Eesti uudised

Artiklit muudetud kell 11:58. Lisatud sotsiaalministeeriumi kommentaar

Eestisse saabunud pagulastele üürib kortereid riigifirma (105)

LISA KOMMENTAAR

keegi 11. september 2015 22:19
"Riik tagab partneri kaudu, et kahe aasta jooksul ei tekiks elamispinna eest tasumisel võlgnevusi ega muid probleeme."
-
Kas mulle annab riik nii muide kom.kulude raha tagasi?
Kas riigi pätid maksavad minu vanematele omandireformi käigus tagastatid korteri kinni?
Suured seadusetegijad ja muu kaabakad võtavad inimeselt kodu käest aga seda ei hüvitata. Maailmatuma tähtsad jätistest teadlased ja akadeemikud pole midagi teinud, et omandireformi tagajärjel kahjukannatanud või nende järglased saaks õiglase hüvituse.
-
Nüüd aga makstakse võõraste inimeste elamiskukud kinni.
-
Vaat selline idiootne pahupidi palja per. se poliitika on suurtel eestlastest teadlastel ja muudel aferistidel.
keegi 11. september 2015 22:12
Nii, nii. Alustatakse slummide rajamisega.
marks 11. september 2015 19:51
Ma sooviks kaa eesti eluga kurssi saada. Makske minu kommunaalkulud kaa.
See pole normaalne.... 11. september 2015 18:16
Oma inimesed tänaval...kodutud...neile ei leia kuskilt keegi elamist....aga kui murjamid tulevad siis saab kohe...lakutakse neil jalatallad ka puhtaks....peaasi, et RIIK JA RIIGIISAD RAHA SAAKS OMALE TASKU !!!!! Põhjaläinud EESTI RIIK !!!!!!!!!!!
Rahvamees 11. september 2015 17:57
Korrumpeerunud reformivalitsejad hakkavad aktiivselt miljoneid kantima. Toompeall ärastati endise nomenklatuuri kortereid majade ja tänavate kaupa. Sealt saadud kogemused lähevad taas käiku. Eesti vaesuses virelevad pered vaadaku ise kuidas saavad. Nende jaoks riiki ei ole.
ei maksa olla lihtsameelne 11. september 2015 17:20
Soomes on see läbitud etapp- ära minnes kangutati kraanikausid seina kúljest lahti ja peksti WC potid túkkideks, veekraanid keerati lahti vett jooksma .
Indrek2 11. september 2015 21:50
Ei kujuta tõesti ette sellist ajupuudega isikut kes kaltspäid enda elamisse majutaks - mõttekam oleks maha põlema panna kui seda teha.
??? 11. september 2015 17:11
Aga mis saab pärast kahte aastat? Kes siis uute tekkivate võlgnevuste eest vastutab. Korteriomamik ilmselt? Ja selline istub kõvemini sees kui kõige kangem puuküürnik. Lähed kuhugi kaebama ja oma õigust nõudma, siis saad kohemaid rassisi tiitli ja vihakõneleja paragrahvi kah veel kaela.
Teiseks, kui ta lõpuks ära kähebki (sõidab näiteks edasi Skandinaaviasse või Saksamaale), milline näeb siis välja korter, millist kaitaalremonti ning renoveerimist see vajab ja kes katab need kulud? Ungari raudteejaamad jõuti täis sitata juma mõne päevaga. Ei kujuta ette korterit, kus sellised professorid ja insenerid nii 3-4 aastat on elanud.
Omanik 11. september 2015 15:56
Kui minu korteri uksest astub sisse selline pärdik ehk kasvoi nende maakler läheb ta välja juba laibakotis.
kll 11. september 2015 17:48
korralik summa rahva raha su meelt jahutab

veel 11. september 2015 14:06
Sotsiaalharta artikli 4 lõike 1 alusel peab õiglane miinimumpalk moodustama vähemalt 60% keskmisest netopalgast. Eestis on vastav näitaja viimaste aastate jooksul olnud ~41 %. Ja nüüd meie Riigikohtu otsusest: Kolleegium selgitas, et VMS § 178 lg 1 kohaselt on tööandja kohustatud maksma välismaalasele tasu, mille suurus on vähemalt võrdne Statistikaameti poolt viimati avaldatud Eesti aasta keskmise palga ja koefitsiendi 1,24 korrutisega. Sama paragrahvi lg 4 kohaselt peab töötamiseks tähtajalise elamisloa andmise korral välismaalase töötasu võimaldama tema toimetulekut Eestis.
Saame jälestusväärse seose: eestlase miinimumpalk on 41% riigi keskmisest palgast ja uuseestlase miinimumpalk on 124% riigi keskmisest palgast, tehes sama tööd.
Eeldades, et keskmine palk on umbes 1000 eurot, töötab eestlane 410 euro eest ja uuseestlane 1240 euro eest. Kas siis alamakstud eestlane peab enda elatamiseks hakkama ülemakstud uuseestlaste peldikute koristajaks?
Lisaks on neil, erinevalt eesti põlisrahvast, õigus tasuta hambaravile, tasuta lasteaia kohtadele ja õigus kahe aasta jooksul tasuta elamispinnale. Uuseestlastele riigi vahendusel pakutavad korterid aga kuuluvad reeglina eraomanikele. Põhimõtteliselt jäävad riigiga uuseestlaste majutamiseks lepingu teinud eraisikud oma üüripinnast ilma, sest sealt välja tõsta ei luba neid ka pärast lepingu lõppemist ükski seadus, hoolimata üüri maksmisest või mittemaksmisest. Ainuke tee neist vabanemiseks, juhul kui uuseestlased sellega muidugi nõustuvad, on leida neile uus samaväärne elamispind ja selle eest ka ise maksta.
Kas ikka mõistate, et alates 11.09.2015. a. nimetatakse pagulasi, uuspagulasi, usspagulasi, sisserändajaid, uussisserändajaid, uss-sisserändajaid jne UUSEESTLASTEKS, hoolimata sellest, et mitte keegi neist ei oska eesti riigikeelt ja hoolimata sellest, et neil puuduvad dokumendid ja nende päritolu on teadmata.
kahjuks aga jättis 11. september 2015 15:58
meie valitsus selle harta poolt hääletamata, nii, et eestlaste kohta see ei kehti. Aga pagulane peab saama ja saab ka. Praegu oleks õige aeg ka omadele samaväärset miinimumpalka nõudma hakata või muidu ei astu ükski pagulane üle Eesti piiri. Arvan, et ka rahval oleks siin suur sõnaõigus keda nad oma kodumaal näha tahavad. Referendum tuleb korraldada. Või varsti oleme võõrad omas kodus!
zumm 11. september 2015 14:00
Muidugi üürub, sest erafirma viskaks esimeste makseprobleemide puhul juba tänavale.
zumm 11. september 2015 14:00
Muidugi üürub, sest erafirma viskaks esimeste makseprobleemide puhul juba tänavale.
mida teha 11. september 2015 13:58
välja neile üürida midagi ei vöi. Hiljem ei saa neist lahti. Hakatakse asenduspinda vastu nöudma, mida ei ole. Rootsis propatakse suvilate andmist nende käsutusse. Kui anda, siis suve veedate hiljem lähimas mererannas, nagu suvilat polekski pöhgjusel, et teil pole ümberasustamiseks elamispinda anda. Ja veel sealt hiljem öeldakse, et mis te siis vötsite ja andsite neile üürile.
Kasulik on pereliikmed kirjutada hajusalt köikidesse enda kinniasjadesse sisse ja väita, et elabki seal.
määramatud 11. september 2015 13:51
mis kortereid sihukestele üürida saab. Tausta ei tea ju. Vbla eluski näinud köögitehnikat, vesi-kanalisatsiooni ja vesiklosetti. ja mida nad löhuvad v ära ummistavad....muutub automaatselt terve maja probleemiks.
Nöuka ajal toodi Venemaalt töölisi 50-datel, kes nägid esimest korda vesiklosetti ja majad olid selletöttu alaliselt ummistustes.
Ja kui keegi julgeb joriseda, siis saab joriseja noaga......nagu oli Rootsis.
! 11. september 2015 17:13
Kui noast ehk pääsebki, saab vaenuõhutaja ja vihakõneleja märgi külge.
väike taks 11. september 2015 13:45
Tahaks näha neid julgeid omanikke, kes oma elamise julgevad üürile anda idamaalastele ja ruberoididele. Hiljem ei saa neid kuidagi välja, aga teiselt poolt on 99,9% kindel, et "kõrgkultuursete" käes olnud elamisest ei saa asja isegi pärast põhjalikku remonti. Naabrid kolivad minema juba esimese 6 kuu jooksul, sest seda õli kärsatamise haisu ja lõputut kisa, mida need idamaalased ja ruberoidid tekitavad, ei kannata ükski inimene välja. Lisaks on nad agressiivsed, armastavad vaimset ja füüsilist terrorit.
Sass 11. september 2015 13:43
Täiesti avalikult kanditakse rahad vajalikku kohta!

staažikas maakler 11. september 2015 13:12
minu klientide korterisse pääseb pabulane ainult üle minu laiba ja seda rõõmu ma neile ei kavatse kinkida
EL peaks 11. september 2015 12:48
Ma arvan, et viimane aeg öelda välja, et ilmad lähevad kehvemaks ning EL ei suuda sellise immigrantide tulvaga hakkama saada, Immigrantidel tuleb selgeks teha, et tuleb kaua külmas ja vihmas oodata, põgenike laagrid on ülerahvastatud (ei jätku süüa ega juua), kogu protsess on pikaajaline ja vaevarikas. Mis on muideks tõsi nii Ungari kui ka Kreeka võimude sõnul. Kindlasti tuleb öelda, et inimesed ei tuleks enam üle mere ning ootaksid abi kohapeal. Kohapeale aga korralik humanitaarabi. Kui vaja kedagi siia tuua, siis valitakse kohapeal. Kardan, et varsti on prügiraja seas ka laipu. Kunagi ei tea kui kiiresti külmaks läheb. Massid ju suurenevad iga päevaga kogu selle propaganda peale.
Kõigile ju ei jätku seda, mida nad ootavad. Ka Saksamaal on protsess veninud. Leedu ja Läti on teinud õigesti, kui pani hoiatavad sildid välja - tööd ei ole jne.
Ei tasu imestada, kui Ungari piiril kujuneb ooteajaks mitu nädalat, kui tekkivad ohvrid ja lahingud. Oodata on rahutusi ka EL sees, sest nii mõnelgi ajupestu jõuab varem või hiljem reaalsuse faasi. Ülerahvastatud majutused kuni 15,000 euri eest ei ole kindlasti see, mida paljud majanduspagulased ootasid. Mõelgem korra, millist viha on näidatud üles nii Ungaris kui ka kreekas, kuigi need riigid püüavad oma võimaluste piires olukorraga toime tulla. Ei saa öelda, et neid pole aidatud. Vaata, mis neist maha jääb (vankrid, telgid, toit, jook, tekid jne). https://www.youtube.com/watch?v=stOrMuh_msU
Oletan, et üürikorterite hinnad nüüd tõusevad. Esiteks arvestatakse ette remondiraha ning kuna nõudlus kasvab.
pakun välja 11. september 2015 13:09
Pakun välja, et esimestest laipadest tehakse märtrid ning süüdistatakse jälle riike, kes üritavad toime tulla (selle asemel, et süüdistada immigratsiooni õhutajaid). Siis tuleb jälle sallivate omaviha rahva vastu, kes ei soovi neid oma koju võtta või peavad toimuvat lihtsalt vastutustundetuks jaburduseks.
lollus 11. september 2015 12:32
Sallivusreligioonist nakatunud lolle pole mõtet ähvardada, sest ükski ähvardus lolli targaks ei tee. Küll tuleb lollid eemaldada otsustusprotsessist, sest seda kokkukeeratud jama ei jaksaks keegi enam klaarida.
???????? 11. september 2015 12:27
kui palju nende mugavuskülaliste hulgas on TERRORISTE???
kes nendes riigi (loe maksumaksja) üüritavates korterites pomme ehitavad? Kas kapol on iga mugavuskülalisele ettenähtud valvaja?
arvamus 11. september 2015 12:23
Küll see riik maksab ka 2 aasta pärast edasi, ei luba EL mingi valemiga "väljavalituid eliitkodanikke" tänavale visata ja nad hakkaksid mässama, lõhkuma ja põletama, tekiks kordades suurem kahju kui üürikulu ning sõjapõgenikele on töölkäimine häbitegu, unustage ära, valge hüvitab nende meelest neile ülalpidamisega oma sõjakuritegusi.
Jürgen 11. september 2015 12:12
Et lennujaamast kohe uude koju- kuid kas enne seda ei peaks toimuma ikka kontroll et kas tegemist reaalse pagulasega või hoopis majandusimmigrandiga kes siia paremat elu tuleb soovima?
õige 11. september 2015 12:21
Aga osade immigrantide arvates on selline selekteerimine ning ka seaduste täitmise nõudmine rassism.
https://www.youtube.com/watch?v=CdWYGa2-0Jg
http://www.liveleak.com/view?i=754_1439713190
An estimated 250 protesters of African heritage marched through central Barcelona, Tuesday, decrying the alleged police profiling of economic refugees and what they consider to be racist media reports stereotyping people from Africa.
kroku 11. september 2015 18:28
lihtsalt tänulikud põgenikud tänavad kohalikku rahvast aga need juhmid ei saa sellisest tänutundest lihtsalt aru...!
Jürgenile 11. september 2015 13:56
Majandusimmigrandid nad 100 % ongi, vastasel juhul läheksid mõnda lähedal asuvasse rahumeelsesse riiki.
... 11. september 2015 13:57
Väidetavalt on nende saabuvate kodanike taust enne kontrollitud ning neile juba pagulasstaatus antud. Nad ei tule siia mitte varjupaika taotlema vaid nad saadetakse siia elama. Neid enam välja saata ei saa (erinevalt Vao varjupaigataotlejatest). Kuidas toimub kontroll? Lugesin, et rahvusvahelise süsteemi ja intervjuude abil. Tähendab, et kui on tuvastatud, et inimene on Süüriast ja teda ei ole tagaotsitavate terroristide nimekirjas, on ta pagulane ja sõidab lennukiga siia, sest ta ISE ju ütleb, et ta pole ISIS-ega seotud. Aafrika omadega on muidugi veel parem lugu. Tulevad dokumentideta ja valetavad, et tulid sõjast. Valetavad nime ja elukohariigi kohta. Ei ole EL seda võimekust, et sellest saabuvast massist eristada majanduspõgenikud, kurjategijad ja tõelised sõjapõgenikud. Nende puhul siis ilmselt tähendab taustakontroll seda, et kui on ise ikka öelnud, et põgeneb sõja eest, siis nii ka jääb. On pagulane ja saab elukoha Euroopas.
Olev 11. september 2015 11:47
Soovin kindlameelsust vallavalitsejatele-rahvas on teiega!!!
Sildna vastaku.....kes teda lubab teisi mõnitada oma avalikes esinemistes? 11. september 2015 11:31
Kuhu selle pagulaste armastajate nutulaulu artikli kommnetaarid kadusid?
Naersime laginal.......väljamõeldud halale vastukaja ei meeldinud meie poliitkorrektsele kollasele meediale.
Sildna mõnitused eestlaste kohta avalikus esinemises on aga üha räigemaks läinud.
Kas see Sildna - neiuke arvab, et tema tohib mõnitada ja eesti riigist hoolivaid inimesi sildistada???
Timofei Golofast (vaana interindelane) 11. september 2015 11:49
Miis siina koodanlik natsionalist mõõnitad tuublit kommnort ja sjuurt internatsionalisti Sildnat? Siinusugused, raahvuste vaahelise vaenu õõhutajad paandi Stalini aajal koohe seina äerde või said 25+5. Njüüd ooleks vimane aeg needega saamuti teeha. Kuui Veenema eei oole seeliseid nõõus ooma male luubama, tuuleb teeid koohe Grenlandiasse võõi Špitzbergenisse sata. Vot sjeal on teeie kooht! Oolge sis sjeal kos belõi medvediga, teie vaastikud, koodanlikud natsionalistid!
to timofei 11. september 2015 12:11
Kohe ilmub uus artikkel a la meie keskel on internatse !!!!

soomes sõbralikud muutusid inimsmugeldajateks 11. september 2015 11:30
luues fblehti kus jagati infot kust rootsis illegaale peale võtta ning soomes jätta,paistab et seadused ei toimi enan kusagil sõbralike inimestega riikides,sest see pole enam aitamine vaid ISIS maaletoomine äärmusaltrusmi http://mvlehti.net/2015/09/10/ruotsalaisia-ja-suomalaisia-ihmissalakuljetusrinkien-lenkkeina/ nime all,sest rootsis kinnivõetud smugelite ringis olid ka äärmusislamlased. http://rahmispossu.net/2015/09/10/yksityshenkiloita-pidatettiin-ihmissalakuljetuksesta-epailtyna-jou...
11. september 2015 11:50
Kas meie "sallivad" ka rahalõhnas ? "positiivsetel-nii-positiivsetel" kiire aeg, sest sallivuse nime all saab igasugust rahakorjandust teha.
Vihakõned lõpetada 11. september 2015 12:11
Need on tööriistad inseneridele, arstidele, teadlastele!
Arstiteaduses kompetentne teab, et austav nimetus eutanaasiaarst kuulub tavaliselt sisserännanud spetsialistidele.
Kes väidab, et nende 5000 relvaga EI saa eutanaasiat edukalt läbi viia?
Kanep 11. september 2015 12:36
Kas varsti tuleb uus laadung , kuid seekord narkopakkidega ?
Lugeja 11. september 2015 11:11
Kas riik maksab pärast ka kinni korterite remondi, kuna mida pagulased on suured räpakollid.
Kes 11. september 2015 11:27
teisele nime annab see ise seda kannab. Masendav suhtumine
Loe meediat 11. september 2015 11:50
ja vaata pilte, mis nad endast kõik maha jätavad
vaata 11. september 2015 12:16
nad ei hooli sinu abist,kõik visatakse maha või jäetakse maha.Neile sobib ainult raha. Nad ei kanna sinu vanu riideid ega taha sinu toitu.
dfsf 11. september 2015 11:59
unusta ära see korter, sa ei saa seda enam kunagi tagasi, sest pagulasi välja tõsta ei luba ükski seadus.
Mari- 11. september 2015 12:17
Loomulikult, kogu remont nii enne, kui ka pärast + kommunaalkulud jne.
Õhtuleht 11. september 2015 10:45
Raha kulutada on alati kerge. Et kulutus ka ära tasuks - vot see on küsimus.
Õhtuleht sulges ühe artikli all kommentaariumi, kuigi seal oli ka asjalikke kommentaare. Kahju. Paar olulist sõnumit sallivatele:
1) Ärge ajage toredaid võõraid ja tõelisi abivajajaid segamini kontrollimatu massiga, mis Aafrikast EL valgub. Selleks, et päästa käputäis tõelisi abivajajaid, ei saa lasta kõikidel (sh kurjategijatel ja terroristidel) tulla.
2) Eesti inimene on ikkagi abivalmis, kui vaadata jõulutunnelit, pardirallit jne. Mis hakkab paljudel vastu on see, et EL maksumaksjate turjale saab vegeteerima igaüks, kes aga viitsib retke ette võtta. Sh lastakse läbi kõik märatsejad ja lõhkujad, kes ei tunnista seadusi ega politseid. Need mässajate hordid hirmutavad. Me ei pea kõike mõistma ja aktsepteerima.
3) Tuleb olla salliv ka meie vaeste suhtes ning nende riikide suhtes, kes teel Saksamaale lämbuvad migrantide masside all.
4) Riik ei ole astunud ka samme, et teha korralike ettevalmistusi. Propaganda, omaviha ning pagulastelt teenimine teatud grupi poolt - selline on mulje. Kommunikatsioon on väga nõrk antud teemal.
5) Kontrollimatu migratsiooni tõttu tekitatakse tõsine probleem pagulastest naistele ja lastele. Ilmad lähevad külmemaks. Ungari ehitab tara, varsti kuulutab välja eriolukorra, sõjavägi juba liigub piirile. Kuna inimesi on palju (enamus põhjendamatu kontingent), kes ei soovi registreerida, siis mul on siiralt kahju nendest, kes tõesti vajavad abi. Kui poleks üle EL selliseid pimesi sallivaid, siis oleks olukord olnud praegu nii dramaatiline.
6) Need sõnumid, mida Merkel saadab, süvendavad kriisi ning tekitavad migrantides ootusi, mis on oma rahva huve mitte arvestav. Kohalikud peavad kohandama oma riietust, et mitte solvata moslemeid? Läheb aina hullemaks.
Hetkeolukord Ungaris:
https://www.youtube.com/watch?v=9925vADD8wYhttps://www.youtube.com/watchv=9925vADD8wY
Tegemist on hästi organiseeritud äriga:
https://www.youtube.com/watch?v=DPxlz9eik1s
Et 11. september 2015 10:36
Mida ütleks Euroopa, kui pagulasele eraldatakse ahiküttega elamispind valla sotsiaalmajas, kus pole korralikku pesemisvõimalustki? See, et samas majas peavad valla elanikud samasugustes tingimustes nurisemata elama, ei ole paraku argument.
dfds 11. september 2015 12:06
panevad sellegi põlema ja probleem lahendatud, ainult keskküttega korterid ja euroremonditud peavad olema. Pagulane on inimene ja talle kehtivad inimõigused, aga mitte eestlastele.
võrdsus? 11. september 2015 10:26
#Riik tagab partneri kaudu, et kahe aasta jooksul ei tekiks elamispinna eest tasumisel võlgnevusi ega muid probleeme# MIKS EI TAGA RIIK SAMAVÄÄRSET ELU INVALIIDIDELE? miks oma rahvas on diskrimineeritud oma maal? kas võrdsust soovida on tõesti liiga palju?
:( 11. september 2015 12:09
oota natuke ja sa jääd sellestki ilma, mis praegu on. Vaesemad sakslased tõstetakse sotsiaalpindadelt välja tänavale ilma õiguseta uuele elamispinnale omavalitsuse poolt. Kõik läheb kallitele pagulastele, koos piiramatute õigustega varastada, röövida ja hõivata eluruume.
küsimus 11. september 2015 10:11
Samal ajal on oma rahvas aastate pikkuses järjekorras. Kuidas saab sellise Valitsuse suhtes olla respekti ja lojaalsust+
''''''' 11. september 2015 12:10
vot nüüd mõtlegi tõsiselt, oma lojaalsuse üle isikute suhtes, kes ei ole sulle lojaalsed.
Mis krdi riigifirma 11. september 2015 10:09
Need korterid üüritakse maksumaksja taskust ja krt teab millise hinnaga veel.
puslik 11. september 2015 09:54
Tuleb sellele röövriigile vastu astuda.Rahvas nõudku omavalitsustelt referendumeid pagulaste suhtes.Ärge üürige kortereid,saate mustlased kellest enam lahti ei saa ja lagastavad vaid teie elamise ära.Ja kohtades kuhu rahvatahte vastaselt tahetakse keskusi avada ,sakslaste eeskujul punane kukk.Ja meie juhte kui näete ,vilistage maha või visake mädamunadega,nad on isamaa reetjad ja EU kollaborandid.

Narva 11. september 2015 09:22
Olen oma tunnetes veidi katki,sest mäletan ema juttu.Ta oli sõjapõgenik peale Narva pommitamist
ja kui ta Tallinnasse oma kahe väikese lapsega jõudis,siis suhtuti temasse umbes samamoodi kui
suhtutakse praegustesse pagulastesse.Keegi ei tahtnud peavarju anda ja paigutati ka sunniviisiliselt,siis suhtuti kui hunti.Õnneks oli ka suurema südamega inimesi ja neid meenutas ema elu lõpuni.Praegune olukord on muidugi sootuks teine.Võõrad inimesed võõras usk ja meenub pronksiöö ja nähtud kaadrid teistest riikidest mis tekitab hirmu.
Kuidas 11. september 2015 11:32
need inimesed siis teistsugused on? Ega siis sellepärast ei pea poriga loopima. Need kaadrid on praegu, umbes nagu lauluväljaku sissepääs enne üritust. Kui rahvas hajub siis selline nähtus kaob.
to Kuidas 11. september 2015 18:10
Eri rassi, eri kultuurist inimesed koos elama ei sobi.
Teiseks, miks siis riik neile tasuta korterid annab ning kõik kinni maksab, kui nad teistsugused ei ole ?
Miks oma inimestele tasuta kortereid ei anta ning kulusid kinni ei maksta ?
Oma inimeste käest võetakse veel viimast.
hmm 11. september 2015 12:19
Sul on probleem vahe tegemisega, mis on sulaselge invasioon ja mis on pagulased. Kas sulle tundub, et pagulastele tehakse selliseid kingitusi
http://www.ibtimes.co.uk/greece-seized-tanker-haddad-1-concealed-5000-shotguns-libya-islamists-15183...
On ju kena humanitaarabi? Sa veel kahtled, kellega tegu? Need armsakesed on kõige ehtsam ISIS-e inimkilp. Kui sind kodust välja tõstetakse siis tuleta meelde, seda kommentaari! See on kõige ehtsam sõda, kuigi veel püssid ei paugu, aga see seisab vääramatult meil ees, 2016 on USA toonud Euroopasse piisavalt sõjaväge lisaks Isise võitejatele, keda juba olevad üle 4000 Euroopas. Lugege üle Orwell 1984, midagi leiate internetist ka.
tom 11. september 2015 09:16
eesti valitsus ja riigikogu ei kölba mitte kuhugi! ole ei rahva poolt,ikka vastu.
tom 11. september 2015 09:13
kas keegi julgeb anda oma korteri üürile neile sisserändajatele?andke aga,,lahti te neist ei saa saamagi,,vat vötavad selle ka ära,kus oraegu ise elad,,siis on hädas,,aooi-aidake armas rahvas!
11. september 2015 10:58
Selliseid "sallivaid" on ju piisavalt, kes hakkavadki andma üürile, sest neile on raha tähtsam. Kunagi oli artikkel, et mõni on teinud oma korterist lausa hotelli. Kujage nüüd ette, et te olete oma maja kordategemiseks võtnud ka pangalaenu, lisaks muudele kuludele maksate seda laenu veel ka edasi ja siis võtab keegi kätte ja hakkab teie majas temperamentsetele mustadele korterit välja üü üürima ning varsti lagastatakse see teie kordatehtu täielikult ära.
hei 11. september 2015 11:23
meie KÜ peaksid kirjutama oma põhikirja klausli et üürile andmise peab kinnitama teatud protsendi häältega. Rootsis on korteriühistute nimekirjas sellised punktid et tehakse enne taustauuring ning sul peab olema soovitaja.
11. september 2015 11:54
Mis sellest põhikirja klauslitest rääkida, kui mõnes majas ei osata põhikirja isegi lugeda, rääkimata selel järgi elu sättimisest. Mida lollim elanikkond, seda lihtsam on igasugustel äritsejatel.
infoks 11. september 2015 11:54
Meie seadusandlus kahjuks sellist asja ei võimalda. Rootsis ilmselt on maja ühistu oma ja inimesed on osanikud ühistus (sarnaselt meie endistele kooperatiivelamutele). Igatahes kahju, et meie riik ei võimalda inimestel oma turvalisust ja investeeringuid kaitsta kellegi vastutustundetu tegutsemise eest. Need tragöödiad alles hakkavad tulema, aga ega üldsus sellest enam kuule ja riik saabki öelda, et näe, edukalt paigutasime.
df 11. september 2015 12:23
puuküürnikega seoses on ju kogu see probleemide ring ajakirjanduses läbi käinud, kui üüriline ei maksa makse siis ühistu hakkab maksma, riik garanteerib 2 aastat, aga edasi jääb see kohustus korteriühistu teistele liikmetele, seejuures kohtust enam abi ei saagi saama, sest nad ei lase välja tõsta, muidu tekiks riigil kohustus uus pind anda. Sellist otsust kohus ei tee!
Jippiiii 11. september 2015 09:11
Päeva alguseks kohe kahekümnesse! Kes maksab meie oma inimeste küttekulud ja elamise?
sd 11. september 2015 12:28
kui tööotsijana arvel ei ole siis ei maksagi keegi, muidu on veel toimetulekutoetusega normpinna ulatuses. Kui kaua tööotsijaid nimekirjas hoitakse? Miskipärast pikaajalised töötud kukutatakse sealt välja, sellega kaob ka õigus toimetulekutoetusele.
mis 11. september 2015 09:09
Vao pagulaskeskust juba köetakse, et kallid "uuseestlased" ei külmetaks siin kargel põhjamaal, pensionärid ja lastega pered aga elavad kütmata kortermajades?
11. september 2015 09:24
Milleks praegu kütta. Ilmad on soojad. Mõtle laiemalt, et see on pensionäridele ja lastega peredele ka kokkuhoid, sest küte on kallis.Pagulased ei maksa, maksab meie maksumaksja.
11. september 2015 11:43
Pagulased ei maksa, kuid maksab meie maksumaksja, kelleks ongi ka needsamad lastega pered. Pensionärid on nõus kasvõi terve talv ilma kütteta elama ja tosin villaseid sokke kandma, saamata aru et sügiseti jahedamate ilmade ning vihmasajudega algab kütmata ruumide majaseintesse niiskuse kogunemine ja nende endi haigused järjest süvenevad.
Raha tõstetakse 11. september 2015 09:05
maksumaksjate taskutest oma poiste riigifirma rahakotti. Riiklik omade rikastumise mudel.
ärge laske end petta 11. september 2015 09:03
Kõik Eesti poliitikud, ärimehed ja omavalitsusjuhid kes aitavad migrante Eestisse tuua, siia neid majutada, osalevad rahvusvahelise vabamüürluse organiseeritud kuritegevusele kaasaaitamises ja Eesti rahvusriigi hävitamises..
Kuritegevusele mis loodud rahvusriikide hävitamiseks ja rahvaste orjastamiseks. Et teenida nii ülisuuri kasumeid läbi Euroopa Liidust rahade väljapressimiste näol EL riikidelt. Kui ka lIsaks inimkonda orjastades väärtusetu orjapalgaga. Ja teenides nii ülisuuri kasumeid neile kuuluvatele rahvusvahelistele kontsernidele ja pankadele.
NB! Vabamüürlased aitasid võimule nii Lenini, kui Hitleri. Ning olid nii I- ja II-maailmasõja õhutajad, et teenida kaose ja anarhia pealt suuri kasumeid.
NB! Samuti finantseerisid USA vabamüürlased ka Auchwitzi koonduslaagrit, et sooritada seal neile kuuluvate ravimifirmade kaudu inimkatseid uute ravimite loomisel.
NB! Neile kuuluvad ravimifirmad levitavad samuti viiruseid jm. taude borrelioosi, linnugripi, seagripi, aids jne. näol. Et siis teenida võikalt inimestele tekitatud kannatuste pealt (ja see on ka põhjus miks tavameditsiin ei ole huvitatud inimeste terveks ravimisest, sest nad alluvad vabamüürlastele kuuluvate ravimifirmade diktaadile... Kuigi näit. pooled ratastooliinimesed võiksid käia jne., kui vaid kohe algusest peale tehtaks nendega õigeid asju... Borrelioosi mis invalidistab, haigestub üle tuhande inimese Eestis aastas).
Sama võikalt lastakse narkomaanial levida ning ei takistata selle levikut. Vaid pigem aidatakse kaasa selle levikule...
Samuti on vabamüürlased ka Lähis-Ida sõdade tekitajad. Kui ka Araabia kevade ja ISIS`e loojad. Kui ka praeguse kunstlikult tekitatud pagulasvoo ja homoteema tekitajad (et homode kaudu levitada haigusi, kui ajada moraali ja eetikaga inimesed tülli).
NB! Neil islamistidel pagulastel ei ole 1000-2000 EUR iga migrandi kohta. Nad ei ole kunagi nii suurt raha teeninudki. See on nende samade vabamüürlastest kurjategijate raha, kes seda pagulasvoogu tekitavad. Raha, mis läheb ühe kurjategija taskust teise kurjategija taskusse.
NB! Ja lisaks teenitakse siis veel hiljem orjatöö pealt, mida need korilusest elatunud neegrid tekitavad palkade allasurumistega.
SEEGA ÄRGE OLGE KURJATEGIJATE KAASOSALISED!
http://www.numacalca.ro/
Kaur 11. september 2015 09:03
Ma loodan, et rahvas ei ole nii loll, et kortereid sellistele välja üürivad.

eorolaagrist 11. september 2015 09:00
Midagi ei ole muutunud. Kui peeti eoroliitu astumise läbirääkimisi, siis eesti delagatsioon ajas tagumikud urvakile ja lasi kohe t.ha keetata. Poola, Leedu ja Läti punnitasid vähemalt vastu, eriti Poola. Nüüd on Eestil pepupoisi maine ja jätkuvalt kasutatakse seda ära.
gfh 11. september 2015 12:33
See ei ole ainult maine, meid on maha müüdud ja mida varem te selle fakti endale teadvustate, seda parem, sellest sõltub väja palju!!!
kunagi pandi 11. september 2015 09:00
vene ohvitserid peredega meie kodusse elama,peldikus ei käinud,si.tusid ämbritesse
ehh 11. september 2015 12:35
Ämbri vähemalt viisid ise välja, aga need lasevad kilekotti ja viskavad aknast välja. Eile oli kusagil video, kuidas linnas vanu inimesi väljaheidetega pilluti, isegi see on sõjamoon!
jah 11. september 2015 08:57
miks mina pean oma perega kalli raha eest üürima teiselt inimeselt. Miks riigil ei ole oma inimeste jaoks üürikortereid mida saaks normaalse üüri eest üürida. kellele see kasulik on et inimesed vaevlevad aga võõramaalased tulevad ja saavad
N?ts 11. september 2015 08:54
Kuhu mu kommentaar kadus?
mees 11. september 2015 08:52
Eesti inimeste eest hoolitsemine on viimane asi millele praegune valitsus mõtleb...Keerati küttele käibemaks otsa....Aga neegritele antakse tasuta elamine,abiraha ja hooldajatüdruk.kes tuba koristab ja poes käib....Lõuna Euroopas oleks selline valitsus ammu prügikasti topituud...
Mina 11. september 2015 08:52
Ma tahan näha seda eestlast kes neile korteri üürib
Ehh 11. september 2015 13:05
Küll näed, rahaahneid on palju, vähemalt nende hulgas, kes erastasid endisi ühiselamuid korruste kaupa.
äge! 11. september 2015 08:45
miks ei võiks riik oma üürivõlglasi toetada.oma rahvas külmugu või surnuks,mis ei leita oma rahvale töökohti aga pagulastele lubatakse leida töökohad lausa riigifirmades.See kõik on kunstlikult tekitatud,et omadel ei oleks tööd,seega ei ole ka inimestel millest makse maksta ja saabki korterist välja tõsta et pagulased elama paigutada.Häbi,VALITSUSELE! Mida,või keda või kelle eest on siin enam kaitsta eesti rahval.MÕELGE!
11. september 2015 08:43
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
on ju 11. september 2015 08:55
lugeda, et kahe aasta jooksuk maksab riik!
meh 11. september 2015 09:16
Riik? Kes on riik?
Sinu enda raha on see, mida riik maksab.
jama 11. september 2015 09:22
ja siis edasi elavad niisama, essugi ei maksa, sest nemad on ju üle kõige..ja välja ka tõsta ei saa, kuna eesti seadused on puhas s************
fgfdgd 11. september 2015 12:37
Kuidas ei maksa, ühistu peab kõik kinni maksma nende tarbimise, seejuures ei saa neid välja tõsta, sellist õigust ei ole ega tulegi enam.
Lugege uuesti üle mõni puuküürnike artikkel.
11. september 2015 14:39
Kui lastekari taga siis veekulu missugune.

naeruväärne, no on klounid 11. september 2015 08:39
Nii et ussnüürnikud on nüüd uusüürnikud.
zrz 11. september 2015 08:32
hmhm nad võik eesti noortele peredele ja kodupagulastele st kodututele ka üürida. ja üliõpilastele.
Jaan 11. september 2015 08:32
Omal ajal said venelased ka koheselet korterid, nüüd siis araablased
ühesõnaga 11. september 2015 08:30
meelitatakse inimesi oma kortereid pagulaste välja üürima kaheaastase garantiiga, mil riik maksab eurorahadega pagulase üüri kinni ja vaheltkasu saab endale AS Hoolekandeteenused. Kahe aasta pärast on korter lagastatud ja üüri ka enam ei maksta sest pagulane pole selle ajaga kindlasti veel tööle läinud. Omanik ei saa neid välja kah enam sest siis sõimatakse sind rassistiks ja pannakse autole tuli otsa. Riigil aga on juba savi ning Hoolekandeteenused on raha kätte saanud, neil ka savi mida too vaene üürileandja selle perega peale hakkab. Ei saa meie riik oma puuküürnikega hakkama ammugi siis nendega. AS Hoolekandeteenused ei hooli inimestest, seal on tähtis ainult raha. Vaos on ju näha., mida kauem seal kükitavad ega lähe oma elu peale seda kauem raha tiksub.
11. september 2015 08:28
siis on nii, et ei tohi ka eesti inimeselt nõuda üüri maksmist, korteri laenu maksmist jm
tead 11. september 2015 12:41
unista edasi, ega sina pole inimene!
amet selline 11. september 2015 08:22
Väärt firma. Kas auto/de ostmise leping on mõne firmaga juba sõlmitud? Juhatuse esimehe/direktori palk? Eu ja riigi rahad, ei mingit muret.
kahjuks 11. september 2015 08:22
on selgrootu IRL oma põhimõtted maha müünud ja aitab veel kortereid ka illegaalidele rentida. Avalikult kinnitaktakse, et see Euroopa ei tohi eestile ette öelda immigratsiooni reegleid , selja taga organiseeritakse kortereid. Omad pensionärid, invad ja haiged mädanegu rentslis.
fgdfg 11. september 2015 12:43
Taavi õhtul vabandas ja järgmisel päeval hakka pagulastele raha kütma, No comments!
.... 11. september 2015 08:21
Mis saab peale kahe aastat, kui riigi hooldus lõpeb?
keda kotib 11. september 2015 08:23
siis tulevad uued pagulased ja tööd jagub.
11. september 2015 09:40
Siis hakkab neid üleval pidama see ullike kes neile korteri üüris, sest ise nad maksma ei hakka ja korterist sa neid välja ei saa.

aaaaaaaaaaa 11. september 2015 08:19
millise riigi, kui küsida tohib
hmm 11. september 2015 12:44
EuroAafrika loomulikult, sa ei teagi, kus riigis sa elad?
zrz 11. september 2015 14:08
eutoopa ühendatud emiraadid loomulikult