Eesti uudised

Erukindral Laaneots migrantidest ja terroristidest: Euroopa Liidu juhtkond käitub kui peata kana (179)

Toimetas Kristin Aasma, 9. september 2015 15:06
Ants LaaneotsFoto: Kristjan Teedema / Postimees
Erukindral Ants Laaneots tõi seninägematut sisserändevoolu ja terroristide saabumist kommenteerides välja tõiga, et praeguses kaoses on süüdi Euroopa Liidu juhtkond, mis käitub kui peata kana, kirjutab Pealinn.

"Probleemi tagajärgedega maadlemise asemel tuleb tegeleda selle põhjustega. On ilmselge, et Brüsselis ei mõisteta - see põgenikelaine ei jää viimaseks. Euroopa vastutulelikkus migrantidele annab veel suuremale osale Aafrika, Lähis-Ida ja teiste vaeste regioonide elanikele kindlustunde, et siin võib leida "tõotatud maa"," on Laaneots veendunud ja lisab, et arvutuste kohaselt on EL-i praeguse poliitika säilides Euroopas aastaks 2030 ligi 52 miljonit muslimit ehk kümme protsenti kogu ühenduse elanikkonnast.
„Sellest saab tõsine katsumus meie heaoluühiskonnale ja võib vabalt tuua sellele lõpu," hoiatas Laaneots.

Samal teemal

"Suurem osa Euroopasse tulijatest on noored ja tugevad mehed. Tekib küsimus, kes nad on ja milleks siia tulid? Seda, et nende seas on pühasõdalasi, kinnitavad nii Briti kui ka teised allikad. Nii et terroristide saabumine on täiesti ilmne. Küsimus on vaid selles palju neid on?" ütles erukindral.

Erukindral Laaneots soovitab Brüsselil sulgeda piirid, saata Vahemerele sõjalaevad, alustada võitlust rahvusvaheliste kuritegelike gruppidega, kes Euroopas inimkaubitsevad, luua Euroopas filtratsioonilaagrid inimeste tausta uurimiseks, anda elamisluba vaid sõjapõgenikele ning saata viivitamatult tagasi mõjuva põhjuseta Euroopasse saabunud illegaalid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee