Eesti uudised

Jahimehed on hädas kütitud metssigade proovide saatmisega laborisse

Toimetas Kristin Aasma, 7. september 2015 19:46

13 KOMMENTAARI

h
Haige siga/ 8. september 2015 07:00
Enne metsaminekut tuleks osades ministeeriumites suur seajaht korraldada.
ä
ää/ 8. september 2015 06:51
aastaid on nüüd õpitud, kaua võib. kas riigis ajudega ametnikke enam ei ole.
j
Jahimees/ 8. september 2015 06:25
Kui tavainimene oma tööga hakkama ei saa,antakse talle lihtsalt kinga.Suured ylemused aga istuvad uuele ja veel pehmemale toolile oma laia persega .
a
ants/ 7. september 2015 22:17
Aga kas laskemoona on ikka nii palju- minimaalselt on vaja teha 29600 lasku?
m
mati/ 7. september 2015 21:38
Ilm selge ,et ükski asutus oma tööga hakkama ei saa. Eesti Jahimeeste selts, VTA, maaelu minister istuvad nagu metssea kari nisu põllus palju lärmi ja järgi jääb ainult kaos.
Eesti Jahimeeste Selts peaks peale hea juttu tegema midagi kasulikku, siiani nad tegelevad ainult oma naha päästmisega. Enamus jahimehi ei saa siianigi aru ,mis kurat toimub kuidas desoaineid kasutadaja mida katk ültsegi endast kujutab. Ette on antud hiigel kütimis maht, aga Eesti Jahimeeste Selts ainult kiidab takka jahimehed saavad hakkama. Tegelikuses on jahipiirkondes kaos pole kütte pole oskusid küttida selliseid mahtusid ja kui ei kütti jääd veel jahipiirkonnast ilma. Eesti Jahimeeste Selts järeldab ,et kõik jahipiirkonnad saavad hiigel kütimis mahtutega hakkama Selline 0 tolerant kõigi suhtes, aga on palju neid ,kes vajavad abi kuid nad ei julge seda küsida ja Eesti Jahimeeste Selts ei tunne huvi ka mitte kas saadakse hakkama või mitte iga üks vaatagu ise kuidas hakkama saavad.
e
elagu seakatk/ 7. september 2015 21:05
ärge rabelege, kärvavad ise
k
Kährik/ 7. september 2015 21:36
Ei kärva nad nii lihtsalt midagi.
j
Jaanus/ 7. september 2015 21:05
Kargobuss veab kōige kiireminu katku laiali , andke ainult minna .
m
midaasja/ 7. september 2015 20:56
Röövoravate poolt kaaperdatud riik ragiseb igast otsast. Täielik saamatus.

m
Manner/ 7. september 2015 20:43
Mis loast te räägite? Paar lolli võhikut ja hädavarest, panid jahimeestele ähvardustega kohustuse, küttida 29600 metssiga!!!
s
Saar/ 7. september 2015 21:17
Nõus kommenteerijaga Manner.
Eestis on SAK möllanud juba aasta ja sellega seoses on ikka veel palju asju lahendamata nii Maaeluministeeriumi kui VTA poolt. Ikka veel arutatakse jne.
Kus on maakondadele lubatud külmahoidlad kütitud metssigade hoidmiseks kuniks SAK proovide vastused tulevad? Kas on korraldatud riiklik kokkuost metssigade realiseerimiseks?
Jahimehi pidi esindama Eesti Jahimeeste Selts. See viimane peaks nüüd nõudma riigi poolsete kohustuste täitmist.
m
Manner/ 8. september 2015 08:58
Täpselt, aga Keskkonnaamet koos oma allasutuste ebakompetentsete p.... soojendatega, teevad seajahi jahimehele tõeliseks piinaks.Muudkui nõutakse ja ähvardatakse aga see on unustatud, et igal tegevusel on oma kulu.Tartus teadlased ülikoolist rääkisid, kuidas metssiga käitub ja mis tuleks teha , et katk laiali ei läheks, kuid Männil ja Kala raiusid oma ülemuse poolt( Onemar)kinnitatud mittetöötava käskkirja valesid otsuseid nagu pühakirja.Usaldage jahimehi ja kuulake nende ettepanekuid ning aidake natukenegi kompenseerida kulutusi. Hr.Onemar teie abi jahimeestele oleks see , kui te vallandaksite kolm ebakompetentset töötajat( et te ise ei peaks vaeva nägema siis annan nimed ette) P.Männil,R.Veeroja ja J.Kala.
S
!!!/ 7. september 2015 20:22
Seda katku pole olemaski,oli vaja ainult põllumajandus kanni keerata ja kodusead hävitada ning minema saata!!!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee