Ja väikerahvad neelatakse kõigepealt alla, eriti kui "söödavad" seda soodustavad!
rahvast? 11. september 2015 15:08
Kas siis kõik on natsid, või ainult natsid ongi puhastverd rahvas?
Arvaja 11. september 2015 20:31
Aga tal vaja ka sinki leivapeale panna... Nii loll ta ei ole, et aru ei saa, mis toimub.
Küsimus Hansole 11. september 2015 14:41
kas see poleks imelik, kui need pagulased sulle oleks rääkindu, et jaa me tulime siia Euroopasse lulli looma ja mitte töötama, nii lollid nad ka pole, et nii räägivad :D
Aga su europ.... mõistus seda ei võta
küss 11. september 2015 14:41
Ei mõista, kust küll nii palju nüüdavaid hingi on välja pääsenud.
miks kohe nii kurjalt? 11. september 2015 14:53
Äkki on tegemist lihtsalt ausalt lolli inimesega? Vanasti, poliitiliselt ebakorrektsel ajal, oli isegi selline psühhiaatriline diagnoos - konstitutsionaalselt rumal inimene.
ja selline on meie kaitseminister 11. september 2015 15:12
Jumal, kaitse Eestimaad!
hmm 11. september 2015 16:25
Praegu on kõik nõtrused poliitiliselt korrektsed, konstitutsiooni hetkel meil ei ole, aga see ei ole takistuseks rumalusele!
njah 11. september 2015 14:39
ja kui lähed kuskile kus ollakse metsikult, siis on need nö pagulased IPhone 5 näpuvahel ja irve näol, tehakse selfisid. nähes ajakirjaniku, otsitakse välja naine lapsega ja hakatakse halama. enamus neist, noored ja terved mehed, kes on üksi või õigem oleks öelda karjas, pole mingid sõjapõgenikud.
sdfdf 11. september 2015 16:31
Seda nimetatakse emotsionaalseks väljapressimiseks ja psühhoterroriks, mida nad teevad, üks mees haaras suvalise lapse käete vahele, toppis selle kaamerasse ja röökis dramaatiliselt, et me tahame mama juude Euroopasse! Mõnus kergeusklike eurooplase lollitamaine käib, te olete süüdi kõiges, mida maailmas on tehtud! Pühas vaimne terror ja inimesed usuvadki, et on süüdi asjades mida tegi keegi sadu aastaid enne tema sündi! No kas saab veel ajupestum olla??
Tänan Sind Hanso 11. september 2015 14:23
Lõpuks leidus 1 mees, kes õige koha pealt infot hakima läks. Teinekord kui jälle lähed. Küsi kelle vastu seal sõda peetakse ja kust tuleb finantseerimine. Ajakirjanikuna peaks nägema pankade rahavoogusid. Ja kes seal ISISELE mustade langevarjudega relvastust alla puistab made in US
MESSIAS 11. september 2015 14:22
See mees ei ole valismaal ringi vaadanud , veel vahem on ta seal elanud! Jutt taiesti lapsik ja rumal ning mis peatahtis- toest kaugel nagu Andromeda galaktika Maast! Minge elage Amserdamis, Brysselis, Malmos, Londonis, Pariisis, ykskoik millises suuremas pagulastega asustatud linnas ja tendents on seesama : sotsiaalhyvede nautimine, toopolgurlus ning kuritegevus. Lisaks radikaalne Islamism! Hanso sugused seltsimehed havvad varsti Eestis toimuvat nahes oma sonu sooma!
4/5 Eesti populatsioonist on pagulaste vastu, vastavalt 1/5 on poolt. Praegune valitsus esindab selle 1/5 arvamust. Sellest lahtuvalt voib prognoosida,et selline valitsus mis arendab rahva enamuse tahte vastest poliitikat kaua voimul pysida ei saa!
sotsiaalhüved? 11. september 2015 14:40
Kui on ette nähtud, siis loomulikult saavad kõik seal, aga töötuid on ka kohalike põlisrahva hulgas, kes samuti saavad hüvesid, kuna nii on ette nähtud kõigile. Ka meil on töötuid hulgi, kellele riik ei maksa sentigi, olen ise selle läbi teinud.
aa 11. september 2015 14:49
Kuule, naljamees, loe natuke Hanso kohta, juba tema wiki page ütleb, mida ta välismaal teinud on.
vaata ka sellist reisisaadet nagu "Ehh, Uhhuduur".
Oled sa 11. september 2015 14:58
täheldanud tohutut rahulolematust siis kusagil kui oled nii paljudes linnades elanud. Olen kaa käinud paljudes linnades ja minu meelest saavad inimesed igal pool suht hästi läbi. Hyvesid naudivad need kes teisiti ei oska ja neid inimesi on erineva taustaga. Nt soome toetusi saavad inimsest tulevad osad siia lihtsalt jooma. Eestaseidki elab soomes toetuste peal ja mitte vähe. Masendav kui üldistatakse rahvuse või päritolu järgi.
ee 11. september 2015 15:18
Ja kui tuleb teine erakond siis tiritakse kõik see sõnnik lagedale mida praegu varjatakse
hhhhh 11. september 2015 16:40
seda valitsust on loetud kuud jäänud, ei pruugi enam midagi tulla, Euroopa läheb Merkelile, mida ta muidu seal nii õitseb, isegi USA kohta liiguvad jutud, et Obama katkestab presidendivalimised, kehtestab NWO ja hakkab kunniks. Need asjad peavad toimuma juba novembri lõpus detsembris.
Ajakava on küll kevadest peale neil sassis, aga kes neid takistada saab, kui inimestel mõistus pähe ei tule, st ei tule isiklikku äraatundmist, et meid tõugatakse tõelise kurjuse diktatuuri poole, kõigi jõududega ja eelkõige suure pettusega.
aa 11. september 2015 17:00
Kas te siin õhtulehe kommentaariumis olete kõik kollektiivselt lolliks läinud?
12. september 2015 00:08
sööme seemneid, teie ansip teadis ...

tige ja blond 11. september 2015 14:22
arvata võib, tegelikult tatavadki koju minna. Ja kui nad veel teaksid et neid ootab siin ees kurjad eestlased -oleksid nõus kohe tagasi minema.
Pahesid veelgi. 11. september 2015 14:50
Ja kui saavad tunda me külma talve, Tulevadki siia talve kõige külmemal ajal, vaatame, kas meeldib?
Alar1 to Mait 11. september 2015 14:22
Sa pead silmas kindlasti seda rasket peapõrutust, mille Hanso on saanud?
arvamus 11. september 2015 14:21
Kõik pole tõesti Euroopasse tulnud, aga need kes tulevad, need siit ei lahku ja ega nad halva elu peale tule. Mida Hanso eitada tahab, reaalsust, miks siis kõik Euroopasse jõudnud pagulased Saksa või Rootsi toetustele tormi jooksevad?
selge see 11. september 2015 14:20
et need, kes kodu lähedale pagulaslaagrisse jäid, eelistaksid esimesel võimalusel koju pöörduda. seda enam oleks julm neid kodust nii kaugele põhja vedada, aga see selleks. tegelikult käib ju diskussioon ikkagi nende noorte meeste hordide üle, kes vägivaldselt üle piiride murravad. värske näide serbia ja ungari vahelt - sellel sõna otseses müttes metslasekarjal ei olnud ju serbias kuulipildujaid ega mürske taga, et ei oleks saanud viisakamalt asju ajada. ma saaksin aru, kui sõjakoldest niimoodi välja tungitakse, aga rahulike riikide vahel??? ja miks see noorte meeste hord oma kodumaad ei kaitse? kes seda nende eest peaks tegema?
**** 11. september 2015 23:32
Süüria sõda on väljunud igasuguse kontollli alt. Seal ei olegi mingit õiget poolt, kelle poolt sõdida.
Mait 11. september 2015 14:06
Hanso, rattasõidul oleksite pidanud alati kiivrit kandma.