Eesti uudised

Maanteeameti peadirektoriks saab Priit Sauk (1)

Toimetas Kristin Aasma, 10. september 2015 11:46
Priit SaukFoto: Peeter Langovits / Postimees
Täna nimetas majandus- ja taristuminister Kristen Michal Maanteeameti uueks peadirektoriks Priit Sauki, kes asub ametisse 14. septembril.

"Saukil on väga hea kogemustepagas erasektori ettevõtete juhtimisest, mis sobib ka Maanteeameti seatud eesmärkide elluviimiseks. Soovin ameti uuele juhile edu ning kogu Maanteeameti personalile head uut tööhoogu," ütles minister Michal.

Samal teemal

Priit Sauk on pikaajalise ja mitmekesise kogemusega juht, kes on viimastel aastatel juhtinud ehitusettevõtet SRV Ehituse AS. Saukil on juhtimiskogemus ka ettevõtetest Teede REV2 AS, AS YIT Ehitus, AS Koger ja Partnerid ning AS Tartu Maja. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ehitusteaduskonna ehitusinseneri erialal.

"Loodan oma kogemustele tuginedes aidata kaasa Maanteeametis viimastel aastatel alustatud muudatuste elluviimise jätkumisele ja kujundada Maanteeametist uuendusmeelne klienditeenindusele orienteeritud organisatsioon, kus töötavad motiveeritud ja pühendunud spetsialistid," sõnas Priit Sauk.

Maanteeamet on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mille põhiülesanneteks on teehoiu korraldamine, enam kui 16 500 kilomeetril riigimaanteedel ohutuks liiklemiseks vajalike tingimuste loomine, liikluse ja ühistranspordi korraldamine, teede ehituse järelevalve ning riikliku teeregistri, liiklusregistri ning ühistranspordiregistri pidamine.

Maanteeameti aastaeelarve on ca 200 miljonit eurot, ametil on üle 500 töötaja.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee