Eesti uudised

Politoloog: Savisaar on on riigikogu opositsioonipartei staatusega leppinud

Õhtuleht.ee, 9. september 2015 21:52

7 KOMMENTAARI

k
Kadri Simson - astu REFORMIERAKONDA!/ 10. september 2015 20:19
Kui Kadri Simson tahab enne pensionile minekut olla valitsuses või vähemalt võimul, siis peab ta astuma REFORMIERAKONDA! Muidu on pensionini haletsusväärses OPOSITSIOONIS ja kogu oma elu jooksul ei ole eesti rahva jaoks MIDAGI teinud - HÄBIVÄÄRSELT elatud elu.....!
n
ns/ 10. september 2015 16:47
Millega siis politoloog rahul pole? Keskerakond jääb määramatuks ajaks opositsiooni ( meie "valged" erakonnad Savisaare juhitud Keskerakonnaga koostööd ei tee). Las ta siis jääb sinna opositsiooni ja kõik peaks siis ju korras olema. Oht Eesti iseseisvusele on sellega kõrvaldatud, statistika näitab majanduskasvu, palgad tõusevad (ka politoloogil), üldine heaolu tõus (vaadake ERR- i ). Ja kõik tänu meie valitsuse targale juhtimisele.
Kõik on korras, aga ikkagi kripeldab, mida nad (Keskerakond) teevad seal plangu taga?
r
REF soovib vist TERVIST ja PIKKA IGA Savisaarele...!/ 9. september 2015 23:11
Ilmselt Reformierakond kiidab ja toetab Savisaare otsust! Reformierakond soovib ilmselt Savisaarele TERVIST ja PIKKA iga, et ta erakonna esimehe kohal oleks vähemalt 20 aastat veel....! Ha-ha-haaaa...! Ha-ha-haaaaa...! Ha-ha-haaaaa...! Vats valutab juba naerust....
m
Mul on tunne/ 9. september 2015 22:45
et midagi Savisaare diagnoosi kohta on jäetud rääkimata. See kummaline pilk ja totakas naeratus viitavad dementsusele. Ja eriti kurjaks on taat läinud. See on yks Alzheimeri töve körvalmöjudest.
d
Doktor/ 10. september 2015 12:23
Alzheimer pole paraku veel ravitav. Pole mõtet teda ravile saata, las möllab poliitikas edasi, seal teisigi debiilikuid, mis poolest see Rõivas parem on? Eesti rahvale teeb ta kindlasti rohkem kurja kui Edgar Suur.
k
Keskerakond - IGAVESTI OPOSITSIOONIS!/ 9. september 2015 22:20
Ha-ha-haaaaaa....! Kadri Simson - ära UNISTA valitsuses olemisest! Jevgeni Ossinovski - ära UNISTA mingist UUEST koalitsioonist! Savisaar on LEPPINUD, et Keskerakond on OPOSITSIOONIS ja Savisaar peab küünte ja hammastega kinni, et mitte lahkuda Keskerakonna esimehe kohalt....!
a
Aja Lugu/ 9. september 2015 22:15
Kui vaenlane sind kiidab siis oled midagi väga valesti teinud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee