Eesti uudised

Lasnamäe linnaosavanemaks saab endine PBK ajakirjanik Maria Jufereva (4)

Toimetas Kaspar Käänik, 10. september 2015 14:15
Maria JuferevaFoto: Erakogu
Keskerakonna Tallinna nõukogu esitas Lasnamäe linnaosavanema kandidaadiks linnakantselei meediaspetsialisti, varem PBK ajakirjanikuna töötanud Maria Jufereva. 

"Loomulikult olen selle usalduse eest väga tänulik ning võtan väga tõsiselt mind ees ootavat väljakutset," ütles Maria Jufereva Keskerakonna pressiteate vahendusel. "Lasnamäe on Tallinna suurim linnaosa, mis tähendab ka väga suurt vastutust. Minu eesmärgiks on töötada selle nimel, et lasnamäelaste elu muutuks veelgi paremaks ja mugavamaks."

"Mul on väga hea meel selle üle, et saan asuda tööle suurte projektide kallal, nagu munitsipaalmajade ehitus ja suurhaigla rajamine Lasnamäele. Kindlasti võiks Lasnamäe muutuda veel rohelisemaks ning korrastatumaks," lisas Jufereva.

Maria Jufereva on Keskerakonna liige 2013. aastast ja on kandideerinud nii 2013. aasta kohalikel kui ka 2015. aasta riigikogu valimistel. Magistrikraadi ajakirjanduses sai ta Tartu ülikoolist ning jätkab õpinguid doktorantuuris kommunikatsiooni erialal Jyväskylä ülikoolis.

Lasnamäe linnaosa halduskogu arutab linnaosavanema kandidatuuri 15. septembril.

Samal teemal

10.08.2015
Lasnamäe uus linnaosavanem: Venemaa lipud Lasnamäe päeval oli provokatsioon