Krimi

Puka sotsiaalmajas jälle tulekahju, kahtlusalune süütaja on kinni peetud

Toimetas Kristin Aasma, 9. september 2015 10:03

16 KOMMENTAARI

s
sada varianti/ 12. september 2015 13:57
oh kui lihtne on sellist süüdi lavastada
tasub vaid loota inimeste eelarvamustele et joodik on ise süüdi.. aga sama hästi võib tegu olla tahtliku kuid situatsiooni ärakasutava büromaaniga, kelle läheduses alati midagi põleb, keegi sureb ja kes siis veel tagajärgede likvideerimisel hoolas abimees.., lausa kangelane on..
t
tuli kõlbab kõigeks/ 12. september 2015 11:34
poliitikasse ja naabitevahelisse suhetesse, töötab äriideena ja on üsna kindel, et tegelikke süüdlasi ei leita iialgi
k
kes varustab küttega/ 12. september 2015 11:29
selle huvi võib olla kuure põletada aga soitsiaalmaja...no nii saavad menetelejad käegakatsutava süüdlase. miski pole välistatud seni kuni põlengud jätkuad siin ja seal ja seal...
s
Sam/ 10. september 2015 10:37
Kõlab küll julmalt ,kuid need kes seal sotsiaalmajas elasid on ka parajad joodikud ja elule jalgu jäänud persoonid. Nad ei võtagi midagi ette elujärje parandamiseks -oi kui magus neile ikka viin on. Kes seda kohalikku parmu Lippingut ei tea. Kooliajal oli tark poiss ,kuid on paraku viinakuradile käe andnud. Kui palju kuldsete kätega mehi on viin Pukas hauda viinud. Aga see on üleüldine maapiirkondade probleem terves Eestis .Riik lihtsalt on nii vaene ja ei leia ressurssi egas ka pole tahtmist sellistega jännata.
k
Kurjategijate paradiis/ 14. september 2015 10:30
eelmisel aastal ju eraldas riik lausa mitu miljonit alkoholivastaseks võsitluseks. Need miljonid kadusid peenemalt kui kaalikovi kondoomid.
e
eestlane/ 10. september 2015 08:54
Ei vaja Eestimaa neid põgenikest muidusööjaid ega ka kohalikke lakardeid, kelle ainus töö on jõuda hommikul kelle kümneks kaupluses leti ette. Meie riik on ise loonud sellise seisuse nagu "asotsiaal" ei mäleta, et nõukogude ajal oleks selliseid olnud. Tol ajal pandi alkohoolikud sundravile ja tööpõlgurid suunati tööle. Ometi oli see võimalik, miks praegu pannakse nad ühiskonna kulul elama nagu puugid, kuigi enamik neist on täiesti võimelised ennast juhutöödega ära elatama. On palju vanureid, kes vajaksid abi puude ladustamisel, muru niitmisel ja pisemate remonditööde tegemisel, aga miks ennast tööle sundida kui lihtsalt niisama on võimalik ära elada. Kui ei saa sellist eluaset kui tahan, põletan vana maha ja küll siis saab- ja saigi.
j
Juhan/ 9. september 2015 16:43
Selge vihakuritegu vaesuse vastu. Aga kui efektiivselt kiiresti on kurjategija kinni vôetud. Aga mis saab majaelanikest? Kes abistab ja aitab? Moraalselt ja füüsiliselt!!!!
Ü
????/ 9. september 2015 14:04
Ühes eelmises artiklis kirjutati, et el. ei saanud põhjust olla kuna see on välja lülitatud! Selline on siis kohalike elanike sotsiaalne toetus samas kui pagulased elavad euroremonditud majades. Miks riik oma väetikeste eest ei hoolitse? Tülgastus tuleb peale kuidas miljoneid loobitakse siia ja sinna igasugu kontsultantidele, mõttetutele uuringutele ning võimurite kompensatsioonideks....
a
asjatundjad/ 9. september 2015 13:40
Kas peaminister ja president ka juurdlust toimetavad? Peaministri kohus on igal põlengul kohal olla.

k
kus ometi/ 9. september 2015 13:25
kus rõivas on ja teised asjajupid seda vaatamas toetamas ja Puka sotsmaja toetuskontsert homme keskooli spordiplatsil
h
Harjutamine / 9. september 2015 12:00
o
On ikka mõtlemine - / 9. september 2015 11:03
kohalik pätt paneb majale tule otsa ja Rõivas on süüdi !!??!! Milles siis?
s
9. september 2015 13:48
selles, et meie sotsiaalmaju on ennegi põlema pandud. Valitsus ei reageeri, aga kui pagulaskeskuse kivist nurgaseinal mingi süttiv aine põles, siis jooksis Rõivas isiklikult kohale ja president võttis sõna. Üleolev ja ülbe suhtumine oma rahvasse. Keegi maksab ja kogu Eestimaa müüakse pagulastele maha. Rahva tahet ei arvestata ja nende valule, kui eluase maha põleb, ei reageerita.
a
Alar1/ 9. september 2015 11:02
Praegust segast olulorda arvestades võib see olla ka propagandistlik "pakasuhha". Oli lihtsalt käsk keegi patuoinasks teha, et teisi hirmutada:"Me saame kõik kätte".
k
Kas peaminister/ 9. september 2015 10:55
ei käinud sealsetele elanikele oma toetust avaldamas? Miks siis? Kas ta eelistab immigrante oma rahvale?
s
Sebralik Eesti/ 9. september 2015 10:45
Millal. Rõivasega saab pildile