Eesti uudised

OMAVALITSUSJUHT: pagulaste majutamist ei takista korterite puudus, vaid selgusetus! (76)

LISA KOMMENTAAR

mis on pildil valesti 11. september 2015 23:48
Eesti sai iseseisvaks ja eestlane lõpetas paljunemise, Süürias on sõda, aga paljunetakse neis rasketes sõjatingimustes massiliselt
pildil 11. september 2015 02:50
Tore,kui kortereid on palju! 10. september 2015 20:44
Siis hakake oma inimestele jagama. Ärge oodake võõraid muidusööjaid siia meie riiki hävitama. Tehke üleskutse. Kõik kodutud ja pered,kellel pole oma kodu. Meie riigil on kortereid küll. Jagage siis võõratele,kui omadel on kodud olemas.
se-to 10. september 2015 13:59
Tahaks näha, mis hakkab toimuma korteriühistuga elamus kui riik ostab sinna neegrile korteri?
lasnamjae tol6ko dlja belõh 10. september 2015 20:21
maitea lüüakse maha
Kiire küsimus nõuab kiiret vastust - meie laste kaitsmine 10. september 2015 10:45
Mina lapsevanemana tahan teada, kas migrandid läbivad arstliku kontrolli ning kaasatakse vaktsineerimisprogrammi. Kas meil on selleks eelarve ettenähtud? Mingit arstlikku kontrolli ei ole võimalik nendele massidele enne teha - seega langeb see koormus nn meie pagulaste osas meile.
Kuna meil ei räägita, siis lisan lingid:
https://www.youtube.com/watch?v=SuqDakcLods
Märksõnad: ebola, lastehalvatus, tuberkuloos, koolera jne..
Kas valitsus saab ikka aru? 10. september 2015 10:30
Ungarisse saabub lähipäevadel ca 40000 põgenikku. Saabujate arv pidevalt suureneb.
https://www.youtube.com/watch?v=1RULTYqQyos
Lesbose ja teistesse Kreeka piirkondadesse saabub katkematult tuhandete kaupa migrante. Lesbosele ca 4000 päevas. Üksnes ühe päeva jooksul registreeriti Kreekas 15 000 nn pagulast. Suured massid ootamas:
https://www.youtube.com/watch?v=-QQJwwEciLY
See tähendab lähiajal uusi numbreid. On vaja kardinaalseid strateegilisi muudatusi - luua töökohti, soodustada ettevõtlust, mõelda strateegiliselt. Teisi ei saa - migrandid on kulu ning kui neid ei saa kiiremas korras tööle? Mõttetu on rääkida 500st, tuleb arvestada XX? tuhandega.
Paljudel inimesed tulevad valedel põhjustel või kindla sihtriigi sooviga - need inimesed ei ole mingil juhul meie probleem. Ilma selge motivatsiooni (teadlikult tehtud otsuseta) ja tahteta inimesi ei tohi me vägisi ajutiselt siia tuua. Transiitriigiks olemine tähendab mõttetuid kulusid. Ei tohi arvestada sellega, et osa maksab EL. See võib olla ajutine meede ning võimalik, et hiljem jääb kogu koorem meile. Õige retoorika oleks: inimesi ei saa vägisi riiki vägisi tuua, kui neil oli teine motivatsioon. Inimesed ei ole kaup, mida saab kvootide alusel suunata ja jaotada. Las migrandid valivad endale sihtriigid (nt 3 tk) ning need riigid tehku ise, mida tahavad. Kui mõõt on täis, siis ärgu enam kutsugu.
https://www.youtube.com/watch?v=EmqbtyfQ3f8
Ei tohi mingil juhul soodustada kuritegevuse ja ISIS-e finantseerimist ning julgeoleku ohte.
tydruk 10. september 2015 10:26
nad tulevad sealt ju KÕIK ära, kümned miljonid, kuna...kõik võetakse lahkel käel vastu!!!Kui vastu ei võetaks, ei tule keegi. No vaatame, kuidas sõjapõgenik Valdo Randpere nüüd panustab! Mitu "süüriakeelset" talle majja mahub? Raba, Valdo! Peame hakkama nüüd nende keelt õppima sest meie partei! ja valitsus ju lömitavad. Rõivasel terve maja vaba, vist mõni korter ka mida ta maksvat niiet ärgu valetagu, et tal ruumi pole. Kuipalju süürias jt nondes maades inimesi on? Meile Jätkub! Keegi hiljem ei vastuta nagu siianigi....ei rosimannuspentused ega miihalid. Nad enam küll Rootsi ei mahu.

vene tvst. 10. september 2015 10:14
Vaadake sateliidi kanalitelt vene tv d. Saate infot ka selllest mida eestit reetnud meediakanalid ei levita.Nagu näiteks venemaa valmistub taudiohuks,ebola jms pagulased toovad ju kaasa,lisaks lõigait välja sündmused junkersi kõne ajal kui merkeli papmaskis mees saalis ringi jooksis ja välja visati. Tahaks küsida miks...ei anta rahvale kogu infot...
tässa se video 10. september 2015 20:35
https://youtu.be/s-tRNYalkI4
tuleb meelde kui keegi tuli rüütli maskiga levisse
vene tvst. 10. september 2015 09:51
Kuna ekspress grupp on asunud rahvareeturitega ühte kampa,siis jätavad nad välja olulisi uudiseid pagulaste teemal. Vene telekanalid sateliitidelt annavad ka muud infot nagu näiteks euroopat ohustab tervise katastroof ...koos pagulastega levib euroopasse mitmed tapvad viirused nagu ebola jms, eile aga näidati tseeni Junkersi kõnest kus üks saadik papist Merkeli maskiga kõne ajal ringi möllab ja väljaa visatakse,meie tv kanalitest on see aga likvideeritud. Mida sellest arvata.... viimane aeg korradada hääletus eu liikmelisuse kohta.
puutin tv 10. september 2015 11:16
pagulased on peast sooja puutja uus salarelv Euroopa vasta
Mari 10. september 2015 09:40
Ja miks mugvustega korterid, kodus elasid nad palmi all. Meil on omalgi sillaalused juba oma kodanike poolt hõivatud. Kuradi riigijuhid, vaadake ometi kodutunde saadet ja sõitke mööda Eestit ringi, siis näete, kuidas peavad virelema põlised eestalsed. Ehk tuleb natukenegi mõistust tagasi.
Mari-le. 10. september 2015 10:53
Mul tuttav elab oma perega(2 last) 4-kesi 1-toalises üürikorteris, maksab selle eest kopsakat hinda ja mingit perspektiivi paremusele pole. Abi saamiseks pöörduda ka kuhugi pole. Viimati öeldi sots-ist, et raha abistamiseks lihtsalt pole. Suurema sotskorteri järjekorda ka ei panda, kuna mingi elamispind on olemas. Vaadates nüüd meie valitsuse seisukohti ei oska isegi midagi öelda.
10. september 2015 09:38
Krt meie oma lastelgi pole nii ilusaid riideid kui pildil olevail.
no kuulge 10. september 2015 09:30
Meie omad iniemsed peavad pangalt lenu võtma terveks eluajaks, et omale korter osta või maja ehitada, mingid tulnukad, neile aga vaja kohe korter anda. Kas pole häbi üldse sellist asja arutadagi. Tulnukad peavad alluma meie sedaustele, esitavad dokumendid ja saavad neile vastuse, siis hakkavad elama mingis ühiselmu tüüpi majakeses, kuni perekonna papa ja mamma tööle hakkavad ja järk järgult ise oma elu üles ehitavad, aksvõi pangalenu abil. Ostavad omale elamise. need ajad on ammu läbi, mil anti, nüüd ostab iga nägu ise omale. Paha lugeda seda falti, et neile peab andma elamise aga meie vaesed pered, miks neile ei anta kortereid. See pole aus.
Suur jagu neid nn süürist tulevaid migrante on apremini riides kui meie rikkurid, pange tähele, nad loopisid pagulastele antava vee kraavi, raudteele ja sööki ka vastu ei võtnud,videotest oli näha,tõeline sõjapõgenik on vaene ja välimusest ka vilets, mitte täissöönud ülbik kes vehib rusikatega. Ja sellised valepagulased meie riiki ei tule, ärge võtke vastu ega tooge neid siia.
Andke 10. september 2015 09:28
oma riigi kodanikele , kel ka lapsed, 2-3 toalised keskkütte ja sooja veega korterid. Häbi vaadata kodutundes, kui jubedates tingimustes lapsed kasvavad. Seda juba aastaid ja aastaid.
tuletan meelde 10. september 2015 09:26
meie prohvetit Karl Reitsi, enne Teist Maailmasõda ennustas ta eesti rahvale väga täpselt - palugem Jumalalt õnnistust ja tänagem teda! parandage meelt muidu tuleb idast häda ja riik antakse ilma ühegi püssipauguta käest ära!
isegi president Pätsu juures käis hoiatamas , kuid kõik oli nii rahulik ja kõik vaid naersid ta jutu peale ega võtnud kuulda ja suur häda tuligi
Fatima teine ennustus kõlas( avaldati 2001 aastal) - kui eurooplased pöörduvad ära Jumalast ja lähevad amoraalsuse teele siis tuleb Euroopas uus Kolmas Maailmasõda kus paavst tapetakse
tehkem siis nüüd seda mis varem tegemata jäi - ühinegem Roosipärja ühispalvega Eesti eest, ligemalt MaarjamaaMaarjale.ee, hetkel loeb peaaegu 300 inimest, ka venelasi on nende hulgas
ärge naerge 10. september 2015 20:36
kas 10. september 2015 09:25
ma saan õigesti aru. et elasime küll 50 a võõr-võimu aja üle . aga nüüd on siin meiega siis lõpp ?

Kelle käes on Eestimaa ja rahvas? 10. september 2015 09:24
Kes põlgab nõrkust, on potensiaalne terrori toetaja. Vaist käsib hinnata humaansust, sest keegi pole kaitstud oma tulevaste hädade eest.
Hõlbus on jagada seda, mida meiel inimestel ei olegi - riigi toetust vähekindlustatud perede lastele. Ja sellepärast jääb mulje, et noor on tülikas praegusele võimuladvikule, vana on tüütu oma viljatu töökusega. Tahetakse külge lausa pookida meie iseloomule mitte omaseid jooni (näiteks "võõrviha"), no milleks
selline ülepingutatud vihapurse oma rahva iseloomustamiseks. Ka meie rahvas on üleelanud palju kannatusi, meid on surutud nii et hirmus, praegu käivituv protsess on ilmselt põliseestlase luigelaul - "häälitseme ja sööstame enesehukule vastu". Genotsiid ja taas on seltsimehed platsis.
10. september 2015 09:22
Tavaliselt on munitsipaalkorteriteks nö mugavusteta ( kuivkäimla, külm vesi, ahjuküte) korterid. Kujutage nüüd ette, et pagulane peaks ahjusid hakkama kütma.../ see on omaette teadus võõrale meie kliimas/ ja muudest jamadest rääkimata... kas olmeprobleemide lahendamiseks nö perekonnas on ettevalmistamisel tugitöötajate rühmi, sest ka selliste, meie jaoks pisiprobleemide, lahendamiseks on vaja inimesi... Ega talvel lume rookimisest tuba soojaks ei lähe...
no 10. september 2015 09:21
Teist mitte keegi ei ole vaadanud eilset saadet Venemaa TV ERIKORRESPONDENT, mina jälgin neid hoolega. Et asja tõele jälile saada, sokutas end Süüriasse naiskorrespondent Popova koos kaameramehega "pagulaste " sekka. Hinnad paatidel ja jahtidel on väga erinevad, nemad võtsid jahi, maksid 5000 eurot ja jõudsid Türki. Sealt said paberi, see maksis 800 eurot, et nad on süürlased.Nii rännati kogu seal oleva seltskonnaga kuni Saksamaani,.Vahepeal jalgsi ja siis mingi transpordiga. Tuli olla ettevaatlik, kaamerat oli avalikult ohtlik kasutada. Loo ümberjutustamine läheks pikaks. Kokkuvõttes on tegemist maffiaga, Türgi ja Itaalia maffiaga, puhas inimkaubandus ja sellele lõppu pole oodata. Niipalju lisaks veel, et suur osa on ISISe liikmeid.
Põlgusega parasiitidele 10. september 2015 09:17
Pidavat olema hirmsasti hädas.....aga lapsi tuleb iga aasta juurde.
Mehemürakas pildil ikka eriline lödipüks, kes oma lastekarja üleval pidada ei suuda.
tõega näkku 10. september 2015 09:17
Kindlasti takistab ka korterite puudus omavalitsustes, mis pole veel elanikest tühjaks jooksnud. Seal, kus on vastupidi, saab pagulatele elamispinda pakkuda, kuid tööd neile pakkuda enamasti pole, isegi kui nad seda sooviksid. Omavalitsus aga peab oma nappidest vahenditest hakkama neid ülalpidama. Eilses Foorumis kuulsime võimukoalitsiooni esindajate pikka retoorikat solidaarsusest , kaastundest ja väärikusest, kuid ühtegi mõtteavaldust detailidest, kuidas asi tööle hakkab, kui uued pagulased siia jõuavad.Väga paljus koosneb asi detailidest, millesse Valitsus ei süüvi. Kuidas saab 90 eur. kuus isiku kohta, tasuda kommunaalkulud, ennast toita jne. Kuidas identifitseerida dokumentideta isikuid, samuti ei ole ISIS-e terroristidel otsa ees märki, kes nad on.Pühasõdalased on avalikult kuulutanud, et pagulaste voolus nad sisenevad Euroopasse ja hakkavad looma siin oma võrgustikku, kus seda veel ei ole.Näeme fotodel elujõulisi noormehi viimse peal riietunult ja nutitelefonid käes, sest neid rahastab ISIS.UUTE VÄRBAMINE KOHAPEAL KÄIB VÄGA LIHTSALT, SEST RAHA TEEB IMET.RÕIVASE ÜLESKUTSE MEIE VASTUVÕTU VÕIME SUURENDAMISEKS KÄIB NIIGI VAESUSTUNUD EESTIMAALASTE ARVEL. Lääneriigid eesotsas Inglismaa ja USA-ga peaksid meenutama, kuidas nad lepingute alusel Baltikumi NSV Liidule maha müüsid ja milline pagulaste vool siia veerema hakkas.Räägime nüüd sellest, et ka meid aidati kui paadipõgenikena Läände läksime.Seda ei aduta, et see oli sundpagemine Lääne riikide tegevuse tagajärjel. Kui kaua saab Baltimaade rahvaid mõnitada ja neile käesoleval juhul taas kohustusi tekitada? just seda diskussiooni Delfi ja EPL KARDAVAD, SULGEDES KOMMENTAARIUMI
juhm 10. september 2015 09:36
ERR pani ka oma kommentaariumi kinni.
Ei kulunud 25 aastatki, et ajalugu korduks.
Euroopas eksisteerib ainult üks tõde.
Mulle 10. september 2015 09:08
tundub see kõik lootusetu ja ei saa aru millega see lõpeb. Neid tuleb ju iga päev juurde ja kui palju neid siis lõpuks meile jõuab seda ei tea keegi. Ma isegi mõistaks, et ja solidaarsus jne. , kuid see on ju lõputu. Kas keegi saab aru, mis toimub?
kindel plaan 10. september 2015 20:39
nwo ja se algas ammu praegu vaadata vene revolutsiooni ja järgnevat
appiiii!!!!!!!!!!! 10. september 2015 09:06
mina 2 leibkonnaga 1-toal. korteris saan ainult unistada, et riik rendiks minu pere tarbeks 2-3-toalise korteri ja võimaldaks tasuta elamist + 90€ nägu taskuraha.
sama siin 10. september 2015 09:21
Kahe perega 2 toaline korter, imeväike -ehitatud sellel ajal kui pidi sööklas söömas käima. Ei ole vanavanemate kortereid ja maju. Maksaksin sot. korteri eest riigile ,kui eraisikult üüriksin. Tasuta ei saa eestlane midagi.
vinge moslemi memm 10. september 2015 09:05
endal paks talve-mantel. titt on süles sipukate väel.

Pepiinox 10. september 2015 09:05
Mis meie inimestest siin euroopas saanud on ??? Vanasti vähemalt haarati relvad enesekaitseks, nüüd anname vabalt, peale makstes oma maad / kodud käest ära.
Miskipärast ei tunne enda peal, et see poliitikute selgitav pläma kuidagi usutavalt mõjuks, pigem see toimib alarmina...
see on 10. september 2015 09:07
toimivad selle järgi juba. 10. september 2015 09:19
Eks nad ole seda islami värki vaikselt lugenud ja leiavad see on õige usk, eriti mis seal ärikohta on kirjas.
selgusetus 10. september 2015 09:03
Enamikus on üksikisikud, mehed, peresid paistab piltidel ainult esiplaanil nagu nreklaamiks.
sünnitusmaja 10. september 2015 08:53
meie ei tea kuidas burkade alt tite kätte saame. nad ei riietu kordagi lahti ennast ja mis hais nendel küljes on. sitt on nende riiete külge ära kuivanud. lagastavad ka jubedalt.
need ei 10. september 2015 08:50
Ole pagulased, vaid kõik nad on islamivallutajad. Osa suur osa neist vargad, vägistajad, tapjad, vaimselt haiged ja ühiskonnale ohtlikud...
kohti küll ju 10. september 2015 08:49
vana patarei muuseum on kõle ja tyhi ootab sooje hingi rummu paradiisiline korallrahu ootab uut värsket elu ja need hütid u tehtud sadadele !
loodan, et õpitakse 10. september 2015 08:36
Selle asemel, et:
- loopida loosungeid "Võtame", "Jaotame", "Sallime", "Teeme multikultuurseks",
- õhutada omaviha ja nimetada valimatult võõravihaks isegi neid, kes olid skeptilised
Oleks pidanud tegelema ettevalmistusteta. See suhtumine nagu üks valitsusliikmetest väljendas - tegeleme probleemidega nende tekkimisel - ei ole just tark lähenemine.
Demokraatiat ei tohi mingil juhul piirata ega olukorda ilustada.
Ärme unustagem ka pagulaste perede suurust - pikaajalises perspektiivis, meie tingimustes, tööta? Kas see on õiglane? Meie maksumaksjatest ma parem ei räägi. Pagulaste teemasse tuleb suhtuda nagu mistahes teise muudatusse - kasvõi maksuseaduste muutmine, kus peab olema võimalus nt Maksumaksjate liidul kaasa rääkida. Konstruktiivne opositsioon on arengule kasulik.
Ärme korda teiste riikide vigu, kus toimub probleemide eitamine kuna need on ebamugavad või põhjustada rassismi süüdistusi.
Nõuan, et 10. september 2015 08:26
kõik pagulased / sõjapõgenikud, kes meie maale lastakse, saadetaks sundsteriliseerimisele. Et lõppeks see vastutustundetu tittede tootmine ja heaolu otsimine. Nõuan ka ümbrikupalga taastamist, sest ma ei taha selliste inimeste heaolu kinni tampida
ahah 10. september 2015 08:25
maa-asulates on suuri kortereid 50-100€ eest kuus jalaga segada. Talvel saab isegi kommunaalkulude maksmise eest elatud. Kohalik rahvas/kogukond on, kellega peaks arutama. Projekt/kasum juhid on paljudes kohtades juba reaalsusega sideme kaotanud, elavad paraleelmaailmas või kuskil sealkandis
Mina 10. september 2015 08:59
aga tahaks teada, mida nad maal tegema hakkavad? Miks on tühjad korterid? Oma rahvas on läinud, sest pole tööd.
ahah 10. september 2015 11:13
teevad sedasama, mis Vaos. Mingil hetkel on keel selge ja osa neist hakkab ka tööd tegema, lapsed lähevad kohalikku lasteaeda ja kooli, mitte et pagulastele eraldatakse terved linnaosad nagu Rootsis, Prantsusmaal, kus nad saavad oma islami praktiseerimisega üksteist hulluks ja peast soojaks ajada
aga 10. september 2015 09:17

10. september 2015 08:15
Mulle ei jõua mitte kohale, kust kaudu on need põgenikud euroopa probleem? Mis asja on euroopal aafrikaga???
Pepiinox 10. september 2015 08:56
Täpselt, ei saa ka aru.
Huvitav on ka see, et meie saadame oma sõdurid sinna nende vabaduse eest võitlema, samal ajal, kui sealt siia tulnud nn põkid siin rahulikult lulli löövad.
Enamus põgenike ikka noored mehed.
10. september 2015 09:03
Paistab tõesti, et Sulle ei jõua kohale. Mina ka ei taha neid siia!!! Aga nüüd liiguta ajusid, kas mitte Euroliit ei olnud koos USA-ga liitlane Aafrikas sõdimas ja rahvast tapmas.MÕTLE!
euroopal 10. september 2015 09:11
on aafrikaga asja küll pikaaegse aafrika tühjakspumpamise kaudu. Minu teada eestlased selles eriti ei osalenud..?
naisuke 10. september 2015 09:18
Kas ei ole siis probleem, kui neid maa täis voolab?
ab 10. september 2015 08:10
siiber on juba sellest sõnast pagulane, tehke ikka vahet, kes on sõjapõgenik ja kes heaoluotsija!
Vaadake ükskõik mis videot, pilti, enamus on heas elujõus mehehakatised, ainult prits seljataga puudu!
vaadake 11. september 2015 10:56
juba 12-15 aastased poisikesed käed püsti nõuavad.
ja veel 10. september 2015 07:59
need vaesed eesti inimesed kes üüri maksta ei jõua, tõstetakse tänavale ja pagulased asemele, kelle eest riik maksab, vat nii, kortereid küll.
Rumal 10. september 2015 08:07
pagulaste eest ei maksa riik üüri
ja veel 10. september 2015 08:15
küll ta maksab, kõik taotakse kinni, peaasi et euroopa pe.rse saaks pugeda ja ennast rikka riigina näidata, seepärast tuleb ka maksud lakke tõsta, et eesti inimeselt viimane piisk kätte saada. niiet maksab ja peale ka veel, et need loodrid elada saaks siin.
ja veel 10. september 2015 08:22
küll maksab, rumal, kas arvad et nad pannakse kuhugi majja ja siis on kõik. neile on eraldatud rahasi mis hirmus ja makstakse küll, sa pole asjaga üldse kursis. sellest oli isegi juttu. tööd need murjamid tegema ei hakka.
Rumalale 10. september 2015 08:39
Riik maksab nende üüri ja kommunaalid täies mahus vähemalt 2 aastat. See on ju seaduseski kirjas. Lisaks kui korter pole uus, siis remonditakse ja ka sisustuse ostab riik. Meile muidugi öeldakse, et nad saavad vaid 90 eurot, aga ütlemata jäetakse, mida kõike muud riik neile pakub, mida ei pakuta ÜHELEGI oma kodanikust abivajajale. Kui siia lisada veel see õnnetu emapalk, siis meie oma rahade eest sigitakse varsti nii, et ahmime õhku.
arvaja 10. september 2015 07:59
Miks ei võeta laevadele ja viida USA-sse. See sõda on USA käivitatud ja ka Venemaa on osaline, otsides ressursse. Krt küll, see pole ju Euroopa probleem. Täiesti hambutud on Euroopa asjamehed, või on kinni makstud USA poolt. Midagi ei osata ette näha ega ette arvestada, õppigu malet mängima, seal peab pea kogu mängu ette nägema.
vat nii 10. september 2015 07:56
delfi on need teemad argpükslikult nii teind, et kommenteerida ei saa. rõivas hakkab eestit ette valimstama suuremaks pagulaste vastuvõtuks, teine uudis, suur osa neist on hästi riides ja rahakad, ei paista hädas olemagi. aga eesti va pe.rse pugeja peab ikka euro taldu lakkuma ja lömitama. need murjamid kasutavad olukorda lausa labaselt ja siulmatorkavalt ära aga meie juhid ei näe midagi, kardavad vaid kommentaatoreid, uskumatult labane ja tühine eesti juhtkond.
Insener 10. september 2015 08:47
delfi lugemine on mõttetu jah. Avalikust foorumist on saanud propagandaportaal.
Tiuks 10. september 2015 09:22
Pole enam nädal aega käinud seal, soovitan teistelegi. Vältigem propat ja kui teised ka, siis tuleb alternatiivmeediasse minna
ei ole vaja 10. september 2015 07:56
ei taha neid 10. september 2015 07:46
enne panen maja põlema ja kolin Siberisse elama, äärmiselt vastik on sel pildil see pagulase räpane kõnts oma agressiivse väntsakaga
Virumaa juba võeti eestlastelt ära, nüüd siis on aeg teiste valdade käes
EI reformierakonnale ja EList välja
jep 10. september 2015 20:41
Alleluuja 10. september 2015 07:46
Keegi, kes plaanib euroopa põhja lasta, tegutseb! Majutamisest, milleks ma peaksin mingi kontvõõra argpüksi oma õuele lubama, veel vähem oma majja?? Noored terved tugevad mehed, miks nad ei võitle oma kodumaa eest? Põgenevad nagu viimased lojused oma kodudest, selleasemel, et moodustada armee ja võidelda oma lastele turvaline ja õnnelik kodumaa!? MIks ma peaksin muidusööjast ja logardist argpüksi oma tubadesse lubama? Segaste kari!!!
jee 10. september 2015 13:20
on palju oma eesti inimesi kes vajaksid KA normaalseid elutingimusi või normaalse üürihinnaga kortereid. Kõigepealt peaksid nn poliitikud oma inimeste eest hoolt kandma ja neile pakkuma korralikke elukeskkonda ja mis ÜLE jääb siis nendesse lagunevatesse puumajadesse kontvõõrad panema. Nii peaks see olema.

maq 10. september 2015 07:36
Kas see ongi paljukiidetud famokraatia, kui minu kommentaar kustutatakse? Need on ju islamiusulised Euroopa vallutajad, mitte pagulased
Indrek2 10. september 2015 07:40
Moslemirämpsu Euroopasse vedamine kvalifitseerub genotsiidina. Kui suuremat puhastust ei tule paarikümne aasta jooksul on Lääne-Euroopa valge inimese jaoks kadunud. Tolerastide viljad saavad kibedad olema:
https://en.wikipedia.org/wiki/File:Islam_in_Europe_by_Percentage.PNG
neh 10. september 2015 15:46
kui nad KÕIK siia tuleksid läheks ise sooja päikese alla elama aga nad k....... tulevad siis sinna uuesti järgi. ise nad tööd teha ei viitsi ja hakkama ei saa. Nii see on . 20 aastat tagasi Tartu bussijaamas ütles üks vene marurahvuslane eestlasele et teid tuleks siberisse saata. See vanem meeterahvas vastas rahulikult- te ei anna meile seal ka rahu ja tulete sinna ka järgi. see olukord meenutab praegu mulle seda aastate tagust ütlust. Ükskõik kus me oma elu töötades üles ehitame on parasiidid kohe kohal- nagu laulu salmis mägra majas
lugeja 10. september 2015 07:34
No on demagoogid. Kuidas ei ole korterite puudumine takistuseks kellegi majutamiseks? Kas mõni asjapulk tahab inimesi põõsa alla "majutada"? Või läheb ise sinna, andes oma, kindlasti tasemel elamispinna, pagulastele?
maq 10. september 2015 07:31
Nimetage asju õigete nimedega. Need ei ole paglased vaid islamiusulised Euroopa vallutajad
ab 10. september 2015 08:17
aga paglased v paklad on ka hea nimi.....
cd 10. september 2015 09:16
Jaa!Ja ei mingit solvamist!:)