Korvpalli EM 2015 blogi

Viljar Voog | Korvpallikoondise mossis nägu ehk Kangur käitugu nagu kaptenile kohane (9)

LISA KOMMENTAAR

Küllar Erde 11. september 2015 15:23
Kes krt on viljar voog?? Keegi peessekukkunud ennast ajakirjanikuks pidav tolbajoob? Nagu kunagine pahvi- Miks Märtin minuga ei räägi?
Minge pe***e, "ajakirjanikud" Kahju, et Kangur nii rahulik veel on/oli, ma oleks nendele sitavikatitele, kes sellist paska suust välja ajasid, kere peale andnud sealsamas!
Mina olin Riias kui fänn ja nii minu kui ka mu sõpradega suhtles Kristjan väga muhedalt, seega võib see ajakirjanik ainult peeglisse vaadata!
Põelge, lohhid, mis krdi küsimusi te esitate!
ss 11. september 2015 13:58
Mul siseinfot... Nimelt kõik sai alguse sellest kui kangur soovis cramoga lepingut teha ja küsis ivarilt 20 000€. Ivar ütles et neil pole nii palju maksda et saan pakkuda 8000€.Kangur oli sellise pakkumise peale solvunud ja nüüd on isegi mängust näha et ta on närvis kui halb vorm tal on ning on pole lepingut
lootusetu asi 10. september 2015 18:06
Unustage ära. Eesti ei saa ka võidu korral Prantsusmaale. Kui just 23 punktiga või suuremalt ei võideta Lätit
Argo 10. september 2015 16:59
Oleme nüüd ausad, meedia andis ikka natukene üle võlli hagu alla. Jah, oli s**t algus ja kirusin ise samapalju nende mängude ajal, kuid andsin aru, et need vennad on meie parimad ja kui nii on, siis on ja vaatame lõpuni.
Nüüd võtame korra ajakirjanikud ette... Olen vaadanud iga mängu järgseid intervjuusid ja no iga jumala kord hoia peast kinni, et mis pagana küsimused need on. Algul mõtled, et mängijad ei oska suhelda ajakirjandusega, kuid siis saad aru, et ajakirjanik ise esitab ajuvabu küsimusi, millele ei saagi normaalset vastust anda. ETV Aet Süvari vist normaalseim hetkel... Ma täitsa saan Kangurist aru selles viimases intervjuus, saad 2 punktiga võidetava mängu peksa ja veel sellisel moel ning sa tuled küsima, mis emotsioon tal on... Mis te arvate, kuidas ta peaks end tundma?! Siin pole eidestumise ega muuga tegemist, vaid lihtsalt meie ajakirjanike enda selline "klikkidele orienteeritud teemakäsitlus - kui kaotavad, siis on viimased loodrid" + kompetentsi ja ettevalmistuse puudumisega. Ole mees, valmista mõistlikud küsimused ette ja küsi siis, mitte iga kord esimese asjana peale peksa saamist, milline tema või teiste emotsioon on.
10. september 2015 16:54
oli nüüd vaja seda ertiklit enne otsustavat mängu? ehh, ajakirjanikud. skandaalinäljas pehmod.
ja 11. september 2015 00:19
maailma parimat korvpalli mängivad eestlased, võimas. Kangur gouuuuuuuuuuuuuuuuu
Argo 10. september 2015 16:44
Oleme ausad, kui ikka nii hagu alla pannakse, nagu meedia tegi (jah, olid väga halvad esitused, kuid siiski) ja kui küsimused on ka sellised nagu meil igakord olnud, siis ei pea eit olema selleks, et poriseda. Ma tema asemel ütleks vastu, et küsige palun midagi mõistlikku ja normaalsemat, millele kannataks vastata. See on tegelikult üldine probleem meie spordiajakirjanike seas, kes live kommentaare võtavad - klots koos ja ei suudeta mõelda normaalseid küsimusi. Viimane Kanguri vastus küsimusele oli ehe näide. Kui oled 2ga tappa saanud ja veel nii, siis mis sa arvad, mis tunne tal on?!
kas 10. september 2015 16:36
eestis on mõni spordiajakirjanik ka w
Kristjan 10. september 2015 16:35
No on alles eit see tüüp,ajakirjanikud on pahad,fännid vilistavad,no on hellik.Man up dude :)