Eesti uudised

Soome erakonna nimi parandatud.

RÜE ja Muutospuolue ühendasid jõud immigratsiooni vastu (35)

Toimetas Kristin Aasma, 9. september 2015, 14:12
RÜE juht Kristiina Ojuland Tallinna Vabaduse väljakul Sõbraliku Eesti kontserdil 6. septembril 2015.Foto: Arno Saar
Rahva Ühtsuse Erakonna (RÜE) juht Kristiina Ojuland teatas, et RÜE ja Soome erakond Muutospuolue otsustasid alustada koostööd, et kaitsta eesti ja soome inimesi massiimmigratsiooni eest.

"Meid seob ühine eesmärk kaitsta eesti ja soome inimesi massilise immigratsiooni eest Aafrikast ja Lähis-Idast, samuti kavatseme kaitsta Põhjalat islami leviku tagajärgede eest. Me kutsume kõiki inimesi ja organisatsioone Läänemere piirkonnas ühinema, et seista võõrkultuuride invasiooni vastu Euroopasse. Ainult koos tegutsedes suudame kaitsta meie rahvaid ja euroopalikke väärtuseid," seisab mõlema partei ühisavalduses.

"Me seisame silmitsi tõasiasjaga, et iga päev ületab Soome piiri ca 300 immigranti, kes tulevad Rootsi ja Norra kaudu. See toob kaasa selge julgeolekuohu Soome inimestele ja meie kultuurile," ütles Muutospuolue esimees Jari Väli-Klemelä.

"Eurooplased peavad ühendama kõik jõud selleks, et sälitada Euroopa eurooplastele," väljendas RÜE esimees Kristiina Ojuland veendumust.

Ühiselt mõisteti hukka üheaegne "vaikiva ajastu" sisseviimine eelmisel nädalal nii Soomes kui Eestis, kui mitmed meediakanalid sulgesid pagulasteemat puudutavate uudiste kommentaariumid.

Samal teemal

30. oktoober 2015, 19:46
TV3 VIDEO | Valgalased kogunesid pagulastevastasele meeleavaldusele
18. september 2015, 22:55
Kas tuleb tuttav ette? Ega ometi Kristiina Ojuland?!
8. september 2015, 16:07
KORRALDAJAD RAHUL: sõbraliku Eesti toetuskontserti külastas ligi 7000 inimest
6. september 2015, 20:18
GALERII | Tuhanded inimesed toetasid Vabaduse väljakul sõbralikku ja avatud Eestit

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee